Opinie o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. w Baranowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. w Baranowo

Mietek

Wiesz co, nadgodziny można brac, ale oczywiście nie trzeba, nie ma przymusu, nikt nikogo nie zmusza, za to płacą za nie całkiem dobrze, ogólnie to praca świetna

ypoa

chyba u nich to pracy jest wiecej niż 8 godzin, znalazłem informacje, ze czasem po 10 czy więcej trzeba pracować, co powiecie na ten temat? jestem bardzo ciekawy.

kita

Na pewno jeżeli pracodawca nie będzie poważnie traktował swoich pracowników to prędzej czy później oni będą rezygnować z tej pracy. To na pewno nie przyniesie chluby firmie i sprawi, że w dlaszej perspektywie na pewno nikt nie będzie chciał tu pracować. CZy takich prostych zależności w firmie nie potrafią zrozumieć?

tomasz

witam, firma zajmuje się produkcją metalowych elementów do mebli tapicerowanych i bardzo interesuje mnie taka branża, dlatego też chciałbym dowiedzieć się czy szukają aktualnie nowych pracowników i jakie są warunki współpracy. mam na myśli rodzaj umowy, wysokość zarobków, czy można liczyć na jakieś premie itd. pozdrawiam.

Technolog produkcji

Pani rekrutująca (szefowa) na rozmowie bardzo miła, ale gubi się w rozmowie, wtrąca się w wypowiedź. Obiecane wielkie premie co jest bzdurą, dowiadując się po pierwszym dniu od współpracowników. Po 4 dniach z powodu stresu i ciągłych wyzwisk ze strony szefowej, człowiek zaczyna szukać innej pracy.

Standardowe pytania o umiejętności ( trzeba uważać co się mówi, ja się przyznałem że kiedyś spawałem po 3 dniach pracy jako technolog próbowano mnie zmusić do pracy jako spawacz z powodu braku kadry). Wypytują o zakres wiedzy jaki się posiada ale i tak zapominają po 2 dniach i próbują wcisnąć że masz wiedzę z czegoś innego niż deklarowałeś na rozmowie. Chore zagrywki

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
hhfhfhf

nie jest źle

pawcio

To co takiego jest dokładnie w zachowaniu tutaj owej pani (usunięte przez administratora) że tak narzekacie, może podalibyście jakieś przykłady sytuacji, żeby była jasność. Podejrzewam, że to może być również kwestia niedopasowania charakterów i są ludzie, którzy odnajdą się tutaj w pracy i nie mam na myśli żadnego lizusostwa, chociaż pewnie to też jakiś sposób.

majka

a ja się zgadzam z @fifi, jak najbardziej świetna praca na początek bo przecież można zdobyć doświadczenie bezcenne które się przyda z pewnością w dalszych etapach kariery. nawet w produkcji okuć moźna moim zdaniem zrobić karierę jeśli się jest dobrym pracownikiem, trzeba tylkonchęci zaangażowania i profesjonalizmu

Nigdy tam
@majka

O jakim doświadczeniu mówisz...? Jak robić ludzi w balona...?

fifi

Moim zdaniem firma na pewno jest dobrym miejscem dla człowieka na początek pracy. Wiele można się tutaj nauczyć i przy okazji zdecydować czy to aby na pewno ten zawód którego szukamy. Co do tych wpisów to połowa to brednie, dlatego się nie sprawdzają. Jest parę rzeczy do poprawy w Kuczyńskim ale bez przesady

wagux

Narzekać zawsze się będzie, w sensie że kierowniczka zawsze będzie narzekać, ale tak przecież jest w każdej firmie, nie wiem czy to wasza firma ale przyzwyczajcie się, że wymagania zawsze są wysokie i zawsze będą wymagać więcej niż możecie, w ten sposób chcą niby zmotywować, no ale jednak to gorzej wpływa na pracowników.

jaka ja

pracuje w tej firmie od pewnego czasu i nie mam zamiaru odchodzic,to co piszecie to po niekąd prawda.... ale kazdy sam w jakis sposob stwarza sobie problem .... a ci co pisza te wszystkie komentarze,to jacys załośni,złośliwi ludzie,piszecie bo wam nie wyszło bo was zwolnili a lepsi zostali.... ŻAL ŻAL ŻAL... weżcie sie do roboty jak nie macie co robic

świadek 2

Każdy ma prawo walczyć o swoje. Wina też tutaj jest pracowników, którzy dają sobą manipulować i tolerują taką, a nie inną kulturę organizacyjną tej firmy.

orłow

Byli pracownicy zazwyczaj nie mają dobrych opinii i recenzji na temat firmy, tylko zależy też z jakiego powodu się odchodzi z pracy, bo nie wydaje mi się, żeby firma była aż tak zła skoro tyle ludzi nadal tam pracuje i nie słychać bardzo, żeby mieli się zwalniać z pracy w najbliższym czasie, no ale kto wie...

była

Brawo super napisane l

były

Ty też tam pracowałeś

xxx

Brawo świetnie ujęte jak można w takich warunkach pracować

eeeeeee

(usunięte przez administratora)LIDER PAKOWANIA NIE MA CHĘTNYCH HE HE EH

eeeeeee

widzę coraz więcej ludzi bardzo si e z tego cieszę że ludzie piszą opinie jeszcze trochę i zabraknie chętnych

Przecież tam jest taka rotacja, że jedna agencja pracy nie nadąży szukać pracowników

hubert

No wigilei firmowe są różne, nie wszystkie są mega wystawne itp, ale ważne, że są bo to przecież pracodawca wyraża chęć integracji a ja myślę że to i tak sukces bo nie każdego prezesa "stać na to" mentalnie ;) tu przynajmniej jak widać jest jakiś socjal. Ale czy wolne miejsca na stanowisko jakieś teraz się znajdą czy raczej żadnych roszad (usunięte przez administratora) nie przewiduje?

hahaha
@hubert

Poważnie to napisałeś chcesz iść tam do pracy jak taki chętny jesteś życzę powodzenia.Sam się przekonasz ze mieliśmy racje i opinie są prawdziwe/

borówa

Tu nawet jak pracujesz i dajesz z siebie 100% to tak ciągle coś nie pasuje, nie ma warunków do spokojnej pracy żadnych . OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKAAAAAAAAAA.....

Zostaw merytoryczną opinię o „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. - Baranowo

• Jak się pracuje w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w „Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k. napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.
1.6/5 Na podstawie 208 ocen.

„Fabryka Okuć Kuczyński” Sp. z o.o. Sp. k.