czmuda sa

Olsztyn

Opinie o czmuda sa

Igor

No właśnie dla mnie też bardzo ważne są informacje o atmosferze w pracy, między pracownikami, jak relacje z szefem? Ktoś może opowiedzieć, jak to w tej firmie funkcjonuje? Wiem, że to może dla wielu osób przyziemne problemy, ale dla mnie to naprawdę ważne.

Były

Upadła. Upadła. To jest nowy zaklad.

praca

Firma nie upadła ,tylko się przenosi do Dobrego Miasta i przyjmuje ludzi.

Były

A czym się zajmują teraz? Kto zarządza?

W

Czmuda Sp zoo zmieniło właściciela i powstała nowa spółka CZMUDA ACCURATE GROUP z siedziba w Dobrym Mieście ul Spichrzowa 1

były

człowiek się nieliczy jak jest potrzebny klepią po ramieniu .Kiedy przyszedł koniec Właścicielka niemiała odwagi spojżec załodze w oczy po prostu ma wyrąbane

własnie upadła i nie już tej firmy i ci pracownicy którzy zostali z nimi do końca zostali oszukani odesłali ich bez odprawy. Smutne ale prawdziwe

Znany

Ludzie odchodzą albo są zwalniani, powoli to wszystko przygasa...

Anonim

Do myślenia nawet daje aktualność strony www tej firmy. Ostatnie newsy są sprzed kilku lat. W dzisiejszych czasach dobra, aktualna i atrakcyjna strona www to wizytówka firmy. Ta strona nie budzi zaufania...

rura

szykuje sie wielka rozpierdocha to bedzie koniec

Były pracownik1

Szczerze odradzam. Chyba że chcecie pracować za małe pieniądze z dużą odpowiedzialnością ciągnąca się nawet po zakończeniu pracy w tej firmie.

Oby nie, bo skrzywdzą kolejnych pracowników. Jedną firmę rozłożyli, ludzi pozwalniali, są niewiarygodni. Biznes to również odpowiedzialność za zatrudnionych pracowników. Tam chyba o tym zapomnieli. Jeśli dalej tam pracuje ten niedouczony A.Sz. to szczerze odradzam.

Turbo

to wynagrodzenie to jakaś fikcja ... Jako pracownik "biurowy" zarabia się około 1700 na rękę i to jak dostanie się wypłatę w terminie ...

walus

produkcja od 3tys do 6tys biuro wiecej

pan japa

Witam. Jak tam wygląda sytuacja w firmie? Nadal ciężko z wyplatami? Jak warunki pracy? Powiedzcie mi jak wygląda tam sprawa wynagrodzenia.

kiko

zawsze są te benefity tylko wydaje mi się, że można też w inny sposób do tego podejść, jeśli zarabia się odpowiednio dużo, to nie potrzeba już mieć jakiś dodatkowych rzeczy jak karnet na siłownie i opiekę zdrowotną, bo spokojnie jesteśmy sami sobie to wszystko opłacić tak naprawdę. A ile u nich można zarobić tutaj?

były pracownik

Z tego co mi wiadomo, tam już prawie nikt nie pracuje.

ddd

Szkoda mi człowieka jak ja tam pracowałem była to firma mażeń nie myślałem że tak skończy serdeczne wyrazy wspułczucia rodzinie

kolo

a kto tam został jeszcze ze starej ekipy?

były pracownik

Nie radzę. To nie jest już poważna firma. Wszyscy wartościowi pracownicy zostali zwolnieni lub sami odeszli.

juz nie pracuje

jedna wielka lipa lipa i lipa jesli ktos chce przyjsc nic dobrego go nie czeka wyplat nie ma na czas chyba ze najnizsze krajowe reszta czeka bo material kupują ale dla ludzi nie dają ...

saszka

oj żeby nie było tak, że rzucili się bez doświadczenia od razu na głęboką wodą, bo mogą się nieźle przejechać

rura

jurz oni się boją ha ha

ktos

Ludzie nie zatrudniajcie sie w tej firmie na wyplaty czeka sie i trzeba jeszcze w dodatku sie o nią upomnieć i tak jest co miesiac zwalnia sie pracownik z paragrafem i to ich tez nie rusza ale ja ich ruszę na rozprawie sadowej

?

Po rozpadzie firmy tj. S.A. to już za późno

Zorientowana

PRIB jest w postępowaniu układowym i ledwo zipie , więc co ma tam do roboty Stanejko, przecież już nie ma co rozwalić?

ktosik

Pan Stanejko został dzis prezesem firmy PRIB Sp. z o.o. - wiec wiadomo po co został zatrudniony

Ja

Dobrze widziane jest ekstremalne doświadczenie z dziedziny : "jak przeżyć bez wypłaty?". Ludzie, co wy tam jeszcze robicie???

czmuda sa nie działa już w żadnej branży. nie idź tam do pracy bo na wynagrodzenie będziesz czekał w nieskończoność.

tu jest Czmuda ul. Włodyki 2, 14-310 Miłakowo

biały

Kolego nie rozłożył tylko to działania z premedytacją, inaczej funkcjonowaliby dalej a nie przepisywali wszystko co się da zanim się komornicy do [usunięte przez moderatora] dobiorą i mega unikanie uregulowania zadłużeń... Przecież firma jak istniała tak istnieje tylko mają mase wierzycieli, którym nie płacą a to, że opinie zjechali sobie na maxa to już ich sprawa

MM

Firma w latach świetności i odpowiedniej kadry fachowców bardzo fajna, dobry socjal, Świetne innowacyjne produkty na diodach LED, ciągłe inwestycje.... Hmm szkoda, że to już tylko wspomnienia. Jak łatwo w egoistyczny i "ch amski" sposób zabrać ludziom chęć i motywację do pracy, a utożsamianie sie z firmą zamienić w wstyd.

zybu

czmuda ma pałac w stolnie koło miłakowa dokładnego adresu nie mam a ta pala stanejko nie wiem pewnie na dworcu niedługo jak mu się do [usunięte przez moderatora]dobiore ,

wierzyciel

Wielka prośba do mieszkańców Olsztyna: dla wymogów procesowych potrzebuje adres zamieszkania A. Czmuda i J. Staneyko. Za pomoc z góry dziękuję

TRANSPORT

JEDEN WIELKI WAŁ , NIE POLECAM STRACIŁEM SPORO KASY KTÓREJ PEWNIE NIE ODZYSKAM . SKIERUJE JESZCZE SPRAWĘ O WYŁUDZENIE ,ZAŁOŻĘ SPRAWĘ CYWILNĄ DLA [usunięte przez moderatora].

CBS

Czy ktoś posiada aktualne informacje o p. Adamie Czmuda - jak funkcjonuje Czmuda sp. z o.o., czy spłaca jakieś wierzycieli?

KUPUJĄCY

A JAK U NICH MOŻE BYC OK JAK LUDZIE W DZIALE SPRZEDAŻY NIE WIEDZĄ CO MÓWIĄ MASAKRA JAKAŚ - KIEDYŚ TO PRACOWALI TAM LUDZIE Z POJĘCIEM DORADZILI A TERAZ TO CHYBA ZOSTAŁY JUŻ TYLKO ODPADKI, AZ NIE CHCE SIE Z TYMI BABAMI GADAĆ.

krzychu

uwaga to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ska firma nic im nie można sprzedawać chyba że za gotówkę , zamawiają towar wiedząc że nie zapłacą za niego , firmę przepisuje facio na córkę czy kogoś tam i myśli że może ludzi [usunięto przez moderatora]

dafit69

dobrze tak co niektórym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!Halla Madrid!!!

dafit69

Trzeba było [usunięte przez moderatora] z firmy a nie teraz płakać że źle się dzieje ,nie płacą,i takie tam...Naiwniacy

wierzyciel

Witam, pani Ewo proszę o kontakt na maila wierzyciel12@wp.pl , wobec mnie czmuda również ma zaległości, pozdrawiam.

Ewa

W takim razie napisz wszystko co wiesz. My również mamy nie odzyskane należności. Czy ktoś wie- czy ktoś zgłaszał wniosek o upadłość Czmudy S.A.?

Biały

Jedyna skuteczna strategia - to szybko wniosek wierzycieli do sądu o upadłość SA, wchodzi zarządca komisaryczny i dokonuje rewizji wszystkich podejrzanych umów sprzedaży i darowizn,dokonanych na rzecz spółki z o.o. mających na celu wyprowadzenie majątku na szkodę wierzycieli.Można to jeszcze cofnąć, chyba że wierzycielom nie zależy na kasie, bo nie słychać, żeby coś się działo - a czas leci!

Juras

Firma beznadziejna jeśli z takiej marki i pozycji na rynku sprowadza się ją do najniższego poziomu i tworzy sobie wokół masę wrogów a kilku jest co mają ASA w rękawie w razie bezradności naszych Sądów :)

Pracownik konkurencji

Nie przegraliśmy,tylko nie kalkulujemy poniżej kosztów własnych,co was zgubiło,jak wiele innych firm budowlanych! Jeszcze tego nie zrozumieliście,że nie można zbyt długo dopłacać do interesu,bo to wykończy każdą firmę?

On

Ale baltycka przegraliscie. Co sie stało

Pracownik konkurencji

A my tu u [usunięte przez moderatora] rączki zacieramy z zachwytu - pozdrowienia i stokrotne dzięki dla pana prezesa [usunięte przez moderatora]. Ale ma chłopina talent,żeby w dwa lata taką firmę rozwalić! Pogratulować \"umiejętności\" zarządzania biznesem,a właścicielom doboru właściwego człowieka.Taki prezent dla konkurencji!

Bida

Olsztyński AMBER GOLD???

Zostaw opinię o czmuda sa - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie czmuda sa