ESEM Sławomir Bąk Marzena Wojtasik

Garwolin

Opinie o ESEM Sławomir Bąk Marzena Wojtasik

imigrant

bardzo dobra firma nawet dla kogos ktory chce zaczac od zera. Wiadomo ze sa trudne chwile jak wszedzie ale i tak moge powiedziec ze dalej bym tam pracowal gdybym nie problemy ze zdrowiem. polecam jak najbardziej tego pracodawce

Kamil

Firma stabilna, pracownik traktowany jest z szacunkiem. Jak chce się nauczyć zawodu operatora CNC frezarki to jest dobre miejsce. Czasami nerwowo bo szefowie chcą by robota zawsze była dobrze zrobiona. Pracowałem tam 1,5 roku odchodzę z 31 lipca, trochę żałuję atmosfery bo w nowym miejscu może być różnie, ale Żona nie chce mieszkać w Garwolinie i chce wrócić do siebie. Gdyby nie to nie ruszyłbym się z tej firmy

Rysiek

Pracowałem w tej firmie kilka lat i nie był to czas stracony. Z perspektywy czasu i pracy w innych firmach to szefowa firmy i jej dwóch wspólników to uczciwi ludzie. Pracownik jest tam doceniany i oceniany. Czasem dostaje się zjebki ale wtedy gdy się zasługuje. Jedna z lepszych firm w których pracowałem

Zostaw opinię o ESEM Sławomir Bąk Marzena Wojtasik - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESEM Sławomir Bąk Marzena Wojtasik