Opinie o Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej w Wola Rębkowska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej w Wola Rębkowska

Administrator Nowy wpis

Firma Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Operator Cnc. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Nieważne Nowy wpis

Pracowałem tu na warsztacie dwa lata i nie wytrzymałem, (usunięte przez administratora) klientów na częściach, mówią że wymienione to i to a w zeczywistosci w aucie zamontowana połowa z tego. Wolę założyć swój warsztat niż (usunięte przez administratora) ludzi.

Bongo Nowy wpis
@Nieważne

Ale to pomyłka w naszej firmie nie serwisujemy samochody tylko wykonujemy precyzyjne części mechaniczne na obrabiarkach CNC . To chyba nie firma ESEM jest adresatem tej opinii .

Czy rozmowa rekrutacyjna w Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej odbywa się również w języku angielskim?

bongo

Odbywa się w języku polskim

Ilona Nowy wpis
@bongo

Czy w takim razie język angielski nie jest brany pod uwagę podczas rekrutacji? :D

Czy Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej organizuje staże dla studentów?

sbonk

Obecnie nie organizujemy staży .

@sbonk

Dzień dobry, kiedy jakiś ewentualnych można byłoby się spodziewać?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej na stanowisko Praca sezonowa? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Iwona

Nie no jak przeczytałam o tym że satysfakcja jest radość z wykonywania pracy to po prostu facepalm. Może oferowanym wynagrodzeniem się pochwalicie??

sbonk
@Iwona

E-mail z dnia 13 kwietnia

@sbonk

No aż się dziwię, że to przeoczyła. A może jej o biuro chodzi?

Czym Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej zachęcają? Jakie mają dodatki?

PRACODAWCA

W odpowiedzi na pytanie. Oferujemy pracę która daje satysfakcję z jej wykonywania.

Pan Areczek
@PRACODAWCA

Haha. Satysfakcja. Tak, cieszmy się, że pracujemy. Za satysfakcję chleba nie kupisz. Laureat złotego Janusza! Brawo.

Ilona
@Pan Areczek

A to bez premii to mega słabo się tutaj zarabia, że piszesz że za satysfakcję się chleba nie kupi??

Pracownik - wolę być anonimowy
@Pan Areczek

A jaką stawkę godzinową brutto Pan Areczek ma wypłacaną w firmie? Może trochę konkretów. Ja mam 34,0 zł/godz brutto czyli 5720,00 złotych brutto miesięcznie + 20% premii jeśli firma zrealizuje plan produkcyjny. Na rękę mam bez premii 4200,00 zł. Nadgodziny i dyżury sobotnio-niedzielny (uzupełnienie magazynu robota - 3x po 1 godzinie) płacone są osobno. Za dyżur sobotnio-niedzielny płacą 760,00zł na rękę. Jak mam 2 dyżury w miesiącu na rękę mam 5700 zł. Więcej niż średnia krajowa (za luty 2022 6220,0 zł brutto czyli 4467,00 zł na rękę).

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej?

Rozmowa pracodawca - kandydat Umowa zlecenie na 3 miesiące - w tym czasie obie strony mają możliwość poznania wzajemnych oczekiwań. Zleceniodawca nie wykonuje w tym czasie prac bezpośrednio produkcyjnych. W tym czasie wykonuje czynności związane z obsługą maszyn pod nadzorem opiekuna. Po 3 miesiącach umowa na 12 miesięcy Po roku umowa na czas nieokreślony Nie stosujemy testów psychologicznych i egzaminów. Kandydata poznajemy na okersie

Oczywiście chodzi o ZLECENIOBIORCĘ a nie ZLECENIODAWCĘ

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej?

jeśli znasz język to zwroty zawodowe szybko opanujesz

On

A czy studenci są przyjmowani ?

Jan

Jeśli ktoś pracował i spotkał się z sytuacją, że pracownicy palili przy maszynach, nie były w ogóle, przestrzegane przepisy BHP, odnośnie używania wyrobów tytoniowych i to w stopniu zdecydowanie nagminnym, widocznym. Zwolnił się z tego powodu, zachorował, był świadkiem, ma nagrania, zdjecia. Ma ochotę, powiadomić odpowiednie instytucje. Proszę o kontakt. 00030280@pw.edu.pl

@Jan

Pamiętaj że za robienie zdięć i kręcenie filmów w firmie w której podpisuje się klauzury tajności to jest za to paragraf i z pewnością będziesz pociągnięty do odpowiedzialności.

Jan

"mogą być udostępnione wyłącznie osobie uprawnionej, zgodnie z przepisami ustawy dotyczącymi dostępu do określonej klauzuli tajności;" Więc mogą, osobie uprawnionej a jest nią policja, sąd, inspekcja pracy i o to właśnie chodzi. A jak ktoś się już z taką sytuacją spotkał, wspólnie można więcej zdziałać.

Wojtek

Czy jest płacone od pierwszego dnia za prace ?

@Wojtek

Umowa o pracę czy umowa zlecenie jednoznacznie oznacza zasady wynagradzania pracownika, dlatego pytanie jest niezrozumiałe. Wynagradzanie naliczane jest od pierwszego dnia obowiązywania umowy. Jeżeli pracownik/zleceniobiorca jest obecny w pracy

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jurek

Pierwsze 3 m-ce umowa zlecenie ( sprawdzenie umiejętności ,przyuczenie do zawodu ) następnie 9 m-cy czas określony po okresie 1roku czas nieokreślony ,

Jojo

Widzę, że praca niemonotonna to jest duży plus. A ludzie chętnie pomagają nowym?

Do nauki firma ok, a w trakcje można zdecydować czy się chce zostać czy nie.

Martyna

ESEM ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Miałam nadzieję, że piszecie na bieżąco o pracy w firmie.

@Martyna

Teraz się poprawiło. Są podwyżki i są premie. Praca ciekawa i niemonotonna Załoga OK Z szefostwem idzie ogarnąć

lolek
@pracownik

haha większej głupoty nie czytałem , jak jest tak fajnie to czemu przez ostatni rok prawie cała załoga operatorów cnc się zwolniła .

@lolek

Odeszli lub byli poproszeni o odejścia ci którzy byli bardzo słabi jako operatorzy. Jeśli do wykonania jednej dobrej części operator potrzebuje musieli wykonać cztery sztuki złe to lepiej dla niego by zmienił pracę na prostszą. Jeśli Pan u nas pracował i w ostatnim roku zakończyliśmy współpracę to należał Pan do grupy najsłabszych pracowników którego błędy inni musieli poprawiać. Natomiast jeżeli korzysta Pan z zasłyszanych opinii to najlepiej samemu sprawdzić czy opinie te są prawdziwe czy nie.

benek
@PRACODAWCA

Drogi pracodawco, również jestes słaby z ortografii i interpunkcji- prosimy Cie, abys z tąd odszedł;) Skoro wiekszosc pracownikow odeszla w przeciagu roku, to wszyscy byli slabi? bajki są dla dzieci. Wina tkwi w zarzadzaniu firmą. Jeśli jest dobre zarzadzanie oraz warunki, nikt sam z siebie nie odchodzi. Podobnie jest ze zwalnianiem pracownikow...skoro tylu zwolniliscie, znak tym, ze albo dzial rekrutacji stoi na niskim poziomie, albo cos z Panstwa firma jest nie tak. Nigdy nie ma tak, ze nagle wiekszosc zalogi okazuje sie nie spelniac swoich obowiazkow.

@benek

Szanowny Benku (usunięte przez administratora) SKĄD wiesz, że w ciągu roku większość pracowników odeszła? SKĄD wiesz jak zarządzana jest firma? SKĄD wiesz jakie zadania stawiane są pracownikom? Jeśli w tej firmie nie pracujesz bądź nie pracowałeś to Twoje słowa nie są poparte dowodami i są one tym samym mało wiarygodne. Ot plotka ploteczka. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie po prostu przyjdź i zapytaj o wymagania i warunki pracy przedstawiając przy okazji swoje prezentując swoje umiejętności i zdolności Pozdrawiam

Dominik

Czy poszukuja teraz operatorów i jakie Są zarobki

@Dominik

Prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko operatora cnc. Aplikacje prosimy przesyłać na adres (usunięte przez administratora)

kos

W Warszawie i okolicy operator bez doświadczenia spokojnie dostanie na start 3000 zł do ręki a doświadczony 4000 zł i więcej. Więc lepiej wydac troche na paliwo i więcej zarobić niż tu pracować.

@kos

Takie bajki to proszę pisać dla przedszkolaków , gdzie tak płacą proszę o firmy chętnie się tam zatrudnię .

Firma dobra dla osób którzy, chcą nauczyć się fachu. Zarobki beznadziejne. Nastawienie Pracodawcy do Pracownika beznadziejne. Polecam to miejsce do Nauki . Praca w tej firmie na dłuższy czas nie ma sensu.

metallic66

Witam. Planuję pracować w tej firmie na stanowisku operatora. O jakich zarobkach jest mowa i jak z atmosferą?

Dorota

@Były pracownik, mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, na jakim stanowisku pracowałeś? Zarobki zwykle są od tego zależne. Może miałeś niewielkie doświadczenie zawodowe? Co rozumiesz przez "beznadziejne nastawienie do pracownika"? Spotkałeś się z jakąś nieprzyjemną sytuacją? Czy pracownicy mają w firmie szanse na rozwój?

imigrant

bardzo dobra firma nawet dla kogos ktory chce zaczac od zera. Wiadomo ze sa trudne chwile jak wszedzie ale i tak moge powiedziec ze dalej bym tam pracowal gdybym nie problemy ze zdrowiem. polecam jak najbardziej tego pracodawce

Zostaw merytoryczną opinię o Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej - Wola Rębkowska

• Jak się pracuje w Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej?

Zobacz opinie na temat firmy Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Esem Sławomie Bąk i Marzena Wojtasik Współwłaściciel Spółki Cywilnej
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Przemysłowa 5417
    08-410 Wola Rębkowska