Opinie o Moto-Bunkier Sztylka Michał w Wola Rębkowska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Moto-Bunkier Sztylka Michał. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto-Bunkier Sztylka Michał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Bunkier Sztylka Michał w Wola Rębkowska

Zofia Nowy wpis

Witam. Czy firma Moto-Bunkier Sztylka Michał jest godna polecenia? Jestem ciekawa czy nie mają zbyt wygórowanych cen i usług? Dawno nikt tu nic nie pisał. Może ktoś wie, jak na ta chwilę wygląda sytuacja?

klient Nowy wpis
@Zofia

O ile mi wiadomo firma została przeniesiona za granicę. Ale bezproblemowo wysyłają do Polski. Ostatnio zamawiałem trochę części to w 3 dni miałem na miejscu.

Kupiec Nowy wpis

Sprzedaje rzeczy, nie uprzedzając o wadach towaru. Dobry w bucie i chamstwie werbalnym

klient Nowy wpis
@Kupiec

Najwyraźniej nawet nic u nich nie kupowałeś. Wiele razy u nich kupowałem a jeżeli poprosiłem zdjęcie części zawsze dostawałem szczegółowe zdjęcia stanu. Więc wracając do Twojej osoby to (usunięte przez administratora) najwyraźniej sam jesteś jeżeli ubliżasz innym bezpodstawnie.

tyulko

słyszałam @motoinfor że oferują umowę o pracę, choć tez jest to zależne od stanowiska i statutu - co mam na myśli, ponoc osoby uczęce się mogą podjąc pracę na umowę zlecenie, a po zakonczeniu edukacji o prace

Ekipa Stunt :)

wszystko w jak najlepszym porzadku;) polecam;) bo warto;)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Moto-Bunkier Sztylka Michał po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista od alkoholu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
Wola Rębkowska
ATN Service ApS
Motocyklista

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miła atmosfera, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" ... Po prostu: BARDZO POZYTYWNIE !!!!!!!!!

Rider

Jak najbardziej polecam części i motocykle w super cenach i od ręki. Najwyraźniej wcześniejszy klient nie dostał części do jakiegoś chińskiego komara :) bo takowych nie sprzedają to fakt.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krętacze!!! Tylko mają dobrą gadkę nic więcej!!! [usunięte przez moderatora]