Moto-Bunkier Michał Sztylka

Wola Rębkowska

Opinie o Moto-Bunkier Michał Sztylka

tyulko
użytkownik zarejestrowany

słyszałam @motoinfor że oferują umowę o pracę, choć tez jest to zależne od stanowiska i statutu - co mam na myśli, ponoc osoby uczęce się mogą podjąc pracę na umowę zlecenie, a po zakonczeniu edukacji o prace

Ekipa Stunt :)

wszystko w jak najlepszym porzadku;) polecam;) bo warto;)

Motocyklista

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miła atmosfera, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" ... Po prostu: BARDZO POZYTYWNIE !!!!!!!!!

Rider

Jak najbardziej polecam części i motocykle w super cenach i od ręki. Najwyraźniej wcześniejszy klient nie dostał części do jakiegoś chińskiego komara :) bo takowych nie sprzedają to fakt.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krętacze!!! Tylko mają dobrą gadkę nic więcej!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Moto-Bunkier Michał Sztylka - Wola Rębkowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Bunkier Michał Sztylka