Usługi Transportowe Aneta Palczewska

Ksawerów

Opinie o Usługi Transportowe Aneta Palczewska

Stan

krótkie trasy, nie ma ciśnienia

stawiko

Totalna porażka , nie polecam bo więcej zdrowia stracicie niż to warte, płaca 1200 -1000 po 15 - 20 godzin Kpina!!

Szymko

Dziadostwo, pieniędzy nie wypłacają, a jak już to nędzne grosze. Szukają pretekstu, żeby obciążać kierowcę. Zapomnijcie o jeździe autostradami, tylko drogami bez ViaTolla bo za drogo. Fakt, że biorą młodych, bez doświadczenia, ale tylko po to, żeby ich wyzyskiwać. Auta nie powinny przeglądu przejść, nie mam pojęcia jakim cudem poruszają się po drogach. Serdecznie NIE pozdrawiam !

Szukasz pracy?

RENAULT

TOTALNA PORAZKA.OMIJAC!!!!!!!!!!!!!!!

xyz

Praca w porządku, nie mam zastrzeżeń

Popieram praca dla kierowcy bez doświadczenia za 1200zł dygaj cały miesiąc zero poszanowania.

driver

Praca dla młodego kierowcy bez doświadczenia za śmiesznie niskie pieniądze.

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Aneta Palczewska - Ksawerów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Aneta Palczewska