AWI Gazety Sp. z o. o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o AWI Gazety Sp. z o. o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWI Gazety Sp. z o. o.

leona

Wątpię, czy są one sporadyczne, zbyt wiele takich przykładów jeśli chodzi o tego konkretnego pracodawcę. Jeśli ktoś prowadzi firmę w taki sposób przez cały czas, to raczej się nie zmienia. Mam nadzieję usłyszeć pewnego dnia, że ta firma przestała funkcjonować i krzywdzić pracowników.

Piotr

AWI GAZETY Sp. z o.o.- UWAGA!!! przestrzegam wszystkich przed zatrudnieniem się w tej firmie. Przez dwa lata pracy firma nie odprowadziła ani jednej składki do ZUS. Po zakończeniu współpracy nie wypłacono mi zaległego wynagrodzenia- zostałem zmuszony do dochodzenia swoich należności w sądzie pracy.

Odradzam

Firma tragedia. Osoba ją prowadząca (Prezes 1-osobowego !sic zarządu) nie powinna nigdy więcej zatrudniać ludzi i prowadzić działalności gospodarczej. W firmie jest bałagan, totalny brak profesjonalizmu, "góra" wtrąca się bezpośrednio w kontakty z klientami mimo ustaleń co skutkuje ich odejściem. Niewygodni pracownicy są szykanowani, wciągani w perfidne prowokacje i zwalniani na podstawie kłamliwych zarzutów, których "Pracodawca nie ma obowiązku ani udowodnić ani przedstawić". Firma niewydolna finansowo, spóźnienia w wypłatach pensji notoryczne(usunięte przez administratora) W budynku zimno z powodu oszczędności. Po otrzymaniu podsumowania egzekucji w ZUS na co posiadam dokumenty zamierzam udostępnić publicznie personalia pracodawcy aby nikt więcej na niego nie wpadł w innej konfiguracji (jeśli to to splajtuje).

pingwin

Firma wydająca darmowe gazety dla dzielnic: Żoliborz, Bielany, Ochota, Okęcie, Ursuss, Wola, Bemowo. Praca może i ciekawa ale.... Biuro na Woli w prywatnym domu szefowej (musi jakoś zarobić na utrzymanie takiego domu i psy). Na podsłuchach i pod obserwacją kamer . Fatalna organizacja pracy. Słaby sprzęt ciągle szawankujacy. Szefowa pożal się boże. Zgrywa kobietę biznesu a jest zwykła szarą myszą co to pracować się nie chce tylko zgrywać wielką panią. Zatrudnia młode studentki i wykorzystuje ile wlezie. Z płatnościami też jest na bakier. Kilku osobam zalega z wypłatą i sprytnie się od tego wimiguje. UWAGA oszczędza na ogrzewaniu ale tylko w części biurowej.

Zostaw opinię o AWI Gazety Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWI Gazety Sp. z o. o.