Opinie o JAWI - Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JAWI - Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JAWI - Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAWI - Sp. z o.o. w Tychy

Tati

Odpowiedzi dla Pauliny.W firmie JAWI nic się nie prowadzi zadnych imprez dla pracowników w formie np.spotkań. z Prezesem i pieczenia kiełbasek chociażby pogadać z. Prezesem o (usunięte przez administratora) relach i problemach.Prezesi spotykają się ale chyba ze swoimi odpowiednikami.A pracowników mają gdzieś w innych firmach raz do roku są spotkania Dyrektora czy Prezesa z pracownikami na imprezach integracyjnymi i za wypracowanie pieniażki przez pracowników takie imprezy są robione.Przypominam iż,Firma JAWI. to zklad pracy chronionej i mają dofinansowanie z PEFRONU.

Paulina

Wiecie, czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? Jakie warunki są oferowane nowym osobom? Czy mogą liczyć na przyjazną atmosferę oraz umowę o pracę? Wcześniej pisaliście, że zdarzały się opóźnienia w wypłatach, czy problem został już rozwiązany? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy, jak na przykład odzież?

nadal_trzeba _szukac

Odchodząc nie idżcie do Solid Security. Pierwszy miesiąc to umowa zlecenia. Potem nie przelewają pieniędzy wcale.

Paulina

@Heniek możesz opisać szerzej czym zajmuje się pracownik monitoringu? Jakie ma obowiązki i jakie są mu stawiane wymagania? Jak z czasem oceniasz pracę w JAWI? Możesz polecić tego pracodawcę innym zainteresowanym? @Konrad jesteś pracownikiem JAWI? Co należy do Twoich zadań?

Heniek
@Paulina

Operator monitoringu,jest odpowiedzialny za nadzór pracowników na obiektach przyjmujac od noch raporty /telefonicznie.Monitoruje i nadzoruje obiekty jak również pracowników.Płace na monitoringu są takie same jak na obiektach czyli 2100.00 brutto, a powinni mieć trochę wiecej.Jedyną wadą. też jest Kierownik z. Monitoringu, ktory nie ma pojęcia ułożenia grafiku. i co kolwiek załatwic.Moim zdaniem. od kilku miesiącach ustabilizowalo się jesli chodzi o pracowników na monitoringu, ale nie jest to zasługą Pana. Kierownika.Może podziękować Kierownikowi za pracę a dołożyć wiecej kasy dla tych ludzi na monitoringu.ja już nie pracuję,ale jakby Zarząd zapytał operatorów o Pana Kierownika czy jest im potrzebny to na pewno by odpowiedzieli że nie.Bo od stycznia 2018 to byla taka rotacja ludzi ,poniewaz się zwalniali przez. Kierownika.Mam informację ponieważ nadal tam pracije moj kolega.

tomasz
@Heniek

A gdzie poszedłeś. Mam nadzieje, że nei Solid bo to dno. Ja odszedłem do innej branży. Plus praca 8 godzin

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie JAWI - Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Konrad

Jak się komuś nie chce pracować to szuka tzw. dziury w całym!!!

Co powiecie o zarobkach w JAWI - Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Heniek

pracowałem w firmie JAWI,jedynie Kierownik z monitoringu do wymiany.Nie potrafi z moich informacji do tej pory zrobić grafików pracy,zmienia po kilka razy w miesiącu grafiki.Ludzie przez niego się zwalniają i dlatego jest taki młyn zmian pracowników na monitoringu.

tk

Firma nie przelała pieniędzy. Rażące naruszenie przepisów praca pracy. Jest 10 kwietnia godzina 21:37 Podstawa do sądu

NN
@tk

A jak się przyjmuje do pracy i od razu idzie na L-4 to jest dobrze

Paulina

@tk, dopytywałam o kwestię nieterminowych wynagrodzeń w poprzednim swoim wpisie na tym forum. Rozumiem, że sytuacja chociażby w Twoim przypadku się powtarza. Czy chodzi Ci tylko o ten konkretny miesiąc? Czy pracodawca informuje swoich pracowników o powodzie opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń?

Marian

Prawda wypłata po czasie nie uzasadnione zwolnienia bałaganie o dokumenty brak szacunku do pracowników

Paulina

Część użytkowników forum w swoich wpisach wspomina o tym, że nie otrzymują pensji na czas. Czy taka sytuacja dzieje się po raz pierwszy? Może te opóźnienia wynikają z problemów firmy? Czy ktoś z osób, które są tutaj aktywne, wie coś na temat aktualnej sytuacji wewnętrznej JAWI - Sp. z o.o.?

Knopek

Jawi to klamstwo i niespelnione obietnice.klamia i oszukuja tyle w temacie

Jack

Ale się nakręcili niektórzy i tak powtarzają czyjeś kłamstwa. JAWI to spoko firma a jak komuś nie odpowiada może zmieni?

Krzysiek

Firma kogucik!!

Kiepski

Przecież JAWI to Zakład Pracy Chronionej a umowa o pracę zobowiązuje do terminowej wypłaty czyli !0 ego każdego miesiąca a potem są okropne kary. czy to dla nich ma jakiś sens. Mam zacząć pracę i napiszcie coś więcej bo coś nie gra w tym wszystkim.

Zenon

To smutne ale prawdziwe. Dlaczego trzeba się prosić o własne ciężko zarobione pieniądze. Tak właśnie jest i w tej firmie.

Mirek

Na wypłatę czeka się tygodniami, nigdy o czasie.

Jak co miesiąc - brak wypłaty

Łukasz

Dzięki za ostrzeżenie odnośnie zaległości płacowych tej firmy bo już chciałe się tam przyjąć do pracy. Myślałem że to solidna firma ale widzę że nie

Borys

Też pracowałem w Jawi ale ciągłe proszenie się o swoje ciężko zarobione pieniądze doprowadzało mnie do szału. Jak to jest że ich nikt nie kontroluje ?

Jacenty

Potwierdzam . Brak wypłaty to w tej firmie standard. Wszystko ale nie JAWI

Zostaw merytoryczną opinię o JAWI - Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w JAWI - Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JAWI - Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAWI - Sp. z o.o.?

JAWI - Sp. z o.o.