JAWI - Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o JAWI - Sp. z o.o.

Szymek

ciekawe ... pracuje tam ponad 3 lata , mam II grupe i umowe o prace , fakt ze dostaje czasem kase po terminie ... 1 dzien moze 2 ale ze tygodniami trzeba czekac to klamstwo i zastanawia mnie kto co ma z tego wypisywania bzdur i oklamywania innych

Kiepski

Przecież JAWI to Zakład Pracy Chronionej a umowa o pracę zobowiązuje do terminowej wypłaty czyli !0 ego każdego miesiąca a potem są okropne kary. czy to dla nich ma jakiś sens. Mam zacząć pracę i napiszcie coś więcej bo coś nie gra w tym wszystkim.

Zenon

To smutne ale prawdziwe. Dlaczego trzeba się prosić o własne ciężko zarobione pieniądze. Tak właśnie jest i w tej firmie.

Mirek

Na wypłatę czeka się tygodniami, nigdy o czasie.

Marek

Jak co miesiąc - brak wypłaty

Łukasz

Dzięki za ostrzeżenie odnośnie zaległości płacowych tej firmy bo już chciałe się tam przyjąć do pracy. Myślałem że to solidna firma ale widzę że nie

Borys

Też pracowałem w Jawi ale ciągłe proszenie się o swoje ciężko zarobione pieniądze doprowadzało mnie do szału. Jak to jest że ich nikt nie kontroluje ?

Jacenty

Potwierdzam . Brak wypłaty to w tej firmie standard. Wszystko ale nie JAWI

Dawid

Nikomu nie polecam pracy w JAWI. Nie płacą w terminie. Duże wymagania ale nie pytaj o pieniądze bo to temat tabu.

Paulina

@Dawid, a jak prezentuje się atmosfera w miejscu pracy? Czy firma organizuje imprezy integracyjne?

Bolek
@Paulina 31.03.2017 14:20

Tak firma organizuje imprezy integracyjne, niestety tyko dla kierownictwa.

Marek
@Paulina 31.03.2017 14:20

Najgorsza firma na rynku. Brak wypłat w terminie lub wcale. Tragiczne warunki pracy. Dyrekcję nie interesuje nic prócz własnej kieszeni.

Dawid

Niestety firma jest nie rzetelna, kiedy przychodzi czas wypłaty zaczynają się problemy. Nie polecam pracy w tej firmie. Ich motto brzmi praca tak, wypłaty nie.

mards

Myślę, że ta umowa o pracę @Adrian na pewno zachęci wiele osób do pracy w tej firmie, nie wszędzie bowiem można ją dostać, a tutaj po 3 miesięcznym okresie próbnym ją masz

kolo

Firma oszuści obiecują dużo ale nigdy się nie wywiązują

Stefan

wszystko byŁo dobrze do grudnia a potem zaskoczenie o wyplacaniu kasy.Spotkalem sie z wieloma pracownikami i teraz jest atak jak nie wiem.Mase ludzi się sądzi z nimi.Normalnie porażka

Dominika

Jawi to najgorsze co może być na rynku.Tragedia.

Patryk

Oszuści i nic więcej.Tylko praca praca a kasy brak

krysia

Firma nie jest zŁa ale jak przychodzi czas wypŁaty to faktycznie trzeba sporo czasu żeby odzyskać pieniądze.Nie polecam tej Firmy

Jarek

Zgadzam się z Thal i Zenon nie placą wyplat i mają nie kadrową co nie ma pojęcia o pracy którą wykonuje

Zenon

Nie placą kasy wogóle

Thal

Nie placą w terminie wyplat

alcia

fajne kierownictwo miła atmosfera polecam :)

Gabi
@alcia 06.06.2012 19:42
fajne kierownictwo miła atmosfera polecam :)

Kto to napisał, kierownictwo ?

Zostaw opinię o JAWI - Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAWI - Sp. z o.o.