Opinie o JAWI - Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JAWI - Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JAWI - Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAWI - Sp. z o.o. w Tychy

Czy w JAWI - Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

były pracownik Nowy wpis

Niestety nie ma już nic takiego. Pan Marek zrezygnował z "Zakładu Pracy Chronionej". Nie ma zwrotu za leki oraz dofinansowania na turnusy rehabilitacyjne. Tak więc obecny "M-POR" nie ma żadnych świadczeń dodatkowych.

lama Nowy wpis

A kto moze coś powiedzieć o traktowaniu pań sprzątajacych i o koordynator w Dąbrowie Górniczej?

Szymek

ciekawe ... pracuje tam ponad 3 lata , mam II grupe i umowe o prace , fakt ze dostaje czasem kase po terminie ... 1 dzien moze 2 ale ze tygodniami trzeba czekac to klamstwo i zastanawia mnie kto co ma z tego wypisywania bzdur i oklamywania innych

Warjat Nowy wpis
@Szymek

W jawi pracują tylko konfidenci a niej większy konfidentem jest niejaki Krzysztof rejonowy na fso i kradnie uczciwym ludziom żony zboczenie królewski konfidenta

zainteresowany

Podpowiedzcie jak się pracuje, jakie zarobki i jaka umowę proponują?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie JAWI - Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
zadowolony

fitulitengescheft z altreichu wszystko na temat firmy

Lis

Miałem nockę zle się poczułem nie spałem prawie 3 dni na dodatek gorączka 39 stopni zwolnił mnie Pan W. Za dwa dni przychodzę do pracy i dostaje wypowiedzenie? Z jakiej racji? To że jestem osobą niepełnosprawną i nie mam prawa gorzej się poczuć. Dyskryminacja jak nie wiem Co? Od kiedy to pieniądze są ważniejsze od zdrowia?! Nie polecam!

Jaka umowa obowiązuje w JAWI - Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

sc

miesiąc i wypad

Nina

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje pracowników?

Firma "Jawi" chyba padnie, nie ma kto pracować.

Romo

Jawi to najgorsza firma na Polskim rynku, dziwie się że jeszcze posiada koncesje, traktują ludzi jak śmieci aby tylko mieć zyski z PEFRONU .Dziwię się ludziom ze jeszcze pracują,no ale cóż jak sami dziadkowie pracują,bo młodzi do takiej firmy nie pójdą

Walter
@Romo

Nie masz pojęcia kolego jak bardzo się mylisz. Wiesz jeśli się czegoś nie wie albo nie widzi - to nie powinno się wypowiadać.

jonson
@Walter

Właśnie pracowałem i widziałem co to za firma i sam kogucik Marek SZ

jonson

NIE RADZĘ PRACOWAĆ W TAKIEJ FIRMIE KOGUCIK SZEFOSTWO TO WYZYSKIWACZE FIRMA UTRZYMUJE SIĘ TYLKO Z PEFRONU ŻADNYCH PODWYŻEK ZRESZTĄ TO WIDAĆ PO BUDYNKU JAKI SZEF TAKI BUDYNEK

Paulina

Zajrzałam na stronę internetową firmy Jawi w poszukiwaniu ofert pracy, niestety żadnych nie znalazłam. Może ktoś z Was wie, czy aktualnie trwają jakieś rekrutacje? Wcześniej dość negatywnie pisaliście o firmie, często podając informacje na temat konkretnych osób, a nie samej pracy. Może ktoś opowie, jak wygląda obecna sytuacja? Czy w ostatnim czasie zmienił się poziom wynagrodzeń?

Hunter
@Paulina

Najlepiej to chyba zadzwonić na podany numer albo przyjechać na miejsce. Firma ma siedzibę na ul. Baczyńskiego 27 w Sosnowcu-Milowicach - vis a vis Netto. Pozdrawiam.

Romo
@Paulina

NIE OŚMIESZAJ SIĘ PAULINO NIBY Z TAKIMI PYTANIAMI, JESTEŚ PRACOWNIKIEM FIRMY JAWI I ZADAJESZ ŚMIESZNE PYTANIA ŻENUJĄCE.BO WY W BIURACH MACIE WSZYSTKO A MY NA OBIEKTACH NAWET WODY NIE MIELIŚMY W TAKIE UPALNE DNI

M Wieczorek

ale fajny wpis o tym sprzątaniu .. szkoda tylko ze nie ma w nim słowa prawdy .. jakoś sobie nie mogę przypomnieć tych 500 tys a pewnie bym coś wiedział ... internet ma to do siebie ze można w nim napisać każda głupotę ... ale nie tym razem , wystąpię jako przedstawiciel JAWI do naszych prawników o podjęcie kroków i pozwanie osób naruszających dobro firmy , zobaczymy czy się da , a jak się da to mam nadzieje ze zaboli piszących te idiotyzmy i następni się zastanowią zanim napiszą kłamstwa i bzdury

Wiesław.B

Co do wypowiedzi Dorci się zgadzam,jeśli chodzi o w/w kobietę.A co do pracy w JAWI nie polecam .Ja zmuszany byłem pracować po 48 godzin na obiekcie.Wiecej nie mogę ujawniać,bo sprawa jest w Sądzie.Ja zostałem zwolniony bo za dużo podobno mówiłem.panie Prezesino marek w.posiadam dokumentacje zdjęciową jak i filmową po ile godzin pracowałem i gdzie.Wiecej nie ujawniam szczegółów.Tak to się zgadza żwalniaja za byle co.panie m.w zrobiłem dokumentacje po to jaby może przyszło panu do główki że zaginęły .Co do traktowanie pracowników przez. prezesika m.w ..to są już ze mną swiadkowie.Z moich opisów na fb opisałem całą sytuacje wlącznie z dokumentacją ,aby uświadomić ludzi przed takimi firmami jak JAWi.Mogę tylko zdradzić iż z ponad. 950 tyś ludzi ,którzy to przeczytali na fb.To wszyscy byli oburzeni .Zamierzam włączyć w to media telewizję.Pisałem specjalnie nazwisko i imię z małej litery,bo tak traktuje nisko cenionego prezesika TAK JAK ON INNYCH TAK I JA GO TAK TRAKTUJE.

Zwycięzca !!!!
@Wiesław.B

Panie Wiesławie Co do godzin pracy na monitoringu to faktycznie sama prawda .Ilości naprawdę niebotyczne . Myli się pan jedynie co do funkcji pana "byłego" szefa bo nie jest tam Prezesem . Z tego co mi wiadomo był ale już nie jest ,tylko Prokurentem a to tak naprawdę nikt ważny . Zresztą firma kierowana przez taką osobą nie może dobrze funkcjonować skoro nikt z zarządu nie ma pojęcia o tym co robią . Durne decyzje które nie prowadzą tej firmy do niczego dobrego .Pan "niby szef" nie zna się na tym co robi podejmuje decyzje równe decyzją 16 latka .Firma opiera się tylko i wyłącznie na dofinansowaniach z PFRON i tylko z tego żyje .Żadnej inwencji twórczej ,brak jakiegokolwiek kierunku rozwoju. Podejście do funkcjonowania firmy z czasów komuny . Także podsumowując aby przyszli chętni do pracy mieli jakiś ogląd to na minus można zaliczyć : -Jeżeli jesteś osobą ambitną i umiesz coś zrobić nie idź tam bo nie warto . -Chcesz pracować w nowoczesnej firmie -odradzam stanowczo -budynek ruina -wstyd pokazać komuś że się tam pracuje - szukasz firmy która przestrzega prawa pracy w 100% -odradzam Co do plusów hmmm ciężko coś powiedzieć może tylko tyle że szef prywatnie spoko gość -na piwo iść pogadać to jak najbardziej ok. w sumie go serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia -

Marek Sz.
@Wiesław.B

Co do wypowiedzi "Dorci" nie zgadzam się. Firma przelewa na konto regularnie wynagrodzenia. Co do reszty wypowiedzi szkoda słów. A ja pracę w JAWI polecam. Zostałem zatrudniony jako technik. Fakt naczekałem się trochę na narzędzia pracy ale za to żaden wcześniejszy pracodawca nie zapewnił mi równie dobrego sprzętu do roboty(w czasie oczekiwanie zajmowałem się firmą od strony informatycznej oraz dobrze poznałem zgrany zespół księgowo/płacowo/administracyjny). Poza tym odbyłem niedawno bardzo drogie szkolenie z zakresu obsługi systemu informatycznego. Mój przełożony dotrzymuje słowa. Co do 48h. pracy sam pan chciał mieć jak najwięcej godzin pracy i wykonywał Pan ją dodatkowo na umowę zlecenie. I robił naraz na obiekcie oraz monitoringu. "zwalniają za byle co" - z tą kwestią również się nie zgodzę. Jeśli operator monitoringu siedzi na stronie społecznościowej zrzucając na dół kamery które ma obserwować na służbowej jednostce centralnej PC (to jedynie przykład). "Pisałem specjalnie nazwisko i imię z małej litery" to już kwestia indywidualnej kultury osobistej danej osoby.

Janusz

Marek kto ci to dyktował ??? . Proszę cię -litości

@Marek Sz.

Panie wielki techniku od nie roboty,siedzi pan tyłku i nic nie robi.Chwalił sie pan i śmiał,ze m.w.płaci. i nic się nie robi.Sma pan płakał ze czeka na sprzęt itp bo nawet śrubokręta którego rzekomo pan zamówił nie ma.Jak to pan ujął słowami .Siedzę i nic nie robię to niech płaci.Co pan robił w biurze techników ano wchodząciem do do biura to pan sobie uciął drzemkę allbo ogladał filmy na laptopie.Nie potrafił pan nawet kamer ustawić na monitoringu twierdząc że to wina przesyłu z obiektu.NIE PODLIZUJ SIĘ.BO WIELE RZECZY MÓGŁBYM OPISAĆ O OPINI KTÓRĄ MÓWIŁEŚ O. M.W I BYŁYM KIEROWNIKU Z MONITORINGU.

@Janusz

Zapewne ktoś z kierownictwa,bo on sam nawet nie umie się wysłowić

Heniek
@Marek Sz.

Nie ośmieszaj się i nie podlizuj

Mirosław
@Wiesław.B

Jak on nazywał swojego najlepszego szefa ???. (usunięte przez administratora) ?? .Ha ha dobre to .Uśmiałem się jak nic .Teraz jest panie prezesie .hahahaha

@Mirosław

Nie będę Mirek się wyppwiadał i pisał co wielki technik mówił o. marku .w.bo nie będę juz całkowicie go zerował.A teraz sie podlizuje technik od 7 boleści

Maćko
@M Wieczorek

Jesteś chłopie żenujący

Pracownik nr 1

Wszystkim piszacym i czytającym te bzdurne wypowiedzi na temat firmy polecam zajęcie się sobą!Po pierwsze jeśli nie zgadzasz się z warunkami pracy... znajdź nową... Po drugie... żal mi ludzi klamiacuch na tym górami odnośnie firmy, płac i zasad. Proszę poczytaćo firmach z konkurencji. .. zawsze znajdzie się "poszkodowany". Na takim forum, jak to piszą: - samotni -znudzeni życiem - frustracji! Żenada i tyle!!!! Pozdrawiam wszystkich mających problemy emocjonalne. Proszę o opinię o kolejnych pracodawcach!!!

@Pracownik nr 1

Nie zal mi że nie pracuję w firmie jawi,która nie potrafi szanować pracowników.Sprawa jest w Sądzie. Pracuję w innej Firmie gdzie szanuje się godnie ludzi. I pracuję na stanowisku specjalista d/s Bezpieczeństwa i Ochrony za godne pieniądze.Pozdrawiam podlizywaczy

jeszcze przcownik
@Pracownik nr 1

chłopie wypisujesz bzdury a sam wiesz jak jest /szefostwo żeruje na niepełnosprawnych, a ludzi ma gdzieś,co jesteś też podlizywaczem jak Mareczek technik chyba od boleści głowy.Technik Mareczek sam jak jEŻdził po obiektach to sam Śmiał się z się ze swojego imiennika Marka W.ŻE JAK MU GRUBY PŁACI to i tak trzeba ściemniać itp A co do monitoringu to chyba wszyscy wiedz ą że pijaństwo itp. Pani Kierownik obecna, która zastępuje Marcina K.sama wie że ten pijus, co zabrała go z portierni ,a jest na monitoringu/ chyba w nagrodę/.To wy na to Szefostwo.Trzymacie pijusów bo zależy wam na kasie z PEFRONU,jak to pisał Pan Wiesław B którego się szefostwo pozbyło za prawdę,bo się nie bał.Ja już nie długo na emeryturkę i w d..pie mam tą firmę KOGUCIK.

@jeszcze przcownik

Skąd taka Twoja opinia dotycząca pracodawcy? Dlaczego uważasz, że firma wykorzystuje osoby niepełnosprawne? Mógłbyś podać przykłady takich sytuacji? Jeśli zauważasz działania niezgodne z prawem, warto na początku wyjaśnić to z pracodawcą i w razie konieczności interweniować.

Maćko
@Pracownik nr 1

następny chyba jesteś lizoidupa i sprzedawczyk

Paulina

@Wiesław.B, po Twoim wpisie wnioskuję, że w przeszłości byłeś zatrudniony w Jawi. Dlaczego sądzisz, że pracodawca źle traktuje pracowników? Czy próbowałeś wyjaśnić z kierownictwem kwestie, które Ci nie odpowiadały? Przedstaw proszę nieco dokładniej sytuację, może znajdziesz też pozytywne aspekty zatrudnienia w firmie?

Paulina

@Dorcia, tego typu wpisy są niedopuszczalne! Nie wolno nikogo obrażać na forum. Koniecznie przeczytaj regulamin serwisu. Przypominam, że forum nie jest miejscem na prywatne dyskusje między użytkownikami. Odsyłam wszystkich komentujących do regulaminu. Treści z nim niezgodne mogą zostać usunięte. Proszę o rzetelne opinie na temat firmy oraz samej pracy. Czy aktualnie trwają jakieś rekrutacje?

M Wieczorek

Witam Rozumiem że odwagi wystarcza tylko na pisanie anonimowo .... i wcale mnie to nie dziwi , bo inaczej łatwo można by wykazać że piszące tu osoby bardzo się postarały o zwolnienie.

Paulina

@Tati, napisałeś, że Jawi nie organizuje imprez integracyjnych, a co powiesz na temat pakietu socjalnego, czy coś takiego istnieje? Może są jakieś bony świąteczne? Czy polecasz stanowisko operatora? Jakie umiejętności są na nim najbardziej przydatne? Jeśli ktoś z Was zna odpowiedzi na pytania użytkownika @Piotr, zapraszam Was do dyskusji!

@Paulina

O czym Ty mówisz o jakich pakietach.Chyba nie dla pracowników.

Tati

Pracuję na obiekcie w firmie JAWi,mam obecnie kilku znajomych,którzy pracują na innych obiektach.I zauważyłem i nie tylko ja że jeden chyba z najlepszych operatorów na monitoringu / operator 1 /, co niektorzy mówią że miał na imię Wiesław.Ja pracuję w w/w firmie już dosyc dlugo i mogę tak i nie tylko ja go ocenić bardzo dobrze wykonywał swoje obowiązki,chłop komunikatywny,grzeczny,umiał doradzić i swoim takim zachowaniem my z obiektow pracownicy to doceniają.Nie wiemyczy został zwolniony czy jest na l-4 .Operatorzy nic podczas zgłaszania do nich nie chcą mówić.Odpowiem Henkowi na wcześniej pisaną przez niego opinię.Iż prawdopodobnie został operator 1 zwolniony ponieważ zarabiają tyle samo co na obiektach ,a chciał podwyżkę dla operatorów bo w innych firmach operatorzy zarabiają wiecej na monitoringu niż na obiektach.Chcę dodać ze Prezes i jego synalek żerują na podwyżkach dla operatorów pomomo mają z kazdego z nas duże pieniądze z PEFRONU tak zwane dofinansowanie.Żal Panie Prezesie że nie szanuje się dobrych ludzi tylko kasę

Operstor
@Tati

Wieslaw...nie ośmieszaj się....żenada ...

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Mam małe doświadczenie czy to może być problem?

Zostaw merytoryczną opinię o JAWI - Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w JAWI - Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JAWI - Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAWI - Sp. z o.o.?

JAWI - Sp. z o.o.