Opinie o Koleje Wielkopolskie w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Koleje Wielkopolskie. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Koleje Wielkopolskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koleje Wielkopolskie w Poznań

And

Zawsze to samo wracam ostatnim pociągiem,opóźnienia jak zawsze jednak dzisiaj prawie godzina. Brak informacji tego co sie dzieje i dlaczego tak długo pociąg nie rusza. Nie przyjemni konduktorzy, ogl czuje się rozzalona i zła. Pozdrawiam koleje wielkopolskie .

Czekam 35 minut za jakąkolwiek Informacja o pociągu. Nie wiem czy wogole jedzie. Kolej kpi sobie z pasażerów. Czy ja wymagam za duzo?chcac wiedzieć ile pociąg ma spóźnienia. Żenada to mało powiedziane

Podróżna98

Rozumiem że na dworze 30 stopni ale to nie oznacza, że trzeba w pociągu ustawiać klimę na 15 stopni. Jadąc godzinę w krótkich spodenkach można nabawić się choróbska.

Leszek

@Były pracownik, a jak wyglądają warunki zatrudnienia w Koleje Wielkopolskie? Jaki typ umowy jest oferowany pracownikom? Czy pracodawca zapewni pozapłacowe benefity? Każda wypowiedź z perspektywy osoby zatrudnionej w Kolejach Wielkopolskich jest pomocna dla innych obecnych na forum.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Koleje Wielkopolskie, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Koleje Wielkopolskie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Atmosfera? Nijaka. Wyścig szczurów. Wszyscy (usunięte przez administratora) wszystkich w tej firmie. Naczelnicy to hieny, a szczególnie pewien łysy pan z tikami, specjalnie nie piszę jego nazwiska. Poza tym KW to jedyna spółka, gdzie KONDUKTORZY (nawet ci nowi bez żadnego doświadczenis) jeżdżą SAMI. Śmiech na sali.

podróżna10

Jest godzina 21;15 a z tego co wyczytałam to dzwonić można do 22:00, próbuje dodzwonić się na infolinię kolei wielkopolskich dokładniej do biura rzeczy znalezionych. Niestety odpowiedzi brak, jedyne co usłyszałam to denerwująca muzyczka na okrągło, chyba 20 minut czekałam aż ktokolwiek łaskawie zechce mi pomóc. Zawiodłam się bardzo.

Niezadowolona

"żółw chciał jechać koleją..." Wiersz ten chyba każdy zna i idealnie opisuje postęp KW. Relacja Wrzesnia-Poznan Bardzo częste opóźnienia rozpoczęcia podróży...niestety jadąc pociągiem tej relacji jeszcze nigdy nie dotarł na czas, kazdego dnia jest spóźniony z przyjazdem, żeby zdążyć do pracy muszę jechać o godzinę wcześniejszym pociagiem....to jest jakaś masakra... Nawiązując do żłowia... "pójdziesz pieszo....będziesz prędzej...."

Tamara

Nie mam słów na pociąg Poznań Główny -Gniezno wczoraj 03.04.2018 planowo wyjeżdżajacy 23:09 planowo ponieważ ten pociąg chyba nigdy od czasu zmiany rozkładu nie wyjechał planowo!!!! Albo 20 minutowe czekanie za sypialnianym do Moskwy albo opóźniony przemyślanin!!! Ale wczoraj to już był szczyt wyjazd z poznania 30 minut później bo przesiadaly się 2 osoby!!! Oczywiście w pociągu zero informacji od pani konduktor o wielkości i powodzie opóźnienia!!!! Drodzy państwo ten pociąg jest naprawdę późno i kończąc Prace o 22 byłam w Pobiedziskach o 23:55!!!! Wcześniejszy pociąg jedzie 21;59 i nie jestem na niego zdarzyć a kolejny za razem ostatni notorycznie opóźniony!!! Czy nie można by dołożyć jednego pociągu np 22:30??? A ten ostatni niech czeka za przesiadajacymi się i innymi pociągami opóźnionymi!!!! Zastanawiam się nad rezygnacja usług kolei wielkopolskich płaci się grube pieniądze po to żeby po 30 minut siedzieć w opóźnionym składzie!!!!!

Witam serdecznie pragnę złożyć skargę pociąg Poznań krotoszyn piątek godz 15 22 masakra jedna jednostka ludzi że przejść nie można za co płacimy że jedziemy jak ludzie do Oświęcimia jak by nie było drugiej jednostki skandal

JużNieKW

Tragedia. Wspaniała firma niszczona przez Urząd Marszałkowski i wynajętych przez niego pseudo konsultantów nie mających zielonego pojęcia o kolei. Inżynier w biurze dostaje mniej niż konduktor co jest jednym wielkim nieporozumieniem!

Zostaw merytoryczną opinię o Koleje Wielkopolskie - Poznań

• Jak się pracuje w Koleje Wielkopolskie?

Zobacz opinie na temat firmy Koleje Wielkopolskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koleje Wielkopolskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Koleje Wielkopolskie