Opinie o D&D Resory Polska w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie D&D Resory Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie D&D Resory Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&D Resory Polska w Lublin

3 procent podwyżki żenada gdzie są związki u prezesa w kieszenie pozdrowienia

@Ja, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie D&D Resory Polska? Jak wyglądają różnice pomiędzy pracownikami z Polski a pracownikami z zagranicy pod względem innych warunków pracy? Wspomniałeś o różnicach w wynagrodzeniu, czy poza tym aspektem coś jeszcze wygląda inaczej? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami na temat pracy u tego pracodawcy.

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w D&D Resory Polska. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

MisterTwister

13zł brutto na start. Pracownicy firmy zewnętrznej mają więcej na rękę hehehe. Przy przedłużeniu umowy jest szansa na pisiont groszy podwyżki. Praca ciężka i odpowiedzialność duża za pieniądze niestety nieadekwatne. Pozdrawiam fanów!

Full
@MisterTwister

Chyba w kiblu na ścianie ktos ci napisał że więcej te ukraińce zarabiaja. Albo z matematyką słabo a to by tłumaczyło dlaczego kręcisz sprężyny całe życie. Hehe

@Full

Mają po 13,70zł/h brutto. Ludzie co pracują kilka lat nie mają 13 brutto. To nie jest trudny rachunek.

@MisterTwister, dziękuję za wyrażenie na temat pracy w firmie D&D Resory Polska, czy możesz coś więcej napisać na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak wyglądają relacje na linii pracodawca-pracownik? W swoim komentarzu wspomniałeś jaką stawkę oferuje pracodawca, czy poza tą stawką oferuje również premie bądź innego rodzaju dodatki? @Dariusz, możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie D&D Resory Polska? Jak oceniasz pracodawcę?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie D&D Resory Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dariusz

Powiadom, że na początek będą najniższe zarobki ale pokaźniej podniosą.

Tymon

Jeśli tak zwracacie się do siebie w pracy to strach pracować!

BMWDriver

Odradzam tę firmę. Robisz tam kilka lat, starasz się a przychodzi taki brat kierownika bez szkoły i nagle po pół rocznym zwolnieniu dostaje więcej podwyżki niż ty pracujący cały rok. Mało tego awansuje na majstra. Taki rodzinny interes który zaczyna się od szczebla administracyjnego a kończy na produkcji.

wtf people
@BMWDriver

sorry, ale może jesteś takim debilem że na nią nie zasługujesz. Pokaż się wykaż się, a może zostaniesz doceniony.... who knows

Robotnik pierwsza klasa
@wtf people

Dokladnie, a wiecej tu karier od pucybuta do milionera :P sam zostałem prezesem, a czyscilem lubie w Korei północnej.

Robotnik pierwsza klasa
@wtf people

*kible

Mistrzo

Jak narazie to ty wykazujesz się debilnymi komentarzami imbecylu jeden

I don'tcare
@Mistrzo

To co tam jeszcze robisz?? 10 lat i taka kasa? Czy nie szkoda Ci życia? Czyżbyś był takim samym debilem o których piszesz? Pakuj walizki i szukaj szczęścia i pieniędzy gdzieś indziej, a nie szczekasz że świat nie jest sprawiedliwy. Podpowiem Ci nie jest.

Mrs daewon

Daewon Po znajomościach dają pracę na lepsze stanowiska ksztaltowanie na stb to (usunięte przez administratora) rodzinna.

Witold

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera? Czy rekrutacja jest trudna?

K
@Witold

Aktualnie mały żółtek tnie koszty. Na wszystkim. Ludzi raczej nie pozwala zatrudniać. Z resztą wrogowi nie polecę tej firmy.

Mistrzo

Tak czytam sobie te opinie i powiem szczerze pracuje tam ponad 10 lat nie mam nawet 13 zł na godzinę większość przełożonych to świnie (usunięte przez administratora) potrafią kłamać prosto w oczy. Co do podwyżek to dostają ci co walą z ucha wtedy oni są według przełożonych poprostu bez skazy. Co do kontroli jakości to fakt pan Grzegorz traktuje swoich podwladnych jak pachołki. I mógłbym tak pisać i pisać bez końca jeśli chodzi o mnie nie radzę się tutaj zatrudniac i szarpać sobie nerwów z tymi debilami

Idon'tcare
@Mistrzo

Co masz na myśli pisząc że "walą z ucha"? w jakim temacie? czy ktoś coś robi celowo źle żeby go podp...rzać? nie rozumiem. Zgadzam się z częścią tego co napisane, ale jeśli jesteś taki "Mistrzo" to czego się nie odezwiesz?? masz 3 ZZ lub innych do pomocy. Co ty na to?

MIJAGI

TEN PIERWSZY W FIRMIE TO PSYCHOPATA... KAZDY O TYM WIE I TO WIDZI NA WŁASNE OCZY--- CZAS JUZ Z TYM COS ZROBIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEPORTOWAĆ I POGONIĆ TYRANA!!!!!!!!!!!!!!!1

@MIJAGI

Popieram w 100% od ponad 6 lat tu pracuję i takiego gościa nie było...

Nosek

Praca w kontroli w firmie daewon to jak obóz pracy robisz wiele i wszystko na wczoraj nie wspomnę o nadgodzinach to jest wręcz obowiązek bo jak nie to kierownik Grzegorz potrafi się mścić i wręcz szantażować i zmuszać. Zarobki są śmieszne dostajesz 12.5 lub 13 zł brutto i musisz się cieszyć że tyle masz co zwykły pracownik pomocniczy z agencji pracy. Jedynym plusem to pensja zawsze na czas. Radzę omijać Pana Grzegorza bo to zwykły kłamca i oszust a pojęcie ma tylko jak gnębić swoich pracowników.

Pelusiński

Tak czytam i patrzę hem i tak myślę, że ten co pytał o warunki to raczej wiedział na co się pisze. A nadgodziny? Ktoś tam nadmienił, że jak się upomnisz to zapłacą, a więc truć pupę (piszę pupę bo inaczej usuną:-) )aż do skutku, w większości przypadków pewnie nawet prezes nie wie jak jest na prawdę i nie piszę tego bo kogoś bronię. Często jest tak , że to właśnie na stopniu kierowniczym czy dyrektorskim blokowane są nie które informacje szczególnie jeżeli chodzi o kasę za nadgodziny. Szkoda po Waszych wpisach zastanawiam się czy podjąć pracę w Deawon, zarobki nie bardzo trochę niskie szczególnie jeżeli mówimy o podstawie na start.

Malgorzata

A jak wygladaja zarobki w biurze/kadrach w firmie Daewon? Czy warto tam pracowac? Uprzejmie proszę o informacje.

jakość kontrola

praca w kontroli jakości to horror szef oszust potrafi pracować jedynie cudzymi rękoma idiota nic nie potrafi zmusza pracowników do nadgodzin pensja marna czas dla siebie to mit tu liczy się tylko praca i jebanie nadgodzin, jeżeli interesuję cię praca z (usunięte przez administratora) troglodytą , pieprzonym jaskiniowcem to zapraszam

pracownik kontroli

D&D resory czyli Daewon europa praca w kontroli jakości to istny horror nadgodziny w komórce tej firmy to nie przywilej a obowiązek. Szef departamentu jakości Grzekorz to kawał chama i oszusta on nawet dzień dobry szczerze nie mówi. Dokłada coraz więcej obowiązków nie liczy się z tym że na większość czynności już nie mamy czasu ale (usunięte przez administratora) go to obchodzi masz zrobić i (usunięte przez administratora) a jak ci nie pasuje to (usunięte przez administratora) z roboty. Szkolenia w tej firmie to mit podpisujesz tylko papier na szkolenie którego rzeczywiście nie było papier podpisany jest po to żeby szef Big Head z halitozą bolesną miał krytą swoją tłust (usunięte przez administratora) Jestem szczęśliwym "byłym" pracownikiem tego koreańskiego zakładu. Zarobki mizerne fuljoby mają wyższą stawkę niż kontrolerzy. A i atmosfera w pracy strasznie (usunięte przez administratora) zamiast spokojnej pracy i wypełniania obowiązków jest nerwówka i podpierdalanie do szefa.

misiek

Do którego działu najlepiej się starać o przyjęcie? produkcja czy magazyn?

wisienka
@misiek

Stołówa :)

Qwerty

Plusy: - pensja zawsze 10tego Minusy: - Brak szacunku dla pracownika chyba że strzelasz z ucha na kolegów - Nikt się za Tobą nie stawi w razie problemów - Najlepiej jakbyś robił 7 dni w tygodniu i to po 2 zmiany i broń boże na urlop - awansujesz jak jesteś pupilkiem szefa (strzelasz z ucha) - podwyżka jest co roku ale po jakieś 60gr brutto do godziny -premia motywacją z 30zł brutto na flaszkę -jak nie pilnujesz nadgodziny na pewno się pomylą na twoją niekorzyść -brak zgrania wśród pracowników każdy dla siebie - jak im pokażesz że coś umiesz to staje się to twoim obowiązkiem bez grosza podwyżki - I wiele więcej tylko szkoda czasu na pisanie sam tam pracuję i jak bym znalazł coś innego to z wielką chęcią pójdę z tamtąd

Murka121
@Qwerty

a jak tam kontrakty z Firma BPW

Qwerty
@Murka121

Bpw czyli resory juz nie produkuja z tego co wiem sprzedaja linie

niki

resory czy daevon? czy to fotum dla pracownikow?

Obórzony
@niki

Naucz się pisać BARANIE!!!!

Gramatyka
@Obórzony

oburzony*

Zostaw merytoryczną opinię o D&D Resory Polska - Lublin

• Jak się pracuje w D&D Resory Polska?

Zobacz opinie na temat firmy D&D Resory Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

D&D Resory Polska