Opinie o D&D Resory Polska w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie D&D Resory Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie D&D Resory Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&D Resory Polska w Lublin

stabbb

Przyjęć puki co nie chyba nie ma. Odnośnie kontroli jakości to bardzo duża rotacja spowodowana pewnie ich szefem. Jedni przychodzą inni odchodzą. Szkoda tego specjalisty co odszedł w styczniu, chyba miał już dosyć. Ogólnie zakład wypłacalny. Pensja do 10 jest. Nadgodziny wyplacane, szkodliwe warunki wypłacane. A że to lublin to dużego wyboru nie ma.

marco

Witam. Interesuje mnie stanowisko w kontroli jakości ( 2 letnie dosw ) czy mogłby ktos zorientowany przedstwic mi na jakie zarobki moglbym liczyc i jak z atmosferą w pracy. Jacy kierwonicy, mistrzowie ??

łzy

podwyżki, pieniądze najlepiej jakbyście pracowali 48/24 i odwrotnie za darmo, i jeszcze zrób to a i tamto o i tu jeszcze a tam też trzeba a może na nadgodziny za darmo (zabierają nadgodziny i potem szukaj wiatru) też przyjdziesz.

łzy

Praca w tej firmie to porażka, chyba że ktoś jest w wieku gdzie już go nie przyjmą to siedzi. Na magazynie gdzie pakuja na gotowo to koszmar. Przeambicjonowany kierowniczek, ze swoim przybłędą, zabiera wszystko co się da ile się da ,ludzie premii nie widzieli od miesięcy, Ma swoich pupili i tylko im podnosi pensję. OGÓLNIE TRAGEDIA PRZEZ PORAŻKĘ, KATASTROFĘ, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. BURACTWO. ludzie uciekajcie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie D&D Resory Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Projektu / Kierownik Budowy
MKL BAU sp. z o.o.
wisienka

Da sie w dziale jakosci zarobic czy nie? Pytam na powaznie.

mistrzu

A jak w w firmie z bezpieczeństwem pracowników? maszyny są osłonięte? dużo chemii w środowisku? wyposażenie ludzi odpowiednie??? zarządzający robią coś z tematem?

niepoprawny optymista

Wg. mnie zawsze warto rozejrzeć się za inną, lepszą pracą. A jeśli uznasz że to nie to, droga wolna. Zgodzisz się?

niepoprawny optymista

O różnych tematach mam pewną wiedzę, jednak o finansach pracowniczych nic nie mogę powiedzieć, bo najzwyczajniej to nie moja sprawa ile kto zarabia. Ale z tego co słyszę to są tacy co kilkoma nadgodzinami ładny pieniądz przytulają, inni zarobią trochę mniej, ale jedno jest pewne - kasa jest ZAWSZE na czas. A to już ogromny plus.

ciasny wiesiek
@niepoprawny optymista

gdzie pieniadze za nadgodziny

@ciasny wiesiek

Zapewne u Ciebie w kieszeni. Nie siej czarnej propagandy że ich nie dostajesz. Niejeden mistrz chciałby wziąć tyle ile operator z nadgodzinami

niepoprawny optymista

Praca na magazynie jak to praca... przekładanie pakowanie streczowanie skanowanie i "wózka" nie musisz mieć

niepoprawny optymista

Rozumiem. A praca w jakim charakterze Cie interesuje? gdzie(przy czym) chciałbyś pracować?? produkcja, magazyn, dyrechtor ;)

niepoprawny optymista

@FREDKA Nie wiem jak długo pracujesz/pracowałaś, ale ogromnie przesadzone opinie głosisz. Wiesz że 16 godzin to dwie pełne zmiany?? nie przypominam sobie żeby coś takiego miało miejsce przez ostatnie 2-3 lata. Legendarna słaba jakość hali C15 to już w dużej mierze przeszłość. Nie wiem czy pamiętasz jak tam było kiedyś. Oczywiście jeszcze dużo jest do zrobienia, ale uważam że wszsytko idzie ku lepszemu.

niepoprawny optymista

Proszę pierwsze z brzegu.. czy pamiętasz jaki był syf na C jakie tam były dziury, jak tam było oleisto? teraz spokojnie można wózkiem przejechać bez obawy o to że pojemnik z produktem przewrócisz. Ale jeśli jesteś pracownikiem to powinieneś o tym wiedzieć.

FREDKA

praca to raczej tyraczka normy wysrubowane i jakosc znaczy sama nazwa jakosc c-15 pracownicy przewalajo tony metalu w duzym tepie co powoduje bledy i reklamacje szefostwo dzieli premio 30 zl ludzie firma nstawiona na wykonczenie pracownika robota nawet po 16 godzin dobrze ze placo nadgodziny bez dodatkow szkodliwego i np nocnego zarobki najnizsza krajowa powodzenia pozdrawiam NORMALNYCH na C-15

huehue

Doświadczenia nie wymagają. Nabywasz je pracując. Nie raz przyjmowali idiotów po studiach, którym sie wydaje, że wiedzą więcej niż operator. Jeżeli chcesz mieć możliwość awansu, to omijaj ten zakład. Pozdrawiam

MOP-OMANIA

MOP to taki typek co zgrywa frajera i udaje że zna się na wszystkim... wystarczy poczytać(usunięte przez administratora)co inni sądzą o nim...

ciapowaty

Z tego co wiadomo MOP to coś na poziomie podłogi...

anonimm

O co chodzi z tym MOPem ? :P

Hej, jak się załapać do D&D Resory? Bo na ich stronie nie ma żadnego kontaktu do działu kadr, więc w jaki sposób wysyłaliście CV?

anonim - 2013-05-21 19:15:12 Co to za pytania "gdzie jest premia"? Oznacza to, że w D&D Resory jej nie wypłacają, a zgodnie z umową zdobywacie, czy jak? Wasze opinie dotyczą pracy na jakim stanowisku? Jak jest z nadgodzinami. ekstra płatne? Może czasem w ramach nagrody zdarza się dostać zaliczkę przed wypłatą? Pozdro i dzięki za informacje.Wypłaty są na czas. Nigdy nie było z tym problemu. Inne sprawy to inne sprawy, ale przynajmniej tu firma dobrze działa. Nadgodziny dobrze płatne, a zaliczek brak. :)

DEJDOS AKA FREEDY MERKURY

Cuż cudów spodziewać się nie można ;] Jeżeli masz (usunięte przez administratora) czyli podchodzisz do roboty ze spokojem,opanowaniem nie pozwolisz sobą pomiatać i masz swoje zdanie to nie masz ciężko ;p Cechy: -Brak możliwości awansu -Niska płaca Jest także takie coś jak brak solidaryzmu, czyli Pan (usunięte przez administratora)jeżeli nie ma rozumu to nie wstawi się za tobą wa razie racji po twojej stronie ;] Powodzenia w pracy ze spuszczoną głową oraz dawaniu sie posuwać w (usunięte przez administratora) DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

niewolnik

UPOMNIENIA NAGANY I STRASZENIE LUDZI TO CODZIENNOŚĆ W TEJ FIRMIE...

Zostaw merytoryczną opinię o D&D Resory Polska - Lublin

• Jak się pracuje w D&D Resory Polska?

Zobacz opinie na temat firmy D&D Resory Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

D&D Resory Polska