W biegu Cafe
3 13 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w W biegu Cafe?

Wawa Nowy wpis

Ta firma to porażka. Brak kompetencji a człowieka mają za niewolnika.brawo Maciuś. Dostało się spadeczek a teraz oj jaki jestem debesciak.weź się do roboty

Tak1Nie

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

daria Nowy wpis

szukam pracy na okres wakacyjny i pomyślałam o pracy w kawiarnii w biegu Cafe, ale nie wiem czy oni kogoś potrzebują i czy warto się z nimi wiązać na całe wakacje. Może wiecie jakie są tam zarobki i coś o warunkach pracy

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Barista

SYF SYF i jeszcze raz SYF!! Miałem okazje pracowac we Wroclawiu w Arkadach, jakas masakra, brudno, jedzenie w lodowka po terminie, pomarancze zielone, mleko kwasne.. Sprzety popsute, ciagle cos sie psulo, nie naprawiali nic. Ksiegowa nadeta malpa, wiecznie cos jej nie pasowalo, ciagle czegos wymagali, jakies plany sprzedazowe, wciskac ludziom co sie da.. Oczekiwali wiele a malo w zamian dawali. Jakas masakra. Kierownik kawiarni ok, bardzo mily, zmienili regionalnego na jakiegos mlodego pedzia! Cos strasznego, wyzej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mial niz sral, jak mozna miec takie podejscie do ludzi, jak mozna takie produkty sprzedawac, tak oszukiwac ludzi?? Placili 8 zl/h. Ogolnie atmosfera w pracy ok, wspolpracownicy jak najbardziej w porzadku. szystko bylo fajnie dopoki nie dzwonila ta malpa lub pedzio przyjedzal.

Tak1Nie

Ta firma to żenada, wynagrodzenia wypłacane są na raty i długo po terminie, kto teraz płaci 8 zł za godzine?! to stawka sprzed paru lat, zdecydowanie omijać szerokim łukiem!!!!

TakNie

mila atmosfera lubie wpasc na kawe.

TakNie

Mila atmosfera jedzenie i kawa rewelacyjna obsluga mila.

TakNie

Słowa kojarzące się z W biegu Cafe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..dobre. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8 zl na godzinę Najbardziej podobało mi się w W biegu Cafe :kontakt z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w W biegu Cafe :stawka

Zostaw opinię o W biegu Cafe - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie