W biegu Cafe

W biegu Cafe

Opinie o W biegu Cafe

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w W biegu Cafe?

Wawa

Ta firma to porażka. Brak kompetencji a człowieka mają za niewolnika.brawo Maciuś. Dostało się spadeczek a teraz oj jaki jestem debesciak.weź się do roboty

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

daria

szukam pracy na okres wakacyjny i pomyślałam o pracy w kawiarnii w biegu Cafe, ale nie wiem czy oni kogoś potrzebują i czy warto się z nimi wiązać na całe wakacje. Może wiecie jakie są tam zarobki i coś o warunkach pracy

Barista

SYF SYF i jeszcze raz SYF!! Miałem okazje pracowac we Wroclawiu w Arkadach, jakas masakra, brudno, jedzenie w lodowka po terminie, pomarancze zielone, mleko kwasne.. Sprzety popsute, ciagle cos sie psulo, nie naprawiali nic. Ksiegowa nadeta malpa, wiecznie cos jej nie pasowalo, ciagle czegos wymagali, jakies plany sprzedazowe, wciskac ludziom co sie da.. Oczekiwali wiele a malo w zamian dawali. Jakas masakra. Kierownik kawiarni ok, bardzo mily, zmienili regionalnego na jakiegos mlodego pedzia! Cos strasznego, wyzej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mial niz sral, jak mozna miec takie podejscie do ludzi, jak mozna takie produkty sprzedawac, tak oszukiwac ludzi?? Placili 8 zl/h. Ogolnie atmosfera w pracy ok, wspolpracownicy jak najbardziej w porzadku. szystko bylo fajnie dopoki nie dzwonila ta malpa lub pedzio przyjedzal.

Ta firma to żenada, wynagrodzenia wypłacane są na raty i długo po terminie, kto teraz płaci 8 zł za godzine?! to stawka sprzed paru lat, zdecydowanie omijać szerokim łukiem!!!!

mila atmosfera lubie wpasc na kawe.

Mila atmosfera jedzenie i kawa rewelacyjna obsluga mila.

Słowa kojarzące się z W biegu Cafe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..dobre. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8 zl na godzinę Najbardziej podobało mi się w W biegu Cafe :kontakt z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w W biegu Cafe :stawka

Zostaw opinię o W biegu Cafe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W biegu Cafe