„W biegu cafe”,

Wrocław

Opinie o „W biegu cafe”,

Barista

SYF SYF i jeszcze raz SYF!! Miałem okazje pracowac we Wroclawiu w Arkadach, jakas masakra, brudno, jedzenie w lodowka po terminie, pomarancze zielone, mleko kwasne.. Sprzety popsute, ciagle cos sie psulo, nie naprawiali nic. Ksiegowa nadeta malpa, wiecznie cos jej nie pasowalo, ciagle czegos wymagali, jakies plany sprzedazowe, wciskac ludziom co sie da.. Oczekiwali wiele a malo w zamian dawali. Jakas masakra. Kierownik kawiarni ok, bardzo mily, zmienili regionalnego na jakiegos mlodego pedzia! Cos strasznego, wyzej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mial niz sral, jak mozna miec takie podejscie do ludzi, jak mozna takie produkty sprzedawac, tak oszukiwac ludzi?? Placili 8 zl/h. Ogolnie atmosfera w pracy ok, wspolpracownicy jak najbardziej w porzadku. szystko bylo fajnie dopoki nie dzwonila ta malpa lub pedzio przyjedzal.

Zostaw opinię o „W biegu cafe”, - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „W biegu cafe”,