Opinie o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Kate Winslet

Info prosto z biura! : Do jutra został jeden dzień.

Leonardo di Caprio
@Kate Winslet

Ooooo, masz rację!

Iks de

Trzecia strefa czepia się pieców, a tam sami "kalibratorzy" którzy mają za to dodatek a nic nie potrafią ;) Za to wam płacą żeby kalibrować, a nie złomować 1/3 sztuk bo wam się nie chce

Kalibrator
@Iks de

Owszem, wyrzucamy 1/3 sztuk. Tylko ze fakt jest taki, ze te sztuki powinny być wyrzucone juz na piecu. No ale panie piecowe stwierdzą "to je dobre, na 3 strefie to najwyzej wywalą, poćcie na kawa". Wiec tak to potem wygląda XD

Kalibrator 2
@Iks de

No tak tylko jest jeden mały problem ze kalibracja jest tylko na kilku kodach bo reszta kodów to kontrola geometri czyli powinno się wsadzić sztukę do sprawdzianu i wszytsko powinno być Ok (a nie jest ) Po drugie przy 90% produkowanych kodów nie powinnismy używać młotków, doginaczkow itd ale używamy jakbyśmy jechali według swi to nie wyrzucalibysmy tak mało tylko od razu 100% ale jednak bez młotka ani rusz... A i te 500zl dodatku to tak jest mało ponieważ kalibratorrzy maja jeszcze 100% kontroli na luty naddatki itd a wiadomo jak to wyglada... P.s Może wystarczy już wpier*** się do innych i skupieniu się na swojej robocie bo każdy na swojej strefie ma swoje plusy i minusy. Ale tak to już jest z babami ktoś wam coś tu wypisał i od razu musiscie się czepiać kogoś innego. Nie pozdrawiam

Piecowa

Odpowiedz dla OPERTAYOR BJ skoro tak bardzo boli cie ze panie z piecow siedzą i (usunięte przez administratora) robia zapraszam do nas, moze sprawdzisz czy jest tak fajnie i czy jest taki lajt, moze pozycz od razu od harrego okularku w razie jakbys mial puscic jakas dziure :) zapraszam a szczegolnie w przelomie lipca sierpnia gdzie temperatura sprzyja warunka pracy.. zobaczymy czy bedziesz taki madry. Pozdrawiam pani piecowa

Johny
@Piecowa

Przecież macie dodatek za temperatury i jesscze marudzicie....

Piecuch
@Johny

A Ty myslisz ze ile my tego dodatku mamy? Zapraszam sie przekonac czy jest tak pieknie i kolorowo jak sie wydaje :]

UfJakGorąco
@Piecuch

To że mają dodatek nie zmienia faktu że z pieca sztuki wychodzą cały czas. I nie można sobie go zatrzymać żeby spokojnie sprawdzać. Więc przestań czepiać się pań pracujących na piecach a tym bardziej na rozładunkach bo robią kawał dobrej roboty.

Robert

Niestety nie potrafimy doceniać tego , że mamy pracę w dobrej firmie. Może nie jest idealna ale takich nie widziałem.

IIIc
@Robert

Zgodzę się z Tobą, ale zawsze znajdzie się ktoś, komu wiecznie nie pasuje.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY - OPERATOR MASZYN.
Missulina

Panie z pieców powinny mieć dodatkowe badanie u okulisty, bo to co one puszczają to przechodzi wszelkie pojecie xD harry potter bez breli by zauważył

Piecowa
@Missulina

Zaprszam na piec skoro taka madra jestes, zobaczymy czy bedziesz taka madra. Kozak w necie pi... w swiecie ? Jezeli tak boli zapraszam na piec chetnie porozmawiamy o dziurach bublach i nic nie robieniu skoro tak cie to boli.

operator BJ

panie z pieców mają jakąś taryfę ulgową że już godzinę przed końcem zmiany siedzą na stoleczkach i piją kawkę telefoniki i pogaduszki a zwykły operator musi pracować od dzwonka do dzwonka i jeszcze premie zabieracie

UfJakGorąco
@operator BJ

Zawsze możesz iść pracować do biedronki. Tam jest lepiej.

Hubert z milionerów

Uwaga zagadka !!! O jakiej strefie mowa ?? - Zabieranie całej premi nawet za jeden dzien l4 - zoom razy 10 na niektóre osoby zeby zabrac premie - wieczne kablowanie na innych (później oczywiście jest zabierana premia), - Wulgaryzmy, no po prostu nieszanowanie operatorek - Jeden z liniowych vw to największy konfident i gwiazdor firmy -Przedszkole

Uczestnik
@Hubert z milionerów

Strefa 1?

Recaot
@Hubert z milionerów

- wszystkie strefy - 3 strefa (i ulubione zajęcie orki patolki) - 3 strefa - anusia i wojtus (muszą mieć jakieś kompleksy) - babcxynski Tak to jest kiedy plebs bez szkoły i wiedzy dojdzie do władzy

Ona jest

O tej firmie można dużo napisać. Fakt jest taki ze jest coraz gorzej pod względem odnoszenia "szanowni odnoszę " same przychlasty nie lubię go na przerwie sniadaniowej a poza jesteś moim ulubionym brygadzista haha śmiechu warte. Brygadzista chodzi z koleżankami z pracy na piwko. Czyli co wybrane mają się lepiej o wiele lepiej a do reszty nie będzie się odzywał bo dziś nie ma humoru a co jest przepracowany ? Wychodzenie na fajeczke kto może to może reszta ukrywa się w WC. Z tych obecnych 2 zmian zmiana Pana D jest najgorsza zmiana jaka może być. Przynależność do grupy musi być inaczej stosunek do Ciebie będzie kiepski. Z poważaniem

3str

Najlepszą pracę mają koledzy z kontynera czują się jak w wakacjach... Fajeczka,komputerek,filmiki,gry i wieczne nie mam czasu... A ich sensei to nawet nie reaguje tylko się głupio śmieje. Najlepiej zamontować im kamerę do tej szopki. I zakończyć tą grę.

Swen
@3str

Pozwala bo z kim ma chodzić na fajeczke . Zresztą sam z biura nigdzie nie wychodzi tylko na papierosa i do WC....

pracujący w halach produkcyjnych powinni mieć zapewnione przynajmniej 14 stopni. A to nie jedyne wymogi, które powinien spełnić pracodawca w okresie zimowym. Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/ile-stopni-w-hali-ile-w-biurze-przepisy-minimalna-temperatura-w-pracy-sprawdz,11667450/ na hali na 3 strefie rano było poniżej 10 ... coś z tym zrobicie ??

Iza

Ideałów nie ma ale jak ktoś potrafi dobrze pracować to będzie zadowolony.

@Iza

Zależy o którego brygadzisty/stki

Fakir
@Iza

Potwierdzam, jak dobrze pracujesz i nie kombinujesz to jest ok

Hotboy

Niech CIOP lub podobny instytut zainteresuje się temperaturą i przeciągami na 3 strefie. Przez to, że parę osób nie potrafi zamknąć za sobą bramy gdy, jesteśmy narażeni na wieczne przeziębienia. Albo płaćcie nam za leki i nie karzcie za L4.

Operatorek

Niech zgadnę robisz na 100% ?? Nie dziwie się ze ci zimno.... Za mało roboty No

Biedroneczka
@Hotboy

To sie ubierz albo idź do biedronki na kase ;)

@Biedroneczka

Ja jestem na 100% i nic nie poradzę na to, że mam za mało roboty :D

@Biedroneczka

Ja pracuje na 100% i jakoś nie jest mi żal, że mam mało pracy. Takie życie

@Operatorek

Ja pracuje na 100% i jakoś nie narzekam na to, że mam mało pracy. Takie życie ;D

Pantofelek
@Kopciuszek

Oj Kasia Kasia :( zdrowia zycze :)

@Pantofelek

Dzięki życzliwy kolego, już mi lepiej

@Hotboy

A tak całkiem na poważnie, co do jakaś kontrola inspekcji pracy? Nic, bo podczas tej kontroli wszystko byłoby pozamykane i wszyscy by się pilnowali żeby jak najlepiej wypaść. Więc jedyne co Ci zostaje to ubrać się cieplej (polecam 3 bluzy + foka). Pozdrawiam, największy zmarzluch na hali - Kasia :*

Czy sa przyjecia do działu kontroli jakosci? pozdrawiam

Sven

Czesc. Js przyprowadzic sie ze Sweden i od luty u Was pracować. Jak tam jest?

hahaha
@Sven

Sven zostań lepiej w Sweden :P

Roman

Chaos,brak organizacji,pieniądze psie. Zarobki od 1450 do 1950 jeśli chodzi o produkcję.Wszyscy na umowach o prace. Nakaz robienia nad godz. Które oddają wolnym. Niby pierwsza zmiana a często przychodzisz na 10lub12 dopiero na koniec zmiany dowiadujesz się ze trzeba zostać a jak długo to nikt nie wie. Kabaret. Nie polecam

Wtf
@Roman

Nic o tym nie wiem, Chyba piszesz o innej firmie?

Xyz
@Roman

No to napewno nie nasza firma!!!!!!!

Black

Dokładnie;)

@Roman

Roman sprawdź może dokładniej nazwę firmy którą opisujesz, bo tam akurat nie ma nic takiego co ty opisujesz.

Buuu

Wyuuuchaliscie nas lepiej niż Łysy z Brazzers

najlepszy
@Buuu

kiedy zamykaja ten syf? Nie ma konia i firma leci na pysk

Ja to ja
@najlepszy

Jak ci się nie podoba to do biedronki robić :) Przecież tam jest tak fajnie

najlepszy
@Ja to ja

Pracownicy biedronki zarabiaja wiecej :)

Jarek
@najlepszy

A pracowałeś ?

w

w pazdzierniku przeszlem do innej firmy po przepracowaniu 2 miesiecy dostalem 1000 premi swiatecznej mysle ze odejscie z dynamica bylo najlepsza decyzja

@w

W tenneco za przepracowane 3 tyg kolega dostał 1000 zł premii

Ja to ja

To dlaczego tam jeszcze nie robisz ?? Przecież tam jest tak super ??

Janek K.
@w

Dokładnie. Przeszedłem do MCS i lepiej o niebo...

Janek K.

Pracowałem przez kilka lat i żałuje... teraz pracuje w MCS i o niebo lepiej... zapraszam

Czerwona

Pytanie. Czy na macierzyńskim dostaje sue premie swiateczna?

???

@Lobuz

Chłopaki z C najlepsi :)

Bednara.
@Lobuz

Panie dyrektorze nasze zarobki i premie śpią, kiedy pan się obudzi? ?? Chytrus dwa razy traci!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.7/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Armii Krajowej 5
    44-230 Czerwionka-Leszczyny