Opinie o Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o. w Sanok

Łukasz Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie i nie narzekałem na zarobki i miłą atmosferę.

@Łukasz

Cześć, a możesz napisać jako kto pracowałeś? ja aktualnie na magazynie czegoś szukam, ale nie chce mi się już za bardzo dźwigać. tutaj po ile maksymalnie te wszystkie narzędzia mogą ważyć? Jakie gabaryty przywożą na samych paletach?

Nie mam pojęcia co zawarło się w treści tamtego poprzedniego komentarza, na który ktoś odpisał, że stara ekipa wciąż się zatrudnia, ale jestem tu z powodu właśnie oferty dla sprzedawcy, która wygasła ze dwa tygodnie temu. czy to sugeruje ze te nabory to bardziej jakiś rozwój? mam już doświadczenie z (usunięte przez administratora) w sklepie narzędziowym, ciekaw byłem jakie są zarobki, ale nie mam już dostępu do tamtej oferty. napiszecie chociaż czy jest rynkowo czy może ponad, bo nie wiem czy żałować?

Marcin Nowy wpis

Mój znajomy pracował tam przez pewien czas i nie narzekał. W każdej pracy bywa różnie, ale taki komentarz to jest nie na miejscu. Poza tym stara ekipa wciąż pracuje.

Stara ekipa się poddała? A ile pracowała tak w ogóle? ilu osób tu teraz potrzeba i czy dacie mi od razu znać jak wygląda rozmowa? Pisali także o świętach i paczkach z rok temu, w tym co wam wpadnie? Jak teraz jeszcze ktoś by dołączył to ma na cos szanse ze te premie przez cały rok się wyrabia?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o. na stanowisko SPRZEDAWCA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Bardzo różne tutaj opinie a myślałam, że się czegoś konkretnego dowiem. Jedni polecają inni nie, nie wiem co myśleć. Ktoś z was napisał, że cały tydzień praca po 9h. Czy ilość godzin pracy dotyczy stanowiska sprzedawcy? Praca jest od poniedziałku do piątku czy sobota też?

Czy w Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Zawsze na święta są paczki

Porażka

Ogólnie firma porażka, zostali tam chyba tylko ci co muszą gdzies pracować i spłacać kredyty. Zarządzanie bez komentarza, wałki, przekręty na porządku dziennym... Podobno Urząd Skarbowy się nimi zainteresował i bardzo dobrze!!!!!!!!!!!

Waldek
@Porażka

Widzę, że w naszym społeczeństwie to wszyscy potrafią pluć jadem. Bzdury pisać też. Widzę ciągle tych samych pracowników co są tu lata. A zawsze ktoś odejdzie bo to życie. Atmosfera w porządku bo często chodzę tam na zakupy. Więc jestem najlepszym obserwatorem.

Bogusław
@Porażka

Jakoś nie zauważyłem nic niepokojącego a kupuję już tam od dawna. Łatwo się krytykuje bez podawania konkretnych dowodów posługując się śmiesznym nickiem.

@Bogusław

Klient z reguły będzie wiedział niestety nieco mniej... Chociaż rozumiem, że na obsługę to nie ma tu co narzekać?

@Katarzyna

Byłem pracownikiem tej firmy i nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy i szefostwa. To są bardzo dobrzy ludzie i nie raz dostawałem szanse. Rozstaliśmy się w zgodzie bo wyjechałem za granicę bo plany życiowe tak się potoczył. Więc nie rozumiem tego hejtu.

Rudy

Wypłata na koncie marna a reszta pod stołem...

@Rudy

Najniższa krajowa? Czy ile? A ta reszta to premia jakaś?

@Karolina

Na papierku swoje a do ręki swoje :D Nie wspomne juz o nadgodzinach za które człowiek nic nie dostaje

Gabriela
@Rudy

A ile do ręki? Jakaś konkretna kwota? Serio darmowe nadgodziny? :/ ile się ich zdarza w miesiącu?

Tadeusz
@Gabriela

To co tu wypisują to nieprawda. Ta firma jest w porządku. Nie rozumiem takiego oczerniania.

@Gabriela

Cały tydzien robisz po 9 godzin za marny (usunięte przez administratora) do reki wezmiesz 2500 z łaską

Tadeusz
@Rudy

Jak nie wiesz to nie pisz bzdur. Bo nie należy tak nikogo oczerniać. Bo to może zemścić się kiedyś na tobie.

@Tadeusz

To w sumie wobec tego co on napisał jaka jest prawda?

@Katarzyna

Odpowiedzi nie uzyskasz a to co pisze to sama prawda, same przekręty na kazdym kroku, a z człowieka byleby tylko doić i nic w zamian

@Katarzyna

Zresztą widać po opiniach tutaj co ludzie piszą.................

@Rudy

W sumie niby racja. Ale skąd pewność, że one nie są ustawione?

Nr11

Pracuje tam ktoś kompetentny jeszcze? Czy zostali sami alkoholicy i rodzinka szefowej?

Antoni
@Nr11

Tak oczywiście, że pracują tam osoby kompetentne i nie pracuje żadna rodzina szefowej i nie ma w tej firmie osób nadużywających alkoholu. Takimi słowami można urazić osoby pracujące w tej firmie.

@Antoni

Czyli nawet kiedyś nigdy nie było tu jakiś problemów z alkoholem? To skąd on wziął tę całą sugestię odnośnie tego?

Jak jest z pakietem medycznym w Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nie ma żadnego

Katarzyna

Członka rodziny czy pakietu medycznego? :v A tak serio, to czemu oni pakietu nie dają takiego? Jest jakaś alternatywa?

Józef
@Katarzyna

Trzeba sie cieszyć ze jest bandaż na sklepie a gdzie tam do jakiegos pakietu medycznego

@Józef

A coś do dezynfekcji? Bo bandaż to ja sobie z rękawa mogę zawsze zrobić. ;p

Waldek

Często chodzę tam na zakupy i od lat widzę te same twarze. Zatem nie jest prawdą że pracownicy się często zmieniają

Noo taa
@Waldek

To slabo widzisz ewidentnie

@Noo taa

Czemu od razu taki zarzut, że słabo widzi? Jeśli już niby rotują tak jak pewnie sugerujesz, to może podobni są bardzo do siebie? ;p

User21137

Nie polecam, same wałki kręcą pracując u nich... mam nadzieje ze ktos sie za to wezmie w bliskiej przyszłosci

admin

Czy Twoim zdaniem pracownik w firmie Elspaw & Śrubtex-Pol Sp z o.o. jest dostatecznie doceniany? Skomentuj na naszym forum.

Norek
@admin

Nie jest doceniany

Dorota
@Norek

Możesz rozwinąć wypowiedź? Jestem zainteresowana pracą w tym miejscu, natomiast Twoja opinia oraz użytkownika @Bonio trochę mnie przestraszyła. Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Na jakie zarobki można liczyć?

Bonio
@Dorota

Miesiac umowa zlecenie stawka 14 brutto, potem umowa o prace ze stałą pensją bez stawki godzinowej, zarobisz jakies 2500 za prawie 200 godzin w miesiącu wiec smiech na sali

Naura
@Dorota

dont be shy polecam prace w tym miejscu mili współpracownicy i klienci ogólnie polecam i hajs będzie sie z pewnością zgadzał ????

???
@Naura

To ty chyba tam ani miesiąca nie przepracowales skoro mowisz ze hajs sie bedzie zgadzał ???????????? Moze to synuś szefowej pisze

Bonio

Nie polecam pracy w tej firmie, ciągle napięta atmosfera, niejasne kryteria płacy, nie wypłacana podstawa za godziny nadliczbowe. Ogółem nie polecam, duza rotacja pracowników...

Zostaw merytoryczną opinię o Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o.?

Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Lwowska 1
    38-500 Sanok

Elspaw & Śrubtex-Pol Sp. z o.o.