"Norda" Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Drogowych i Inżynierii Środowiska

Bielsko-Biała

Opinie o "Norda" Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Drogowych i Inżynierii Środowiska

A ja bym chcial w waszej firmie pracowac..... i czegos sie nauczyc, czy jest to mozliwe?? zaraz wysylam papiery... szukam pracy w okolicach brennej, jestem po inz. srodowiska i zastanawiam sie czy wogole znajde [race w zawodzie..... mozesz mi Pracowniku pomoc? zostawiam maila [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o "Norda" Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Drogowych i Inżynierii Środowiska - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Norda" Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Drogowych i Inżynierii Środowiska