Besztanie klientów jest na porządku dziennym w dziale windykacji należności. Team Liderzy nie robią sobie nic z nie przestrzegania procedur tego działu. Krzyki na klienta, hamstwo i bezczelność to domena Getin Noble Bank i tego działu. Jeśli klient spóźnia się z ratą jest dla pracowników tego działu zwykłym śmieciem na którym można się wyżyć. Jeśli jesteś chamem zatrudnienie znajdziesz w Getin Noble Bank w dziale windykacji,bo tam nie obowiązują żadne zasady. Ci którzy besztać nie będą prowizji nie wyrobią. Generalnie masakra