Opinie o Chłodnia "Mors" w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Chłodnia "Mors". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Chłodnia "Mors" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia "Mors" w Zamość

Messi.10

Ja tam pracowałem jeden dzień i zucilem. Również poszedłem z czystej ciekawości . (usunięte przez administratora) jak mały samochodzik i zapłacili za 8 h 70 zł (usunięte przez administratora)

Irek

Co takiego sie dzieje w firmie, że zapomnieliście pisać na forum?

34r5

@filip faktycznie troche dziwne jednak :D a nigdy nic nie wiaodmo na jakie warunki kto liczy wiadomo ze podstawa musi byc np. oferowana umowa czy tez odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do obowiazkow..

viola

"Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." - Ludwig von Mises (1881-1973)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chłodnia "Mors"? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku ELEKTROMECHANIK wydawały Ci się najkorzystniejsze?
hhh

praca jak praca, warunki jakie sa takie sa-wkoncu chlodania... nazwa mowi sama za siebie.Jednak jezeli chodzi o ekipe pracujaca tam, to lepiej nie komentowac :) mam tu na uwadze zarowno brygadzistow jak i ludzi pracujacych tam,podejrzewam, po kilka juz sezonow

arveladze

Witam, od kiedy zapisy na sezon do chłodni bo krucho z robotą? pozdrawiam.

Czarna

Najlepiej zadzwonić i zapytać czy jest jakaś szansa na pracę u nich. Oni lubią jak się ktoś interesuje..... ;-)

azetce
@Czarna

Pod jaki numer?

olo

to były już przyjęcia na sezon w chłodni? do mnie nikt się nie odezwał nawet...

Czarna

Ja nie miałam żadnych ,,wtyków" i szybko mnie przyjęli jak zaczynałam pierwszy sezon.Pisząc o wózkach miałam na myśli wózki tzw. paleciaki trzeba je pchać ręcznie i nie trzeba na to żadnych papierów ,każdy może wozić skrzynki takim wózkiem.

Czarna

Sezon zaczyna się w czerwcu z tego co wiem a kobiety to raczej stoją przy ,,taśmach" ale i wożą wózkiem - widlakiem skrzynki nie jest lekko.

olo
@Czarna

jeśli mają stosowne uprawnienia to jeżdżą wózkiem. Jeśli nie masz papieru nikt Cie nie dopuści do żadnej maszyny chyba,nie? Tam pierwszeństwo mają ci co już byli ileś tam sezonów więc jak ktoś chce iść pierwszy sezon to nie będzie łatwo się dostać taka prawda.

zula

Tak nawet juz przyjeli pierwsze kobiety, te z najwiekszymi plecami.

Czarna

Aktualną książeczkę z sanepidu i cv ja już zaniosłam , moi koledzy też. Faceci mają duże szanse bo potrzeba ich do rozładunku. Pozdrawiam.

moulin rouge

Jakie się składa dokumenty do pracy w sezonie? cv starczy? aktualne badania trzeba mieć?

tom

WESOLYCH I RADOSNYCH SWIAT ZMARTWYCHWSTANIA PANA.WESOLEGO ALLELUJA...WHMC

kida

Przyjdz do pracy na sezon a zobaczysz jak jest wybornie!!!!!!!!

adik

Przecież na stronie internetowej chłodni Mors jest pełno certyfikatów i wyróżnień w zakładce co o nas myślą, nie może być tak źle.

a ja

no to sie ciesz ze wyplacaja na czas

to ja

to moze wszyscy pojdzmy z ciekawosci tak jak czarna w zamosciu i okolicach az roi sie od ofert pracy tylko przebierac. prawda jest taka ze ludzier biora to co jest bo nie maja wyboru. a w chlodni chociaz pieniadze wyplacaja na czas.

W maju.

adi

kiedy morzna składać cv

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia "Mors" - Zamość

• Jak się pracuje w Chłodnia "Mors"?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodnia "Mors" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodnia "Mors"?

Chłodnia "Mors"
3.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • ul. Zagłoby 1
    22-400 Zamość