Opinie o Chłodnia "Mors" w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Chłodnia "Mors". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Chłodnia "Mors" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia "Mors" w Zamość

Jakie są warunki zatrudnienia w Chłodnia "Mors"?

@Julia

@Julia zazwyczaj praca sezonowa zakańcza się wraz z końcem skupu warzyw w naszej firmie (okolice listopada). Jeżeli po zakończeniu sezonu mamy zapotrzebowania kadrowe, to jest opcja dostania umowy o pracę, jednak nie gwarantujemy tego na obecnym etapie.

Człowiek Nowy wpis

Cześć, kiedyś może i nie było rekrutacji ale ja widzę na stronie, że mechanika szukają, lecz nie podają przy tym ewentualnych zarobków. czy wiecie jakie są tegoroczne widełki, bo może bym aplikował?

Mira Nowy wpis

Była wcześniej mowa o pracownikach sezonowych ale mnie rzuciła się w oko oferta dla kierownika, gdzie widniała już uop z czasem określonym. Po jakim można przejść na nieokreślony? Wiem, że wynagrodzenie zostało wskazane jako do negocjacji lecz zaczyna się ono od kwoty 3,900 zł, może ktoś podać jakiś relatywny max? I czy polecacie?

Pracownik Nowy wpis
@Mira

Obecnie firma nie rekrutuje pracowników na stanowisko Kierownika. Poszukiwani są pracownicy sezonowi (umowa zlecenie)

Jakie są warunki zatrudnienia w Chłodnia "Mors"?

Warunki zależą od stanowisko na jakie się dana osoba ubiega. Dodatkowo w przypadku pracy sezonowej jest zawierana umowa zlecenie, natomiast stali pracownicy są zatrudniani na podstawie umowy o prace.

Maciej

A czy wiesz może ile wynosi pensja na najniższym stanowisku ? I moje pytanie czy można szybko awansować w firmie ? Czy dużo więcej zwiększają się zarobki na lepszym stanowisku?

@Maciej

Nie ma czegoś takiego jak najniższe stanowisko. W Chłodni-Mors są różne działy / wydziały i w każdym różne stanowiska. Jeżeli jest Pan zainteresowany stanowiskiem wymagającym specjalnych kwalifikacji, np. elektryk, maszynista, mechanik, to aktualne oferty pojawiają się na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera". Zarobki i awanse są kwestiami indywidualnymi.

Julia

"nawet"? praca przy jakości jest tu jakaś sezonowa czy o co chodzi? pod pewnymi warunkami dla przykładu na okresie próbnym? ile osób pracuje teraz na kontroli i jaka część to ta stała?

@Julia

@Julia obecnie firma poszukuje pracownika do działu kontroli jakości na okres sezonu (czerwiec-listopad), stąd jest to umowa zlecenie, a nie na umowa o pracę.

Julia

To ogłoszenie na jakość przegapiłam ale widzę, że jest na produkcję też na zlecenie. Przerób owoców i warzyw w hali produkcyjnej, rozładunek i sortowanie na taśmie. Czyli to sezonowa praca? A co potem, jaką ktoś może mieć pewność lub nadzieję, że zostanie na dłużej po zakończeniu?

Pracownik Nowy wpis
@Julia

Jaka umowa obowiązuje w Chłodnia "Mors" podczas okresu próbnego?

Jeżeli kandydat ubiega się o umowę o pracę na czas nieokreślony (o ile poszukiwani są tacy pracownicy), wcześniej może być zatrudniony na umowę o pracę na czas określony lub umowę zlecenie. W przypadku pracowników zatrudnianych w sezonie zawierane są jedynie umowy zlecenie.

Halina

Czyli ile ogólnie czasu musi minąć stażu, aby mieć szansę dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Halina

Wszystko zależy m.in. od doświadczenia kandydata czy stanowiska o które się ubiega. Dokładne informacje można uzyskać bezpośrednio dzwoniąc do firmy.

Wiadomo ale zdarzają się takie umowy na stałe? Czy raczej większość pracowników jest na terminowych np na rok albo dwa lata?

@Marek

Prawie wszyscy pracownicy zatrudnieni na stałe mają umowy na czas nieokreślony.

Julia

Jest tu określony jakiś specyficzny okres wypowiedzenia?

@Julia

U nas w firmie okres wypowiedzenia jest zgodny z zapisami w Kodeksie Pracy.

Snow
@Marek

Dają umowę na stałe.

@Snow

a ile osób ze wszystkich jest na tej umowie właśnie a jaką część z tego stanowi jakaś część rotująca?

@Julia

Umowy zlecenie dotyczą przede wszystkim pracy sezonowej (czerwiec-listopad). Niemal wszyscy pozostali pracownicy posiadają umowę o pracę na czas nieokreślony.

Ilona

dzieki za wyjasnienie tematu umów, czyli jest tak jak byc powinno dobrze rozumiem ze jakbym szukala pracy dodatkowej to najlepiej sie zlosic gdzies w maju ? teraz nie ma na tyle roboty w firmie by kogos przyjeli ?

@Ilona

W przypadku pracy sezonowej, jak najbardziej maj jest miesiącem, w którym poszukujemy pracowników (umowa zlecenie). W przypadku innej pracy niż sezonowa ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach są zamieszczane na naszej stronie internetowej (obecnie jest ona w "budowie") oraz na Facebooku, jak również znajdują się one w Urzędzie Pracy.

Julia

Zdarzają się może osoby, które co sezon tutaj trafiają? Możliwe, żeby warunki finansowe na tych zleceniach dla nich były lepsze czy raczej zawsze trafia ktoś nowy?

@Julia

Oczywiście są osoby, które co sezon do nas wracają. W przypadku pracowników sezonowych warunki finansowe są takie same dla wszystkich.

Julia

a co z długoletnimi pracownikami? Pytam, bo padło tu stwierdzenie, że sezonowcy są na takich samych warunkach co inni. Za dłuższy staż pracy cokolwiek przysługuje? Jak nie podwyżka to jakiś dodatek?

@Julia

Pracownicy zatrudniani na umowę o prace otrzymują ubranie robocze np. kurtkę, buty (po okresie zużycia jest ono wymieniane) oraz comiesięcznie bony Sodexo. Dodatki / podwyżki są uzależnione od zajmowanego stanowiska. W przypadku pracowników sezonowych na umowę zlecenie co roku mamy podwyżkę stawki godzinowej co przekłada się na wzrost płac.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chłodnia "Mors"? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku ELEKTROMECHANIK wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy zarobki w firmie Chłodnia "Mors" są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

To zależy czego się oczekuje. Najlepiej płatne są stanowiska Mistrzów / Kierowników, jednak obecnie nie prowadzona jest na nie rekrutacja. Wynagrodzenie może być dodatkowo uzależnione od doświadczenia i uprawnień (np. uprawnienia na wózek widłowy). Obecnie w naszej firmie poszukiwani są mechanicy i pracownicy na produkcję. Szczegółowe informacje będą zamieszczane na naszej stronie internetowej, która obecnie jest „przebudowywana”.

Anna Magda

Nie polecam pracować w dziale kontroli jakości. Kierowniczka jest niesprawiedliwa, szuka tylko darmowej służącej żeby ona i jej siostra, która jest też na kontroli miały jak najmniej roboty. One się tylko kimś wysługują, zero współpracy z nimi, jak ważne informacje co wszystkich dotyczy tylko między sobą, pozostałym pracownicom nic nie powiedzą i później nie wiedzą. Siotra kierowniczki wymaga od innej pracownicy a sama G robi. Co roku inna dziewczyna jest na kontroli przez te siostry.

@Anna Magda

Osobiście zgłosił bym takie problemy Zarządowi, jeżeli Kierownictwo danego działu jest jak to Pani napisała "niesprawiedliwe".

Aanna
@Anna Magda

Ktoś napisał prawdę. Brawo za odwagę. Trzymaj się ;)

Pysia
@Anna Magda

Jeżeli to prawda to już można powiedzieć że to jest (usunięte przez administratora) w pracy. Dziwne że nikt tego nie zauważył...

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Chłodnia "Mors"? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są dodatkowo płatne. Jeżeli pracownikowi zależy na „odbiorze” nadgodzin w innym terminie jest możliwe po wcześniejszych ustaleniach z osobami decyzyjnymi.

Aleksandra

A często zdarza się wam praca po godzinach, czy raczej trzymacie się czasu swojej pracy?

@Aleksandra

Poza sezonem (grudzień-maj) praca "po godzinach" zdarza się sporadycznie i dodatkowo jest uzależniona od działu / wydziału, w którym się pracuje.

Jaki dress code obowiązuje w Chłodnia "Mors"?

Pracownicy sezonowi (na produkcję) otrzymują odzież ocieplaną wierzchnią, tj. kurtka oraz spodnie. Jest również możliwość otrzymania ocieplanych butów. Oczywiście rękawiczki, fartuszki ochronne, czepki ochronne zapewnia, również firma. Pozostała odzież we własnym zakresie.

Leszek

W sumie fajnie, to nie zawsze jest normą w niektórych firmach. Zapytam przy okazji skoro trafiłem na kogoś kto wie co się tam dzieje - są jakieś dodatki, prywatna opieka na przykład, albo karta multisport?

@Leszek

Pracownicy zatrudnieni na stałe otrzymują bony Sodexo

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Chłodnia "Mors"?

W przypadku pracy sezonowej, zawierane są umowy zlecenie. Po sezonie (po okresie skupu owoców i warzyw), jeżeli będziemy poszukiwać pracowników na stałe, zawierane są umowy o pracę. Dodatkowo na naszej stronie internetowej, w zakładce "Kariera", znajdują się aktualne oferty pracy.

Hk

Normalna umowę dostać jest bardzo ciężko. Szkoda tylko czasu na staranie się o umowę. Szybciej można dostać po znajomości jak np: dwie cwaniary z kontroli xd

Okej dzięki!! A te zlecenia umowy to są jakieś prowizyjne czy zwykle?

@Monika

Są to standardowe umowy zlecenie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Chłodnia "Mors"?

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie firmy.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Chłodnia "Mors"?

Rekrutacja jest związana ze stanowiskiem, na które dana osoba się ubiega. W przypadku pracy sezonowej głównie liczy się chęć i gotowość do pracy. Natomiast stanowisko specjalisty, np. maszynisty, elektryka wymaga doświadczenia i wiedzy praktycznej. Przed zawarciem umowy o pracę może być zastosowany okres próbny, aby lepiej poznać Kandydata.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

W przypadku pracy sezonowej zawierane są umowy zlecenie. Szczegółowe informacje o aktualnych ofertach pracy, znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera"

Zamoscianin

A czy w zaistniałej sytuacji w naszym kraju zakład będzie normalnie funkcjonował??

@Zamoscianin

W obecnej sytuacji nie można przewidzieć co będzie jutro, nie mówiąc już o kilku tygodniach/miesiącach. Oczywiście będziemy dostosowywać się do zaleceń Państwa, jeśli wprowadzą jakieś nowe obostrzenia/wymogi. Obecnie zakład działa normalnie.

Zamoscianin

Kiedy są przyjęcia dopiero w czerwcu?

@Zamoscianin

Przyjęcia do pracy będę w tym roku prawdopodobnie wcześniej (możliwe, że w maju), ponieważ sezon ma się wcześniej zacząć. Wszystkie informacje m.in. odnośnie przyjęć znajdą się wcześniej na naszym Facebooku (usunięte przez administratora)

Czy Chłodnia "Mors" organizuje staże dla studentów?

Obecnie nie planujemy organizować stażów

Praca

Witam czy jest szansa na przyjęcie się do chłodni do pracy czy trzeba mieć jakieś znajomosci

@Praca

Potrzebne są odpowiednie kompetencje i wszystko zależy od stanowiska na jaki chce się aplikować.

Witam czy są przyjęcia do pracy,

Sylwia
@Zainteresowany

Jasne, czytałam na stronie Chłodni "Mors", że ze względu na specyfikę branży prowadzą tam sezonową politykę zatrudnienia. Ich celem jest zatrudnianie najlepszych pracowników, zaangażowanych w realizację swoich zadań, współtworzących przyjazną atmosferę pracy. A tu masz aktualne oferty pracy: http://www.mors.zamosc.pl/pl/kariera.html Jaka posada Cię interesuje?

Bartek

Czy przyjmują studentów ? Chodzi mi o studentów dziennych

Witold

Taka branża to nie powinno dziwić, że będzie chłodno więc nie ma co narzekać!

Sławek

Polecam jeśli ktoś lubi pracę w niskich temperaturach za najniższą krajową tak jak nazwa wskazuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia "Mors" - Zamość

• Jak się pracuje w Chłodnia "Mors"?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodnia "Mors" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodnia "Mors"?

Chłodnia "Mors"
3.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • ul. Zagłoby 1
    22-400 Zamość