Chłodnia "Mors"

Zamość

Opinie o Chłodnia "Mors"

34r5

@filip faktycznie troche dziwne jednak :D a nigdy nic nie wiaodmo na jakie warunki kto liczy wiadomo ze podstawa musi byc np. oferowana umowa czy tez odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do obowiazkow..

viola

"Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." - Ludwig von Mises (1881-1973)

hhh

praca jak praca, warunki jakie sa takie sa-wkoncu chlodania... nazwa mowi sama za siebie.Jednak jezeli chodzi o ekipe pracujaca tam, to lepiej nie komentowac :) mam tu na uwadze zarowno brygadzistow jak i ludzi pracujacych tam,podejrzewam, po kilka juz sezonow

arveladze

Witam, od kiedy zapisy na sezon do chłodni bo krucho z robotą? pozdrawiam.

azetce
@Czarna 12.08.2014 22:13
Najlepiej zadzwonić i zapytać czy jest jakaś szansa na pracę u nich. Oni lubią jak się ktoś interesuje..... ;-)...

Pod jaki numer?

olo

to były już przyjęcia na sezon w chłodni? do mnie nikt się nie odezwał nawet...

Czarna

Ja nie miałam żadnych ,,wtyków" i szybko mnie przyjęli jak zaczynałam pierwszy sezon.Pisząc o wózkach miałam na myśli wózki tzw. paleciaki trzeba je pchać ręcznie i nie trzeba na to żadnych papierów ,każdy może wozić skrzynki takim wózkiem.

Czarna

Sezon zaczyna się w czerwcu z tego co wiem a kobiety to raczej stoją przy ,,taśmach" ale i wożą wózkiem - widlakiem skrzynki nie jest lekko.

olo
@Czarna 08.05.2014 22:19

jeśli mają stosowne uprawnienia to jeżdżą wózkiem. Jeśli nie masz papieru nikt Cie nie dopuści do żadnej maszyny chyba,nie? Tam pierwszeństwo mają ci co już byli ileś tam sezonów więc jak ktoś chce iść pierwszy sezon to nie będzie łatwo się dostać taka prawda.

zula

Tak nawet juz przyjeli pierwsze kobiety, te z najwiekszymi plecami.

Czarna

Aktualną książeczkę z sanepidu i cv ja już zaniosłam , moi koledzy też. Faceci mają duże szanse bo potrzeba ich do rozładunku. Pozdrawiam.

moulin rouge

Jakie się składa dokumenty do pracy w sezonie? cv starczy? aktualne badania trzeba mieć?

tom

WESOLYCH I RADOSNYCH SWIAT ZMARTWYCHWSTANIA PANA.WESOLEGO ALLELUJA...WHMC

kida

Przyjdz do pracy na sezon a zobaczysz jak jest wybornie!!!!!!!!

adik

Przecież na stronie internetowej chłodni Mors jest pełno certyfikatów i wyróżnień w zakładce co o nas myślą, nie może być tak źle.

a ja

no to sie ciesz ze wyplacaja na czas

to ja

to moze wszyscy pojdzmy z ciekawosci tak jak czarna w zamosciu i okolicach az roi sie od ofert pracy tylko przebierac. prawda jest taka ze ludzier biora to co jest bo nie maja wyboru. a w chlodni chociaz pieniadze wyplacaja na czas.

W maju.

Nie a Ciebie? ;-)

zocha

ALE DURNA DYSKUSJA///////

Justa

Dwa sezony pracowala z ciekawosci i pojdzie trzeci z ciekawoci. cha cha cha W DODATKU PEWNA ZE JA PRZYJMA . ALE czarna mylisz sie , wiem kim jestes cha cha

@Justa 23.01.2014 15:06

Uważaj bo się zdziwisz ha ha ha dwa razy byłam i pójdę jeszcze raz! ;-)

Czarna

Problem w tym że ja tam pracowałam przez 2 sezony ;-)

Czarna

Mogą ale nie muszą. Pisząc ,,głupków" to masz na myśli siebie??

Jagna

ZERO jestes prawdziwym zerem.to ze ktos ma wiecel lat to nie znaczy ze nie moze pracowac.bo dzisiejsza mlodziez to wszyscy maja magistraa tak na prawde to sa glabami. przeciez na emeryture odchodzi sie mezczyzni 67lat a kobiety 65i coz w tym dziwnego ze przyjmuja 60 pus ///// 20plus czy 30plus to do chlodni sie nie nadaja bo tam trzeba pracowac

zero

wdzieczna ze przyjeli?A kogo nie przyjeli?Tam przyjmuja wszystkich nawet 60 plus

Jagna

CZarna jakie widzialas przekrety bo ja pracowalam kilka sezonow i nie widze nic szczegolnego Place sa na czas bony zywieniowe tez .Piszesz ze poszlas z ciekawosci, nie wierze najpredzej poszlas ze nie mialas na chleb. Wypisujesz takie glupoty, zamiast byc wdzieczna ze cie przyjeli . Moze w tym sezonie tez pojdziesz z ciekawosci .

@Jagna 15.01.2014 14:27

Tak pójdę też z ,,ciekawości" i wiem że mnie przyjmą a na chleb miałam i wcale nie musiałam tam iść. (usunięte przez administratora)

hej

Tam ludzie pracuja po 10 sezonow a sa co pracuja wiecej to ich przyjmyja pierwszej kolejnosci a jak jest malo to przyjma 3 lub 4 mezczyzn i tak samo kobiet nie mysl sobie ze przyjma wszystkich jak leci

nico

zdzisława
@nico 10.01.2014 14:30
do hej z09.01.2014jesli umie sie pilnowac przelozonych to sie nie napracujesz

no tak, polaczki zawsze kombinuja, aby sie nie napracowac... i moze pochlac jeszcze??w pracy?

@nico 10.01.2014 14:30
do hej z09.01.2014jesli umie sie pilnowac przelozonych to sie nie napracujesz

Nie odradzam ja poszłam tam z czystej ciekawości. Bez problemu mnie przyjęli. Spróbuj a się przekonasz jak tam jest a i są tacy co za ,,kołnierz" nie wylewają. ;-)

hej

Wcale nie jest zle warto sprobowac jesli lubi sie pracowac to jest ok.

czesław

Witam, chcę podjąć pracę w chłodni w tym sezonie i w związku z tym mam pytanie: ile zarabiają pracownicy sezonowi i ile miesięcy pracują? czołem.

czesław
@Czarna 08.01.2014 23:10
Witam sezon jak dobrze pójdzie to zaczyna się gdzieś od czerwca a kończy październik lub listopad a zarobki hmm ....jakieś 8 zł...

czyli odradzasz pracę tam? przyjmują każdego kto jest chętny? ile godzin robicie? Pozdrawiam.

@czesław 10.01.2014 11:41

bety

czarna dzieki za pozdrowienia.do zobaczenia w przyszlym sezonie.

Czarna

To prawda co piszecie. Jaka praca taka płaca wykorzystują ludzi jak mogą , tanim kosztem. Sama pracowałam tam w sezonie. Te w żółtych fartuchach to wredne małpy tylko jedna z nich jest fajna ale zapomniałam jej imię ;-( są podobne do siebie może to i siostry?... W niedzielę ściągali ludzi na rano do pracy tylko po to żeby robili 2 - 3 godziny i do domu co za głupota! Żałosne i tyle szkoda o tym pisać a ile przekrętów........ gołym okiem widać. Pozdrawiam tych którzy robili w tym sezonie.

bialy

mama jestes zalosny wypisujac takie bzdury

czarny
@bialy 26.09.2013 18:50
mama jestes zalosny wypisujac takie bzdury

Biały to nie bzdury ,pomyśl coś jest na rzeczy skoro się podniecasz.co

Mama

Ciężko pracuje się w takiej firmie, gdzie część pracowników to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i donosiciele a kilku wyróżnia się szczególnie za drobne profity dla siebie potrafią donieść na współpracownika a przy tym udają ,że są kolegami ,koleżankami .

lock

to prawda ciesze sie ze zaczyna sie otym pisac prawda musi wygrac

?

A ja kocham pana Jarka Bidzińskiego, czlowiek anioł, bardzo pomocny i szczery, raz nawet żyrowalem mu pożyczke, to mi za to flaszke spirytu ruskiego postawił i classiki kupil, swietny brygadzista z charyzmą prawdziwego wodza. Wystawiam celujaca ocene wlasnie za obecnosc w firmie tego Pana, on jest bezcenny, wiecej takich ludzi jak On.

?

tak tak to wszystko prawda do zoltego fartucha dodam jeszcze chociaz dwa niebieskie

haaahaaa

w tej calej chlodni pracuja ludzie o bardzo niskiej kulturze po miataja pracownikami sezonowymi niedostateczny

do tego bon 3 zlote za dzin pracy

wychodzi 47 zlotych za 8 godzin pracy

ja

praca 3 zmianowa jesli jest potrzeba w niedziele tez 8 zlotych brutto i wiecej ani grosza na mrozie bon 3 zlote za dzen

jack

Świat jest na tyle duży, żeby zaspokoić potrzeby wszystkich, ale zawsze będzie za mały ,by zaspokoić chciwą jednostkę .

anty anty

mery - 2013-02-12 18:49:10 zaklad inny jak wszystkie inne minimalna placa zero szacunku dla robola zimno niemilosierne brakuje klapek na oczy ibata na plecyrobola? ja nienarzekam

mery

jacek

A tak mówią w najwyższym kierownictwie-szukaj haków i kontroluj, udzielaj nagan itd. itp a będziesz wielki ale czy m...y.

sceptyk

firm ok. placi na czas i nie na lewo jak wiele innych

wtajemniczony

beznadziejna firma.. roluje pracowników na każdym kroku...

.pracus

jest ok.

gall - 2009-10-17 15:31:45 a dla mnie było ok... nie oczekuję dobrej kasy za prostą fizyczną robotę... tez mam takie wrazenie choc pizzerie i inne tego typu placa nawet mniej i zlewaja sprawe na napiwki ktorych w zmc nie zawsze mozna dostac zalezy gdzie

gall

a dla mnie było ok... nie oczekuję dobrej kasy za prostą fizyczną robotę...

Zostaw opinię o Chłodnia "Mors" - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chłodnia "Mors"