Opinie o Levada.pl w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Levada.pl. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Levada.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levada.pl w Kraków

Arek instalator

Firma nie płaci podwykonawcą na czas lub nie płaci jak nam wiszą 16 tyś więcej robót nie przyjmowaliśmy . Nie jesteśmy jedyni. Po rozmowie z windykacją firma LEVADA 29 maja zgłosiła upadłość więc jak komuś też mają zapłacić to jest to już raczej bez szans wykorzystano nas i innych właściciele HUBERT IGNACY SOKOŁOWSKI , IWO TOMASZ PIETRUSZKA mają inną spółkę INSTALI.CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NIP 6772427121 proszę uważać i zgłaszać a dla klientów końcowych proszę zgłaszać ponieważ będą państwo bez gwarancji na urządzenia i instalacje !!!! proszę udostępniać gdzie się da by nie nadziać się na kolejne pompy instalacje PV

Pomoc

Jesli szuka Pan miejsca, gdzie mozna coś robić za free, polecam raczej schronisko dla zwierząt niz levade, w schronisku na pewno docenią za wolontariat ????

Czy Levada.pl zapewnia kartę multisportu?

Ułaaa to rzeczywiście nie wygląda to za dobrze. Marna pensja tzn. ile dokładnie dają? I te opóźnienia duże są? Na tych spotkaniach, co przeważnie jest omawiane? Bo jak napisałeś, że mogłoby to być przekazywane e-mailowo. Dzięki jak coś za info.

Daga Nowy wpis

Doradca Techniczno-Handlowy w branżach HVAC i OZE miał dwa lata temu w ogłoszeniu podane widełki 3-5 tys. brutto. Możecie podać aktualny przedział zarobkowy? Jakie autko firma oferuje i czy wkalkulowane są przejazdy prywatne?

Arek instalator

@Arek instalator

Niestety smutna prawda. Wyżej wspomniani właściciele zanim ogłosili upadłość LEVADY przepisali firmę INSTALI.CO na nowych właścicieli, którzy już widnieją w krs. Celowy zabieg by nie spłacić długów LEVADY tylko kasę wziąć dla siebie. Tak na prawdę Ci sami właściciele dalej rządzą firmą INSTALI.CO, zmiana właścicieli była tylko na papierze, fikcja!!!

Dod
@Arek instalator

Należaloby też wspomnieć, że jednak jakieś pieniądze w firmie są, bo mimo wniosku o upadlość i przekazywaniu informacji przez jednego z właścicieli, że nie ma z czego zaplacic podwykonawcom - ma pieniądze na wakacje kilka razy w roku w mocno egzotyczne kierunki. Obłuda i bezczelność na każdym kroku. Poczucie bezkarnosci w spolce z ograniczona odpowiedzialnoscia az kole w oczy…

Maciek
@Arek instalator

Właśnie nie zapłacili firmie która wykonała poprawki i teraz do Mnie dzwonią o pieniądze A Levada ma klientów i podwykonawców w (usunięte przez administratora)

Olek
@Maciek

Oni zatrudniają tylko podwykonawców czy mają też bezpośrednich pracowników na umowach o prace? Im też nie płacą? Wiesz może?

Nick Nowy wpis
@Olek

Od lat nie maja ekipy na umowie o prace bo szefu uznal ze jak jest przestoj w robotach to by musial placic. No plus musialby placic w terminie a na podwykonawstwie wolna amerykanka, termin platnosci faktury to fikcja . Instalatorzy, ktorzy pracowali na umowach musieli przejsc na dzialalnosci jezeli chcieli nadal wspolpracowac z firma

Czy mimo tego przejścia na działalność, można liczyć na regularną współpracę z firmą? Czy raczej sporadycznie potrzebują instalatorów?

Pomoc Nowy wpis

Czy firma Levada.pl kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wiesław

Jestem klientem tej firmy od jakiegoś czasu brak z nią kontaktu zarówno telefonicznego jak i email. Potrzebuję dokumentu odbioru wykonawcy na druku wfośigw no i niestety Zero kontaktu. Serwis tylko jest na nasłuchu. Obiecali załatwić dotacje od a do zet i to nie nastąpiło. Mało tego dzwoniłem dziś do urzędu miasta Krakowa ponieważ w telefonie można usłyszeć że firma levada jest firmą rekomendowaną przez ten urzad . Jest to kłamstwo. Zostałem poinformowany w urzędzie że obecnie nie ma żadnej współpracy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Levada.pl? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy Levada.pl zapewnia kartę multisportu?

Ta firma nic nie zapewnia, kończy się pracę w niej ze skrzywioną psychiką i wypaleniem zawodowym. Za marną pensję robisz za trzy osoby. Omijać szerokim łukiem. Trudno uwierzyć, że dawało się tak wykorzystywać. Tylko fajni ludzie (szeregowi pracownicy) byli bardzo dużą wartością i tworzyli dobrą atmosferę i jakąś kulturę pracy w zespole. Jednak jak oczy nam się otworzyły... to praktycznie z 90% tych ludzi dało wypowiedzenia.

Witek

Widzę, że jakieś złe doświadczenia masz. Czemu kończy się tam pracę z problemami psychicznymi? Nie wiem, co miałeś na myśli, więc będzie mi miło, jak wyjaśnisz. Nie napisałeś też na czym rzekomo polegały te wykorzystywania ze strony firmy. Coś jesteś w stanie więcej napisać, abym zrozumiał o co chodzi?

@Witek

1) Brak kultury pracy 2) Nieposprzątane pomieszczenia biurowe - bo Panie sprzątające nie otrzymywały zapłaty. Przez co sprzątanie biura spadło na pracowników. 3) Obowiązki, które normalnie wykonują 3 osoby spychane są na 1 4) Marna pensja - nie zawsze wypłacana na czas 5) Brak wiedzy o zarządzaniu zespołem i w kryzysie 6) Spotkania, które mogłyby być mailem 7) Teksty od szefa na granicy taktu i smaku... 8) Brak pochwał za dobrze wykonaną pracę 9) Bardzo duże opóźnienia w płatnościach i świecenie oczami przed podwykonawcami. 10) Co tydzień wymyślanie nowych pomysłów przez zarząd. Nie kończąc wcześniejszych... 11) Braki w zakupach środków czystości

Klientka
@Witek

Potrzebuję pomocy serwisowej do zakupionego u nich pieca opop na pellet z podajnikiem.

Handlowiec

Odradzam prace oraz zlecenie prac montażowych tej firmie. Właściciele(zwłaszcza jeden) zwracają uwagę tylko na cyferki w excelu nie liczą się z klientem i pracownikiem, ważne żeby sprzedać , później martwmy my się czy ktoś to zamontuje i uruchomi urządzenie na które firma nie ma akredytacji. Klienci często po wpłacie zaliczki nie byli pewni czy firma dokończy u nich montaż. Jak się już się dodzwonisz do centrali to zapewne usłyszysz ze Pani z która rozmawiasz nie zna tematu „bo to nie jej temat”, także kombinuj człowieku dalej.

Zofia
@Handlowiec

Hmm....wnioskując po Twoim nicku to byłeś handlowcem, mógłbyś coś powiedzieć na temat zarobków? Łatwo sprzedaje się ich usługi i można całkiem spoko premię wyrobić, czy nie bardzo, czy może nie ma premii tylko jest sama podstawa?

Bożena

Na swojej stronie mają info, że chętnie podejmują współpracę z instalatorami, orientuje się ktoś na jakiej zasadzie to dokładnie działa? Podpisuje się z nimi umowę b2b czy dostaje się umowę zlecenie? Piszą o ciągłości zleceń, faktycznie nie ma przestojów?

@Bożena

Nie płacą, a teraz to nawet montaży nie ma :)

Jerzy

Wiesz czemu nie ma montaży? Firma z tego zrezygnowała ze względów oszczędnościowych? Z kasą też były problemy?

Byly
@Jerzy

Ogromne problemy z kasą, mydlenie oczu na kazdym kroku. Firma z montazy nie zrezygnowala bo z tego sie w teorii powinna utrzymywac ale ciezko jesli przebitki cen w stosunku do konkurencji az razily w oczy. Handlowcom ciezko cokolwiek sprzedac przy takiej marży. A jako motywacje handlowcow do pracy uzywa sie raczej kija niz marchewki, przy czym kij to np.wypowiedzenie ???? przyniesiesz x umow- to Cie nie zwolnimy

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Levada.pl?

Jerzy

To dość mocne oskarżenie. Zgłaszałeś to gdzieś? Bo takie zachowania są chyba karalne... Chodzi o jakiegoś przełożonego? Inni też mają takie doświadczenia?

Na szczęście były pracownik

Na początek powiem, że szczerze odradzam każdemu, kto w ogóle rozważa pracę albo jakiekolwiek zakupy w tej "firmie" Jedyne co w tej firmie jest i było dobre to ludzie, którzy ewidentnie znaleźli się tam kiedyś przypadkiem i ciężko było odejść. Za to zarząd firmy beznadziejny, nie dba o pracownika, jedyne co ma w głowie to tylko i wyłącznie zysk, nieważne jakim kosztem. Handlowcy pracujący po kilkanaście godzin dziennie, wypruwają sobie żyły, ale nie mogą nic sprzedać, bo firma sobie takie marże dolicza, że w żaden sposób nie ma możliwości przebić innych ofert Mimo wysokiej ceny i zapewnień, że będzie wykonane szybko i perfekcyjnie to montaż trwa miesiącami (jeśli nie latami), bo zarząd naobiecuje, każe sprzedawać materiały których nie ma, nie ma instalatorów, bo nie są opłacani na czas. Wszystko i tak spada na szarych pracowników w biurze, na których zrzucane są wszystkie obowiązki, nawet te których na początku nie było w umowie, bo ciągle ktoś odchodzi, albo jest zwalniany bez wcześniejszego ostrzeżenia z wytłumaczeniem "Zmian w firmie" i "likwidacji stanowiska". Do tego wszystkiego pieniądze bardzo słabe, a ten niby "awans" czy "rekrutacja wewnętrzna” to w najlepszym przypadku przejście Z (usunięte przez administratora) (biura) na niewdzięczne stanowisko handlowca, o którym było wcześniej. Jedynym pracownikiem o którego firma dba spoza zarządu jest dziewczyna szefa, która ma jakieś sto dni urlopu w ciągu roku, nic nie robi i wszystkie obowiązki zrzuca na innych pracowników. Co do samego zarządu, a w zasadzie jednego szefa, to zachowuje się jak (usunięte przez administratora) wracanie pracowników do biurka, którzy wychodzą minutę wcześniej z biura, nie zwracając uwagi na to, że innego dnia robią nadgodziny albo przychodzą wcześniej. Żaden z pracowników, który tam się znajduje nie wyszedł z firmy zadowolony, wszyscy uciekają jak tylko znajdą minimalnie lepszą ofertę. W zasadzie wszystkie negatywne komentarze, które zostały napisane na tej stronie są w 100% prawdziwe. W biurze oprócz oszczędzania na wypłatach, to jest też oszczędzane na sprzątaniu, bo muszą to robić wykwalifikowani pracownicy zamiast firma sprzątająca, a dodatkowo nawet żałowane jest cukru do herbaty. W przeciągu roku zwolniło się około 15 osób, na jakieś 30. Firma wybiła się na dotacjach, kiedy mogła sobie windować ceny, bo ludzie i tak dostawali 90% zwrotu. Genialny szef zna tylko jeden sposób na motywowanie pracowników, a mianowicie powiedzenia, które sam wymyśla i liczy na to, że kogoś to popchnie do sprzedania instalacji droższej o kilkanaście tysięcy od konkurencji, która i tak zrobi to lepiej. Podsumowując, powiem tylko, że w latach 2021-2022 zwolniło się spokojnie ponad 25 wartościowych pracowników, ale nie mogli już wytrzymać tam psychicznie będąc pod takim ciężarem. Okazało się, że po odejściu z tego (usunięte przez administratora) można się cieszyć z życia i mieć ochotę na jakiekolwiek czynności po godzinach pracy, a nie jedynie leżenie i myślenie o tym, że jutro trzeba tam wrócić. Jeszcze raz odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tą pseudo-firmą. Przepraszam za nieskładną wypowiedź, ale nie da się wspominać tej firmy bez trzęsących się rąk i zdenerwowania. :)

Krzychu

Witam, Firma Levada wykonywała dla mnie instalacje fotowoltaiczną w oparciu o dotację. Załatwili wszystkie formalności w urzędzie. Zaproponowali korzystny kredyt na pozostałą kwotę oraz urządzenia znanych i sprawdzonych producentów. Sama usługa montażu przebiegła szybko i sprawnie. Instalacja śmiga drugi rok bez zarzutu. Kontakt z dz. Technicznym może trochę utrudniony, ale po pozostawieniu informacji z reguły oddzwaniali. Pracownicy niewątpliwie posiadali wiedzę techniczną więc nie byli to ludzie z przypadku. Osobiście jestem zadowolony w 100%. Nie wiem jak wygląda to teraz w czasach gdy zaczęły się problemy z dostępnością prawie wszystkich urządzeń. Myślę, że problemy o których tutaj piszecie wynikają w dużej mierze z tego faktu...

100 procent prawdy!

Natalia

Mówisz? A z czym tak konkretnie, bo nie wiadomo do czego to odnosisz? Na pewno taka prawda to była?

Joanna

Stanowczo nie polecam. Jako klient widziałam, jak chłopaki pracują po 14 godzin a jeszcze mieli 2 godz. do domu. Podobno w zimę mają jakąś przerwę i wtedy nie pracują. Reszta pracowników pewnie tak samo zasuwa bo dodzwonić się do kogokolwiek graniczy z cudem. Serwis? Dojadą za dwa tygodnie, a ty kliencie naiwny marznij, albo płać gigantyczne rachunki za prąd, bo pompa szaleje- ale najpierw spróbuj się dodzwonić naiwniaku. Sprzedają badziewia za ciężkie pieniądze, na dodatek podpisują umów ile się da i potem miesiącami trzeba czekać na montaż, bo nie ma pomp i ludzi którzy to zamontują. A potem kolejne nerwy, bo serwisanci niedostępni… omijać szerokim łukiem!

Na szczęście były pracownik

Nie dość, że miejsce pracy beznadziejne, to jeszcze kasują merytoryczne opinie na tej stronie :)

I.Nowak

Korzystałam z usługi firmy Levada i jestem bardzo zadowolona. Począwszy od bardzo profesjonalnego doradztwa poprzez szybkie, fachowe i terminowe wykonanie. Fotowoltaika założona bezstresowo, świetny późniejszy instruktaż. Polecam.

Agata
@I.Nowak

A co konkretnie Ci doradzili? Dużo masz paneli? I jak to wyszło finansowo bo ciekawa jestem jak w porównaniu do innych firm wypadają…

Danuta
@I.Nowak

I jak tam po czasie oceniasz działanie fotowoltaiki? Jesteś zadowolony?

LUkasz

Montaż pompy ciepła cwu żenada zawory bezpieczeństwa przed zaworami zwrotnymi to tez zbiornik przeponowy nie spełnia swojej funkcji a efektem po kilku tygodniach rozerwany kran w łazience ,ludzie nie maja pojęcia co robią goście odpowietrzali pompę cyrkulacyjna przelewowo efektem tego była wymiana pomy cyrkulacyjnej gdyż została zalana jak otworzyli zawór i zaczęło sikać wszędzie ,przy zgrzewaniu rur zagrzali tak ze na kolanku woda nawet kropelka nie poleciała jak dochodziłem dlaczego mi cyrkulacja nie działa całe kolanko było zgrzane ogólnie firma (usunięte przez administratora) dzwoniłem o serwis ze Montaż jest złe wykonany to jakas mądra baba powiedziała żebym założył sobie reduktor ciśnienia we własnym zakresie bo tego nie obejmuje ,wiec widać ich profesionalizm jak zbiornik przeponowy nie ma prawa działać a ta każe założyć reduktor ciśnienia ,i żeby było mało jak prosiłem żeby przyjechał serwis i to sprawdził juz trzy tyg i nikt sie nie odzywa wiec zakładam sprawę w sądzie o zwrot kosztów rozerwanej bateri prysznicowej a wam ludzie radzę szeroko omijać tych paproków

Linx

Witam pragnę wszystkich poinformować iż czeka mnie rozmowa z kierownikiem firmy z którym będę rozmawiał o próbie zerwania umowy przez firmę lewada ze mną na wykonanie usługi na wymianę okien .Nie omieszkam opisać zaistniałą sytuację. Firma produkująca okna ponoć rozwiązała umowę z firmą levada i z tego powodu nie mogą ze mną wywiązać się z umowy montażu okien i twierdzą że są zmuszeni do jej rozwiązania. Mojej winy w tym nie ma żadnej firma levada zawarła ze mną umowę na wykonanie tej usługi dostali zaliczkę na to konto wymianę okien mieli wykonać już w marcu jest czerwiec i próbują zerwać umowę Mam nadzieję że dogadamy się polubownie bo w innym przypadku opiszę całą sytuację aby ustrzec innych we wszystkich możliwych portalach internetowych i nie tylko... okna nie produkuje tylko jedna firma i lewada może dogadać się z inną firmą , a nie zostawiać wielki problem klientowi...

@Linx

Drogi kliencie, chcielibyśmy sprecyzować powyższą wypowiedź. Firma produkująca okna nie wypowiedziała nam umowy, lecz zmarł właściciel firmy podwykonawczej i firma została rozwiązana. Poinformowaliśmy Państwa o tym fakcie. Biorąc pod uwagę brak historii współpracy z innym podmiotem (jakość wykonywanych usług) zasugerowaliśmy, że najbardziej korzystnym jakościowo i cenowo rozwiązaniem będzie rozwiązanie umowy. Dopełniliśmy wszelkich formalności związanych z pozyskaniem dotacji teraz wystarczy tylko zamontować okna. Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Levada.pl?

Tak, ostatnio aktywnie integrowaliśmy się na rowerowej ścieżce do Ojcowa. Czasami spotykamy się na krakowskim rynku, aby w luźniejszej atmosferze porozmawiać i zjeść coś dobrego.

Handlowiec

Czy samochód na stanowisku handlowca, również jest do użytku prywatnego?

@Handlowiec

Jeżeli ten użytek mieści się w granicach kodeksu ruchu drogowego - to tak. :)

Zły

W firmie niestety panuje chaos ze wzgledu na bardzo dużą rotację pracowników i coraz to nowe pomysły na zakresy obowiązków. Polityka firmy - sprytnie zrzucić jak najwiecej obowiązków jednej osobie przy jednoczesnych założeniach pracy na jeden etat i braku nadgodzin (no chyba, że tych nieplatnych). Dużo pracy wymagającej psychicznie za średnio atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto istniejące w firmie "układy" na stopie pracodawca-pracownik nie sprzyjają obiektywnej ocenie pracy co skutkuje tym, że poszkodowani bywają ci, którzy na to nie zasłużyli.

@Zły

Dziękujemy za wpis. Cenimy, iż zechciała Pani podzielić się swoją opinią, jednak nie koresponduje ona z rzeczywistością. Jesteśmy otwarci na rozmowę i omówienie ww. przez Panią rzekomych nadużyć. Wszyscy uczymy się i zasługujemy na szansę, dlatego będzie nam miło, jeśli uda się dojść do porozumienia.

Marzena

Witam, czy w Levada.pl prowadzony jest może nabór na nowych pracowników? Czy aktualnie można podsyłać do firmy swoje CV i liczyć na rozpatrzenie swojej kandydatury? Chętnie poczytam też coś na temat warunków pracy w firmie. Jak je oceniacie?

@Marzena

Marzeno, jak najbardziej możesz podesłać CV z info na jakie stanowisko chciałabyś aplikować - polecam wysłać go na ogólny mail. Jakie warunki Cię interesują? Masz na myśli benefity?! To jest np. możliwość skorzystania z karty Multisport, niestety nie ma prywatnej opieki medycznej. Co do samego zespołu to spoko ludzie do pogadania przy kawie i pomocy jak się czegoś nie wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Levada.pl - Kraków

• Jak się pracuje w Levada.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Levada.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Levada.pl
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.

Levada.pl