Levada.pl

Kraków

Opinie o Levada.pl

Lajkon

Ta firma to zwykłe oszustwo. Nastawiona na maksymalne zyski wyciągane od miasta. Wycenili i wykonali prace absolutnie byle jak za 28 000zł (kwota dofinansowania z Miasta). Niezależna firma tą samą usługę z dostawą tych samych elementów wyceniła na 16 000zł. Woda leje się po ścianach, grzejniki sam przykręcam do ścian i uszczelniam. Ogólnie DRAMAT.

@Lajkon 07.12.2017 13:35

Szanowny Panie, Jeżeli jest Pan naszym klientem to bardzo proszę o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty w celu zgłoszenia usterki/reklamacji. Zrobimy wszystko aby temu zaradzić. po samej kwocie ani nicku nie jestem w stanie Pana zidentyfikować i pomóc, Ogólnie mówiąc podejrzanie brzmi, jak Pan pisze: "Woda leje się po ścianach, grzejniki sam przykręcam do ścian i uszczelniam." polecam skontaktować się z nami to prostsze niż działanie na własną rękę, chyba, że jest Pan instalatorem / hydraulikiem ale wtedy dlaczego Pan skorzystał z naszych usług ??? dziwne i nieprawdopodobne

Jakub

I na dodatek nie odbierają telefonów, ani stacjonarnego ani komórkowego. Jak to czytacie, LEVADA , to przynajmniej nie róbcie sobie z klientów jaj tylko odbierajcie telefony!!! Jak się do was dzwoni, to tylko słychać w słuchawce ' firma rekomendowana przez UM'. Boki zrywać z takiej rekomendacji! A potem sygnał -zajęty! Jutro się do was przejadę i zobaczycie.

@Jakub 26.10.2017 16:04

Czekamy na Pana i chcemy pomóc...

Jakub

@Jakub 26.10.2017 16:00
Ta firma to dno. Poważnie. Ciekawe, jak sobie załatwili takie intratne robienie ludzi w konia. Jeszcze napiszę o nich więcej....

Szanowny Panie Jakubie! w swojej opinii z dnia 26.10.2017 nie wskazuje Pan konkretnych zarzutów poza jednym tj. brakiem możliwości dodzwonienia się. Przypominam, że pracujemy w biurze codziennie od godz. 8-16:00, poza tymi godzinami jesteśmy zawsze dostępni drogą mailową oraz pod awaryjnym(serwisowym) numerem telefonu. Szkoda, że pomimo zapowiedzi, że tu cyt."Jutro się do was przejadę i zobaczycie." nie pojawił się Pan u nas osobiście. Czekaliśmy na Pana wtedy i nadal czekamy w celu rozwiązania Pana niewyjawionego tutaj problemu.

Jadzia1801@gmail.com

Po mojej niestety negatywnej opini pan z firmy Levada przyszedł na rozmowę i po omówieniu przyjdą zrobić poprawki. Bez dopłaty. Mam nadzieje że będzie to wykonane jak należy. Duży plus dla firmy ze potrafią dołożyć starań aby klient był zadowolony. Dziękuję

levada
@Jadzia1801@gmail.com 01.07.2017 13:32

Jako firma dbamy o naszych klientów i dlatego wszelkie poprawki zostały wykonane jak najszybciej oraz po myśli klienta. Dziękujemy za zaufanie.

smon160@interia.pl

W nawiązaniu do mojej wcześniejszej korespondencji (smon160) chciałam jeszcze dodać, że firma tak niechlujnie wykonała usługę wymiany ogrzewania, że po ulewnych deszczach woda leje się ciurkiem po ścianie. Właściciel nie poczuwa się jak dotąd do naprawy fuszerki. Stanowczo odradzam tą firmę za kompletny brak profesjonalizmu !!!

@smon160@interia.pl 10.08.2017 12:56

Szanowny kliencie, Niestety nie wpłynęła do nas żadna reklamacja, która dotyczyłaby opisanej przez Panią sytuacji, w związku z powyższym bardzo proszę o skontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną w celu oficjalnego zgłoszenia usterki. Jako firma Rekomendowana przez Urząd Miasta Krakowa dokładamy wszelkich starań aby każdą reklamację jak najszybciej rozwiązać a ponadto wynagrodzić wszelkie niedogodności naszym klientom, dlatego raz jeszcze zapraszam do kontaktu bezpośredniego, pozdrawiam

Niedoszły klient

Przyszedł do nas Pan z firmy Levada w celu sporządzenia wyceny na wymianę kotła gazowego oraz doradztwa w sprawie założenia kolektorów słonecznych lub pompy ciepła dla których można starać się o dofinansowanie z budżetu miasta Krakowa. Tydzień wcześniej podczas umawiania wizyty przez telefon zostałem poinformowany, że przedstawiciel sporządzi wycenę i doradzi co będzie dla mnie najkorzystniejsze a wizyta będzie bezpłatna. Niestety nie otrzymałem konkretnej wyceny ani doradztwa dla poszczególnych wariantów, ponieważ doradca poinformował mnie, że najpierw trzeba podpisać umowę, która upoważnia firmę do wykonania przez nią prac po otrzymaniu dofinansowania. Doradzam, aby nie godzić się na takie warunki, ponieważ może okazać się, ze po wykonaniu usługi faktura będzie przekraczała uzyskaną dotację a należności trzeba będzie zapłacić. Firmy nie polecam, ponieważ takie zachowanie jest według mnie nieetyczne wobec klienta i może prowadzić do nadużyć.

smon160@interia.pl
@Niedoszły klient 24.11.2016 18:13

Całkowicie się zgadzam. Niestety moja mama dała się naciągnąć wymienionej firmie i najpierw podpisała umowę a dopiero później okazało się, że musi dopłacić jeszcze 5 tysięcy złotych i to bez żadnego kosztorysu. Teraz gdyby chciała zrezygnować z usług wymienionej firmy będzie musiała płacić 2000 zł kary !!!!!

@Niedoszły klient 24.11.2016 18:13

Szanowny Panie! szkoda, że nie zapoznał się Pan dokładnie z treścią umowy jaką zawieramy z naszymi klientami, znajduje się tam bowiem zapis dający możliwość odstąpienia od umowy bez żadnych kosztów "Zleceniodawcy oraz Zleceniobiorcy przysługuje prawo do odstąpienia od niniejszej Umowy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, w sytuacji gdy kwota proponowanej dotacji określonej w Liście, nie wystarcza na pokrycie 80 % kosztów kwalifikowanych związanych z pracami montażowymi określonymi w ust. 1." oznacza to, że jeżeli tylko wystąpi jakakolwiek dopłata poza 20% wymaganymi przez program dotacyjny, klient ma prawo odstąpić od umowy, Bardzo proszę czytać umowy do końca i ze zrozumieniem.

Jadzia1801@gmail.com

U nas firma Levada również odwaliła robotę byle jak. Dwie starsze panie podpisały umowę tez doplacaja kupę kasy. A wykonanie!!!! Pożal się Boże. zdjęcia możesz zobaczyć. Pokaże. Napisz.

Daro

Zdecydowanie nie polecam!!! Idą na ilość, nie na jakość. Oczywiście do otrzymanej dotacji musiałem 1/3 dopłacić, przy wykonaniu podstawowych tylko prac montażowych. Prace zostały wykonane naprawdę na poziomie podstawowym, a koszty naliczyli bardzo wysokie. Radzę się bardzo zastanowić, zanim podejmie się współpracę z tą firmą. Ja ZDECYDOWANIE odradzam!!!

Nicko

Firma ok, przerabiają bardzo dużo kotłów w dotacji z programu ograniczania emisji. Robią też OZE ale w mniejszym zakresie.

Zostaw opinię o Levada.pl - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Levada.pl