ESD Personalservice Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o ESD Personalservice Polska Sp. z o.o.

sen

jaros, agencja oferuje tu niemiecką umowę o pracę, ze wszystkimi świadczeniami przysługującymi osobie zatrudnionej na terenie Niemiec, atrakcyjne wynagrodzenie, odzież roboczą, możliwość otrzymania zaliczki ( po przepracowaniu tygodnia), opiekę polskiego konsultanta na miejscu, a także organizuje zakwaterowanie.

achim@o2.pl

Firma ESD lub Lima grup nigdy więcej.Walka o wypłatę przez adwokata.Szkoda nerwów.

esd
@achim@o2.pl 24.10.2014 12:37

Lima Group i ESD To dwie odrebne fimy nie majace ze soba nic wspolnego. Firma ESD nie miala do tej pory zadnej rozprawy sadowej na ternie Niemiec i Polski.

bill

Zgadzam się i nie polecam, byłem jako monter opon w bawarii. ledwo sie da wyżyć za tą wypłatę i to jeszcze trzeba chodzić i prosić o pieniądze. Pam K to oszust i tyle a mieszkanie po prostu tragedia. nie polecam

Firma niestety nie jest uczciwa Pan K.OBIECUJE GÓRY niestety bardzo dużo kłamie.Byłem tam w pracy pomimo dobrych znajomości języka niemieckiego zostałem po 2 dniach wysłany bez zapłaty do domu. Po tygodniu miałem nowe zlecenie i znów przepracowałem 7dni firma mi podziękowała za zastepstwo i odesłała do domu firma ESD nie wypłaciła mi należności.[usunięte przez admina] nie polecam

Zostaw opinię o ESD Personalservice Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESD Personalservice Polska Sp. z o.o.