Opinie o ELESTER - PKP w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELESTER - PKP. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELESTER - PKP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELESTER - PKP w Łódź

Byly

Pracownikow poszukuja caly czas od lat, wiec mozna powiedziesz ze oferty sa zawsze aktualne. Praca jako elektronik to projektowanie roznego rodzaju urzadzej elektronicznych i energetycznych, mocno zroznicowane, najczesciej sa to uklady pomiarowe. Jako programista piszesz funkcje dla mikrokontrolerow i dla srodowiska Linux pod ARM i PC. Ogolnie z innowacyjnoscia tam slabo, zazwyczaj uslyszysz "po co zmieniac jak dziala" (chodz czasem nie dziala), wiec jak jestes ambitny to raczej Cie stlamsza.

paweł

no nie zawsze tak jest, że ludzie piszą opinie ja są nabuzowani emocjami, no nie twierdze, że takich przypadków nie ma, ale też mi się wydaje, że tak naprawdę jest różnie u nich w firmie jest i różne rzeczy się dzieją, bo też mi sie wydaje, że raz jest dobrze, innym razem coś się psuje i dlatego to wszytsko tak wygląda.

Premie? Na pewno pracujesz w tej firmie?

Korsarz

Wiem, że firma przyjmuje ludzi. Toksyczni którzy odeszli są tu na forum, pozdrawiam chłopaki :) Najlepiej ocenić samemu jak wygląda to od środka. Firmę i atmosferę tworzą ludzie... wszyscy! A po niektórych komentarzach widać zawiść i niezadowolenie, bo co? Brak zaangażowania? Ja jestem zadowolony. Pensja, premie, szkolenia... reszta przespała czy jak? Benefit, Luxmed. W porównaniu do innych kokosy, ale trzeba coś z siebie dać, a nie tylko czekać aż spadnie. Kierownicy, dyrektorzy też ludzie, trzeba rozmawiać, a nie kombinować za plecami. Ja jak mi coś nie podchodzi to idę do przełożonego pogadać, a nie snuję plotki po korytarzach. Ile dajesz, tyle dostajesz. Przepracowałem 6 lat i mam zamiar więcej. :)

Leszno
on

2tys-2,5tys. brutto dla inżyniera nawet początkującego (choć i dla tych z doświadczeniem) to chyba nie jest zbyt dużo, więc trudno mówić o "wygórowanych żądaniach". Potem kilkaset (200-300) więcej. Sami oceńcie.

robinson

W pakiecie socjalnym jest benefit multisport, luxmed oraz fajna sprawa - wczasy pod gruszą. Co roku jest dodatkowa premia od zysków oraz nawet prezent świąteczny. Ogólnie atmosfera bardzo fajna, bez przysłowiowego wyścigu szczurów.

karolek

Rzeczywiście stwierdzam ,że jest tu przerost kadry ale nie tylko kierowniczej. Młodzi inżynierowie przychodząc tu oczekują ,że będą zarabiać krocie ,chociaż niewiele potrafią (patrząc na błędy jakie potrafią popełniać).Zakład może funkcjonuje nadal jak w "innej epoce" ,ale w końcu gdzie dziś zakłady pracy ,które oferują pełny socjal, gdzie otrzymuje się pensje na czas ,gdzie są "wczasy pod gruszą",czy nagrody za tzw. wysługę. A i premie nie małe się trafiają.

szef szefów

w pakiecie :-)

były

Pracowałem w Elester-PKP kilka lat. Po postach widzę, że nastąpiła zmiana - młodzi przyszli do pracy. Pełno roszczeń, oczekiwań, a odpowiedzialności żadnej. Panowie i Panie inż. najpierw pokażcie, że potraficie coś zrobić, a następnie oceniajcie. Aktualnie pracuję w firmie, z której wywala się wszystkich młodych inż. za brak efektów. Pozdrawiam były pracownik.

Nie polecam, przerost kadry kierowniczej, która często nie ma pojęcia o tym co robi, zrzuca odpowiedzialność na podwladnych. Dość znane są przypadki niepamięci jednego z dyrektorów. O premiach praktycznie możesz zapomnieć. Co gorsze, szkoleń rozwijających umiejętności inżynierskie też prawie nie ma. Jeśli nie będziesz miał za często do czynienia z dyrektorami, szczególnie jednym, to atmosfera potrafi być nie najgorsza. Jeśli potrafisz wszystko olać to jednak polecam;)

pomocny

Widzę ,że niewiele rozumiesz lub może nie chcesz zrozumieć. Moje sukcesy miały zwykle wielu ojców natomiast porażki były tylko moje. Zawsze chciałem aby mój wkład pracy i zaangażowanie było zauważone i docenione a nie by mój przełożony przypisywał sobie wykonaną przeze mnie pracę. Nie można stale dla dobra firmy nadzorować przełożonego i starać się prostować jego durne decyzję. A tam to jest normą. Jeśli tak nie postępujesz to jesteś złym pracownikiem.

Kataleja

Witam wszystkich zgniewanych i sfrustrowanych. Ja widzę to z boku... wysłuchuje od przyszłego mężowego. W dzisiejszych czasach ciężko o traktowanie pracowników jak królewiczów. Psioczymy na pracodawców, a gdy tracimy robotę i nie możemy znaleźć nowej bądź trafiamy w inne gorsze miejsce pojawia się chwila refleksji. Z tego co wiem to wypłaty są na czas jeśli się postara to i premia wpadnie...pewnie zależy jeszcze kto jakie ma stanowisko. Wiem jedno, że trzeba robić to co się lubi Panowie i Panie. Na studiach obiecują kokosy a po nich życie weryfikuje wszytko. Tak więc, więcej realizmu i pokory. Pozdrawiam.

bednarz

Z ust mi to wyjął. Odradzam firmę. Nieudolność przełożonych i zrzucanie odpowiedzialności na pracowników. Na wyższych stanowiskach znajdują się tylko ludzie którzy mają duże plecy albo znajomości. Firma tkwi w głębokim PRLu, gdzie ważniejszy jest układ a nie wyniki pracy. Dinozaury, które są skazane na wyginięcie.

pomocny

Odradzam serwis w Łodzi. Nieudolność i zła organizacja pracy to tam norma. Pracownik zawsze ponosi konsekwencje nieprzemyślanych decyzji. Bardzo źle wspominam tamtejszy nierozłączny tandem moich przełożonych.

Szkoda, że w firmie panuje taka nieprzyjemna atmosfera. Może jak pokolenie się zmieni...starzy pójdą na emeryturę a zostaną młodzi? Z drugiej strony młodzi chcą siebie dowartościować i oni znają się najlepiej mimo, że ktoś inny też może być w temacie ale gadaj tu z takim co pozjadał wszystkie rozumy!

somebody

potwierdzam to co mówi mądruś.....niestety

mądruś

Odradzam prace w elester-pkp każdemu.. układy nadal istnieją i mają się dobrze.. jeżeli macie inną opcję to wybierzcie inną opcję.. zero szans na awans i rozwój.. zacofane myślenie.. blokady nie do przebicia.

prawdziwy pracuś - 2010-02-03 12:19:29 Czyżby opinia jednego ze spadochroniarzy do Sesto? firma super ,traktuja normalnie ludzi pracownik ma poszanowanie strajcie sie o prace w Elesterze-pkp, pracowałem w innym (usunięte przez administratora)to wiem co piszę

pracus

odradzam to miejsce pracy, zaklad jest niedobitkiem (teraz funkcjonuje jako S.A.) państwowego zakładu z wieloma "zasuszonumi" układami,myśleniem "nie z tej epoki". Jak wszedzie atmosfere w pracy tworza ludzie, oczywiście trafiaja się normalni ale wystarczy jeden zgniłek.

Zostaw merytoryczną opinię o ELESTER - PKP - Łódź

• Jak się pracuje w ELESTER - PKP?

Zobacz opinie na temat firmy ELESTER - PKP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELESTER - PKP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELESTER - PKP?

Kandydaci do pracy w ELESTER - PKP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELESTER - PKP