Opinie o JAGA Recruitment Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JAGA Recruitment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JAGA Recruitment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAGA Recruitment Sp. z o.o. w Błonie

ruda

Pracuję dla nich już 5 miesięcy, kasa zawsze na czas a nawet szybciej. Kiedyś nie zgadzała mi się wypłata ale okazało się, że nie podpisałam się tego dnia na liście, wszystko wyjaśniłam i dopłacili mi od ręki . Pracowałam też przez inną agencję tam miałam więcej niejasności praktycznie w każdym miesiącu a kasę na 20. Jak dla mnie ok.

A ja polecam gorąco!!! Dzięki tej agencji dostalam stala prace przez firme. Fachowa obsluga i wszystko na czas!

sla137
@Ewa

fachowa obsługa pod biurkiem buhahahahaha!

Alien
@Ewa

Ja pracuję w Jaga Temp i mam umowę o pracę tymczasową, a za nadgodziny mam odpowiednio do tego płatne. Urlop 2 dni za przepracowany miesiąc. Bardzo dobra agencja.

Edyta

Szczerze nie polecam tej agencji. Pracuje przez nią około 2 lata. Co z tego że pani założą buty na obcasie i pięknie mówią? Nawet nie zdajecie sobie sprawy na jakie kwoty was oszukują. Nie płacą za nadgodziny 50,nie mówiąc o 100. Inne agencje za tą samą pracę proponują 2 zł więcej na godzinę + za nadgodziny 50 i 100 (płatne więcej) a co więcej dają umowę o pracę tymczasową co daje 2 dni w miesiącu płatnego urlopu + staż pracy. A w ich agencji -tylko te umowy zlecenie. Wygodne dla nich,które nie dają pracownikowi żadnych praw. Odradzam agencje szczerze. Gdybym mogła przeniosłabym się do Logartu albo Adeco, ale niestety już za późno. Człowiek uczy się na błędach.

xenia_1984

Jeżeli ktoś obecnie szuka pracy w branży takiej jak działa firma Jaga Temp sp. z o.o. to zauważyłem, że opublikowali nową ofertę pracy. Jest spore zainteresowanie, chyba warto zajrzeć i ocenić. Jak dla mnie ciekawy temat. Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:Pracowni... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743789?keywords=&region=

Firma JAGA Recruitment Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
rayernetek

gradobicie pytań nastąpiło we wpisie marka be ale szkoda, że nie za bardzo ktos mu odpoweidział, cóż ja oprócz pytań do dyskusji za wiele nie dopisze, ale powiem wam szczerze, że chciałbym to jakoś zrobic, żeby się dowidzieć proszę o jakieś informacje z waszej strony tutaj, będzie mi miło . pozdrawiam .

Ewka

Pracowałam przez ta agencjię powiem Wam szczerze nie polecam

rafal

wysmienita strona

zora

jeżeli chodzi o prace fizyczne to Jaga temp jest chyba jednym z liderów na rynku, bo mają masę takich ofert

Renata

Jak dla mnie ok. ważne ze jest robotA bo na urzędy pracy to juz wogóle nie można liczyć.

farmer

Pracuje przez tą Agencję i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Co miesiąc pieniążki wpływają na konto bez opóźnień. Czasem się zdarza, że nie trzeba czekać na nie do 10, bo przelewy są dokonywane wcześniej.

robert79

Ta agencja jest ok! Pracowałem w różnych agencjach pracy. Nigdzie nei miałem tak szybko wypłaty i do tego regularnie. Jak magazyn nie potrzebował ludzi to od razu panie skierowały mnie gdzie indziej. Cały czas mam u nich robotę. POLECAM!!!

Jak rozwalacie cos wózkiem bo nie potraficie jeździc to macie pretensje, że wam potracają?????? A kto za was (usunięte przez administratora)ma poniesc koszta niby. Agencja jak i panie są bardzo miłe w dodatku ładne :D i jestem wdzieczny za to, ze mam dzieki nim pracę.

Jaga
@pracownik

To że są ładne to mało ważne!! Zdecydowanie mogę powiedzieć, że brak jakiegokolwiek doświadczenia! Panie, które jakimś cudem się znalazły w tej firmie i nie umieją przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjnej tylko czytają wszystko z materiałów, które sobie wcześniej przygotują!! Nawet na maila nie umieją profesjonalnie odpisać!! Dla mnie zdecydowanie odradzam !

Jaga
@pracownik

jar
@Jaga

uuu chyba zabolało że nie przeszedłeś/przeszłaś rekrutacji... Ja polecam, przeszedłem już na umowę przez firmę i nigdy nie miałem kłopotów z tą agencją.

robert

PORAŻKA!!!!!!!! Co innego Pani mówiła przez telefon,co innego na spotkaniu a jeszcze co innego było w umowie.Takiej ściemy osobiście dawno nie spotkałem.Całkowicie zmarnowany czas i kasa na paliwo żeby dojechać do siedziby która mieści się w Błoniach. Odradzam wszystkim!!

Natalia

Witam pracowałam kiedys przez ta agencje pracy oszukuja na wszystkim aby tylko wyjsc na swoja korzysc pracowalam na godziny miesiecznie brakowalo mi ok.20 godzin miesiecznie zenada!!!

Gruby

No na przykład jak uszkodzisz cos na magazynie typu wozek jakas sciane porysujesz naprawde niepolecam!!!

Gruby

Mniejsza z tym za co...Premie?zamomnij!!!jak pracujesz w porach nocnych to normalnie firmy im placa za Twoja prace w nocy a oni (usunięte przez administratora)

Gruby

Zgadzam sie z kolega ,,Rzeznikiem''ja tez mialem potracenie z pensij i jak tu pracowac uczciwie jak tu czlowieka w bialy dzien (usunięte przez administratora)zenada NIEPOLECAM!!!

Rzeznik

Witam nie polecam tej agencji,te panie sa mile na poczatku bo tak naprawde my pracujemy na nie jesli wyrzadzisz jakas szkode zabieraja Ci cale wynagrodzenie i (usunięte przez administratora)az zal patrzec na to wszystko i co ja mam teraz swojm dziecia powiedziec ze tata niema pieniedzy.

Ares

Bardzo pozytywne wrażenie ze współpracy. Jak pisała poprzedniczka wszystko jest na czas. Można porozmawiać o problemach z wykonywaną pracą. Starają się człowiekowi w razie przestojów załatwić inne zajęcie na czas przestoju. Polecam serdecznie. Pozdrowienia dla obsługi biura z Błonia:)

mika

Agencję oceniam dobrze, panie w biurze bardzo miłe i uczynne, wypłata wynagrodzeń na czas [ a nawet wcześniej :) ] ; jedynie co jest na minus to to, że oferowane stawki godzinowe są za niskie, w stosunku do wykonywanej pracy jak i w porównaniu do innych agencji.

Zostaw merytoryczną opinię o JAGA Recruitment Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JAGA Recruitment Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAGA Recruitment Sp. z o.o.