Opinie o JAGA Recruitment Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JAGA Recruitment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JAGA Recruitment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAGA Recruitment Sp. z o.o. w Błonie

Karol

Jakie wymagania stawiają dla lidera grupy? Może ktoś wie?

Stały pracownik

Długo juz z nimi wspolpracuję i coraz ich więcej więc chyba dobrze o nich swiadczy

Maleńki

Fajna agencja i dobrze że mają sporo ofert, to będzie dobry czas.

Juśka

Czy poda mi ktoś do nich numer?

Jaga Temp
@Juśka

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu pod nr 22 722 45 96. Pozdrawiamy, Zespół Jaga Temp

Firma JAGA Recruitment Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik budowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolony

Jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert pracy? Czyżby jakiś nowy obiekt? Czy firma rozwija skrzydła i dlatego potrzebuje tylu ludzi? Może ktoś napisze?

Paulina

A aktualne oferty pracy Jaga Temp sp. z o.o. możecie znaleźć na stronie internetowej Agencji: http://jagatemp.pl/aktualne-oferty-pracy/ Jak oceniacie współpracę z Jaga Temp sp. z o.o.? Jesteście zadowoleni?

Zadowolona

Jaga Temp jako agencja pracy tymczasowej fajnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ma bardzo dużo ofert pracy a to świadczy o dobrej pracy. Jestem w firmie już długo i wiem co piszę.

Kaśka
@Zadowolona

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Paulina

@Marian to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

@Nick Myślę, że nie wiesz jak przebiega proces zaproszenia na rozmowę i silisz sie na złośliwości. Jeśli firmie odpowiada oferta kandydata wówczas dzwonią do niego i zapraszają na rozmowę a jeśli nie dzwonią to nie zapraszają. Tak jest w większości firm.

kompletny brak profesjonalizmu, byłem 2razy ze swoim CV nawet nie raczyli oddzwonic, Dziewczynki z HR myslą ze pojadły rozumy ale brak im kindersztuby, coz ten kto ich zatrudnia wiele traci opinia idzie w swiat

Marian

Jaga Temp sp. z o.o.jest moim miejscem pracy z którego generalnie jestem zadowolona. Po lekturze wpisów też odbieram takie wrażenie , że ludzie są zadowoleni z pracy w firmie. Mają perspektywy rozwoju przed sobą

Paulina

Korzystaliście już z usług tej Agencji? Jaką pracę udało Wam się podjąć za pomocą Jaga Temp sp. z o.o.?

Kolega

Jaga jest firmą godną polecenia. Zawsze można wybrać sobie pracę.

Człowieku każdy dostaje swoja umowę i nie ma obowiązku pokazywania jej nikomu. Widocznie jesteś kiepskim pracownikiem i w dobrej firmie nie utrzymasz się. Radze zająć się uczciwa pracą a twoja stawka może być wyższa.

Zly

Czy jaga temp stosuje się do nowej ustawy ? Minimalna płaca netto na umowę zlecenie to teraz 11 złoty a nadal żadnego info!!!!!!

Jaga Temp
@Zly

Witamy, W związku z nowelizacją ustawy z 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę z 1 stycznia 2017 r. wprowadzona została minimalna stawka godzinowa - 13 zł brutto - dla osób pracujących na podstawie umowy zlecenia. Odpowiadając na Pana/Pani pytanie - APT Jaga Temp stosuje się do tych zasad.

Zły
@Jaga Temp

Jakoś nikt jeszcze nie dostał nowej umowy z tą stawka.

mario

witam kto wie jak ściągnąć pit z tej powalonei firmy bo mi wysłali milem a takiej strony niema

jagatemp
@mario

Poproszę o kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora)wytłumaczymy JAGA Temp

Zadowolony

Fajna agencja , maja często bardzo dobre oferty , super

xyz

Agencja jedyne co robi to zbiera cv, i niby mają oddzwonić na drugi dzień, ale cisza. Dodają ogłoszenia że potrzebują pracowników, po czym okazuję się,że to nie prawda ;) Nie polecam

annnn

Zamierzam zacząć prace na magazynie allegro koło Blonii. Czy w świeta się równiez tam pracuje ? i czy to jest praca na weekendy ?

mis

Agencja jak każda inna, jak dla mnie nawet lepsza bo po umowę nie muszę jechać do biura tylko nam do Nagla przywożą, kasa zawsze mi się zgadza i jeszcze nadgodziny dostaję jak nie odbiorę wolnego, z tym to nawet lepiej niż przez firmę, więc siedzę cicho i nie spieszy mi się do zmiany pracodawcy:-)

Zostaw merytoryczną opinię o JAGA Recruitment Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAGA Recruitment Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JAGA Recruitment Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAGA Recruitment Sp. z o.o.