BMF Polska Sp. z o.o

Leżajsk

BMF Polska Sp. z o.o
2 40

Opinie o BMF Polska Sp. z o.o

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karolina

@jony, rozumiem, że pracujesz w BMF Polska? Może mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaka jest atmosfera pracy? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

jony

Dziwie sie tym mlodym pracownikom pracujacym w tej firmie ze nieszukaja innej pracy tylko pracuja za takie marne pieniadze w okolicy jest roboty na tig mag za lepsze pieniadze a nie dawac sie wykorzystywac za pare groszy

Karolina

@Henry @Czarek @Jack, jesteście aktualnie pracownikami w tej firmie? Jeśli tak to napiszcie proszę coś więcej o atmosferze pracy. Czy warto aplikować do firmy BMF Polska? Wasze opinie na pewno pomogą innym użytkownikom podjąć decyzję o tym czy starać się o pracę w tym miejscu.

Spawam

Pan majster już się zbliża już przy stanowisku mym pobiegne go przywitać podwyżkę załatwi mi, ooo szczęście nie pojęte mistrz sam odwiedził mnie i Jacek wspomógł z łaską bym 60 gr miał na chleb.

Henry

Może w sytuacji braku na rynku pracy fachowców firma zacznie podnosić wynagrodzenie?

Już niedługo
@Henry 08.05.2018 20:02

Henry chyba jesteś jasnowidzem właśnie dostałem podwyżkę - CAŁE 60 groszy brutto co daje 40 groszy na rękę, no i oczywiście zabrali mi premię. Proszę mi powiedzieć jak to jest możliwe, że po podwyżce zarobiłem 50 zł mniej niż przed (niecałe 1700zł) - takie rzeczy tylko w bmf. Śmiech na sali. Takimi podwyżkami tylko zniechęcili nas jeszcze bardziej do pracy. No ale niedługo zacznie się wieksza praca to im za to odpłacimy - skoro do tej pory nie pozwalali nam pracować w soboty to teraz jak będą chcieli żeby przyjść to nikt nie przyjdzie. Może jak zawalą terminy to się obudzą i zaczną się z nami liczyć i nas doceniać. Przecież nas Niemiec nie wywali tylko ich. Może w końcu ktoś się obudzi i zobaczy że za takie pieniądze nie można utrzymać rodziny. Jacek przeżyj na oczy, bo w lipcu może być już za późno!!!! Jak w czerwcu będą takie same wypłaty to sam z gongkiem będziesz musiał zakasać rękawy i chwycić szlifierkę oraz spawarkę do ręki no i pamietaj macie cały czas robić a nie chować się za parawanami.

Jack

Praca nie jest zla jesli nie przeszkadza ci 1600zl wyplaty to jak najbardziej

Czarek

W tym zakładzie nikt nie rządzi. Bo to nie jest ich zakład!!! I problem z głowy.

Henry

Normalna firma a jeśli komuś nie odpowiada praca to niech ja zmieni!!!

Spawacze
@Henry 08.04.2018 09:46

Można za porozumieniem stron ? Jutro się zwalniamy i na następny dzień nie przychodzimy ?

IV H

Na zielonej łące pasły się barany za takie pieniądze sami róbcie chamy.

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja BMF Polska Sp. z o.o na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Leżajsk i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

oddany pracownik

Podwyżka numer 2 W salonie wiszący, w złotej ramie na honorowym miejscu, tuż obok Jezusa Króla Polski Naszego, aneks - jeszcze nie zdążył wystygnąć!  Jeszcze nie skończył bić z niego ten blask, ogrzewający wszystkich domowników. A ja już dostałem podwyżkę numer 2. To następny ogromny skok, następny szczebel na mej kariery drabinie, i to jaki szczebel !! Nie spodziewałem się nawet, że tak  wysoko podnieść nogę potrafię -  kolejne 60 groszy. To już druga podwyżka w ciągu niespełna dwunastu miesięcy. Znów rozpiera mnie duma, znów czuje jakbym unosił się kilka centymetrów nad żywicową posadzką. Momentami tylko na ziemie ściąga mnie myśl - czy aby na pewno jestem godzien ?  Z kroplą potu na czole, drżącą ręką podpisywałem aneks. Wróciłem na halę, szczere gratulacje i uśmiechy kolegów - gdyż w naszej firmie zawiść i zazdrość to całkowicie obce nam zjawiska, jeszcze bardziej dodawały mi skrzydeł. Gdzieś w końcu hali wypatrzyłem jego, mego dobrodzieje, ojca chrzestnego mego dzisiejszego sukcesu - mego Mistrza.  To niesłychanie dobry człowiek, jestem pewien, że po godzinach pracy zajmuje się jeszcze jakąś działalnością charytatywną. Nie wiem...? Dokarmia krety? Prowadzi zbiórkę wełnianych czapek i szalików dla marznących dzieci w Afryce. W każdym razie wiem, że robi coś dobrego! Co niedziele w klasztorze zajmuje pierwszą ławkę. Całym Swym wielkim sercem modli się za mnie, za Ciebie i Ciebie! Ale za Ciebie nie !!Żydzie ! Geju! Lesbo! i PO-wcu! Pomyślałem, że muszę mu jakoś podziękować, uścisnąć choć wdzięcznie, tą spracowaną dłoń. Szybko jednak zauważyłem, że idzie jaki smutny, zmęczony. Widać było, że tak jak tego baranka, kopytka bolą go od gładzenia grzechów świata. Spraw, na Swej głowie ma tyle, ile mały Cygan z harmoszką  pod Biedronką,  grosików w kubeczku. Postanowiłem odpuścić, nie dokładać. Ale kiedyś na pewno Mu powiem jak bardzo wdzięczy  za wszystko jestem. Ciesze się niesamowicie, od razu pomyślałem żeby pochwalić się żonie. Tylko trochę się boje, przekazywać takie wieści przez telefon. Tyle się dzisiaj słyszy o zawałach, ukrytych, nieleczonych wadach serca. Niby młoda kobieta, ale emocja duża! Serce z wrażenie stanie i będzie rodzinna tragedia - w cenie 60 groszy. Tak na wszelki wypadek, wieczorem doleje jej nervosolu do herbaty i gdy już będę widział, że jest w pełni rozluźniona, wtedy jej oznajmię, że dzięki firmie BMF jakość naszego życia znów się  polepszy...!

Spawam za grosze

Pytanie do mistrzów w szczególności do tego z 4H zawsze jest odpowiedź Jacek albo kadrowa no to kto był kierowcą czołgu rudy 102 w filmie czterej pancerni jacek czy kadrowa ?

Spawaczzzz

Firma w której zarabia się nie cale 1600 zł miesięcznie brawo BMF

KIEPSKI

ŁADNA FIRMA NA OBRAZKU ALE LUDZIE ROBIA CO MAJA ZROBIC ...MOZE WKONCU KTOS SIE TAM ZBUDZI I RUSZU ZAŁOGA ....

tigg

Yeti ,, własnie zwolnil fajnego goscia...a poza tym jak pojdziesz na chorobowe to tez cie zwolnia terror ... uwaga na ta firme ....

Karolina

@Spawacz czyli w firmie zachodzą pozytywne dla pracowników zmiany. Czy od czasu Twojego komentarza zmieniło się coś jeszcze? Chętnie też dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest BMF Polska, jednak nie jest to miejsce na dyskutowanie pracy indywidualnych pracowników firmy. Jeśli są nieprawidłowości w pracy konkretnego pracownika występują, to warto zgłosić takie informacje wewnętrznie i bezpośrednio do firmy.

sdsd
@Karolina 19.07.2017 13:59

jak można komuś coś tam powiedzieć jak jeden drugiego się boi

zainteresowany

A jak jest na budowach do sie tam zarobic . Jak załoga i kierownicy. Lepiej niż na zakładzie

Spawacz

Mówcie co chcecie, ale na razie to obecny kierownik za swojej krótkiej kadencji załatwił nam wiecej podwyżek niż poprzedni przez całe 5 czy 6 lat. No jeszcze żeby poznali się na tym bezmózgim yeti (mistrzem) z 4 hali, co się na niczym nie zna i wiecznie mu czegoś/kogos(rozumu na pewno) brakuje. W jeden dzień mówi żeby robić to i to, a na drugi dzień ma pretensje że nie robiliśmy czegoś innego, albo zapomni wcale powiedzieć co mamy robić a potem skacze z ryjem. Jak tu wytrzymać i mu nie przyj..Ć. Nic tylko następnym razem jak będą Niemcy to normalnie trzeba będzie ich zaczepić i powiedzieć prawdę o tym super majstrze, że to jest prawdziwe dno i że nawet jakby mu dał rysunek czołgu to on by myślał że to bociek. Taka jest prawda on się na niczym nie zna i tak mu mija całe życie na miganiu się od roboty lub na spaniu w mistrzowie - inni majstrze zap... a ten sobie śpi w najlepsze.

Do Spawacz
@Spawacz 25.03.2017 18:30

Wcale mnie to nie dziwi, że tak go nazywasz przecież tylko debil zostawia auto z kluczykami w środku i pieniędzmi dla pracowników tak jak on to zrobił za czasów instalowskich na budowie. No i mu auto zaje..I wraz z kasą. I żadna kara go nie spotkała. I tak mu się udaje od kilkudziesięciu lat. Teraz to wiecie jak najlepiej mieć z nim spokój na hali przez kilka godzin. A mianowicie on się nie zna na rysunkach to wystarczy zapytać się go o jakiś wymiar albo poprosić o wyjaśnienie czegoś w dokumentacji - spokój gwarantowany - zabiera rysunek i myśli nad nim 2 - 3 godziny a potem i tak idzie po wyjaśnienia do technologow a ci też mają na niego sposób, wystarczy wydrukować rysunek w powiększeniu a majsterek nawet nie orientuje się że to jeden i ten sam szkic. Nawet jakby mu się dało rysunek sprzed kilku lat to by się nie zorientowal, że teraz coś takiego nie jest robione. Faktycznie gość nadaje się tylko do łowienia ryb i to najlepiej w kałuży pod domem bo inaczej się utopi lub zgubi. Tak jak wspomniane na początku auto z pieniedzmi :-) A na zakładzie to powinni go dać do pomocy do mycia WC, podłogi i koszenia trawy, tylko jak będzie jechał kosić coś za bramą to przypiąć mu GPS żeby biedaczysko się nie zgubiło.

oddany pracownik

Podwyżka. Moje prośby zostały wysłuchane, moje modlitwy dotarły do najwyższego, moje marzenia się spełniły… Dostałem podwyżkę! Czekałem na nią dwa lata. Wiedziałem, że sumiennie i uczciwie pracując w końcu doczekam tego dnia. I to dziś, jest ten właśnie dzień. Jestem prze szczęśliwy, niesamowicie zadowolony. Euforia która wypełnia całe moje ciało, momentami odcina mi dopływ tlenu do mózgu co objawia się przyjemnymi zawrotami głowy. Podpisując dziś aneks chciałem krzyknąć na cały głos Jolka kocham cię! Kocham cię Jolanto. Z trudem się powstrzymałem. Wróciłem na halę. Tam oczywiście gratulacje od kolegów z brygady, mocny, solidny uścisk dłoni majstra. Wiem, że w dużej mierze to jemu zawdzięczam ten sukces, może powinienem mu jakąś wędkę kupić albo chociaż robaków na wiosnę mu nakopię, wybiorę te najdłuższe, te najładniejsze. Zadzwoniłem do żony. Po powrocie czekał na mnie uroczysty, świąteczny obiad. Schabowe w kształcie serduszek (moje ulubione) Syn w końcu powiedział „Tato jestem z ciebie dumny” Pies wesoło pomachał ogonem. Obdzwoniłem całą rodzinę, znajomych, przyjaciół, wszyscy musieli się dowiedzieć o moim sukcesie. W końcu czuje się doceniony, taki spełniony a co najważniejsze to finansowo ustawiony na kolejne dwa lata!!! Nie zadawałem sobie sprawy, nie wiedziałem, że tak wiele w moim życiu może zmienić 60 groszy.

oddany pracownik

Ta firma to fenomen w skali kraju jak i nie świata… Zakład z którego w zimie wywozi się śnieg. W lecie staż pożarna myje asfalt a po podwyżce zarabia się mniej niż przed nią. Nie trzeba pracować, wystarczy stać na baczność i na wszystko się zgadzać. Najważniejsze jest nie myśleć. Do tego majster który nie może uwierzyć, że komuna się skończyła. Albo śpi albo myje podłogę, nic więcej nie potrafi. Psa bym mu nie dał wyprowadzić, bo by go ten pies zagryzł i w lesie zakopał, wesoło merdając ogonem. Nie lepszy jest kierownik. Gość zabiera połowę premii i mówi, że to w ramach ‘’motywacji’’ Tylko kogo on w ten sposób motywuje, mnie? Czy siebie? Poprzedni kierownik gdy ciął premie z dwudziestu na piętnaście procent mówił, że trzy noce nie spał, tylko myślał. A ty Jacek jak sypiasz? W tym wszystkim, najbardziej szkoda ludzi, bo zdecydowana większość to świetni fachowcy, ludzie którzy naprawdę wiedzą co robią, są w tym wybitni, lubią to i od których bardzo dużo można się nauczyć. Mam tylko taką cicha nadzieję, że któregoś dnia po prostu powiedzą dość!!! Staną!!! I podyktują swoje warunki.

Anonim

Porażka to jest jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] omijajcie ten niemiecki Auschwitz szerokim łukiem. W obecnym czasie nie ma roboty ale poczekajmy aż się zaczną soboty te tepaki z biura same będą tam robić. Malarni tzw siatki. Dziwię się że chłopaki wgl godza się tam pracować wkoncu się ktoś zatruje i wyląduje w szpitalu albo na cmentarzu. Idziesz na chorobowe, opiekuńcze? Pozegnaj się z 13. Idziesz na chorobowe? Chorując w domu czy w szpitalu zastanawiasz się czy nie dostaniesz wypowiedzenia po powrocie. Tu już nic nie wolno totalna żenada. Nie przyjmujcie się tam ludzie

Xxx

Z każdym rokiem jest coraz gorzej. Nowa wladza ,mniej sie zarabia nie szanuje sie pracowników ☺ za to co robią dla tego zakładu

Nowyzzz

Chcial bym od was jakies opinie o tej firmie na ten rok .mysle sie przyjac o potrzeboje rady

szatan

nie idzie tam to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skurwysyny i wyzyskiwacze

wawa3

@kustosz zaskoczę cię ale szukają elektryka instalatora

Stary

No to teraz Jacus ma okazję się wykazać. Tak nie raz krytykował Darka, że nie daje nam podwyżek i nie sprzeciwia się Niemcom, więc ma sam okazję pokazać na co go stać. Ciekawe czy nie bedzie jeszcze bardziej wlazil szwabom do d... niż poprzedni kierownik. A z tym kierownikiem technologow to już całkowita porażka - przecież on na niczym się nie zna, nie mówiąc o tym żeby w czymś nam pomógł. Jak przychodzi na halę to wszyscy już wiedzą, że żadnej pomocy w rysunkach lub rady nie uzyskamy i się śmieją że idzie ,,tego tego masakra,, Jeszcze tylko nie mówcie, że on ma zastępować Jacka - jak tak to ta firma nie przetrwa roku z tym kierownictwem. Byle do wiosny, a potem ,,żegnaj bmfie pora ruszac w świat,,.

obyty

pracuje tam od kilku lat. duzo juz widziałem co w tej firmie się działo i dzieje. W firmie bmf nie liczy sie fachowiec, kto ma lesze plecy dostanie takie same pieniadze jak fachowiec w niedługim czasie. Na kazdej hali nepotyzm i kolesiostwo. zmiany kierowników zakładu nic nie dają, tylko co jeden to mysli jak to ludziom nie dac zarobić. w tej firmie kompletnie do niczego się nie dojdzie, najlepiej i najzdrowiej nie przejmować sie tym co się tam dzieje. Nie wiadomu kto za co odpowiada, kto pod kim podlega, na szczeblach wyższych. zarobki z premia na poziomie 1600zl. premie daja dopiero po 1 roku, czyli przez do roku minimalna krajowa. Oceniam zaklad pod wzgledem na szacunek i dbanie o dobrego pracownika na Mierny

nowy

dobrze płacą na delegacjach ?

były_pracownik
@nowy 20.03.2016 23:48

Odradzam co z tego że dostaniesz 4 brutto to codziennie niemcy będą miały inne koncepcje a po miesiącu jesteś rozliczony robiłeś cały m-c i nic nie wydałeś na warsztat. Poza tym musisz pamiętać żę: - niemcy wygrały wojnę - niemiec ma zawsze rację - jak masz swoje zdanie to patrz punkt wyżej. co do atmosfery to zostawie bez komentarza.

puli

tam niem pracy tam jet wyzysk ja tam byłem spawałem za 1400 zł na dwie zmiany kuras ma 5 tyś a stare robotniki 2 tyś jak murzyny zapierdalają a on siedzi w biurze tylko delegacje ich ratuja bo za takie pieniadze to dobrze nawed nie zjedza a co dopiero mówic o dzieciach jak kto ma to taki mały PGR ten cały BMF nie idzce tam ogłupiec tam mozna.

fachowiec

ludzie niedługo będą odchodzić z bmf pomalu bo tu nieliczy się fachowiec tylko tania siła robocza i robota a o pieniądze lepiej nie pytać cieszcie się że robote macie za 1.360 zł przy dzisiejszych czasach to chyba za mało niech sobie majstry robia za te pieniądze a nie otrzymywać premie kwartalne za podganianie roboty nidługo i ja się zastanawiam nad jakąś praca słyszałem że w nisku coś się tworzy złorze papiery i zobacze co mi zaproponują jak dadza 2.500 na rękę to odejdę z bmf choć mile wspominam

Zostaw opinię o BMF Polska Sp. z o.o - Leżajsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMF Polska Sp. z o.o