wiromex

Łódź

Opinie o wiromex

akak

Szkoda, że zdarzają się jeszcze pracownicy, którzy nie szanują czyjejś pracy. Jednak to chyba najmniej ważne. Dobrze, że jak na call center, są terminowi i wypłacalni. Bo z tym zazwyczaj bywa różnie. :) Podoba mi się ich otwartość i to, że ogłoszenia nie są typowo skierowane do studentów jedynie

sigi

Jeszcze dla pewności raz dziś przetrzepałem internet w poszukiwaniu czegoś o wiromexie z łodzi ale niestety to prawda że chyba zwinęli się z rynku bez powrotnie. Szkoda szkoda, po pierwsze szkoda samej firmy, a po drugie i pewnie ważniejsze, ludzi którzy tam pracowali bo musieli na nowo szukać praca, a wiadomo że teraz to "ciężki kawałek chleba".

gucio

wcale by mnie to nie zdziwiło ... Widzieli pewnie wszyscy jak firma była do tej pory zarządzana. to nie mogło dobrze się skończyć. Po za tym być anonimową firmą w obecnych czasach to coś na co nie można sobie pozwolić , a w branży chemii dla firm z różnych kategorii raczej było o nich dość cicho na rynku

tomik

Nie ma już warsztatu i sklepu Wiromex i całe szczęście bo to była dziupla jakich mało

Ptysiek

Jeśli ktoś chce mieć samochód naprawiony dobrze i bez przesadnych kosztów, to niech WIROMEX omija szerokim łukiem. Nie dość, że nie naprawią, to jeszcze zedrą jakby naprawili. Naprawiali klimę w Passacie. Podłączyli maszynę, która miała sprawdzić czy układ jest w porządku. Okazało się, że maszyna kłamie, bo nie pokazała nieszczelności, nabili klimę czynnikiem, który za dwa dni uleciał w kosmos. W Lagunie za chęć podjęcia naprawy której nie wykonali wzięli 50 zł. tylko za to, że klient wjechał do warsztatu i stracił godzinę czasu. A nad podnośnikiem dwukolumnowym jest plansza informująca, że podniesienie auta - koszt 20 zł.

dłuznicy

aha, no i zachecam wszystkich ktorym firma WIROMEX z Łodzi nie zapłaciła na czas o dopisywanie się tutaj. Jesli jestes - pracownikiem WIROMEX SP. z o.o. ktory nie dostal nadal wyplaty, - jesli jestes kontrahentem WIROMEX, ktory czeka na swoje pieniadze.. - jesli jestes klientem WIROMEX i chcesz przekazac swoje opinie bo np. czekasz i czekasz na realziacje zamowienia to NAPISZ TUTAJ i by ostrzec innych! Opinie i wiromex trudno znalezc w internecie, wiec dobrze by chociaz w jednym miejscu je zebrac.

biedna

taa powiedz kim jestes, powiedz kim jestes.. sam jestes [usunięte przez moderatora]! jakby to bylo takie proste i kazdy by sie tu nawiskiem podpisywal, ale ze wtedy juz kasy sie nie zobaczy to jest pewne, pozostaje mi wiec jedynie PRZESTRZEC WSZYSTKICH PRZED NIEUCZCIWOSCIA PREZESA FIRMY WIROMEX i miec nadzieje, ze wiecej takich jak ja nie zostana oszukane :(

prezes

no to powiedz kim jestes [usunięte przez moderatora]. Nie oczerniaj firmy i mnie jak w niej nie pracujesz. Jak chcesz to przyjdz do firmy i zobacz listy plac nikt nie posiada zadnych zaległosci w płacach. mimo, ze cie nie znam. Firma działa od 1989 roku od maja i nigdy do dnia dzisiejszego nie było miesiaca aby pracownicy poszli do domu na koniec miesiaca z pusta kieszenia.

wyplata

Chyba wykrakales, bo jes 19 kwietnia a ja ne dostalem jeszcze wypłaty za luty!!!

wyludzenia

problem jest tylko taki, że szef firmy dogadal się z właścicielem stron [usunięte przez moderatora] i razem byli już nawet w programie Interwencja z Polsatu. Obawiam sie, ze Wiromex zostanie pociagniety w dól przez tego kolesia i firma niepotrzebnie sobie problemow narobila.

Pozytywna ocena firmy wiromex. Atmosfera ok Z szefem można się dogadać we wszystkich tematach. Polecam.

Zostaw opinię o wiromex - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wiromex