Opinie o Frog MS Delko w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Frog MS Delko. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Frog MS Delko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frog MS Delko w Kraków

Wojciech budzów

Pracuje 5 dni ale wyzysk tam jest za 12.80 płaca za mało na ciężko prace minimum 20 zł ta praca jest warta

Nie polecam pracy wyzysk szkolenie jeden dzień i wymagania. Norma jak nie zrobisz to cię zwolnia tak szanują ludzi(usunięte przez administratora)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Frog MS Delko. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Zupełnie brak możliwości. Jest opcja cofnięcia w rozwoju.

Ile lat doświadczenia jest wymagane od księgowej? Widzę ogłoszenie

Jakub koZłodziejczyk - donosiciel, pomawiacz i śm ieć wynoszący towar. Tak szmaciarz działał aktywnie, że w końcu Justyna - żona kopnęła gnoja w pi zdę za całokształt twórczości. Przyzwoitka kobra wiecznie kłócący się ze swoimi lachonami na łamach otoczenia. Też swojego tzw. małżeństwa nie dotrzymał przez swoje bycie przyzwoitym - czyli zawsze kombinował na boku z innymi.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
mixx

Pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Zenio

Ja pracuję ponad 7 lat i nie zgadzam się z tak negatywnymi opiniami. Wiemy ze takie opinie piszą pracownicy co odeszli i czeto przebywali na L-4.

Wuju
@Zenio

Czemu odeszli najbardziej Wydajni kre tonie , I Na Ebane lqatro nie cbodzili i walczyli o swoje pamiętasz ??!! .Szmycek ty tam jeszcze ??!! ????????????

Stary

Powiem krótko pracuję długo już we Frogu i szczerze nie zamierzam zmienić pracy. Patrząc na obecną sytuacje to nie jest źle.Mój brat pracuje u prywaciarza i tam to jest wyzysk.Nam płacą składki i wiemy czego możemy się spodziewać .Dlatego zachęcam aby nie opluwać Pracodawcy.

Wuju
@Stary

Weź się ogarnij to też jest prywaciarz wyzyskiwacz i rządzi pani kadrowa a Rysio z klanu łeeeeee. A urlop masz normalny czy adekwatny do danego miesiąca przepracowanego . Pozdro dla Remika I Zbynia ????????????????

Jola

Zmieniłam imię ale po mojej opinii będzie wiadomo kto ja napisał . Pracowałam krótko i odeszłam na własna prośbę a teraz tego żałuje. Sama specyfika Froga ,spokój i mała ilość pracowników dawała dobra atmosferę .Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego.

Jak ze studentami w Frog MS Delko? Chętnie zatrudniają?

Łysy

Robią pod górkę

Katrin

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!! teraz dużo zmieniło się na lepsze ..Za akord płacą i premie dostajemy chyba że ktoś jest nierób.Pracowałem wcześniej na magazynach tam dopiero był wyzysk .Ogólnie jest ok.

Mumin cie obserwuje
@Katrin

Witaj Katrin na wstępie jak już piszesz w imieniu kobiety to dobieraj słowa w akcencie żeńskim oki , a jak już tak kombinujesz wiec resztę twojego wpisu należy podzielić przez 4 . Dajcie spokój czasy rykowisk się skończyły a jelenie emigrowały .

@Mumin cie obserwuje

Nie zgadzasz się z opinią Katrin jak rozumiem. Jak w takim razie oceniasz firmę Frog MS Delko, co Twoim zdaniem działa tam jak należy, a w jakich aspektach firma mogłaby się poprawić? Liczę, że powiesz coś na ten temat.

Wujek
@Katrin

Weś Bobik nie jedonll

Mumin cie obserwuje
@Michał

Chciałbyś abym powiedział co można by w firmie zmienić oczywiście . Lecz jak mam z tobą dyskutować jak szef dobrze wie w czym tkwi problem ,a (usunięte przez administratora) ze mnie nie rób.Aby od ludzi wymagać trzeba tez coś od siebie dać. Rzad daje najni.kraj. 2600 tys delko 2400 tys zwalnia się 3 pracowników jednak delko podnosi na 2600 .Nie wiem kto decyduje u was o zarobkach i kadrach ale totalne (usunięte przez administratora) jaką szkolę ci ludzie kończyli.Przychodzą targi ludziom się obiecuje premie których rok minie i nie widza ,dajcie spokój z generowaniem pozytywnych komentarzy oki .To nie ma sensu

Łooo
@Wujek

O trzech co okradli delko ???

Andzela

Ja pracuję i nie narzekam , jest podstawa + akord i jest ok. J

Bee

Nie usuwać komentarzy (usunięte przez administratora)

Wujek

Sieg Heils deuche machine

Firma udostępniła w swojej witrynie 2 oferty, jest to funkcja przedstawiciela handlowego ds. instytucji oraz przedstawiciela handlowego ds. detalu: http://www.delko-krakow.pl/ Będzie ktoś aplikował? Jakich pytań można się spodziewać?

Nowa

Ktoś pisze bzdury pracuję 3 miesiące i jest super atmosfera oraz można się dogadać tylko trzeba chodzić do pracy . pracowałam w poprzedniej firmie i tam był dosłownie (usunięte przez administratora) .

Koń trojanski
@Nowa

Ewelina jak się ugadalas tylko na zmianę od 8 do 16 a inni muszą robić nocki, to można mówić że praca fajna...

Obrzezany Murzyn

Jak tam chłopaki już was obrzezali z kasy za uszkodzenia, wiecie co totalne złodziejstwo z kont oni biorą te wyliczenia ,bo wychodzi z tego kwota na 20 tysiaki chciałbym zobaczyć te produkty na palecie z lista uszkodzę -miesiąc do miesiąca. A słyszałem ze chłopaki chcieli się zwalniać ale później jeden przed drugim do prezesa latali akcja jak w przedszkolu ręce opadają. Powiem tylko tyle kołchoz ile osób odeszło od początku roku 10/20/30 obstawiam 30 i niech mi nikt nie mówi ze nikomu pracować się nie chce .Zaraz jakiś dupoliz szefa napisze ze praca fajna dobre pieniądze itd itp.Jakby tej firmy był tylko 1 oddział w Krakowie to na jej miejscu już by krzaki rosły.W życiu nie widziałem takiej polityki firmy masakra - aby inny odział wspierał inny który ledwo dyszy a dos.pracownicy odchodzili bo lepiej przyjąć 3 nowych na miejsce starego który chciał podwyżki o 400 zl gdzie koszty 3 pracowników to minimum jakieś 8000 ,a starego 4000 z zusem.Gdzie nowi pracują przez 2 tyg na umowę zlecenie i tyle ich widzieli .Ciesze sie ze mnie tam już nie ma ale wam życzę powodzenia [ a w grudniu normalnego Mikołaja ;]]]

Nowy pracownik

Nie polecam nawet zaczynac pracy 1.Najnizsza krajowa 2.Minimum 4000 pozycj (jak nie zrobisz to kierownik nad Toba bedzie stac i mowic ze tak byc nie moze ) 3.Kamera nawet w jadalni 4.O toalecie to mozesz zapomniec ona jest tylko prowizorycznie a kozystac nie mozna bo "okradasz firme" 5.Kierownik mowi jedno robi drugie 6.Pani kadrowa pelni funkcje prezesa O awansie nie ma co rozmawiac. Praca gorsza niz na zbiorach. 0.1/10

zainteresowana

Czy na magazynie pracują kobiety? Czy sami faceci?

Ostatnio atmosfera jest dobra idzie ku dobremu .Praca ok.

Norbert

Nie przesadzajcie z narzekaniem bo jest spoko praca!

Zostaw merytoryczną opinię o Frog MS Delko - Kraków

• Jak się pracuje w Frog MS Delko?

Zobacz opinie na temat firmy Frog MS Delko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frog MS Delko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frog MS Delko?

Kandydaci do pracy w Frog MS Delko napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frog MS Delko
1.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Biskupińska 5A
    30-732 Kraków