Frog MS Delko

Opinie o Frog MS Delko

Filtruj opinie po kryteriach:

:) śpiący na papierze z ekipy
Nazwa działu: Magazyn produkcja
 Opinia

POZDRO CHLOPAKI WIDZE ZE W DELKO SIE NIC NIE ZMIENIA :) ! TAK JAK ZA CZASOW ATOLA hehe. Kamery macie wszędzie??? Ja pamiętam hehe czasy jak magazynierzy mieli lepsze auta niż pracownicy z biura. Tylko sami musicie sobie premie wziąść ;).Pozdrowienia dla Reemka jak jeszcze tam pracuje!

Żołnierz Delko
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Witam, praca na magazynie w tej firmie to jakiś żart, nie dość że oferuja śmieszne pieniądze bo piszą 3000 netto a kontakt z rzeczywistością jest bardzo nie przyjemny gdyż dostanie się max 2350 a po 3 miesiącach zabiorą ci 200 zł premi. Sama praca na magazynie jest koszmarna nie dość że się nadzwigasz to jeszcze będziesz rzucał mięsem na prawo i lewo. Osobiście nie polecił bym tej firmy nikomu. Były pracownik. Q

Biali Murzyni Europy
 Opinia

Witam na wstępie wszystkich obecnych pracowników i jeleni którzy się złapią na to ogłoszenie ;]] Jedziemy -1- Najniższa krajowa zawsze od chyba 10 lat nigdy nie podniesiona przez pracodawce, tylko przez państwo. - 2- 8 godzin pracy jak osiągniesz 2,2 tys to możesz klaskać -3-Przynies sobie ubranie robocze -oczywiście dostaniesz ale za 3 miechy -abyś nie wziął i nie zwiał ;]] -4- lubisz BIG BRADERA to super tam nawet szef ci w kanapki będzie patrzył na stołówce tylko w wc chyba nie ma kamer Podsumowanie ; Liczymy 8 godz pracy max 2,2tys wchodzi w to [akord, najniższa krajowa ,premia od szefa 300 która obowiązuje przez pierwsze 3 miechy później jest zabierana gdzie jest mowa teraz sobie wypracuj z nadgodzin i akordu no i z tych 2,2 bym zapomniała jest potrącana każdemu pracownikowi kwota uszkodzeń towary która się waha miedzy 40-100 zl. Teraz 2 opcja - najniższa krajowa 10-12 godz w pracy plus 2 -4 soboty oczywiście jak nie masz rodziny lub od niej uciekasz jesteś w stanie wyciągnąć jakieś 3,2 tys wszystko zależy od ciebie czy warto twego zdrowia, robota nie jest lekka a kręgosłup nie jest z gumy pomyśl 2 razy w Lidlu lepiej płacom. Ps. w zeszłym roku przewinęło się około 80 pracowników którzy zareagowali na to ogłoszenie to coś mówi samo za siebie- Ładne ogłoszenie 3000 tys za miech a ile razy się pokazuje co roku przez cały rok z 10 razy ???????

xd
 Opinia

W Delko pracują ludzie wchodzący na rynek pracy lub pracownicy pamiętający lepsze czasy w tej firmie, ewentualnie ludzie 50+ bojący się zmiany pracy. Każdy inny pracownik ucieka w podskokach. Dlaczego? Na początku umowa zlecenie, nic dziwnego, ale trzeba się o nią prosić. Czeka się x dni i dostaje umowę z datą w tył, stawka godzinowa to minimalna - również nocki za minimalną bez dodatku, bo na umowie zlecenie nie obowiązuje kodeks pracy. Później dostaje się umowę o pracę i co? Minimalna na umowie. Premia wynosi 200 zł netto + akord. Z akordem nie jest łatwo, bo płatny jest powyżej 4500 pozycji. Można spokojnie go osiągnąć, ale za każdy błąd powyżej 4500 pozycji naliczana jest kara w wysokości 8 zł, a za pozycję płacą 10 groszy - powyżej 4500 pozycji. Czyli na jeden błąd pracujemy 80 pozycji. Realne zarobki bez nadgodzin to: 1900 zł - 2200 zł netto. Wliczone jest wszystko co wymieniłem wyżej. Premia ucinana jest za wszytko co możliwe.

Paaaająk

Jest ogłoszenie do magazynu pisze wyraznie 3000 netto ,po przyjeciu daja 2300

@Paaaająk 07.11.2018 07:10

Praca jest na akrod, zatem ile uzbierasz pozycji, tyle zarobisz. 3000 zł to realna pensja, pod warunkiem, że będziesz chciał tyle zarobić. A co musisz robić? Tylko pracować ;)

@Były 11.11.2018 18:47

Po Twoim wpisie wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem firmy Frog MS Delko. Czy zechciałbyś więc powiedzieć jeszcze, czy - oprócz opisanej przez Ciebie podstawy i pracy na akord - istnieje jeszcze jakaś szansa dorobienia sobie poprzez premię? Jak to wygląda w praktyce? Można liczyć też na jakieś dodatkowe benefity poza płacowe typu karta basenowa, czy sportowa?

@Julita 28.11.2018 09:41

Julito, za mojej kadencji była dodatkowa comiesięczna premia, jednak jak na mój gust dość niska. Innych dodatków nie było.

gal anonim
@Były 02.12.2018 18:08

W ogłoszeniu jest napisane 300 tys netto w 8 godzin najszybszy magazynier ktory pracuje tam kupe lat tyle nie zarobi. Trzeba nadgodziny robic inaczej nici w 8h max 2500

Bolo
 Opinia

Generalizując to wygląda na normalną firmę i pracę!

anonymous
 Opinia

Witam , pracowalem w firmie 6 miesiecy wiec moge sie wypowiedziec jakie standardy tam panuja , pierwszy miesiac pracujesz na umowe zlecenie (10 -11zl/h cos takiego) nastepnego na 3 miesiace umowe o prace (2100 + 400 zl premi + 40 % za godzinny nocne oraz wyrobiony akord ) nastepnie dostaje sie umowe o prace do konca roku , ale nie z 400 zl premi tylko 200 , nie wiadomo czemu zabieraja , prezes tak robi i tyle , praca czasami jest ciezka , czasami nie zalezy , kierownictwo powiedzial bym dobre , jak sie jest w porzadku wobec nich , oraz pracownicy w wiekszosci sa w porządku, chociaz jest kilku malo mily ch ludzi ale to pojednyńcze jednoski. Moim zdaniem placa jest bardzo mala , zważając na to ze zabieraja 200 zl premii. Taka moja opinia o tej firmie , aa zmiany jest zmiana 14-22 22-6 czasem rzdko 6-14 ale to roznie bywa , mialo byc z ze kazdy co 4 tyg bedzie chodzil na rano ale widywalem ludzi ktorzy w ciagu 4 tyg bylo 3 razy na rano wiec kwestia polizania.

@anonymous 29.05.2018 08:44

Oczywiście, że trzeba tam zasuwać, ale nic ponad siły. Ile sobie "uzbierasz", tyle będziesz mieć do wypłaty. Nikt tam nikogo nie goni. Kierownictwo powiedziałbym więcej niż dobre. Jeśli jesteś w porządku w stosunku do nich, to możesz liczyć na to samo z ich strony. Jak w każdej firmie można spotkać różnych ludzi, mniej lub bardziej przystępnych. Generalnie nie można było narzekać. Wiem co piszę, bo przepracowałem tam kupe lat ;) A więc j***ć pozycje! :)

Opinia

@Słabo, możesz coś więcej opowiedzieć o tej sytuacji, z jakich powodów zabierana jest premia? Możesz napisać jeszcze kilka słów o ogólnych warunkach? Czy pracujesz w magazynie? Czy jest to praca zmianowa? Możliwe jest dopasowanie grafiku?

Wojtek
 Opinia

Może ktoś napisze co słychać w firmie? Tak rzadko piszecie.

Ano
 Opinia

Jak to wygląda teraz tam praca? Chodzi mi o magazyn, jak z placa podejściem do pracownika.

Słabo
@Ano 05.01.2018 13:13

Słabo dadzą premię na zachętę a później Ci zabiorą .

Opinia

Frog MS Delko poszukuje kandydatów na stanowiska przedstawiciela handlowego ds. Instytucji i przedstawiciela handlowego ds. Detalu. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach? Pracodawca nie podał w szczegółach warunków zatrudnienia. Jak myślicie co może zostać zaproponowane przyszłym pracownikom na tych posadach? Zachęcam do wypowiedzi zwłaszcza tych, którzy pracują lub pracowali w tej firmie na pokrewnych stanowiskach.

Opinia

@emil, więc wszystko jest do wybierania? Dużo zależy od w własnej organizacji czasu w pracy i efektów. Jest również ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego, napisz proszę w jakie narzędzia pracy PH jest wyposażony? Dostaje się firmowe auta?

emil
 Opinia

to chyba właśnie przedstawicielowi jest najłatwiej uzyskać premię, bo z założenia pracuje na podstawie i premii. Wiadomo, uzależnione to jest od wyników, wystarczy chcieć się odpowiednio wykazać. :):)

akim

zapytaj ATOLA.

diox
 Opinia

240 godzin to musiałoby być 5 dni w tygodniu po 12 godzin dziennie co ciężko sobie wyobrazić. Jednak znając ten kraj jest to możliwe. Tym bardziej dziwi mnie ( jeżeli to oczywiście prawda) że we Frog MS Delko ludzie chcą dalej pracować, pomimo takich własnie dziwnych godzin pracy i innych pobocznych spraw...

wer
 Opinia

jak szukacie pracy to polecam odwiedzic strone rekrutacyjnej rewolucji ! duzo ofert z wielu biur ;)

aaaaa
 Opinia

Jak zarobki to nie wszystko? dla pieniędzy się chodzi do pracy. W tej firmie nie ma dodatku socjalnego, są umowy, zwykle wolne weekendy.

nigger z ostrowca św.
 Opinia

w ostrowcu to samo praca po 13h za 1400 brutto od 14 do 3 rano lub 16 do 5 rano + nadgodziny to znaczy za 240 godzin za grudzień 2340pln ŻENADA pozdrawiam wszystkich niewolników pracujących w tej chorej firmie powodzenia

Praqcownik
 Opinia

Bez przyszłości,nie rozwojowa, nie doceniają wykształcenia ani kompetencji pracowników,ludzie po studiach odeszli bo przecież nie będą pracować za 1400zł, po studiach i z językiem. A stanowiska kierownicze dzierżą ludzie bez wykształcenia i bez kompetencji taka niestety jest prawda.

Irwin
 Opinia

Najwidoczniej nikt nie kwapi się do odpowiedzi. Jak dla mnie to firma bez konkretnej przyszłości dla pracownika. Ale mogę się mylić.

din
 Opinia

ja na ich stronę w ogóle nie mogę wejść. Z miejsca wyskakuje mi jakiś błąd. toteż liczę na to, że tu dowiem się większości istotnych informacji o Frogu

Yeta
 Opinia

Na stronie niestety nie ma żadnych informacji o pracy, ale ciekawi mnie jak wygląda współpraca Polsko-Słowacka i ilu jest pracowników odpowiedzialnych za tą relację.

Opinia

Jeżeli nie odpowiada ci praca to sobie zmień. W pracy nikt na siłę z przymusu Cię nie trzyma. Opinia ze słowami niecenzurowanymi jest niestety mało wiarygodna więc swoje \'\'wypociny\'\' zachowaj dla siebie. Przypominam też że w internecie nikt nie nie jest anonimowy.

niewolnik
 Opinia

Wody nie było dla pracowników od trzech lat (dostalismy butelke wody w tym roku 1,5 l za 89 gr.), tylko dlatego, ze jeden z naszych dostal udaru od duchoty jaka panuje w srodku ( temp. oscyluje w okolicach 30 st. bez jakiegokolwiek ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] powietrza). Na kawe i herbate sami sobie smieci segregowalismy, a teraz za pieniadze z foli i makulatury firma miala kupowac kartony, których i tak dalej nie ma. Panie [usunięte przez administratora] pompka do wody kosztuje w granicach 11 złotych, 5l wody 5 zł. czy naprawde firme na to nie stać?

repracownik
 Opinia

W każdej załodze znajdzie się ktoś kto jest niezadowolony z pracy. Zazwyczaj jakiś nieudaczniklub kombinator który musiał odejść. Nie do końca należy traktowaćna serio te wpisy sfrustrowanego "pracownika"

repracownik
 Opinia

Hej pracowniku, a które to zakłady dają herbatkę i cukier-może kawkę? Z tego co mi wiadomo podczas upałów we Frogu dają wodę więc mijasz się z prawdą (:

Ciekawy
 Opinia

To ile Wy tam magazynierzy zarabiacie i przez ile godzin pracy w miesiącu( w soboty też do pracy ?).Ostatnio chciałem się tam przyjąć ale po tym co piszą niektórzy powyżej jeśli chodzi o zarobki to odechciewa mi się składania tam CV (mam pracę ale chcę ją zmienić).Zmieniło się coś na lepsze? - zwłaszcza wynagrodzenie ? Dzięki za informację.

niewolnik
 Opinia

Chcesz pracować w delko? Na rozmowie powiedz [usunięte przez administratora], ze nie palisz papierosów i, że ogólnie są złe i śmierdzą a praca bedzie Twoja!!! Nawet wózkiem nie musisz umieć jeździć :)

Magazynier
 Opinia

BEZNADZIEJNA FIRMA , szkłem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę chcą ... hehe żeby zarobić 1900zł netto trzeba w 4 soboty pracować, a w zimie ! temperatura od -2 do 3 stopni na magazynie, i mówią że grzeją. A soboty trafiają się raz na ruski rok więc 1400zł to co się zarabia w tej firmie za taką tyrke!

zapomniełem!
 Opinia

STAWKI WYŻEJ TO OFEROWANE STAWKI ZA GODZINY NADLICZBOWE !

ATOL
 Opinia

TO SIĘ NAZYWA KAPITALIZM (NIEWOLNICTWO XXI - WIEKU). JESZCZE SIĘ NIE NAUCZYŁEŚ , ABY ZARABIAĆ 3000 TRZEBA LIZAĆ [usunięte przez administratora] ZGADZAĆ SIĘ NA WSZYSTKO.

Pomocna?

Zostaw opinię o Frog MS Delko - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frog MS Delko

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.