Frog MS Delko

Kraków

Opinie o Frog MS Delko

Julita
użytkownik zarejestrowany

@emil, więc wszystko jest do wybierania? Dużo zależy od w własnej organizacji czasu w pracy i efektów. Jest również ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego, napisz proszę w jakie narzędzia pracy PH jest wyposażony? Dostaje się firmowe auta?

emil
użytkownik zarejestrowany

to chyba właśnie przedstawicielowi jest najłatwiej uzyskać premię, bo z założenia pracuje na podstawie i premii. Wiadomo, uzależnione to jest od wyników, wystarczy chcieć się odpowiednio wykazać. :):)

akim

zapytaj ATOLA.

diox
użytkownik zarejestrowany

240 godzin to musiałoby być 5 dni w tygodniu po 12 godzin dziennie co ciężko sobie wyobrazić. Jednak znając ten kraj jest to możliwe. Tym bardziej dziwi mnie ( jeżeli to oczywiście prawda) że we Frog MS Delko ludzie chcą dalej pracować, pomimo takich własnie dziwnych godzin pracy i innych pobocznych spraw...

wer

jak szukacie pracy to polecam odwiedzic strone rekrutacyjnej rewolucji ! duzo ofert z wielu biur ;)

aaaaa

Jak zarobki to nie wszystko? dla pieniędzy się chodzi do pracy. W tej firmie nie ma dodatku socjalnego, są umowy, zwykle wolne weekendy.

nigger z ostrowca św.

w ostrowcu to samo praca po 13h za 1400 brutto od 14 do 3 rano lub 16 do 5 rano + nadgodziny to znaczy za 240 godzin za grudzień 2340pln ŻENADA pozdrawiam wszystkich niewolników pracujących w tej chorej firmie powodzenia

Praqcownik

Bez przyszłości,nie rozwojowa, nie doceniają wykształcenia ani kompetencji pracowników,ludzie po studiach odeszli bo przecież nie będą pracować za 1400zł, po studiach i z językiem. A stanowiska kierownicze dzierżą ludzie bez wykształcenia i bez kompetencji taka niestety jest prawda.

Irwin
użytkownik zarejestrowany

Najwidoczniej nikt nie kwapi się do odpowiedzi. Jak dla mnie to firma bez konkretnej przyszłości dla pracownika. Ale mogę się mylić.

din
użytkownik zarejestrowany

ja na ich stronę w ogóle nie mogę wejść. Z miejsca wyskakuje mi jakiś błąd. toteż liczę na to, że tu dowiem się większości istotnych informacji o Frogu

Yeta
użytkownik zarejestrowany

Na stronie niestety nie ma żadnych informacji o pracy, ale ciekawi mnie jak wygląda współpraca Polsko-Słowacka i ilu jest pracowników odpowiedzialnych za tą relację.

Jeżeli nie odpowiada ci praca to sobie zmień. W pracy nikt na siłę z przymusu Cię nie trzyma. Opinia ze słowami niecenzurowanymi jest niestety mało wiarygodna więc swoje \'\'wypociny\'\' zachowaj dla siebie. Przypominam też że w internecie nikt nie nie jest anonimowy.

niewolnik

Wody nie było dla pracowników od trzech lat (dostalismy butelke wody w tym roku 1,5 l za 89 gr.), tylko dlatego, ze jeden z naszych dostal udaru od duchoty jaka panuje w srodku ( temp. oscyluje w okolicach 30 st. bez jakiegokolwiek ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] powietrza). Na kawe i herbate sami sobie smieci segregowalismy, a teraz za pieniadze z foli i makulatury firma miala kupowac kartony, których i tak dalej nie ma. Panie [usunięte przez administratora] pompka do wody kosztuje w granicach 11 złotych, 5l wody 5 zł. czy naprawde firme na to nie stać?

repracownik

W każdej załodze znajdzie się ktoś kto jest niezadowolony z pracy. Zazwyczaj jakiś nieudaczniklub kombinator który musiał odejść. Nie do końca należy traktowaćna serio te wpisy sfrustrowanego "pracownika"

repracownik

Hej pracowniku, a które to zakłady dają herbatkę i cukier-może kawkę? Z tego co mi wiadomo podczas upałów we Frogu dają wodę więc mijasz się z prawdą (:

Ciekawy

To ile Wy tam magazynierzy zarabiacie i przez ile godzin pracy w miesiącu( w soboty też do pracy ?).Ostatnio chciałem się tam przyjąć ale po tym co piszą niektórzy powyżej jeśli chodzi o zarobki to odechciewa mi się składania tam CV (mam pracę ale chcę ją zmienić).Zmieniło się coś na lepsze? - zwłaszcza wynagrodzenie ? Dzięki za informację.

niewolnik

Chcesz pracować w delko? Na rozmowie powiedz [usunięte przez administratora], ze nie palisz papierosów i, że ogólnie są złe i śmierdzą a praca bedzie Twoja!!! Nawet wózkiem nie musisz umieć jeździć :)

Magazynier

BEZNADZIEJNA FIRMA , szkłem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę chcą ... hehe żeby zarobić 1900zł netto trzeba w 4 soboty pracować, a w zimie ! temperatura od -2 do 3 stopni na magazynie, i mówią że grzeją. A soboty trafiają się raz na ruski rok więc 1400zł to co się zarabia w tej firmie za taką tyrke!

zapomniełem!

STAWKI WYŻEJ TO OFEROWANE STAWKI ZA GODZINY NADLICZBOWE !

ATOL

TO SIĘ NAZYWA KAPITALIZM (NIEWOLNICTWO XXI - WIEKU). JESZCZE SIĘ NIE NAUCZYŁEŚ , ABY ZARABIAĆ 3000 TRZEBA LIZAĆ [usunięte przez administratora] ZGADZAĆ SIĘ NA WSZYSTKO.

niewolnik

praca na magazynie za jeb...nie ton za 1200 tylko w delko!!!!! kryzys sobie wymyslili

Zostaw opinię o Frog MS Delko - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frog MS Delko