INDEKA

Opinie o INDEKA

Doniu

Ogólnie nie polecam

Miki

Nie polecam wyzysk na maxa zero szacunku do człowieka

awatar

Podstawa na konto a reszta pod stolem oczywiscie nigdy sie nie zgadza kwota. Odradzam sam uciekam.

awatar

Nik

Indeka to najlepsza firma w Polsce

Kuczyńska

hym, pracuje 1 miesziac i nie jest zle, nawet polecilabym ta firme :) zadbali nawet o mnie jak butla z gazem mi szie skończyła , mialam ja na ten sam dzień w Holandii :) wyplata super i to na umowe zlecenie :) POLECAM :)

stachu

Baaa nawet nie będzie nic pozytywnego. Kiedyś tak z 10 lat wstecz nawet 5 lat każdy się trzymał i robił co trzeba aby zostać na stołku (wynagrodzenie dodatki i człowiek wychodził 5-9 tyś ) Teraz dziękuje że położyłem papiery na biurku pana S kominiarza z doskoku rodziny pani ,,I" jak nawet nie mają szacunku dla kierowcy co pracuje 12 lat w tej firmie, twierdząc że jesteś za drogi młodzi i ukraina są tańszy w utrzymaniu to mówi samo za siebie

lis

Nie ma nic pozytywnego?

ikona

Firam okropna obloda nie samowita kasa im moagi wyprala wyzysk ludzi.

je2bny

Lepszy numer. Propozycja pracy - wyjazd próbny na 4 dni, a po powrocie następny kurs do Francji i Hiszpanii - około 21 dni i kolejne kuriozum w wykonaniu szefostwa owej firmy - cały czas praca bezpłatna i na własny koszt wyżywienie oraz noclegi. Obietnica - po tych kursach umowa o pracę. Szukanie durnego do pracy - po powrocie - nie nadajesz się i zysk zostaje w kieszeni włascicieli - nie płacą za wykonaną pracę oraz kosztów delegacji. Pod spodem - twoja ogólna ocena - nie ma jej w skali porównawczej. Sprawą powinien zająć się prokurator.

Okropna firma właściciele bez kultury.Pani (usunięte przez moderatora)(właścicielka firmy) próbowała wyrwać mojemu mężowi kopertę z pieniędzmi za 3 miesiące pracy.Przez 3 m-ce mój mąż nie mógł sie doprosić wypłaty i umowy o pracę jeżdził na umowę zlecenie. Obiecano umowe po miesiącu i wysokie wynagrodzenie.TO TYLKO OBIETNICE i to bez pokrycia. Po 3 m-cach wypłacono zaległe wynagrodzenie i suma sumarum miesięczne wynagrodzenie wyszło po 2250zł a do domu zjeżdzał na góra 3dni.Kiedy mąż nie chciał podpisać umowy o pracę za3 m-ce wstecz i z tak małym wynagrodzeniem pani (usunięte przez moderatora).próbowała wyrwać meżowi kopertę z pieniędzmi.SZOK!!!!!!!

Zostaw opinię o INDEKA - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INDEKA