Offergeld Logistics Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Offergeld Logistics Sp. z o.o.

kwinta

kilka dni po Twoim wpisie pojawiły się nowe ogłoszenia Maniek :) standardowo, potrzebują kierowców do transportu międzynarodowego. :) fajnie, że mają ciągle zlecenia

edek

potwierdzam co pisał poprzednik

fahrer

Praca w Offergeld taka jak wszędzie, ale przełożony niestety bez wykształcenia w danym kierunku, (budowlane). Mania wielkości , traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora), te i wiele innych przykładów powoduje ogólną niechęć do pracy w tej firmie. Czas pracy z dnia na dzień coraz dłuższy a czas wolny skracany. Przepisy coraz częściej traktowane jako zbędne. NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!!!

Zostaw opinię o Offergeld Logistics Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Offergeld Logistics Sp. z o.o.