Reserved, Mohito, Vero Moda

Opinie o Reserved, Mohito, Vero Moda

hgf

no wiesz @wked zadna praca nie nalezy do lekkich trzeba sie postarac i miec odpowiednie kwalifikacje

Emanuella

Mohito w Arkadii - ciężka praca. Czasami po 11-12 h. Nogi bolą każdego dnia. Codziennie tłumy klientów. Obowiązek kupowania przez pracownice sukienki za 170 zł. Fryzura - kok + pomarańczowe usta. Stawka od 7,50 zł netto na początek. Pracownicy zmieniają się ciągle. Zdarza się, że nowy przychodzi i po 3-4 h rezygnuje... Nie polecam tej pracy, niszczyła psychicznie i zdrowotnie. Strach przed niezapowiedzianą wizytą regionalnej. Czasami fajne dziewczyny w zespole :-) to na + czas wtedy spoko mijał :-)

lalala

Pracuje w Mohito w Warszawie Plusy : Elastyczny grafik Praca odpowiednia dla studentow Minusy: Niska stawka ( 8,2 zl/h netto) Na 11 godzin pracy 25 minut przerwy Praca bardzo intensywna ale to chyba jak we wszystkich sieciowkach, po prostu praca przez caly dzien na najwyzszych obrotach Atmosfera wiadomo zalezna od zespolu

Zostaw opinię o Reserved, Mohito, Vero Moda - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reserved, Mohito, Vero Moda