Opinie o KB Folie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KB Folie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KB Folie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KB Folie w Warszawa

Proflex

Panowie pracowałem z panem Jackiem bardzo długo w sumie to tyle ile u nas pracował i nie liczcie na jakiś cuda tylko szukajcie pracy byle dalej od niego. Bo pln-ów będziecie mieli coraz mniej.

Drukarz
@Proflex

Dlaczego Ty kolego zostałeś z p.Jackiem i nie uciekłeś szukać pln-ów?W KB pracują konkretni ludzie,doświadczeni drukarze.To raczej inicjatywa współpracy powinna wyjść o p.Jacka.Myślę ,że co do druku flexo może się jeszcze dużo nauczyć.Pozdrawiam

Kolega Drukarz
@Drukarz

Kolego, W sumie to o co Ci chodzi i kto się ma czego i od kogo nauczyć? Jedziesz po Jacku czy ogolnie po "specjalistach z zaprzyjaznionych firm"? Jakaś bedocka wypowiedź bez ładu i składu...

Kolega kolegi drukarza
@Drukarz

A ja wam powiem że są święta i szkoda czasu na Jacka Placka???? Male jest piekne A Jacek...Nie!

Proflex

Panowie i Panie kogo byście nie zapytali w proflex kim był (usunięte przez administratora)to odpowiedź jest jedna i ta sama "(usunięte przez administratora)".będziecie pracować więcej za mniejsze wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)pozdro od chłopaków z proflex.

komendant obozu

Jaka jest nowa polityka Kb folie? Niszczenie relacji pracowniczych, ludzie jak tryby w maszynie efektywności. Wszystko dobrze, świat zmierza w tym kierunku. Tylko tu oprócz efektywności jest buta i bezczelność. Bo zabrać część premii za coś można, ale zabranie całości większości pracownikom tuż przed świętami i nie powiadomienie ich o powodzie zaistniałej sytuacji=dramat egzystencjalny wielu rodzin. Nowy dyrektor gdyby przenieść go w lata 30-40 ubiegłego wieku mógłby spokojnie zarządzać (usunięte przez administratora)Człowiek bez skrupułów, przebiegły, skłócający pracowników. Brawo Kb folie, krótkoterminowo zyskujecie gotówkę z zabranych premii. Tylko co dalej, jak ludzie maja pracować rzetelnie jak im się nóż w plecy w bija. Zadowolenie pracowników z pracy w firmie jest na równi pochyłej (wiele wypowiedzeń jest już w głowach ludzi a zaraz będzie w kadrach) a jak wiadomo z niewolnika nie ma dobrego pracownika. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Kb folie jak najlepiej, jak i jego pracownikom. Podobno (usunięte przez administratora)to całkiem spoko gość, także jest nadzieja że przejrzy na oczy kogo zatrudnił.

Don Diablo
@komendant obozu

Wszystko prawda! Nie polecam teraz tam pracy. Firma bez perspektyw. Pozdrawiam.

InksMaster
@komendant obozu

Ciekawe kiedy Twój komentarz stąd zniknie podobnie jak inne wyrażające prawdziwą i gorzką prawdę o obecnej sytuacji w firmie... W Proflexie przynajmniej nie zaklinają prawdy na forum i nie kasują opini, np.o kurduplu

Drukarz

Ile zarobi drukarz w KB

Dariusz
@Drukarz

Nie znalazłem ofert pracy na stanowisko drukarza, ale na stronie http://kbfolie.pl/kariera/ pracodawca poszukuje ambitnych oraz pracowitych osób chcących dołączyć do profesjonalnego zespołu specjalistów na stanowiska: pracownik magazynu, operator bobiniarki i operator maszyny laminującej. Praca w systemie czterozmianowym. Niestety nie wiem, jakie są zarobki, ale jeśli chcesz aplikować, na któreś z tych stanowisk, to możesz to zrobić bezpośrednio na stronie.

@Drukarz

Zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@kbfolie.pl W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zostaną Panu przedstawione warunki finansowe.

Pracownik z proflexu
@Drukarz

Tyle ile ci Jacuś pozwoli.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KB Folie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Proflex

To będzie nowa polityka Pana Jacka jak w poprzedniej drukarni z której uciekł cięcia cięcia i jeszcze raz cięcia. Przez tego gościa zwolniło się bardzo dużo ludzi znających się na robocie. Powodem było zabieranie pieniędzy z premi. Tak że powodzenia Panowie.

Poszukujecie drukarzy

@Marek

Panie Marku, prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@kbfolie.pl

Magdalena

@anonymous jeśli uważasz, że informacje na tym wątku nie oddają rzeczywistości i warunków pracy w KB Folie, to warto opisać swój punkt widzenia. Co dokładniej myślisz na temat tego, co firma jest w stanie zaoferować swoim pracownikom - jakie widzisz w tym plusy i minusy? Informacje od pracowników firmy są tymi, które często potrafią pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji zawodowej.

To nie jest portal z rzetelnymi informacjami o tej firmie.Darujcie sobie ludzie .Tylko naganiacze z HR

Magdalena

@Janusz, skąd taka informacja? Osoby korzystające z tego portalu w poszukiwaniu pracy, na podstawie opinii pozostawionych tutaj przez pracowników, podejmują decyzję o aplikowaniu do określonego pracodawcy. Zatem Twoja pozytywna opinia na pewno ich do tego zachęci, ale stanie się tak tylko wtedy, kiedy będą mogli poznać Twoje uzasadnienie takiej oceny. Zachęcam zatem do uzupełnienia wpisu chociaż kilkoma słowami odpowiadającymi na pytanie dlaczego?

REKRUTACJA

Przepraszamy, w treści powyższego ogłoszenia wkradł się błąd. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres rekrutacja@kbfolie.pl

Rekrutacja Opakowania
@REKRUTACJA

Żaden błąd się nie wkradł i proszę się chamsko nie podszywać. Adres : REKRUTACJA.OPAKOWANIA@ONET.PL jest poprawny. Poza tym, czy KB Folie tyle płaci?? I wszystko jest na papierze?

Rekrutacja Opakowania
@REKRUTACJA

Zapraszamy serdecznie do naszego zespołu.

Janusz

Słyszałem, że firma ma opinię świetnego pracodawcy!!

Justyna

Czy jakieś zmiany w firmie zaszły? Taka cisza.

Czarek

Skąd taki pesymizm. Firma może mieć lepszy lub gorszy czas!!

Ciekawy

Czy ta cisza na forum jest dowodem na dobra pracę?

@Ciekawy

Równia pochyła

Dział HR

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, które można znaleźć na stronie: www.kbfolie.pl/kariera/ Sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie! Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

Dział HR

Oferta pracy - pracownik magazynu W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisko: pracownik magazynu. Praca w systemie zmianowym. Lokalizacja miejsca pracy: ul. Bieżuńska 2B, 03-578 Warszawa Zakres zadań realizowanych na stanowisku: - załadunek i rozładunek towarów; - kompletowanie i wysyłka zamówień; - przyjmowanie i kontrolowanie dostaw; - przygotowanie materiału do produkcji; - pozostałe prac magazynowe. Oferujemy: - pracę w systemie 4 zmianowym (popularne "dwa na dwa", zmiana 12h, godz. pracy 6:00-18:00, 18:00-6:00); - pracę na pełny etat; - stabilne zatrudnienie (umowa o pracę); - możliwość rozwoju zawodowego. Wymagania: - doświadczenie w pracy jako magazynier (niski i wysoki skład); - uprawnienia na wózki widłowe; - dyspozycyjność; - zaangażowanie i gotowość podejmowania nowych wyzwań. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@kbfolie.pl. W tytule wiadomości proszę umieścić: stanowisko – Imię i Nazwisko

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Dariusz

Szanowny Panie Dariuszu, obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko operatora maszyny laminującej oraz maszyny tnącej, a jeśli byłby Pan zainteresowany innym stanowiskiem produkcyjnym, to również prosimy o kontakt z naszym Działem HR (mail: rekrutacja@kbfolie.pl) i przesłanie swojego CV. Szczegółowe warunki zatrudnienia przedstawimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

TakaTa

Mogłby ktos powiedziec jaka stawke ma pomocnik?

@TakaTa

Witamy, Jeśli jest Pan zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila: rekrutacja@kbfolie.pl. Szczegółowych informacji udzielimy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Serdecznie pozdrawiamy, Dział HR KB Folie Polska

Święta Krowa

No i pełny popis profesjonalnej odpowiedź "pomocnik "...A udzielił Ci ktoś zgody na udostępnianie danych osobowych pracowników tej firmy?...opinia jak najbardziej nie obiektywna. Zapewne dodana przez ex kierownika piaskownicy...

Pyk
@Święta Krowa

Ollldddddd spicccceeee

matrix

Praca w KB była wspaniała... ale kilka lat temu. Po ostatnich sześciomiesięcznych zmianach niestety system wynagrodzenia znacznie się zmienił (tak że nikt nie jest się w stanie doliczyć swoich pieniędzy, a czas oczekiwania na wynagrodzenie premiowe znacznie się wydłuża). Na chwile obecna nie polecam podchodzenia poważnie do tej firmy... Duży chaos organizacyjny.

@matrix

Szanowny Matrix, system wynagradzania uległ zmianie z początkiem bieżącego roku, dlatego pisanie o zmianach sprzed 6 miesięcy już jest dużym nadużyciem. Od nowego roku wynagrodzenia zostały w dużej mierze uzależnione od osiąganych wyników, najlepsi pracownicy produkcyjni dzięki wprowadzonym zmianom są w stanie zarobić o kilkadziesiąt procent więcej w stosunku do wynagrodzeń wyliczanych według wcześniejszych zasad. Ponadto pracownicy otrzymali podwyżki stawki podstawowej, a co z tym związane - nikt w nowym systemie nie dostał mniej. Pracownicy odbyli spotkania, na których nowy system wynagradzania został dokładnie przedstawiony, były to zarówno spotkania grupowe, jak i indywidualne, na których ze szczegółami opisywano nowe zasady oraz wyjaśniano nurtujące pracowników wątpliwości. W momencie wprowadzania zmian często pojawia się dużo pytań ze strony osób, których te zmiany bezpośrednio dotykają, dlatego każdy pracownik otrzymuje DOKŁADNE informacje o poszczególnych składowych wynagrodzenia (podstawa + premie produkcyjne). Nie występują również opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, całość wynagrodzenia jest wypłacana zgodnie z przyjętymi zasadami. Oczywiście nie zgadzamy się z tezą, że nie należy do naszej firmy podchodzić poważnie. W tym miejscu możemy jedynie zachęcić osoby, które chciałby dołączyć do naszego zespołu aby przekonały się, że to zarzutów stawianych przez Matrix nie można traktować poważnie. Serdecznie pozdrawiamy :) Dział HR KB Folie Polska

Lol
@matrix

Polityka personalna zmierza do katastrofy...doswiadczeni pracownicy zwalniają się na potęgę i wątpię aby zaciag z drukpolu pomógł.

@Lol

Widziałem jak ci pseudo fachowcy pracują . Drukarz a operator to wielka różnica

Warszawiak

Niepolecam

Zostaw merytoryczną opinię o KB Folie - Warszawa

• Jak się pracuje w KB Folie?

Zobacz opinie na temat firmy KB Folie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KB Folie?

KB Folie
4.1/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Bieżuńska 2B
    03-578 Warszawa