Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Doszły mnie słuchy że my jako zwykli pracownicy siedzimy w domach a podobno najwspanialsi mistrzowie g16 chodzą do pracy i się przyglądają tylko zastanawia mnie po co kolejni do oglądania jak za dużo nie produkują. Nie no jak by można tak wykwalifikowanych specjalistów mistrzów zostawić w domu, nie długo to będzie więcej przygladajacych się jak pracujących.

Co oni tam niby robią?

Wesołych Świąt

Bo brygadziści z g16 chodzą teraz po g8 i szukają sobie gniazdka , patrzą gdzie lepiej i gdzie sobie (usunięte przez administratora) ulokować. Do lutego trzeba się spieszyć , bo wtedy zacznię się wielka czystka w profim oj wielu ludzi poleci i to nie tylko z 16 ale i z pozostałych hal.

@Wesołych Świąt

To oni mogą sobie tak wybierać prace?. Chyba nie:D

Brytan

Najlepsze jest to iż dobrym ludzia umów nie przedłużaja które nie mają nic wspólnego z hala g16 są pracownikami g8. A dodają ogłoszenia przez firmę zewnętrzna do pracy. Powiedzcie mi jak tu może być dobrze? Pracownik najlepiej jak by robił po 300 szt dziennie dostał 1000zl na miesiąc a jeba... Zarząd jeździł sobie nowymi Audi i bawił w Uniejów ie. Albo na delegacji. Za Pana Rysia to było nie do pomyślenia żeby takie coś się robiło. A druga sprawa kierownik prezes prosili przychodzące na nadgodziny bo jesteśmy jedną wielką rodzina. My dla nich tak oni dla nas krótko z przyczyn zaistniałych na g16 haha

pati
@Brytan

No wiesz kryzys, w końcu stracili hale za 300mln...

Brytek
@pati

No ale jak stracili hale to czemu wszystkich równo nie traktują. Darnozjady niech też idą w (usunięte przez administratora) A nie darmowa kasę biorą. Niech wezmą się za siebie bo ich coraz więcej nic nie robią kasa konkret (usunięte przez administratora)

Darek
@Brytek

(usunięte przez administratora) to kierownik decyduje co kto ma robic - jesli nie ma roboty, nie ma przydzielenia pracy to darmozjad siedzi i czeka ... czyja to wina? sorry ale niee szarego pracownika.

Porażka

Bonów to mogli by dać po 300 zł bo 200 to śmiechu warte nie wiadomo co za te marne grosze kupić może firma się postara w tym roku

Edi
@Porażka

Ale masz problemy. Dadza to dadza nie to nie ale bez przesady dodatkowa stówka Cię nie zbawi.

Pracownikprofim
@Porażka

Przecież bonów nie będzie w tym roku. Nawet dla dzieci nie było chociaż to jest z naszego funduszu, ciekawe gdzie są te pieniądze

@Pracownikprofim

A premię dla zarządu i tzw opłatek fundusz to pokryje paczki zawsze były na Mikołajki a 10 bony za starych dobrych czasow

Sad
@Xmen

Impreza będzie i premię dla kadry, nie dadzą sobie krzywdy zrobić.

No i co
@Porażka

100zł życia ci nie uratuje ty mysl lepiej zeby mieć pracę bo to ma przyszłość a wy z super lini daliście się przekupić pizza smakowała a teraz pan dyrektor stoi nad wami jak kat ciekawe jak długo pod taką presją wytrzymacie a już słyszałem że ci co zadawali za dużo pytań na spotkaniu z dyrektorem za chwilę odleca

No i co
@Pracownikprofim

Nasz fundusz smieszne przecież muszą mieć za co zapłacić dyrektorom a my na bruk

love_Profim
@Porażka

Starzy pracownicy co po kilkanaście lat pracują jak kiedyś mieli 200zł tak i teraz mają dwieście złotych tylko wartość pieniędzy inna ale co tam przecież wszyscy wiemy ze w tej firmie NAJWAŻNIEJSZY JEST CZŁOWIEK.!!! .

@love_Profim

Kilkanaście lat temu to 200 miało jakoś wartość sklepie dużo więcej można było kupić niż teraz żywność poszła minimum o 100 proc wzwyż wartość zmalała a bon 200 zł pozostał taki sam od lat niby to z funduszu socjalnego pytanie ile tych pieniędzy pozostaje po rozdaniu tych śmiesznych kart i co dzieje się z reszta kasy opłatek koperty premię pewnie to też pokrywa ten Social.

@Xmen

I tak ostatnie bony większości pracowników g16

Czterdzieści i cztery
@Porażka

Nie rozumiesz cepie jeden z drugim,że tych bonów mogli by w ogóle nie dać i byś nawet miernoto jeden z drugim nie pierdnął.Jak powiedział Prezes na spotkaniu- Profim jako firma już teraz zrobiła dla pracowników więcej niż przewiduje kodeks pracy.Tego się trzymajcie i zacznijcie w końcu myśleć - co to dla was oznacza.Masakra ,jak tępi ludzie tu pracowali.

jebas
@Czterdzieści i cztery

To pewnie z g8 narzekają na niskie bony. Jako spalony pracownik g16 ciesze sie ze w ogóle dostałem

XMen
@Pracownikprofim

Ludzie paczka dla dziecka zamykała się kwotą 30 zł .Biadolisz tak jak by nie było stać swojej dziecku coś kupić na Mikołajki .2 paczki papierosów kosztują 30 zł .Rzuć palenie i kup coś dziecku za swoje a nie w takiej sytuacji winisz zakład że dziecko nie będzie miało paczkę na święta .

Pracownikprofim
@XMen

Dla Twojej informacji bony dla dzieci były w wysokości 50 zł, nie palę i stać mnie na prezenty dla dziecka. Tu chodzi o to, że to jest z naszych pieniędzy, których jak się okazuje brakło na „paczki” dla dzieci.

G16

W temacie bonów to proponuję cieszyć się,że w ogóle coś dają.Rownie dobrze mogli dać zwolnienia z pracy.Zastanowcie się troszkę co piszecie. Ogarnij się się i troszkę wyrozumiałości.

@G16

A nie będzie zwolnień?

Frog
@gość

Narazie zajęli się nie przedłużeniem umów pracownikom z g8 i g10 ... A wszyscy się martwię co z pracownikami g16 ... niestety pozar dotknął wszystkie hale ...

Nie było

Czy są przyjęcia?

Leszno
wyszlo szydlo z worka

Teraz Ci Panowie z gory lapia sie za glowe jak Ci ludzie na g16 moglio tak duzo wyprodukowac, w tak krotkim czasie.Jak bylo mozliwe na jednym robocie pospawac tyle roznych krzeselek w 8godz.. Przezbrojenia maszyny ustawienie programu ? a tu zlecenie na 2szt. 5.szt 10. 15 .20. Cala produkcja dla tych paru sztuk, kosmos. KTO TO TERAZ DLA NAS ZROBI. Teraz zrozumia jak wiele potrafili zrobic ludzie na g16. Wyreczali wspaniale maszyny warte ogramna kase , wszystko tylko poto zeby pokazac jakie cuda mozna tu zrobic? OGIEN POKAZAL SWOJA SILE,I WSZYSTKO POSZLO Z DYMEM. I CO TERAZ PANOWIE DYREKTOROWIE 30 CZY 35 sam juz nie wiem ilu ich tam jest. K O N I E C g16. SMUTNE ALE PRAWDZIWE.

Spawacz
@wyszlo szydlo z worka

Te cuda to my spawacze robiliśmy ręcznie,to nasza zasługa,a nie robotów za miliony.Wzamian w tym momencie trafiliśmy na bezrobocie,a wspaniali automatycy dostali ciepłe posadki.

Operator

Jakie posadki dostali?

Obserwator
@Spawacz

Wy spawacze zarabialiscie dużo kasy i mieliście więcej przerw w pracy niż gość co ma grupę . Z takim cwaniactwem i podejściem nikt was nie weźmie . Bo dział gdzie płaca 5-7 tyś za łażenie już się spalił . Taniej dać obcej formie niech sprawa niż takim ja Wy. Szkoda ze to tak się skończyło bo nie miał się kto za was zabrać .

Gosc

Dosraliscie już wypowiedzenia?

do obserwatora kolega obok.
@Obserwator

Byl czas kiedy mozna bylo sobie wyrobic papierki na spawacza i troche praktyki i do dziela. Niestety Firma pozwalala, bo bylo im to na reke.Zeby wyrabiac dwie normy w 8 godzin. Ale to dotyczy wszystkich akordowcow. Problem byl bardziej zlozony niz sie kolegom wydaje.O prace nie musza sie obawiac Ci co potrafia wiecej niz tylko stac przy maszynie i naciskac przycisk START. Pozdrawiam

incel
@do obserwatora kolega obok.

To tylko wybrani mogli sobie wyrobić ponadto większość i tak nie umiała dobrze spawać

bartek
@wyszlo szydlo z worka

Skąd masz to info?

hapol
@do obserwatora kolega obok.

Na robotach wiele ponad normę nie dało sie wyrobić, i chyba wszystkim guzikowym pracy na g8 nie załatwili?

Jskak

I jak to teraz na g8 wygląda

Magazynier

Co myślićie o pracownikach BHP

@Magazynier

Że się do tej pracy nie nadają!. Efekty widać!

Maylo56

Najlepszy jest czop

@#$
@Maylo56

Czołem jest tylko jeden

Gdzie Wy chodziliscie do szkoły. Nawet wysłowić się nie potraficie. Jak w tym kraju ma być dobrze?

zniesmaczony

Czy ktoś wierzy że nie pozwalniają pracowników i to ze wszystkich wydziałów ?? Myśle że niema co się tego obawiać , raczej to pewne !!! Na razie ładnie mówią ale już tak nie raz było coś mówione a prawda była inna (gorzka). Czas szukać pracy.

@zniesmaczony

Myślę, że pewnie tak będzie na okres roku-2 lat, ale nie ma też siać co paniki do czasu oficjalnych informacji i tworzyć plotek. W styczniu będziemy mogli powiedzieć coś więcej, a do tego czasu nic nie wiadomo. Problem dotyczy wielu osób nie tylko z G16, ale G8 i G10.

Pracownik G16
@zniesmaczony

A postaw się w ich sytuacji.Bedą nas trzymać nie generując zysków . Jak by to była moja czy twoja firma już dawno byś zwolnił tych ludzi . Ciesz się ze masz za darmo pieniądze .Ale nie to jakiś przekręt jest. Coś ukrywają napewno nie chcą mówiić To co piszecie jest żałosne . Stała się tragedia a ty powinieneś się zaangażować w to swoją osobą. Pomóc.A nie siedzisz i wypisujesz głupoty . Widać po wpisach jakim jesteś pracownikiem przyjść odwalić i wyjść . A napewno jeszcze podwyżki się domagałeś.Skoro Profim takie złe mało płaci to szukaj sobie roboty lepiej płatnej i zmień forum . . Potrafisz tylko (usunięte przez administratora) do własnego gniazda.

@zniesmaczony

Będzie jakaś odprawa jak dadzą nam wypowiedzenia?

@gosc

Wg. prawa musi być wypłacona odprawa jeśli zwolnienie nie jest z winy pracownika

Ogólnie dwie wypłaty chyba jak pracowałeś ponad 2 lata

A powyzej 8 lat - 3 wypłaty

@gosc

W przypadku zwolnień grupowych tak, ale nie licz na kokosy. Dostaniesz też jak coś 3msc okres wypowiedzenia i przez ten czas normalnie wypłaty. Czyli do końca wiosny hajs będzie. W przypadku, gdy zajdzie taka potrzeba firma będzie posiłkować się dla pracowników doradcami zawodowymi jak w przypadku PDO. Pamiętajmy, że to problem całej firmy. Jak ludzie odejdą, a zakład odbudują to pytanie jak z przyszłymi pracownikami też będzie, jak Ci znajdą już sobie pracę gdzie indziej. W tej chwili można tworzyć masę pytań bez odpowiedzi bo jest za wcześnie na odpowiedź. Nie siać paniki i plotek tylko bo najwięcej do powiedzenia mają dzisiaj Ci co tu nawet nie pracują!!

@gosc

Pewnie ... Na razie nic nie pozostaje jak czekanie na rozwój sytuacji.

Fallus
@Ktos

Ja 4 lata pracowałem

Pawel
@zniesmaczony

Może nie będzie tak źle. Trzeba poczekać na ruch z ich strony A nie ciągle gdybac. A tak z innej beczki wie ktoś czy będą bony i paczki dla dzieci ?

Tak będą

@Pawel

Bony będą mówili na zabraniu a paczek to nie wiem

Frog
@Pawel

Tylko Ci co mają umowę do końca roku to nie mogą za długo czekać za decyzjami ...

fajfus
@Frog

W tym przypadku już powinni sobie szukać pracy zresztą ci z umowami dłuższymi raczej też niestety

@Frog

Może ci przedłużą tą umowę teraz jeszcze nic nie wiadomo

profimowy
@Fallus

a ja z malzonka w zasadzie od poczatku powstania profim. i co? pada firma wiec i pada moja rodzina.

Dziwisz się dyrektor produkcji przychodzi nawalny do pracy ma pomysły z księżyca Panie prezesie proszę niech pan otworzy szerzej oczy

Rak

Nie ten prezes

Xmen

Szczerze to wogole mnie to nie dziwi było pdo później ludzie sami się zwalniali potem pozar teraz nie będą przedłużać umowy o pracę za chwilę zima czyli część ludzi rzuci l4. Może roboty się ruszy w nowym roku pytanie kto będzie robił w tej firmie...

hapol

A ci ze stałymi umowami już wypowiedzenia czy jeszcze nie?

Pwmt1

Nic w tym dziwnego że nie przedłuża im umowy... Zero zaskoczenia...

Xcc
@Pwmt1

A czy na święta będą bony

goscg16
@Xcc

Wypłata doszła,pewnie jedna z naszych ostatnich:(

marcinek

Co tam ciekawego w firmie?

Zenek
@marcinek

Parodia myśli o nowym samochodzie i jakich jeszcze konsultantow zatrudni

@Zenek

A jakieś przyjęcia do firmy?

Raczej zwolnienia

M-Cz

Wie ktos cos konkretnego co ustalili na tym zebraniu z Norwegiem ? Ciekaw jestem co bedzie ze mna i reszta potencjalnych bezrobotntch z g16 ? wiem ze niektorzy dostali propozycje przeniesienia od pon - ale nieliczni. ciekaw jestem finalu tej sytuacji. Mlody to jeszcze znajdzie sobie moze jakas inna prace ale np taki kolo 60tki co mu zostalo licho co do emerytury to nie wiem - dla mnie tragedia - a takich na 16 bylo wieluu.

Czterdzieści i cztery
@M-Cz

M-Cz - ustalili to,że za grudzień i styczeń wszyscy będą mieli zapłacone że średniej za 3 miesiące.

Gosc

Tak oficjalne.

No to przynajmniej jeszcze 3 wypłaty na pewno wpłyną na konto

bajzel
@M-Cz

Nie no mysle ze nie bedzie tak zle. to jest calkiem potezna firma przygotowana na takie ewentualne kryzysy. chyba wszyscy na bruk nie pojda , przeciez to sue wiaze z odprawami itd... - tym bardziej weterani napewno zostana - bo w zarzadzie chyba nikt nie jest taka swinia zeby komus robic takie problemy , tak jak mowisz: na kilka lat przed emerytura.

ela
@M-Cz

Dużo ludzi przejedzie na g8, jest tam praca?. Ciekawe co później będzie.

Edi
@ela

Hyhy gdzie niby na to g8 ?

Pudel
@Gościu

Za grudzień i styczeń więc powiadasz że to 3 wypłaty? Brawo

@Pudel

Ale za listopad też wyplata będzie więc wypłaty trzy. Później już pewnie zasiłek dla bezrobotnych nam pozostaje...

@krzywy

A bedą bony na święta też dla pracowników z g16?

@gosc

Oczywiście, że tak. Spokojnie ludzie, nie siać paniki.

xxx
@M-Cz

współczuje oby firma nikogo nie zwolniła

Gosciu
@xxx

To dopiero optymistyczne życzenie (niestety)

Agent

Zaklad ubezpieczony byl na 100 milionow a strat jest 300 milionow. Jesli to prawda to czarno to widze.

@Agent

Info niepotwierdzone

gośc
@Agent

Lipa, czemu nie ubezpieczyli na całą wartość hali i sprzętu?

Ipipipi
@gośc

Wierzysz w te 300mln zł?

huuo
@Ipipipi

Dokładnie, zawsze sie więcej podaje jako straty. Gdyby ubezpieczyli na 300 to składki byłyby wyższe.

Anime

A ciekawe czemu mój wpis o mistrzach g16 zniknął? Nawet na tym goworku już jest przekręt za przekrętem...

Były pracownik Profim
@Anime

Wolnosc słowa jest ale nie tutaj. Moje kom, również pokasowane Jeden wielki przekręt

A co pisałeś?

@Anime

To napisz jeszcze raz, co za problem?

Xxx

Słyszał ktoś ze te buraki z osiedla napisali petycję do burmistrza ze oni nie zgadzają się na odbudowę zakładu bo niby za blisko . Hałas i smród.

Zz
@Xxx

Też coś takiego słyszałem ale raczej nie mają nic do gadania. Jest zagospodarowanie terenu więc..

?//
@Xxx

nie chcial byś mieszkać na osiedlu gdzie w każdej chwili może jakas butla wybuchnac

@?//

No sorry, ale zakład stoi tam ponad 25lat i jakoś do tej pory problemów nikt z tym nie miał. A wypadki się zdarzają! To normalne.

Aaa
@?//

To sąsiada też eksmitowac bo ma butle gazową

XX2
@Xxx

Burak to z cb patalachu. Profimu nie będzie przy bloku I to jest oficjalne. Wkońcu

@XX2

Jak nie będzie jak będzie!

@Xxx

Jestem mieszkanką tego osiedla i o zadnej petycji nie słyszałam, jezeli jest napisana przez pierwsze 2 bloki to ciekawe czemu te cwaniaki nie chodzili po całym osiedlu po podpisy(bo nikt by im tego nie podpisał :)) tylko im nie pasuje ten profim bo zaden z mieszkańców nie pracuje w tym zakladzie tylko czekaja na zasiłki :/

@XX2

Skoro jestes taki cwany to przedstaw sie i normalnie porozmawiaj, pewnie Ty albo twoja rodzina tam nie pracuje i masz głeboko w xuju ten zakład, Mieszkam tutaj na osiedlu i mam nadzieje ze zaklad ruszy! :)

Mira
@Paulina Bednarek

Co ty babsko pierdzielisz. Wasze zdanie jest najmniej ważne. Wszyscy podpisali, co mieli podpisać. A wasze bloki za deko stoją i się nie madruj. Nudzi się dzieckiem się zajmij. Idź do pracy, a nie pobieraj 500+ ???? I kto tu pobiera zasiłek.a jeszcze żebyś chciała wiedziec to w tewizji również będzie o tym

K
@Paulina Bednarek

Nie ruszy. A w xuju to mam ciebie. I tyle w temacie

@Paulina Bednarek

Widać jakiś zawistny gościu, pewnie sam siedzi na bezrobociu i nam zazdrościł pracy.

Xx2
@Gościu

Od początku tej hali nie bo

@K

Gościu taki odważny jesteś, a się nie potrafisz przedstawić. Wódka na przystanku Ci łeb zalała.

Ada
@Xxx

Nie ma to jak po taniości kupić mieszkanie obok dużego zakładu produkcyjnego i potem narzekać na hałas

Norbi
@Ania

Błąd. Prace mam (usunięte przez administratora) Osoba nie w temacie, to się niech nie odzywa

Falus
@Xxx

Pewnie jakaś stara baba co siedzi w balkonie non stop i przeszkadzają jej rozmowy pracowników i praca hehe:D

Były mieszkaniec osiedla
@Mira

Teraz jacy odważni, przypomnieć wam kim byliście za poprzedniej władzy? Zapomniane osiedle!. Gdyby nie bliskość Profim i wizyt zagranicznych to miasto ch.ja by wam remonty porobili. Świnie do dzisiaj byście chodowali w ruinach pałacu, że o szczurach w garażach nie wspomnę. Kiedyś osiedle awaryjne to była jedna wielka "rodzina" , a dzisiaj to zbiorowisko wyje.nych przez miasto z miasta dłużników za czynsze. Oczywiście są tam jeszcze normalni mieszkańcy ze starych czasów, ale nekrologi pokazują, że ich coraz mniej...

@Ada

Niektórzy tam mają mieszkania od miasta

P B
@Aaa

Z Elektrowni tez bylo glosno i jakos petycji nie pisali aby zaklad zamknąć, a profim im przeszkadza ????‍♀️

P
@Mira

Tak sie sklada ze na każde dziecko jest 500+ haha a Ty (usunięte przez administratora) czekasz na zasiłek... 600 teraz jest? :) pozdrawiam Cie serdecznie cwaniaku, masz szczęście ze wiesz kim jestem i mozesz zazdrościć bo mi jedziesza a ja nie wiem kim jesteś i moze dobrze bo w pysk bys dostał pozdro ej

@Były mieszkaniec osiedla

Ma Pan rację, co miasto teraz wprowadza na osiedle to tylko za głowę się złapać, czekają kiedy ktoś im się będzie kłaniać, taki uj ???? mieszkamy juz Tu ponad 26lat

Mira
@Ada

Te bloki powstawały jak elektrownie budowali . Jeszcze o Profim nie było mowy. Była przed Profim Drukarnia Nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj

@Były mieszkaniec osiedla

No i gościu pojechał po bandzie! Brawo !

K
@Dsa

A ty się przedstawiłes. Jak chcesz to możemy się na tym przystanku spotkać profijemska hołoto

Ada
@Mira

Przed profim był tam zakład elementów automatyki, który powstał już w latach 70. Bloki były budowane jako zaplecze mieszkaniowe dla elektrowni czyli od początku powstania osiedla było wiadomo, że będzie narażone ono na hałas.

Bmo

Nie mieszkam tam przeszło 30 lat, więc nie gadaj mi takich rzeczy. Najwięksi osiedlowe pieniacze za moich czasów to panna Pł.., panicz Rus.., Ban.., sp Ant.., panna Pas...

Bmo
@K

Lichy to Ty?

@Ada

A tu się gościu mylisz bo te bloki to są komunalne złe informacje

@XL

Jak elektrownia miastu oddala to są komunalne. P.s. Edyta przestań gwiazdorzyć!!

@Paulina Bednarek

A my ponad 40 lat i nigdy nie było takiego chamstwa Paulina Bednarek a ty zapomniałaś z kąd pochodzisz i jak było u ciebie w domu? A teraz troszkę lepiej to wielkie państwo jak tak można takim być (usunięte przez administratora) i wytykać kto tu mieszka ale no cusz (usunięte przez administratora) zawsze będzie (usunięte przez administratora) ????????????

@Xxx

(usunięte przez administratora)słyszałeś o takim czymś żeby muc postawić zakład pracy musi być 20m od bloków a nie 8 m jak mamy

Tośka
@XL

Brawo ale pojechaliscie Paulinie Bednarek. Znam i potwierdzam. Duuuuzo można by było o niej napisać. (onich) ale poco. (usunięte przez administratora)

@XX2

Możesz sobie na swoim kwaterunku rządzić, a nie decydować czy zakład będzie czy nie. Jak się nie podoba to poproś burmistrza żeby pod lasem załatwił przydział mieszkania

Agent
@Tośka

Toska pisz co wiesz... Czy ona nalezy do rodziny dr Bednarka ? Czy do Cieś... ? :)

Obserwator

To jest strona Profim a nie mieszkańców osiedla! Tu nikogo nie obchodzi kto z kim i za co!Widać tylko ze panuje tam straszna znieczulica!Obyscie Wy niewyrozumiali nigdy nie doświadczyli tego co Ci ludzie,tracąc pracę.Jak można być aż tak ......jak ktoś napisał rzeczywiście wojny nie potrzeba ludzie jakby mogli sami by się powybijali.

NN
@Obserwator

Pracę zawsze można dostać a dobytek całego życia nie my poprostu boimy się o rodzinę przecież mogli tutaj postawić biurowiec a całom produkcję od tamtej strony i by nie było problemu

tomasz

Właśnie kliknięcie na Bogusia Linde co mówi żeby nie hejcić tylko pisać merytorycznie

Xx

Czy padły jakieś konkrety na spotkaniu 4 grudnia na g8 pracowników z g16

Też jestem ciekaw

@Xx

Trzeba było przyjść to byś wiedział!

@Xx

Nie, tylko że będzie wypłata za grudzień i styczeń a później nie wiadomo bo oni też nie mogą szastać pieniędzmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.