Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Xsenon

Witam państwa bardzo lubię ten profil z tego względu że ludzie piszą co ich boli na zakładzie i próbuje to ulepszyć i zmienić ja też mam taki problem....jest osoba na zakładzie która przez cały czas gada o swojej budowie domu i próbuje wpłynąć na pracowników jaki to on jest mądry i bogaty...SUCHAJ mamy (usunięte przez administratora)z xenona tak naprawdę to nic na ten temat nie wiesz (usunięte przez administratora) się znasz i (usunięte przez administratora) widziałem a pieniędzy starczy ci na budowę obory i postawienie budy dla Twojego ukochanego pieska.pozdrawiam wszystkich obserwujących ten profil i piszących zdrowych i wesołych świąt.

Linia astor
@Xsenon

A mowa o psie dużym czy małym

Astor
@Xsenon

Jak ci to tak nie odpowiada i boli to przyjdz i powiedz to osobiście a nie chowasz się za pseudonimem, jeszcze tak nieudolnie napisanym.

@Xsenon

Takie pisanie o kimś na goworku świadczy tylko o twoim ilorazie inteligencji, jak masz coś do kogoś to mu to powiedz wprost a nie wypisujesz takie pierdoły na forum które od tego nie jest. Dla mnie to jesteś miękka pałą, bo cisnąć po kimś anonimowo jest mega słabe. Pozdro R ????

@Bjj

Pewnie mu zaszedł za skórę że tak napisał A z tego co słyszałem to też ma swoje za uszami więc wcale się nie dziwię że ktoś o nim tak pisze A po drugie to by wiedział kto?!?pewnie więcej ma wrogów

@Gość

Skoro mu zaszedł za skórę, to powinnien podejść i mu to powiedzieć wprost a nie wylewa swoje żale na forum publicznym które do tego nie służy. Ale widocznie brak mu odwagi....

Bjj

Nie rozumiem Twojego problemu, serio. Przeszkadza Ci to że ktoś gada na temat swojej budowy? Czy nawet o sobie? Nie masz innych problemów??? Wystarczyło powiedziec: " dobra weź skończ(usunięte przez administratora)" i po temacie! Jak normalny gość z jajami a nie cisniesz po nim i wyzywasz od zasrancow itp. tym samym nakrecasz innych zakompleksionych kolesi którzy podlapali temat i od lalusi cisną. Ogarnijcie się! I zajmijcie się przede wszystkim sobą! Bo ktoś kto interesuje się czyimś życiem widocznie nie ma własnego. Nie pozdrawiam

Zasraniec z Xenona
@Gość

Lubię zagadki :) a ta jest bardzo prosta... Ktoś, kto o mnie wie tak dużo musiał ze mną pracować, albo pracuje...jak ktoś już wspomniał wcześniej, musi być kozakiem, ale tylko w internecie albo ZA PLECAMI... i tylko dwie dwulicowe osoby nazywały mnie najmądrzejszym i najpiękniejszym... Teraz pewnie zrobiło im się tak cieplutko w środku ... ...karma wraca...

Axt
@Zasraniec z Xenona

Słucmałyhaj szybko i na temat czekam za tobą non stop masz tylu tobąwrogów że nie wiesz o kogo chodzi nie chce mi się z już pisać i prowadzić go kontrowersji (usunięte przez administratora)

@Axt

No i tym oto sposobem lepiej dla Ciebie żebym się nie dowiedział kim jesteś kozaku zza monitora

A czy firma ostatnio zwalniała jakis pracowników czy jest raczej stała ekipa?

Mariano

Czy ktoś wie czy będzie firmowa wigilia w tym roku i kto na nią idzie ?

Baltazar
@Mariano

A w domu wigilii nie masz?

Pytek

Ile mieliście kasy na święta?taki szał jak w SG-140 zł?

Ona
@Pytek

300 plus 100 na dziecko.

@Ona

To wam podwyzszyli o stowke karty podarunkową?

Maryjusz
@Ania

Tak pierwszy raz od ponad 10 lat mamy 300 A nie 200. Plus po 100pln na dziecko.

Patryk
@Maryjusz

Zazdroszczę ja w swoim nowym miejscu pracy nic nie dostałem

@Patryk

Jak pozwalniali ludzi i pozostała garstka pracowników to dali więcej, bo inaczej to może nic by nie dostali.

Patryk
@Gość

To pewnie i wypłaty też macie wyższe ?

Stefan
@Maryjusz

No, i tu widać Skandynawski socjal, kilkanaście miesięcy w grupie Flook i pyk 50% więcej na święta :)

Nie było

Czy są przyjęcia?

Zdziwiona

Sama nie wiem co myśleć o tym co robi flokk. Profim ciągle promuje floka na fb i innych ale w drugą strone już to nie działa. A najlepsze jest to, że flok promuje krzesła profimowskie jako NIE-profimowskie. https://www.flokk.com/en/norway/rbm/new-collection Chyba niedługo marka profim pozostanie tylko wspomnieniem.

Dsa
@Zdziwiona

Z pewnością! Inaczej loga by nie ściągali z budynku

Xxx
@Zdziwiona

Przecież to norma jak zawsze mydlą ludziom oczy a tak naprawdę profim już nie ma. Przecież naszymi wyrobami chwali się firma RBM ze to ich nowa kolekcja . Normalnie skandal. Ale jak to mówiła matka Pawlaka był czas przywyknąć przecież. kłamstwo goni kłamstwo. Zastanawiam się jak ci ludzie potrafią rano wstać i spojrzeć w lustro.

X
@Xxx

Parodia nie ma z tym problemu

Gosc
@X

A gdzie teraz są spawane wyroby z g16?

Cichy
@Gosc

Nie są spawane bo nie potrzebne

@Gosc

Wszędzie tylko nie u nas. Taki doświadczony management a swego czasu nie potrafił ogarnąć produkcji na G16

Cichy
@.

Wszędzie to znaczy gdzie ?

G16
@Cichy

Ciekawi mnie też gdzie produkują detale z robotów spawalniczych?

Szpieg
@G16

Detale z robotów spawalniczych produkują Amerykanie na Alasce .Potem płyną promem do Norwegi a z stamtąd odbierają je nasi ludzie z Flokka i jadą do Turku.

kutaś
@Szpieg

Opłaca im sie to? xd Lepiej by jakieś firmie w turku dali zlecenie na produkcje tych stelaży na robocie xd

@kutaś

Stelaże robią podwykonawcy w okolicy

desant
@Gino

Podwykonawcy w okolicy, czyli kto i gdzie ?

@desant

Np. taki Kent

hapol
@Gino

Kent ma roboty spawalnicze?

@hapol

Nie wiem czy ma, ale co to zmienia?. Prace robota zrobi człowiek i nie trzeba będzie poprawiać jak to było w przypadku na 16.

robociarz
@Gino

Jak robot był dobrze ustawiony to nie było dużo poprawek a i spoiny estetyczniejsze jak w przypadku spawacza

sd
@hapol

Tak, z dwiema rękami i dwiema nogami. Plus takich robotów to brak konieczności przeglądów. W przypadku awarii wymienia na inny.

Szwagier

Ja zawsze miałem ponad 120% wyrobienia na robotach.

nieZdziwiona
@Zdziwiona

w sumie to odpowiedziałaś sobie sama na to pytanie - Flokk nie chce mieć z Profim nic wspólnego ;)

@Xxx

Takie info zamieszczono w 10/2020 Profimowych Wieściach. Czyli RBM sprzedaje "nasze" modele tylko w Skandynawii. "Od listopada 2020 wybrane produkty marki Profim w krajach skandynawskich będą sprzedawana pod szyldem marki RBM, co wzmocni portfolio tej dobrze znanej w całej Skandynawii marki o produktu soft seating (siedzisk miękkich). Rozpoznawalność i dobra renoma marki RBM w Norwegii, Danii i Szwecji gwarantuje naszym produktom szybkie wejście na te rynki bez konieczności budowania pozycji marki od początku czyli znacznych wydatków marketingowych. Warto wspomnieć, że marka RBM jest pozycjonowana cenowo wyżej niż marka Profim, co oznacza, że produkty Profim pod marką RBM będą mogły być sprzedawane z wyższą marżą. ElliePro, Mickey, Vancouver Oto, Sam, Wall In, MyTurn Sofa, Vancouver Lite, Seven i Softbox oraz wybrane modele z rodzin Fan, Nu, Com, Chic, ChicAir w krajach Danii, Szwecji i Norwegii sprzedawane będą pod marką RBM. Efekt czerpania korzyści z siły Flokk, przyniesie fabryce w Turku większą liczbę zamówień, a tego bardzo nam teraz potrzeba!"

@123

Oby te wszystkie zapowiedzi się sparwdziły, bo jak dotąd to żadna decyzja nowych rządzących nie wyszła na dobre pracownikom.

Maryjusz
@Zdziwiona

A co Cię boli ? Za znaczek na krzesełku chcesz "umierać"? Flokk to potęgą na Północy Europy i ma więcej handlowców niż my moglibyśmy zatrudnić więc niech sprzedają ważne żeby skutecznie i żeby robota była. Od znaczka masz.premie czy jak ?

Obserwator
@Maryjusz

Z tym stwierdzeniem, żeby robota była to radzę być ostrożnym, bo cały czas zwalniają , nie wiadomo kto następny

danies

Jak tam,było 3 tys wypłaty?:)

Ewcia

Chyba brutto xd

Wandzia od Zdzicha

Ile nadgodzin?

@Darecki

Nie brutto , jeśli się pracuje uczciwie i wydaje jest się w stanie dobrze zarobić

@Wandzia od Zdzicha

Jedna sobota dodatkowa

Tak
@Ola

Prawda jest taka, że w Profim jako w jednym z nielicznych zakladów pracy w Turku jeszcze idzie zarobić i umowy są normalne.

@Tak

3 tys spokojnie zarabialem juz w 2014 roku ale na g16

Oli
@Ślusarz

To teraz w 2020 pewnie spokojnie zarabiasz 5 tyś ...

@Oli

Nie, teraz tyram za 2-2,5 tys wypłaty

Maciek wróżbita

Jutro rozpoczynamy nowy miesiąc. Co przyniesie....? Niebawem przekonamy się na konferencji która się odbędzie...oczywiście wszyscy wiemy jaka będzie konkluzja: rozwijamy się dobrym kierunku, notujemy wzrosty, produkcja idzie pełną parą, dyrektorzy odchodzą, przychodzą nowi. A jak to wygląda od kuchni? Wysysamy z ludzi wszystko co się da. Zwalniamy osoby pełną parą, dzięki temu mamy oszczędności. Przecież zostało jeszcze kilka osób które dźwigną obowiązki po odchodzących a jeśli nie, i nie złapie cie covid dzwi psychatryka stoją otwarte. Na szwalnie nikt się nie kwapi bo i po co? Za marne pieniążki tlumaczyc się ze nie można normy wyrobić a osoby które odeszły nie wejdą do tej samej "smrudki" i to samo bedzie ze zwolnionymi z narzędziowego. Paczki? Czekacie na paczki czy bony z wiarą na zmianę? Żałosne, zmieńcie targety. Trzeba zimówki zmienić w autach dyrektorskich. Prawda też jest taka ze jak na północy każą tańczyć tak w Turku tańczą, do powiedzenia mamy niewiele bojąc się o własne stołki. Rocznica pozaru przeszła bez echa bo i po co wspominac PROFIM, przeciez jest flokkkkk. Scenariusz idzie zgodnie z planem zza Bałtyku. Życzę wszystkim powodzenia na rynku pracy.

Ezoteryka
@Maciek wróżbita

Trafna wróżba !

@Maciek wróżbita

spoko, dostaniesz 150zł w bonach na święta :) a może teraz będzie 150 w Koronach norweskich (NOK) :) księgowy przemyśl to ...

zadziora
@Lewy

Spoko spoko Firma dba o pracowników!!!! dostaniemy tyle co 15 lat temu czyli 200zł , taki plan biznesowy hihi ( zaraz ktoś mnie zhejtuje ze mogli by wcale nie dać i ze w Afryce wcale nie maja bonów na święta).

PIPu

Pisałem do radcy prawnego i to co pan Chojna... I pan Seba.... robią to podlega pod mobbing. Możemy śmiało zgłosić ich zachowanie do PIPu.

@PIPu

Dokładnie, nie bać się Panowie

Niewtajemniczony
@PIPu

Z ciekawosci bo ja nie w temacie - a co robia ci panowie?

Heniu

Sa aktualnie jakies zwolnienia z zakladu czy kazdy poki co bezpieczny? Wyleciał ktos w ostatnim czasie ? Przyjmuja na cokolwiek nowych ?

On
@Heniu

A będzie w tym roku te 200 na święta bo póki co cisza

@Heniu

Tak, dziesięciu technologów

Nyga

Pozdrawiam Wszystkich którzy rok temu w nocy robili zwijkę z G16 :)

2..9
@Nyga

Wzajemnie pozdrawiam, rok temu była to moja ostatnia popołudniówka w pracy a dziś dziwny splot złych wydarzeń sprawił, że jestem na bezrobociu.

Capo
@2..9

A kasa z odprawy jeszcze jest czy juz wydana?

G16
@2..9

Masz rację to była nasza ostatnia popoludniowka A dzisiaj tam tylko jakieś pojedyncze chwasty rosną. Również pozdrawiam wszystkich z g16

HAPOL

Tak, dziś mija nasza rocznica bez g16, można sie napić i powspominać hehe

g16
@G16

Pamiętam było zebranie dotyczące nowego systemu wynagrodzeń xd

Darek
@g16

I prośba kierownika o robienie nadgodzin bo roboty dużo:)

Turek
@Nyga

A teraz masz lepszą czy twoim zdaniem gorszą prace niż na g16?

Nyga
@Turek

Tak lepsza jedna zmiana :) Kasa ta sama. Mniejszy stres niz za krola Macka :D

hapol
@Nyga

A ja mam gorszą i za mniejsza kasę. .

2020
@2..9

To był dziwny i ciężki rok dla całej ludzkości, miejmy nadzieje ze w przyszłym nam się poprawi ehh

2..9
@2020

Też mam taką nadzieję.

dziadek slusarz
@Nyga

Wiadomo kiedy rusza odbudowa?

Były prac
@dziadek slusarz

Tęsknię za boschem i pilnikarką

@Były prac

Człowiek przez te wiele lat tak się przyzwyczaił do fachu ze nieraz i przez sen ręce same chodzą w rytm szlifowania pilnikarką...

!!!!!

Ludzi z produkcji zwalniają bo są niby nie potrzebni. To w jakim razie na co potrzebne jest tylu kaizenów i jeszcze wiele osób którzy próbują udawać że coś robią. Dyrekcja szuka oszczędności bo niby ile jeden pracownik ich na rok kosztuje....ale ile taki jeden kaizen i reszta kosztuje to jest chyba bardziej do przemyślenia

Grad
@!!!!!

No zwykłego robola zawsze sobie znajdą a o fachowca ciężko

.....
@!!!!!

Prawda jest taka że dla północy w słupkach to czy zwolnią pracownika co zarabia 2 tys. czy takiego co zarabia 4 tys. jest bez znaczenia. Przychodzi polecenie z północy że z takiego działu ma zniknąć tyle i tyle osób i tyle ma zniknąć w konkretnym czasie. A w Turku zaczyna się kolesiostwo kto zostaje a kogo się zwalnia. Jak ktoś niewygodny to wylatuje...... a jak du..o włazik i donosiciel to zostaje i awans dostanie.... ehhh szkoda gadać. To że w firmie jest brak jakiegokolwiek szacunku dla ludzi stało się codziennością widać to wszędzie, mówi się o możliwościach rozwoju, awansu, o tym jakie firma daje możliwości a są to tylko puste słowa jak to że firma straciła obroty przez covid.....

Remi
@.....

To prawda, kolesiostwo sie robi. Jak Cię brygadzista nie lubi to już nie ważne co umiesz. Jesteś pierwszy do odstrzału w razie zwolnień. A najlepsi są te lizodupy co się próbują ,,zżywać,, z przełożonymi a za plecami na nich jadą. Śmiejemy się z was.

Dobity

(usunięte przez administratora) Rozmawiałem z ludzi, którzy pracują dookoła mnie i każdego to bawi a jednocześnie są zmieszani tym gestem dlatego, że z tą międzynarodową korporacją już nikt się nie utożsamia. Smutek po pożarze mieli tylko ci co pracowali na g16 i nadal tam chcieli robić bo ci co nie chcieli to było im to obojętne. Jak dla mnie to mogłaby spłonąć nawet ósemka i nie odczuwałbym z tego powodu żadnych emocji.(usunięte przez administratora) Mistrzowie z którymi niegdyś szło pogadać teraz tylko mówią "pracujcie" ewentualnie słychać "za mało" (a to "za mało" bierze się z tej prześmiesznej organizacji pracy, a wina jest zwalana na pracownika, że mu się nie chce) . Człowiek to nie maszyna i nie chce mu się być skupionym cały czas na pracy. Jest to męczące stać i cały czas robić a na plecach mieć oddech kierownika, że jak chwilę się oddalisz to czeka cię kara w postaci zabranej premii. Ja rozumię, że do pracy przychodzi się pracować ale żeby do pracy chciało się iść pracować to musi tam panować atmosfera a nie tak jak teraz, że każdy robi jak pod napięciem. Nerwówka i stres czy ktoś nie patrzy zza ukrycia czy aby na chwilę nie odszedłeś od stanowiska. (usunięte przez administratora) Firma przyniosła zyski, do pracy chciało się iść. Siłą rzeczy człowiek wykazywał ruchy bo był akord (który de facto był mniej męczący niż ta godzinowka teraz i to jest największy paradoks tej korporacji) ale chciało się iść do pracy ponieważ było coś czego teraz nie ma i czego Pan chyba nie zrozumie czyli atmosfera. Wiem, że korpoludzie sterujący tą firmą tego nie zrozumieją dlatego liczę, że złapie się na te kilka wypłat i odejdę z tej międzynarodowej korporacji. Czekam tylko na ten moment. Jeśli się nie złapie to i tak stamtąd wyfrunę bo mam przeczucie że dobrze to już było a będzie tylko gorzej. Dziękuję za uwagę i niestety nie pozdrawiam.

Babcia klozetowa
@Dobity

Nie zapomnij synku po obfitej defekacji spuścić po sobie wody w ubikacji. A teraz idź, chłopcze złoty i zmień obsr*nr galoty.

Dobity
@Dobity

Aha i zapomniałem dodać że przed Panem Poradą wystawiłem zapewne Panu laurkę gdyż on takich ludzi właśnie potrzebował. Pewnie dzięki takim opiniom klepie Pana po barku i skina głową mówiąc dobra robota Tomek.

Babcia klozetowa

Czyżby kupa w majtach się Tobie zawiesiła i w zły humor od rana wprawiła?

Goguś
@Babcia klozetowa

Rymujesz tak bracie bo masz obe..ne gacie, a poeta z ciebie jest gościem marnym, niczym więzień w zakładzie karnym. Jesteś tak mocno zboczony, że na punkcie (usunięte przez administratora) aż podniecony. Idź się udaj do oczyszczalni, a poczujesz się jak na pływalni. To się w poradni leczy i nikt mi tego nie zaprzeczy!!!

No i co
@Dobity

Ludzie z korporacji nie mają sumienia a czasy pana Rychlika juz nie wrócą czas sie przyzwyczaić albo odejść niestety życie jest okrutnie szkoda tylko ze ludzie zapominają o wartościach i dla swoich ambicji sprzedają własną siostrę przyjaciela żal

Niewiarygodne
@Dobity

ZGADUJE ze jesteś jedną z osób której kierownik pwmt1/2 zabrał wczoraj premie za nierobstwo. A za Rychlika wcale lepiej nie było więc nie pierdziel glupot...to właśnie wtedy zaczęło się (usunięte przez administratora) bo swoich ziomków sadzali na stanowiskach. Ludzie z wyższym wykształceniem i lepszymi predyspozycjami zostawali na produkcji a glaby po zetce czy technikum zarzadzali.

Pracownik.
@Dobity

(usunięte przez administratora) Nie pracowałem w żadnym zakładzie gdzie stanowisko można opuścić punktualnie o godzinie zakończenia pracy. O tej godzinie to się firmę opuszcza. To już jest czas dla nas a nie wyścig do szatni żeby jak najszybciej udać się do domu na odpoczynek. Jeszcze sporo można wymieniać przykładów dy..nia pracownikow... Ale szkoda na to moich nerwów... Słupki się muszą zgadzać... Góra musi zarabiać ile zarabiała a z nami się nikt nie liczy... Mimo że to dzięki naszej pracy i doświadczeniu to firma funkcjonowała... Teraz idzie na (usunięte przez administratora)

Mistrz
@Dobity

Człowieku, weź się lepiej do roboty, a nie wypisujesz pierdoły w internecie. Jak jesteś taki odważny, to zapraszam na początku zmiany do biura, będziesz mógł wylać swoje żale.

Wiarygodne
@Niewiarygodne

Po Zetce te głąby są mądrzejsi niż tacy jak ty po studiach, bo tacy tylko gębą potrafią klepotac a zrobić nic, zero profilaktyki i praktyki co po zecie ludzie potrafią dużo więcej ty to tylko teorie znasz

Prawdziwe
@Wiarygodne

Dlaczego krytykujesz ludzi po studiach uważasz, że jak ktoś skończył studia to się do niczego nie nadaje bo nie ma praktyki a skąd niby od razu ma ją mieć jak przez ten czas studiów najwięcej czasu zabierała nauka.Może należałoby w ogóle zakazać studiów jak do niczego są nie przydatne.Za to Ty z pewnością jesteś chodzącym ideałem.

Fp

Jak to miło obserwowac usmiechniete twarze ludzi...Jarek i Ty Brutusie :( Dziękuję za spotkanie, dzięki temu rozumiem gdzie pracuje....i gdyby nie zmiana nazwy nikt by o nas nie wiedział, pewnie już by nas nie było. Naprawdę poczułem się bardzo komfortowo. Tak 3mać. Nie mamy kompleksów, jesteśmy silni. BTW ile kosztuje zmiana starego logo profim na nowe odważne śmiałe logo (wczesniejsze było miałkie)

Gosc
@Fp

Poprzednie logo było dobre i rozpoznawalne

Jdr
@Fp

Rzygac mi sie chce na ta zawisc i zlosc. We wszystkim znajdzie sie cos do krytykowania, narzekania, obsmarowywania. .żyjemy w naszym własnym (usunięte przez administratora)gnojenia blotem. Szkoda energii

dfg
@Jdr

To rzygaj i się tym nie chwal. Po irytacji wnioskuje że jesteś jednym z pupilków

Mam nadzieję że w tym roku bony na święta będą większe niż 200zl. Nie korzystamy przez cały rok z socialu(nie było poczęstunku na Wielkanoc pikniku na dzień dziecka i pewnie poczęstunku na wigilię też nie będzie) więc najwyższy czas nam dać to co nam się należy. Liczę na to że zarząd stanie na wysokości zadania.

On

A ja sądzę że wogole mogą niczego nie dac.

@On

To jest nasz social i muszą nam go dać.

Rekin

Mam info od kierownika, ze w tym roku nie będzie żadnych bonów!

***-_____-***
@Rekin

Zawieszenie świadczeń zfsś musi obowiązkowo pracodawca skonsultować z reprezentatywną organizacją związkową, jeżeli taka działa w firmie dzięki rządącym z *** . Cyt. antycovid 4.0 Czy w Flakach są związki? Mają coś do POWIEDZENIA ?

Maly
@Rekin

Tak jak myślałem niczego nie będzie i nic nie musza

Hapol

Widzieliście najnowszego mema: Profim - usiądź wygodnie, Flok - poczuj się komfortowo :) Czy ktoś w ostatnim czasie czuje się komfortowo?

Łuki

Panie prezesie czy Pan zdaje sobie sprawę ile pieniędzy ucieka spółce przez te zwolnienia, postojowe i szereg decyzji ad hoc działu HR ??? Brak ludzi i brak kompetencje tych którzy ZOSTALI zmuszeni robić wszystko za wszystkich na pewno nie sprzyja rozwojowi grupy. (usunięte przez administratora)

Łuki
@Łuki

No i ci pseudo managerowie z Kozigłowy co ... wie jak awansowali. Szok i niedowierzanie. .

Jak tam dochodzenie w sprawie pożaru? Minął już przecież rok a komunikatu żadnego. Wiadomo co było przyczyną, kto ponosi odpowiedzialność?

Ciekawe czy w tym roku firma będzie pamiętała o dzieciach na Mikołaja . W tamtym roku jednak się nie popisali....

Dobrze że im przypominasz. Naprawdę to 50zl jest dla Cjebie aż tak ważne?

Baśka
@Gość

@Gość jeśli już to * Ciebie ... Tu nikomu nie chodzi o 50zł , tylko firma nie myśli o pracownikach , najważniejsze dla nich żeby mogli swoje kieszenie napełnić .

Najważniejsze że dyrektorzy przyznają sobie dobre premie na święta. Jak by nie było, obecny rok to dla nich pasmo nieustających sukcesów.

Mam pytanie czy ktoś może wie co z placem po byłym G16 , na co będzie przeznaczony?

@Zainteresowany

Supermarket

@Gość

I bony na święta do tego marketu ????

Goscg16
@Zainteresowany

Pewnie kiedyś odbudują i będzie można wrócić do pracy

@Goscg16

Niech odbudują bo w Turku nie ma gdzie się zatrudnić liczą się same znajomości, jak nie masz pleców to nici z pracy.

@Goscg16

Nic tam nie odbudują jak by komuś zależało to już by budowali. Widzisz potrzeb odbudowania? Ludzi pozwalniali a kadrę to niby później z rękawa wyczarują....

Obserwator
@Gość

Widzę potrzebę odbudowanie ale to jest moje zdanie , każdy ma prawo do swojej opinii. Kadrę nikt z rękawa nie będzie wyczarowywał, ponieważ ludzi do pracy byłoby chętnych, po drugie co roku młodzież kończy szkołę i też chciałaby pracować, ponieważ nie każdy ma bogatych rodziców, którzy w nieskończoność mogą utrzymywać.

gosc
@Taka prawda

Sg spokojnie przyjmie bez znajomości.

@gosc

Czytaj ze zrozumieniem pisze , że w Turku nie ma się gdzie przyjąć a z tego co mi wiadomo to Sg jest w Malanowie.

@Taka prawda

Niby tak ale mają daramowy dojazd autobusowy z turku xd

@Ania

Tłumacze po raz kolejny, nie chodzi o dojazd darmowy chodzi o to , że ktoś chce podjąć pracę w Turku czy to tak trudno zrozumieć.

jeeepas
@Taka prawda

W turku jest praca, starczy spojrzeć na ogłoszenia tylko płatna max 2500 zł netto

PZU

Szanowni Państwo, wyboru ubezpieczyciela dokonało wyspecjalizowane, jedyne w swoim rodzaju biuro doradcze. Biuro które za usługę otrzymało nie bagatelne wynagrodzenie - zresztą jak wszystkie zatrudniane biura doradcze w Profim. Jakim trzeba być głąbem aby nie potrafić we wlasnym zakresie zweryfikować ubezpieczyciela. Jeszcze trochę to przed wyjściem do kibla każdy biurowy będzie potrzebował doradcy - jaki papier użyć? Która rączkę użyć do tej operacji...żenada!!!!!!

Pracownik g10
@PZU

Do 20 listopada musimy wybrać ubezpieczyciela Generali bo PZU wygasa umowa 30 listopada czyli od 1 grudnia profim ma ubezpieczenie w generali dlaczego pracownicy muszą wybrać ubezpieczyciela takiego jak firma wybrała czyli generali dlaczego nie ma i nie mozna byc w pzu

Osoba

Samemu można iść do PZU i płacić indywidualnie , wiele ludzi tak sobie opłaca polisę ale ubezpieczenie oferowane przez zakład pracy jest grupowe i my juz nie mamy wpływu jakiego ubezpieczyciela wybierze zakład dlatego dobrowolnie możemy dołączyć do grupy lub na własną rękę kontynuować w innym wybranym przez nas miejscu.Pragnę zaznaczyć, że ubezpieczenie grupowe zawsze jest bardziej korzystne niż ubezpieczenie indywidualne.

Koordynator.
@Osoba

Witam. Mam pytanie czy firma Profim dyskryminuje pracowników? Jeśli nie to dlaczego niejaki pan Mateusz Ch. (Koordynator linii Astor) nazywa publicznie pracowników linii Astor "Cwaniakami" Dla wyjaśnienia: (usunięte przez administratora) to osobnik który żyje ze swojego sprytu , kosztem innych. Parafrazując: czy to my pracownicy linii Astor stoimy z rękoma za plecami kilka godzin ? Czy to my krzywo patrzymy i donosimy jeden na drugiego ? Czy to my udajemy 8 godzin , że " coś tam" robimy ? Cwaniaka raczej bym poszukał gdzie indziej. Dziękuję za uwagę.

@Koordynator.

Dokładnie. Ten oto "cwaniak" wszystkie pomysły dotyczące linii Astor uzyskał od pracowników tej linii a później sobie przypisał. Więc kto tu jest cwaniakiem? Takie uwagi zachowaj dla siebie...

Ona

Panie dyrektorze magazynów i produkcji kiedy nastąpi ta bardzo długo obiecaną pracownikom magazynu i plog regulacja stawek w porównaniu z produkcja.

@Ona

Firmo ni ma pinionżków na pracowników. Hola spłonyła, zamówinia spodły, a teroz budowa magazynu. Ni mo piniędzy. Cza ino (usunięte przez administratora) i sia nie bać.

Samanta

Piszę w imieniu pracowników dojeżdżających do pracy autobusem. Proszę o interwencję w sprawie kobiety(pracuje na szwalni krótko ścięta blondyna) która nie chce dostosować się do nakazu noszenia maseczki w autobusie. Jest chamska i arogancka w stosunku do nas i Pana kierowcy. Jeśli nie odpowiada jej zakrywanie ust i nosa w autobusie to niech chodzi do pracy pieszo a nie naraża zdrowie innych perfidnie kaszląc na cały autobus. Z tego co wiem na hali też nie nosi maseczki i jest bardzo problemowa. Może nagana i nałożenie kary by ją czegoś nauczyło. Bo w czym ona jest lepsza od innych że ona nie musi a inni muszą nosić maseczki przez 8h. Dlaczego może łamać wewnętrzny regulamin i nakazy nie ponosząc żadnych konsekwencji? Dla nas to też nie jest komfortowe ale staramy się tego przestrzagac. Jeśli coś w firmie jej nie odpowiada to niech się zwolni a nie naraża innych. W obawie o nasze własne zdrowie a nawet życie prosimy o zrobienie porządku w tej sprawie.

A
@Samanta

A co jej zrobią prezes za nią będzie szył .

@A

Niech ją odpowiednio ukarają za łamanie przepisów. Nikt za nią nie musi robić tylko niech ona robi co do niej należy. A w tej chwili do jej obowiązku należy zakrywanie ust i nosa na terenie firmy i w autobusie.

@Samanta

Boże też mi afera ,A kim ty jesteś żeby jej mówić jakie ma obowiązki?Normalnie jak dziecko w przedszkolu naskarżyła na koleżankę bo niegrzeczna jest hehe

Samanta

Widzę że sama zainteresowana się odezwała hehe. Jesteś żałosna kobieto. Takie jak ty powinni wywalić dyscyplinarnie. I daruj sobie odpisywanie.

Eternity
@Samanta

Widzę,że ORMO w Polsce ma się dobrze. Nie chcesz nie nosisz. Chcesz się chronić nosisz i tyle.Donieść na kogoś to twój cel. Żałosne.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.