F.H. RARYTAS-POL

Słupsk

Opinie o F.H. RARYTAS-POL

mas
użytkownik zarejestrowany

nie mają z tego co widzę jakiś nowych oferowanych stanowisk w rarytasie, ale może spróbuj bezpośrednio się do nich udać i na miejscu coś ci powiedzą, bo na stronie nie ma

Zgadzam się z tym.Tam się chodzi niby na przyuczenie ale zero zapłaty.Cały tydzień tam pracowałam a przed remanentem usłyszałam,że jeszcze same popracują.Sprzedają małoletnim,dowodu nie sprawdzają przy kartach .Tam pracują rodzinami.Po co im ktoś obcy?Tylko dlaczego ludzi naciągają?Wiadomo jak jest z pracą.

oszukana

popieram, omijajcie ta firme tam sami [usunięte przez moderatora]... i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a szczegolnie szef!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

gosc

Omijajcie szerokim łukiem tą firmę!!! Stosuje sie w niej [usunięte przez moderatora],nie daja umowy i okradaja ludzi! [usunięte przez moderatora].Wspołczucia dla tych,ktorzy tam wytrzymuja!

Zostaw opinię o F.H. RARYTAS-POL - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. RARYTAS-POL