Tauro-Service

Opinie o Tauro-Service

antek

Hej, a moze ktoś wie czy teraz kasa jest na czas i firma jest w dobrej kondycji finansowej?

gon

Pracuję tu kilka miesięcy i ogólnie jestem zadowolony. Szef normalny w porównaniu z poprzednim, choć trochę chyba nie ufny w stosunku do pracowników, ale słyszałem, że miał powody. Pieniądze w porządku, ale zdarzają się kilkudniowe opóźnienia.

on

tam praca to jest masakryczna rodzina prowadzi ją nie zna sie na niczym szef pilnuje swojej pani interesu i tylko bierze kasę jednej firmy i daje pani swojej masakryczny szef kasa nie na czas nie polecam tam pracować pracowałem parę lat temu zmieniłem i jestem zadowolony bardzo

Zostaw opinię o Tauro-Service - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tauro-Service