Opinie o Hotel Hyatt Regency Warsaw w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hotel Hyatt Regency Warsaw. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Hyatt Regency Warsaw o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Hyatt Regency Warsaw w Warszawa

Jakie wartości są cenione w Hotel Hyatt Regency Warsaw?

Ronin Nowy wpis

Nie ma takiego hotelu w Warszawie. Hotel REGENT nie ma nic wspólnego z siecią luksusowych hoteli Hyatt. Hotel jest własnością Polskiego Holdingu Nieruchomości, a zarządzany jest przez Polski Holding Hotelowy. Ochroną hotelu zajmuje się Polski Holding Obronny… Te trzy firmy zbudowały na nowo system wartości hotelu. Kluczową wartością hotelu był wspaniały zespół profesjonalistów. Ale ich zdecydowana większość pracuje już w innych hotelach lub firmach. Dlatego nie wiem jakie wartości są ważne tam teraz.

Rob Nowy wpis

Bardzo dobrze wspominam prace w Regent Warsaw Hotel, myślę,że jest to dobry pracodawca i wspaniali ludzie którzy tam pracują i wzajemnie się szanują, Ja osobiście nie mógłbym nic zarzucić ,bardzo dobrze wspominam prace w Regencie. Pozdrawiam Wszystkich.

Paulina

JEST OKEJ.

Tomasz
@Paulina

i git.

Dorota
@Tomasz

Myślę, czy warto aplikować do Hotel Hyatt. Widzę, że podoba Ci się ta praca, ale nie piszesz żadnych konkretów. Jakie benefity oferują?

Bartosz Nowy wpis
@Tomasz

tak

Basia

CZEKAJĄ NA NAIWNYCH

Kornel

Podnajmowani menadzerowie zajady takie złośliwe że tosz to szok jest ! A pieniądze jakie skąpe ! Tragedia warszawska !

paulina

no

kuuva

w zasadzie mają dobrą stronę internetowa, też widze, ze maja formy wytryskowe no i można u nich zamówienia składac także jako mniejsze firmy, chociaz maja też podpisane kontrakty z wiekszymi hurtowniami na pewno.

concierge

Dali mi 1.5k brutto pare lat temu 1 praca jako concierge. Drugie tylko wyciagalo sie z napiwków. Hotel ma niby 5 gwiazdek tak mysla goscie a podobno obniżyli im rating do 3 ale nikt tego nie powie. Jak przyjechala Latoya Jackson i mnie zapytala gdzie jest Hilton to nie wiedzialem sama znalazła przy mnie na mapie bo byłem rekrut student słoik co mu wystarczył do życia kampus sggw i widział tylko kilka stacji metra. WSTYD na cały świat! ŻADNYCH wymagań (oprócz angielskiego) tylko brać taniej! Rozumiem zaplecze ale nie 1 front z gośćmi! BRAK szkoleń trzeba było uczyć się na swoich błędach! Współpracownicy niechetnie chca Cie wprowadzić bo chca pozostać lepsi. Zderzenie polskiej biedy w wypranych uniformach z bogatymi dolarusami, pocerowane skarpety i nieumyte nogi kontra pokerowcy w kapeluszach. Pracownicy bez ambicji haruja latami jak gnioty za marne grosze boja sie zmian i albo wchodzisz w to środowisko i szorujesz pokład albo uciekasz po paru miesiacach jak ja. NA PLUS: Pozwalają jeść resztki po gościach masz codziennie hotelowe obiady za darmo Można zobaczyć sławy, pogadać/poznać kogoś wpływowego

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Hyatt Regency Warsaw - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Hyatt Regency Warsaw?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Hyatt Regency Warsaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Hyatt Regency Warsaw?

Kandydaci do pracy w Hotel Hyatt Regency Warsaw napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Hyatt Regency Warsaw
3.6/5 Na podstawie 16 ocen.

Hotel Hyatt Regency Warsaw