Migma sp.jawna J.J Misiek

Andrychów

Opinie o Migma sp.jawna J.J Misiek

Sebastian

Jestem pod wielkim wrażeniem tej firmy! Jedyne co mnie nie zadowala to ceny,lecz usługi które oni świadczą oceniam na 6+!! Polecam ich !

Wilczek

Migma sp.jawna J.J Misiek ma się coraz lepiej, naprawdę kierownictwo coraz bardziej się przykłada do ogólnego wizerunku firmy i nie można powiedziec, że tak nie jest

fras

Witam. Nie lubię pisac na forach bo to jest tylko zbieranina ludzi którzy zazwyczaj oczerniają,ale musze firme MIGMA windować do góry duża gwiazdka fachowość,szefowie mega fajni ludzie ,bardzo uczciwi. Załoga zwarta,zgrana extra.

Miki

Polecam firme! własnie mi przerobili cała kotłownia która mi spartoliła ,poprzednia firma. szef firmy bardzo solidny facet,wycena bardzo trafiona nawet mniej niż złożono. pracownicy ubrani extra klasa widać ze nie zbieranina POLECAM

Oo

Ceny mają wysokie. Urlopu wcale. Trzeba się prosić chociaż o jeden dzień wolnego nawet gdy wyniknie nagła sprawa a i tak się go nie dostanie. Szef cwany, dusi grosz.

miki
@Oo 10.12.2015 20:55

facet to jest jedyna firma w Andrychowie i okolicy która pracownikom daje dwa tygodnie urlopu i idą wszyscy w jednym terminie.

tomek

Profesionalna Firma oby wiecej takich w Andrychowie.

dziki
@tomek 02.06.2015 09:41
Profesionalna Firma oby wiecej takich w Andrychowie.

zgadzam się z opinioią i polecam MIGME

kasia

mój mąż pracował w firmie Migma i żadnych zastrzeżeń do pracodawcy nie mial,w domu wszelkie instalacje CO i wodno-kanalizacyjne wykonuje sam bo nauczył się to robić dobrze właśnie w tej firmie,atmosfera w pracy zawsze była ok,szefostwo w porządku,mili i sympatyczni ludzie,wypisujecie tu jakieś bzdury,znam innych,którzy tam pracowali i każdy na robocie się zna,a co do warunków pracy zawsze można się tam dogadać.

dziki

firma extra razem z właścicielami Bardzo uczciwi ludzie.

as

Firma do polecenia!!!!miałem z nimi kontakt Extra

J.S

jak widać w Firmie Migma pracownicy mają ubrania firmowe, pracownicy dysponują samochodami firmowymi własciciel dba aby kazdy miał urlop itp.uważam ze duzo tu wpisów dokonuje konkurencja która zazdrości tak szybkiemu rozwojowi Firmy Migma.Pozdrwaiam właściciela były uczeń J.S

króliczek

Masakra to jest najgorsza Firma w Andrychowie a pracownicy zamieszkają jak (usunięte przez administratora) a są traktowani jak pijaku jak tu się ni napić jak tu taki szef

J.S

Jak sam widzisz wpisy sa dokonywane przez klientó lub konkurencje Jak pisałem wczesniej byłem uczniem w tej Firmie i powiem jedno nie było mowy o spóżnieniu wypłaty ,ubrania ,buty, sprzet wszystko na bardzo wysokim poziomie,teraz pracuje w innej firmie i widze jaki wysoki poziom ma Firma MIgma Jezeli by było tylko miejsce W Migmaie od zaraz się przenoszę sam fakt ze pracuja tam pracownicy od załozenia firmy musi o czymś świadczyć. Pozdrawiam.

ktoś
@J.S 12.04.2014 12:14

Priorytet to tylko na nowe inwestycje...serwis ...katastrofa!!!

Mariusz P.

Uwaga! [usunięte przez moderatora] Odstawiają fuchę i jeszcze krzyczą 2 razy za dużo! Jak jest awaria to się od niej umywają!!! Nie polecam, za nic w świecie!

@Mariusz P. 26.04.2013 08:20

P.Mariuszu jeżeli coś nie grało z ustaleniami ,ilościa mozna było poczekać z wylewką czy tynkami i wszystko wyjaśnic no ale Pan tego nie zrobił dlaczego???? wiem ze firma Migma zawsze daje zestawienie materiałowe do wykonanej usługi,gdzie wiele firm wypisuje tylko fa. na usługe i tu już nic by Pan nie miał do powiedzenia.Fira istnieje juz na rynku bardzo długo i to co Pan pisze ze ..........nie może mieć miejsca w tych czasach .Wiem ze taki klient jak Pan chciałby za darmo i solidnie:)A co do kasy to bzdura ,sam wiem najlepiej bo byłem uczniem w tej firmie i wiem jakie zdanie na temat obsługi serwisowei i poserwisowej ma właściciel zawsze priorytet.Pracownicy są szkoleni i zdobywaja kwalifikacje .Uważam ze w Firmie Migma nie jest sie robolem tylko cały czas zdobywa sie dużo wiedzy i umiejetności szef tej firmy organizuje szkolenia w bardzo renomowanych Firmach Partnerskich

Klient

Nie polecam firmy MIGMA. Rachunki zawyżone- niezgodne z ustaleniami. Mimo wielu próśb, otrzymywałem faktury wraz z zestawieniem materiałów po np. zrobionej wylewce, tynkach itp. Nie do sprawdzenia, co zostało włożone w dom. Serwis nierzetelny. Brak solidnie wykonanej roboty. Jak tylko firma otrzyma kasę to jej nie ma. NIE POLECAM !!!

klient

UWAGA bardzo ale to bardzo nie solidna firma migma z andrychowa. . korzystałem z jej usług i nie polecam .fachowość pozostawia wiele do życzenia , właściciel kucharz z wykształcenia , opiera sie na pracownikach. mnóstwo porawek po robocie o które trzeba się dopraszać ,szkoda nerwów i pieniędzy. ps. zawiedziony

ktoś
@klient 28.11.2011 17:33

potwierdzam...po rozliczeniu trudno o reklamacje w czasie...

klient

Witam, bardzo ale to bardzo odradzam firmę MIGMA z Andrychowa!! Niestety nie wiele wyło informacji w internecie na temat tej firmy i na nieszczęście zatrudniłem tą firmę do wykonania instalacji C.O. Praca wykonana czysto i schludnie tylko tyle plusów. Rachunek zawyżony (mimo wcześniejszych ustaleń, niestety słownych) faktura o wiele większa niż była rozmowa. No i do sedna firma gdy weźmie juz pieniądze ma klienta głęboko w [usunięte przez moderatora] W moim przypadku po okresie grzewczym okazało się ze instalacja jest wykonana NIEPRAWIDŁOWO i konieczne sa poprawki. Do firmy dzwonie juz od 2 miesięcy i zero odzewu co do poprawy swojej spartaczonej roboty tylko obietnice z tygodnia na tydzień. Chyba pozostanie już tylko sprawę oddać do sądu. Tak ze jeszcze raz ODRADZAM jeśli nie chcą mieć państwo problemów i zszarganych nerwów.

JK - 2010-10-10 00:40:05 Uwaga, firma bardzo nierzetelna! moim zdaniem firma z tradycja zetelna dba o klienta jezeli cos nie zadziała sa na wezwanie telefoniczne ,bardzo uczciwy własciciel JK nie wiem czy opisujesz własciwa firme. Migma jj m jest firma rodzinna i polecam

JK - 2010-10-10 00:40:05 Uwaga, firma bardzo nierzetelna! bardzo solidna firma ,własciciel dba o pracowników

JK

Uwaga, firma bardzo nierzetelna!

Zostaw opinię o Migma sp.jawna J.J Misiek - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Migma sp.jawna J.J Misiek