Opinie o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tesco Dystrybucja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tesco Dystrybucja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tesco Dystrybucja w Gliwice

Iza

Sprzedam ajfoby do wózków widłowych na Tesco ajfoby wyczyszczone pracowałem tam 4 lata temu i mi zostały więcej info Iza.iza63@vp.pl Pozdrawiam

ziom

witam serdecznie Mi zaproponowali prace na Stanowisku magazyniera - wysoki skład poczatkowa płaca 3450 złotych proszę o wiecej info ..

Prezes35

1 października ruszył nowy system informatyczny w skanerach dotyczący pickingu i od tego momentu jest tam jeszcze gorzej do tego coraz więcej ukrainców którzy psują nam robote bo przez nich zawyża się normy do wyrobienia odradzam i to Bardzo prace w Tesco na bojkowskiej zarówno pod agencją jak pod samym Tesco

Prezes35

Ludzie słuchajcie tam zaczeło sie zwalniac coraz wiecej tecowych bo warunki pracy coraz bardziej schodza na psy a ukraincow to powinni z tamtad wypieprzyc na zbity pysk

Magazynier

Test do rozwiązania w 6-8 minut z pytaniami głownie matematycznymi ze szkoły podstawowej.

Ile to jest 1/2 z 4,80? Oblicz 2+2*2. Uporządkuj cyfry od najmniejszej do największej. Uporządkuj litery alfabetycznie. I tym podobne...

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

ofertapracy

Operator wózka widłowego - Pilne! Gliwice, Śląskie, Bojków Dodane o 08:10, 13 czerwca 2016, ID ogłoszenia: 231183613 Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Obserwuj Pełny etat Typ umowy: Umowa zlecenie Pilnie poszukujemy operatorów wózków widłowych na terenie magazynu w Gliwicach - Bojków. Praca od zaraz na 3 zmiany! Wymagania: - posiadanie uprawnień na prowadzenie wózków widłowych - warunek konieczny, - posiadanie ks. sanepidu, - doświadczenie, - zaangażowanie, - sumienność, - gotowość do pracy w systemie zmianowym, Oferujemy: - stabilne zatrudnienie,(praca na telefon jak w kazdej agencji pracy w takich molochach jakimi są centra dystrybucji) - stały grafik, - odzież roboczą, Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt pod podanym numerem telefonu.

szukamroboty

W serwisie infopraca pojawilo sie ogloszenie program rozowjowy dla absolwentow Extraklasa centrum dystrybucji o co kaman? Niby ten ktos bedzie pozniej liderem czy kierownikiem w CD?

verbel

Znalazlem ofertę pracy na infopracy czy warto aplikować?

info

Ukraincy więcej zarabiają niz polacy !!! Od 1.05.16 Tesko wymysliło sobie ze agencje mają pracować na nowe wózki i zwiększyli norme jak się jeżdzi nowym wózkiem, to zwolnilo sie około 60 osób z agencji w tym Ukraińcy. I dlatego Tesco szuka ludzi do pracy:)

szukamroboty

Witam widzę co jakiś czas ogloszenie na oliksie odnosnie Tesco pod tesco na magazyniera bony znizki itp bajery ale prawdziwe z tego co wiem pytanie najwazniejsze jak to jest ze co i rusz nawet Tesco szuka pod siebie pracownikow widze te ogloszenie onawiane co kilka tygodni od bylych tescowiczow z ktorymi mam kontakt twierdza bym sie tam nie pchal bo sobie zrujnuje psyche wiec jak to wlasciwie jest i czemu ciagle daje ogloszenie Tesco ?

Prezes35

Potwierdzam opinie Freshmana jakość pracy zwłaszcza pod agencjami systematycznie spada pracuje już tam od półtora roku w Staffline od kiedy zaczęli przyjmować tam Ukraińców i to masowo jakość pracy spada na łeb na szyje bo Ukraińcy idą na ilość a nie na jakość(układanie towaru i foliowanie pozostawia wiele do życzenia)co gorsza nie ma na to żadnej reakcji bo z nimi się nie idzie dogadać a na jakiekolwiek próby zwrócenia im uwagi na cokolwiek kończy się ich nerwową a nawet i agresywną reakcją a będzie gorzej bo wygląda na to że chcą aby we wszystkich agencjach które tam funkcjonują pracowali tylko sami Ukraińcy a przynajmniej 98% łącznej załogi wszystkich agencji a to dlatego że są tańsi i szybciej pracują śrubują normy przez co wychodzi na to że my się przy nich opieprzamy a tak nie jest gdybym mógł to już bym się dawno z tamtąd wyniósł ale póki co nie ma pracy bliżej mojego miejsca zamieszkania a jeżdże z kimś autem także odradzam prace w Tesco na bojkowskiej

bylytescoman

Mam kilka pytan jaki ma grafik groserka i jaki ma fresz przykladowy miesiac i najwazniejsze konkretne normy na poszczegolnych odcinkach pracy jak RT zl pt i xd jesli jeszcze to obrabiaja tescowi pozdro dla was wytrwalych tescowcow ps jaka kasa na poczatek

ula
@bylytescoman

Daruj sobie ten (usunięte przez administratora) Z rujnujesz sobie psychikę i podupadniesz na zdrowiu. Krutsze życie masz jak w banku.

RT

Od kiedy obiecali premię za produktywność,to niektórzy zaczęli pracowac na niebieskie światła,a do tej pory mieli to gdzieś i robili na pół gwizdka.Teraz jak mu zajedziesz drogę ,to z pretensjami.Takich ludzi to powinni zwolnić,bo wynika z tego,że wcześniej nie chciało się pracować.Niektórzy to potrafią ponad 300 palet zrobić w putawayu.Teraz dopiero szefostwo widzi,ile można zrobić,podniesienie norm to tylko kwestia czasu.

t1 mag teresin
@RT

To zwykle mendy. Za parę groszy więcej utopilo by własną matkę. A czy powiedzieli wam że taka premie otrzyma tylko jedna osoba ze zmiany. Cała reszta wyjdzie na durni. Taka jest prawda, bolesna. Testują wasze możliwości a potem podniosą normy a zniosą premie. Ha ha ,komu wierzycie? W bajki? Nie znacie ich zdradzieckich obiecane?

Freshman

Coś im się zaczęło pod du**mi palić. Szukają 40 osób do pracy na freszu, bezpośrednio pod tesco, nie przez pośrednika, umowa o pracę i oferują 2500 brutto. Czyżby mieli coraz większe problemy ze znalezieniem jeleni?

Kamil
@Freshman

Dokładnie tak jest. Ja pracuję tam od września (ale też tylko do wakacji i uciekam z tego obozu pracy). Z ludzi, którzy się ze mną przyjmowali, a było ich ok. 40, została już tylko garstka. Prawda jest taka, że nikt tam nie wytrzyma dłużej niż 2-3 miesiące

jeszcze starszy wyga

Musisz mieć sporą tą tapetę, chłop ma prawie dwa metry hahahaha U nas w grupach pierwszych nie jest źle, jakoś nie zauważyłam braku uśmiechu u naszych kierowników. Pozdrawiam

starywygamagazynowy

Moi mili Kierownicy Zespołów-mam do was serdeczną prośbę!Więcej uśmiechu na twarzy w czasie pracy i ogłady ,a praca waszych podwładnych będzie lepsza a nie stresująca! Ta prośba najbardziej chyba pasuje do Grześka w okularkach z tym "czymś" na głowie którego mam na tapecie od kilku chwil.pozdrawiam.

ss

jakie biuro rekrutuje ?

M.40+

Witam....w dystrybucji tesco na bojkowskiej pracowalam około 1,5 tygodnia, najpierw było szkolenie,więcej teorii niż praktyki. A najdziwniejsze że przychodząc na szkolenie to zaraz dostało się umowe o pracę,kluczyki do szafki i ubranie robocze a za dwa dni już miałam grafik . Jeżeli nie zdało się z jazdy na wózkach widłowych to żegnało się z pracą,no i tak było ze mną.....mialam mieć poprawkę i jak przyjechałam na miejsce to okazało sie,że nie ma szans na próbę,w ięc to było koniec pracy. Tylko po co w czasie szkolenia już umowa,grafik jesli nie wiadomo jak wyjdą egzaminy,DZIWNE DLA MNIE!!!

MP

Witam. Pracowałem ponad rok na magazynie Grosery pod agencją Fast Servise. Przez pierwsze 3-4 miesiące było super. Dostawałeś stały grafik, mogłeś sobie wybrać kiedy chcesz mieć wolne, chciałeś pracować cały miesiąc to pracowałeś, chciałeś pracować 4 dni w tygodniu to nikt nie robił z tego problemu. Potem sytuacja zmieniała się na gorsze, skończył się grafik a zaczęła się praca na telefon. Parę razy w miesiącu zdarzało się iż zostałeś odwoływany to znaczy iż przyjeżdżałeś do pracy a na miejscu dowiedziałeś się że nie ma wózków lub jest za dużo ludzi i jechałeś z powrotem do domu ze straconym czasem i pieniądzmi wydawanymi za przyjazd lub pracowałeś godzinę, dwie dziennie. Zdarzały się miesiące iż pracowałeś po 6 dni w miesiącu a Twoja wypłata jak łatwo przewidzieć nie przekroczyła czterocyfrowej kwoty. Ja osobiście mieszkam z rodzicami więc mogłem sobie pozwolić na taki miesiąc, dwa licząc iż sytuacja się polepszy ale osoby które posiadały własne rodziny odchodziły z takiej dorywczej pracy. Mimo iż wypłata to pareset złotych, dyspozycyjny musiałeś być przez cały dzień i czekać aż Twój lider poinforumuję Cię czy dzisiaj idziesz do pracy. Pamiętam kiedyś poszedłem z kumplem na tenisa ziemnego i oczywistą rzeczą jest iż nie miałem wtedy telefonu przy sobie, otrzymałem wiadomość o godzinie 15 że dzisiaj mam się pojawić w pracy a o godzinie 16 że dzisiaj wolne... Jeżeli miałeś zmianę popołudniową na 14 to o tym czy idziesz do pracy zazwyczaj dowiadywałeś się około godziny 11. W mojej agencji pracowała dziewczyna, moim zdaniem jedna z najlepszych jeżeli nie najlepsza pickerka na całym magazynie. Potrafiła robić po 1000 adresów dziennie a ponadto jako jedna z nielicznych miała uprawnienie na retraki. Pewnego dnia wyzerowała dosłownie jedno oczko to znaczy iż nie pobrała kartonu mimo iż on znajdował się w danej lokalizacji. Błąd jakich codziennie trafia się każdemu! Nie wiem czy zrobiła to celowo i czy przyznała się do tego jednak dla naszego lidera Dawida Sz. (o którym opowiem później) to wystarczyło aby wyrzucić ją do domu. Dziewczyna udała się do domu a na następny dzień powiedziała że nie będzie pracować z deb**** i zwolniła się. Ta sytuacja dała mi do myślenia że w tej firmie w ogóle Twoi pracodawcy nie dbają o tak zwanych stałych pracowników którzy byli najlepsi w swojej grupie. Na potwierdzenie tej myśli nie musiałem długo czekać. Parę tygodni później zwolnił się kolejny pracownik, który pracował tam od ładnych paru lat. Powód a raczej osoba przez która się zwolnił znów ta sama czyli wspomniany wyżej pan Dawid. Otóż nasz lider został poinformowany przez pracownika iż chcę pracować w tygodniu a jeżeli to możliwe to mieć w weekendy wolne. Wiem ktoś powie że ba ja bym też tak chciał. Jednak moim zdaniem powinna być jakaś hierarchia jeżeli osoba która pracuje tam najdłużej i robi jedną z najlepszych norm w agencji, ma pierwszeństwo przed nowo przyjętymi osobami. Jednak inne zdanie miał mój lider który robił swoim pracownikom na złość. Specjalnie dawał wolne temu pracownikowi który chciał pracować w danym dniu a jeżeli chciał wolne to wysyłał smsa że dzisiaj do pracy. Kolejna sytuacja która jak dla mnie jest przekroczeniem wszystkich możliwych norm. Dziewczyna pracuje od ponad 9 miesięcy w agencji chciała dosłownie zwolnić się o 2 godziny wcześniej do domu. W tym dniu na hali było mnóstwo osób i 2 godziny na ponad 50 osób które wtedy pickowały jak na mój rozum nie robi nikomu różnicy. Jednak nie dla naszych liderów oraz kierowników. Moja kierowniczka odmówiła czego nie rozumiem bo myślałem że przynajmniej ona jest trochę wyrozumiała. Sama ma dzieci a nie rozumie takiej sytuacji? Jeżeli chodzi o mnie również moi pracodawcy robili problem. Pracowałem przez 3 miesiące i nie brałem ani jednego dnia urlopu! Byłem dyspozycyjny w każdy dzień a wolne dostawałem tylko wtedy kiedy było mniej zleceń. Jednak potrzebowałem dwa dni wolnego. Wniosek dałem ponad dwa tygodnie przed planowanym urlopem, pytałem się praktycznie codziennie czy dostanę wolne a odpowiedź mojego lidera zawsze to samo że powiem ci jutro. Moja kierowniczka również nie dała mi jednoznaczej odpowiedzi. O wolnym dowiedziałem się dopiero dzień przed tym wydarzeniem. Dopiero teraz widzę jakim byłem głupkiem i że traktowałem tą pracę w tej agencji zbyt poważnie podczas gdy oni mają cię głęboko gdzieś. Rozumien praca jest ważna, jednak są też inne ważniejsze wartości. Kierownicy agencji Fast Servise nie potrafią zrozumieć, że masz rodzinę, własne dzieci, dziewczynę czy że masz inne zainteresowania. Według nich twoje życie powinno polegać na tym że cały dzień czekasz na telefon a poza praca nie masz swojego życia. Teraz parę słów o moim liderze panie Dawidzie. Na prawdę nie wiem czy jest osoba na tej hali która go chociaż troszkę lubi. Osoba ta dawno nie powinna tam pracować bo działa tylko na niekorzyść swojej agencji jak i na niekorzyśc całej hali. Kiedyś pracowała tam jego dziewczyna i dziwiło mnie dlaczego ona ma najlepsze normy. Odpowiedź poznałem parę tygod

Edek

Dajcie spokoj.Chcialem się tam przyjąć na pickera i dalem sobie spokoj.Na poczatek 1700 zl przez rok czasu,potem niewiele więcej.Pierwsza umowa na 7 miesiecy i bony jedynie w okresie swiatecznym.Najbardziej mnie rozsmieszyly rozmowy kwalifikacyjne.Najpierw się pisalo test z kilkoma zadaniami matematycznymi(raczej łatwymi) a potem gadka-szmadka typu dlaczego chciałby Pan u nas pracować i inne debilne pytania.Ja nie wiem czy oni badaja poziom debilizmu u ludzi czy może chcą sprawdzić czy ktoś nadaje się na niewolnika który się nie odzywa i wszystko przyjmuje na klate.Podziekowalem i wyszedłem.I chyba dobrze,sadzac po opiniach innych ludzi na temat tego syfu.Niech sobie tych Arabow najmna za takie pieniądze co się teraz pchaja do Europy.Moze im będą robic.Ludzie,stawmy opor temu bo mam już dość tego niewolnictwa we własnym kraju.

Wyrocznia
@Edek

w takim razie siedź na bezrobociu lub idź na strefe dybać za 1300 :)

Prezes 35
@Wyrocznia

Lepiej sie nie odzywaj jeśli masz takie farmazony pieprzyć jakbyś popracował w Tesco na bojkowskiej tobyś wiedział jak tam jest a nie jest ciekawie wymagają od ludzi wiele a pieniądze z tego są nieadekwatne ludzie zatrudniają się tam bo mało jest innych możliwości pracy a Tesco jest jednym z większych pracodawców w tej branży na śląsku błędem tej firmy jest tylko to że większości opierają się na ludziach z agencji pracy tymczasowej co obniża standard pracy tam niestety nierealne jest aby pracowali tam tylko ludzie zatrudnieni i wyłącznie przez Tesco gdyż zatrudniani są na normalną umowe o prace w okresie kiedy jest mało pracy bo jest mało zamówień na wysyłanie towaru to ludzi z agencji odwołują tylu ilu potrzeba bo ci pracują na umowe zlecenie z Tescowymi sie tak nie da musieli by im wtedy płacić za nic nierobienie bo nie było by dla każdego zajęcia albo urlopy musieli by dawać co nie było by na ręke ludziom bo nie po to jest urlop

3000netto
@Wyrocznia

Witam co z ciebie za .... ja tam pracowałem i uważam ,że stawka 3000 na reke powtarzam na ręke moze oddawac wklad jaki trzeba włożyć w ta pracę a oni daja marne 1700 i to za 3 zmiany prace w swieta i w weekendy

@Wyrocznia

dokłądnie dobrze, ze nie jestes jednym z tych którzy chcą pracować za takie pieniądze, :) ja też zawsze na rozmowach rzucam więcej, trzeba się cenić i tyle

antywyrocznia
@Wyrocznia

się odezwał nostradamus ludzie którzy chcą odchodzą z tesco a Ci którzy tym przesiąkneli zostają tam proste jak budowa cepa pracowalem tam kilka lat i wszystkie zle komentarze sa prawdziwe bony max 700 zl paczka na swieta znizka 10% do sklepów tesco tylko co z tej znizki jak ceny podskoczyli o kilkanascie procent i tak co roku a podwyzki w tesco jak sa to tylko 1,9% co roku jak są oczywiscie wiec kupujac na znizke i tak przeplacacie w stosunku do swoich zarobkow lepiej idzcie do innego marketu tudzież maly handelek w waszym miescie nie przecze sa promocje w tesco ale to jak totolotek albo sie trafi i bedzie towar jeszcze dostepny albo nie, tyle o tej znizce ktora powinna byc 30% tka naprawde

Zostaw merytoryczną opinię o Tesco Dystrybucja - Gliwice

• Jak się pracuje w Tesco Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Tesco Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tesco Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tesco Dystrybucja?

Kandydaci do pracy w Tesco Dystrybucja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tesco Dystrybucja