Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

Ile zarabiają niebieskie szlafroki ??

Potrzebny psychiatra

Niech Cie Nie zmyli ze w stanowisku będziesz miał napisane serwisant operator itd. W tej firmie najważniejsze jest to by nie pić kawy herbaty itp, nie wychodzić do łazienki, szybko chodzić po hali i nie pić wody w więcej niż 2 osoby na raz nie więcej niż 2 razy dziennie. Tak. Moze to śmieszne ale ludzie zostawali za takie cos wyrzucani z pracy. Co z tego ze wykonywali ja solidnie. Najważniejsze by stosować się do zasad z przedszkola /obozu karnego.

nick
@Potrzebny psychiatra

Pieprzenie, można wychodzić do toalety za potrzebą kiedy się chce i ile się chce. Wodę można pić więcej niż dwa razy więcej, i nikt zabronić nam tego nie może. I już nie gadaj, że ludzie zostawali przez coś takiego wyrzucani bo to brednie, ale tak to jest plotka plotķę goni...

Włodek
@nick

To chyba dawno w pracy nie byles, bo jak był nasz kochany grubasek to właśnie to sie działo. I zobaczysz co będzie teraz.

nick
@Włodek

Tak się składa, że pracuje cały czas i chodzę do pracy regularnie. Wiem co było jak był S. Zrozumcie ludzie, że nie wszystko jest takim na jakie wygląda.

Pączek mi smakował
@Potrzebny psychiatra

To prawda. Nieważne że ktoś wykonuje swoją pracę dobrze. Ważne że pije kawę a przecież nie wolno. Szkoda że sprawiedliwość nie sięga zbyt daleko a raczej rzekłbym WYBIÓRCZO. Bo jak traktować najlepsze dwie koleżanki z działu RMA które chodzą na papieroska co chwilę i na kawkę. Tego nikt nie widzi? A dział MME chodzący na ploteczki to jest ok? Drodzy Państwo. Jak widać dotknęła nas w firmie piramida hierarchii w społeczeństwie. Najpierw Pan a na końcu plebs.

Potencjalny pracownik

Mam pytanie na temat pracy przy testowaniu płyt głównych, czy praca jest od poniedziałku do piątku a weekendy wolne czy też nie i jak wygląda sprawa premii jak często jest przyznawana z góry dzięki za odpowiedź :)

Miętusik
@Potencjalny pracownik

Daj se spokój z tą firmą!nawet nie będziesz się miał gdzie wysrać chłopie!nawet nie napijesz się ciepłej herbaty czy kawy!premie...przestań...jeśli cię zadowoli 100 zł BRUTTO!-to spoko...ta firma nie istnieje dla zysku!ta firma jest po to aby poprawiać wzajemne relacje i żeby ludzie się uczyli...nikt tu nie jest dla kasy...pięniądze nam nie są potrzebne...pączki czasem kupują...mają też w planach miche ryżu...lepiej pójdż pracować do seksSZOPU :)...pozdrawiam i nie przychodż tu...P-0-W-A-Ż-N-I-E....spier***aj!

HKK
@Miętusik

Serio pączki kupują? Kurde za moich czasów tego nie było =/ Niepotrzebnie odchodziłem =C

Testoviron

Lubisz warzywa suko? Bo tak się składa że ja mam super Kolbe do opierdolenia suko. Pokój. Suko.

Dirrrrrrrty cock
@Testoviron

To jak już o tym mowa to mam do zgarnięcia jedna biała suko, suko. Mam dużo szmalcu więc call me czarnuchu i dogadajmy deal oo.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
A taki nikt

A ja to mam z was beke zombiaki. Żeby tak sobie w ryj coś powiedzieć to odwagi brak ale na forum to kozaki aż miło. Dla mnie to wszyscy siebie warci. Zachowujecie sie jak zwierzęta a niektórzy to nawet wyglądają podobnie. Czemu sie nie myjecie? I w ogóle czemu ten męski kibel tak wygląda? Ja rozumiem ze nie każdy opanował czynność wypróżnienia się wprost do muszli klozetowej ale no kur*a... Nie żal wam tych biednych sprzątaczek które muszą sprzątać ten (usunięte przez administratora) po was? Świnie wykazują sie większą kulturą osobistą.

@A taki nikt

Męski kibel czyli gdy potrzebujesz się wysrać musisz lecieć do szatni

Pracownik z linii

A ja ponawiam propozycje sex za wymarzone wczasy pozdrawiam, ewentualnie moge zasponsorowac jakas mila ladna fajna dziewczyne adres email kilka postów wyzej

Smok

Danielek haha

HKK

A ja wam powiem że was uwielbiam

ofiara łukasz

kiedys będziecie zmuszeni o wszyskim powiedzieć nałuczyć .i tak już .jestem .ponad prawem

Alter

Ciekawi mnie kto do kogo jutro pójdzie z jakimś zastrzeżeniem dotyczącym współpracy. Nikt się nie odważy a na pewno osoby które były tutaj "ofiarą" chciałyby się dowiedzieć kto ich tak bardzo nie lubi. Swoją drogą zauważyłem, że spotkać można kolegów mocno zazdrosnych o swoje "zajęte" koleżanki. Do tych mam prośbę by swoją prywatę uskuteczniali poza pracą i tym forum zamiast pluć jadem!

RPL

No tak. "Prezydent Kwaśniewski". czemu mnie to nie dziwi? Co do trójki z magazynku z komponentami - Nie mam zastrzeżeń do nikogo. Kogokolwiek zapytam o lokalizację komponentów, to dostaję odpowiedź. Nikt się nie opierdziela, nikt się nie włóczy po hali.

Anita

O co ci kurde człowieku chodzi ? ... Jak chcesz to idź do lidera i powiedz co cię boli . Jak rzeczywiście jestem tak słabym pracownikiem to niech mnie zwolnią , trudno się mówi. I bądź szczęśliwy .

Who is who

Panie "LichKing" Twój wpis wyczerpuje znamiona przestępstwa z Art. 190 § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Ponieważ JA WIEM KTO TY JESTEŚ możesz nabawić się problemów, które załatwię ci OSOBIŚCIE, bo pomogę entualnym pokrzywdzonym. Zajmij się lepiej spłacaniem alimentów, a nie oglądasz się za młodymi lolitkami w Naszej firmie, kierowanie gróźb ogranicz do grona swoich najbliższych kumpli od flaszki z Limanki. A freda to ty marszczysz w Magnesie na Zachodniej 44. Stary pryk 45+ a głupi i zdziecinniały! Zadna rówuieśniczka go nie chce, więc szuka wśród malolat, których niższa biologiczna dojrzałość emocjonalna z racji dużo niższego wieku pasuje do zdziecinniałego rozumu tego ponad 45-latka. Co do wyszukiwania osób, które zepsuły płytę - JEST TO NORMALNA PROCEDURA W KAŻDEJ FIRMIE !!! Normalną rzeczą w każdej firmie jest eliminowanie z procesów czy to produkcyjnych czy to serwisowych osób, które notorycznie przyczyniają się do psucia płyt. Jeżeli ci to nie pasuje to się zwolnij, i nie szukaj pracy gdzie indziej bo w każdej innej firmie bedzie dokładnie tak samo, a w zasadzie to znacznie gorzej, bo chyba tylko w Compalu trzymają paproków i partaczy którzy od miesięcy notorycznie psują płyty.

Facepalm.

To PANIE DOROSŁY nie pisz anonimowo jak gówniarz , tylko przedstaw się . Jaki daje PAN przykład młodszym ? To też należy do kultury . Nie chce PAN być obrażany to niech PAN nie obraża innych zasłaniając się wiekiem . Szanuję ludzi ale właśnie przez takich jak PAN traci się szacunek do starszych .

(⊙_⊙)

Sprawa pierwsza - Osoba z wieloletnim stażem nie musi się przed tobą z niczego tłumaczyć, bo w każdej bez wyjatku firmie panuje hierarhia i to pracownik z najdłuższym stażem szkoli i ocenia pracę nowego pracownika, i w dodatku ma możliwość decydowania o jego przydatności do pracy. Widać że to chyba twoja pierwsza praca Sprawa druga - komentuje ciebie osoba wiekowo o wiele lat od ciebia starsza, w wieku gdzie już zobowiązujzwracanie się zwrotami per Pan/Pani! Tutaj pracują ludzie mający dzieci w twoim a często nawet w starszym wieku od ciebie, więc pewna kultura ciebie zobowiązuje, tak więc teksty typu "Zajmij się lepiej sobą" i podobne zachowaj dla siebie i młodzieży w twoim wieki. Sprawa trzecia - widać zajmujesz się plotami, bo "fałszywe faile" to stary żart krążący po RPL a nie rzeczywistość. A teraz do prymitywnego człowieczka "LichKing" Słowka typu "petowcu", czy próby jakiegokolwiek grożenia, czy sugerowania gróźb zachowaj dla siebie. Skoro zawieszasz oko na swojej koleżance to pewnie jesteś jej rówieśnikiem, więc uważaj sobie bo dorosły człowiek poważnie traktuje takie groźby, wtedy faktycznie możesz się dowiedzieć kim jestem w realu, ale dowiesz się tego w pewnym Urzędzie Państwowym i będzie to prostsze niż ci sie wydaje. Groźby to do swoich kolegów-rówieśników z podwórka.

@(⊙_⊙)

Gościu, gdzie ty widzisz tą groźbę. Jeżeli taką zauważyłeś to wiedz, że nie było to moją intencją. Jeżelibym się dowiedział kim jesteś po prostu powiedziałbym Ci jak powinieneś postąpić w wypadku jeżeli widzisz osobę, która według Ciebie nie umie lutować. Skoro jesteś w starszym wieku możesz po prostu podbić do jakiejś osoby, wytłumaczyć co robi źle, dać radę w końcu napisałeś, że cyt. szkolisz więc nie będzie w tym nic nadzwyczajnego. Wydaję mi się, że nikt się z tego powodu nie obrazi. Cheers!

" Mistrzyni " opalarki .

Następnym razem zastanów się co piszesz. Nigdy nie powiedziałam że umiem idealnie lutować , wiem że potrafie zepsuć bardzo błache rzeczy . I są osoby które zamiast iść donieść przychodzą do mnie i potrafią pokierować by nie popełnić tego samego błędu . Dużo , co ? . Pierwszy raz wzięłam od kogoś płyty i pytałam się czy moge odpowiednich osób . Z osobą od której wzięłam płyty też się dogadam . I co nazywasz " panoszeniem " się ? Nie chcę siedzieć bezczynnie i się nudzić a łazić też nie można . Zajmij się lepiej sobą . I nie życzę sobie wymieniania mnie tutaj z imienia . Masz coś do mnie - przyjdź a nie kopiesz dołki . A to że pracuję tutaj przez agencje to z tego co się dowiedziałam - kwestia czasu , puki co staram się tylko nie stracić pracy . W październiku wszystko się samo wyklaruje jak Paweł usłyszy o pracy "wybitnych" reworkerów i zweryfikuje kto jakie płyty robi , np fałszywe faile itp . I chcociaż się podpisz skoro już zacząłeś wymieniać konkretne osoby .

Miłość twa

I piłeczka została odbita... Za długo Danielu nie będziesz się panoszył bo kolejny raz ktoś ma do Ciebie jakies "ale". A i jeszcze pójdzie donos do Karoliny która jutro wraca.

(⊙_⊙)

Anitka i Daniel "mistrzowie opalarek" panoszą się po reworku jakby byli pracownikami Compala z długim stażem i praktyką, a robią zaledwie parę miesięcy i nie są nawet pracownikami Compala, tylko agencji, czyli firmy zewnętrznej. Nie mówiąc już o tym, że nadal nie potrafią lutować, tylko kładą wszystko na opalarkę. Podbierają płyty przed starymi, wykwalifikowanymi reworkerami, że tamci nie mają co robić, Anitka to nawet chciała podbierać płyty przypisane do jednego z reworkerów z jego boxów, bo wydawało się jej, że jest już tak dobra, że powinna robić jego płyty... no tylko że ten właśnie reworker w większości przypadków musi poprawiać płyty między innymi właśnie po niej. Tak więc zaczynamy mieć do czynienia jużnie tylko z podbieraniem płyt przed reworkerami, ale z podbieraniem płyt juz przypisanych konkretnym osobom.

@(⊙_⊙)

Typeczku, na Anicie można przynajmniej oko zawiesić, a ty petowcu pewnie (usunięte przez administratora) marszczysz freda codzień rano, a twoim marzeniem byłaby gruba z linii. Widze, że na każdym dziale muszą się znaleźć typowe polaczki, które w pracy przede wszystkim szukają osób które akurat " (usunięte przez administratora) quot; jakąś płytę. Zajmij się sobą i miej nadzieje, że nigdy nie dowiem się kim jesteś w realu. Cheers!

Taki będę

Danielu, będziesz pierwszy którego podkablujemy za Twoje podkradanie płyt... Twoją koleżankę A. również :D

jaaktozbyinny

"3. Kablowanie jest w naszej firmie karalne. " Ta firma opiera się na kablowaniu. Nikt nigdy nie przyjdzie powiedzieć Ci w twarz, że coś robisz źle. Pójdzie (usunięte przez administratora) do przełożonego i jeszcze cieszy michę.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal