Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

CEP pełną gębą!!!

Geniusze na miarę noblistów, absolwenci 3 fakultetów, władający biegle 3 językami zabrali głos wobec niegodności niskich płać, niesprawiedliwości i itd. Gratuluję zdobywcą świata mimo wszystko grzejącym tyłki w CEP. Żałośni wszyscy jesteście!

Zdobywca świata
@CEP pełną gębą!!!

"Gratuluję zdobywcą świata..." - Żałosny to jest poziom Twojej pisowni, no ale tylko tacy bronią tej pseudofirmy, są jej zwolennikami i niebieskimi fartuchami.

JAL20

serio są premie za donosy? :D Ogólna opinia szczególnie przydatna dla absolwentów informatyki: jeżeli widzisz swoją przyszłość w montowni takiej jak srel albo podobnej wspominanej wyżej firmie, to próbuj - jeśli wytrzymasz dłużej niż rok - szczerze gratuluje - nauczysz się organizacji firmy, jakiej długo jeszcze w polskich firmach po prostu nie będzie, przy okazji także zauważysz wszystkie wady. Jeśli nie widzisz siebie w hardware - kierunek Java, DotNiet. Jeśli jesteś technikiem elektronikiem lub wyżej i przychodzisz sam lub rekrutuje Cię coś lepszego niż balasek to może to miejsce jest dobrym płatnikiem składek. Jeśli rekrutuje Cię tam balasek, spróbuj wytrzymać tam rok i czegoś się nauczyć - następnie pomyśl. Jeśli jesteś białym kitlem, postaraj się poznać jak najwięcej dobrych praktyk - może coś z tego będziesz w życiu miał poza minimum. Wszystkim którzy się zastanawiają, polecam odwiedziny Parku "na Zdrowiu" jest tam taki stary pomnik ze starych czasów, jakieś osły już go posprajowały. Jak już będziecie czytać tabliczkę z tego pomnika pomyślcie o pięknej widokówce z Łodzi z pałacem Poznańskiego. I wtedy pomyślcie bardzo dobrze, szczególnie nad datą, którą upamiętnia pomnik. Niektórzy nigdy tego nie załapią (miseczka ryżu zaciera ręce) a niektórzy ogarną. Życzę dobrych pomysłów jak się nad tym będziecie zastanawiać.

Compal=Syf

Ta "firma" to upokorzający syf, od 2014 roku wzrosła pensja minimalna o 80 zł z 1600 do 1680 zł brutto i co zrobiła ta "firma" pobniżała prawie wszystkim pracownikom (nawet tym co się starali) bonusy które dostawali za to że nie chorują i nie mają nieobecności nieusprawiedliwionych to świadczy o poziomie szacunku jaki mają dla swoich pracowników. Liczą się dla nich tylko pieniądze nic więcej, ten zakład to(usunięte przez administratora)takie jak z filmu "Crank-Adrenalina".

???

Ostatnio wielu pracownikom zatrudnionym na Compalu nie są przedłużane kończące się umowy o pracę (bez żadnego uzasadnienia powodu). Ostatnio w ten sposób poleciało kilka osób. Czy ktoś orientuje się co się dzieje? Czy w ten sposób firma chce się pozbyć swoich pracowników całkowicie zastępując ich pracownikami pracującymi poprzez agencję pracy? Bo tych masowo przybyło w ostatnim czasie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
tomek

Twoja tym bardziej wiec wracaj (usunięte przez administratora)

tomek

buahhahahah takie rzeczy to dziecko potrafi einsteinie, (usunięte przez administratora)

shutdown -h now
@tomek

Twoja odpowiedź jest adekwatna do poziomu twoich zdolności intelektualnych. Nie wysilaj się.

shutdown -h now

Napisz jeszcze 900 razy swoje pytanie. Jak ci bardzo brakuje tej strony to załóż swoją, albo zapłać mi to ci stworzę w HTML5, XHTML, PHP albo flashu, i jeszcze ją wypozycjonuję pod wybraną wyszukiwarkę, oczywiście za dodatkową opłatą bo SEO to sztuka.

ciekawe

co sie stało z tą prywatną stroną internetowa o compalu ?

Hahahah

Jeśli uważacie, że siedzenie na tyłku jest tutaj za marne pieniądze, to może idźcie z łaski swojej do fizycznej roboty, wykładajcie towar na półkach i nie miejcie nawet 1000zł?!(usunięte przez administratora)

Background wallpaper

Dzisiaj zmienili wszystkim kolor tła pulpitu z czarnego na ciemnoniebieski. Widać że w dziale IT bardzo ciężko pracują. :)

ciekawe

co sie stało z tą prywatną stroną internetowa o compalu ?

Kabaret... Poprostu kabaret...

To co się ostatnio dzieje w naszym łódzkim Compalu to totalna paranoja. Dzisiaj z polecenia managera działu IT ze wszystkich służbowych komputerów zdalnie usunięto tapety z pulpitów ustawiając jednolite czarne tło bez możliwości zmiany. Nawet tego nie skomentuję bo musiałbym puścić obfitą wiązankę niecenzuralnych słów.

Ex-reworker

Cieszę się, żę w wrześniu poszedłem po rozum do głowy i sam się zwolniłem. Szkoda mi Was niektórych co się tam męczycie. Znaleść pracę w Łodzi- jesli chce się pracować nie jest ciężko. Polecam zmianę- chyba, że marna płaca, brak pewnej posady i cenkie zarobki Wam pasują. pozdrawiam 3t93:)

beti

co sie stało z tą prywatną stroną internetowa o compalu ? PYTAM SIE !

toshiba

witam chciałbym zapytac jakie macie ubranka w pracy bo pewnie my bedziemy mieli takie same jak przyjdzie compal z gory dziekuje za odp

Kolorowe fartuszki
@toshiba

Zielone - serwisanci, reworkerzy i szeregowicy pracownicy linii testujących. Niebieskie - managerzy hali, team liderzy i ich asystenci, inżynierowie procesu. Granatowe - pracownicy działu QA. Białe - Wszyscy nowi pracownicy pracujący przez agencję pracy. Gdy przechodzą na firmę to dostają jeden z powyższych trzech kolorów. Ostatnio białych fartuchów jest coraz więcej na hali a zielonych coraz mniej bo jest wymiana personelu - zwolnili masę stałych pracowników Compalu, a zatrudnili na ich miejsce nowych, pracujących przez agencję pracy.

Mitletoe

Sama praca jako praca jest OK. Szeregowi "zieloni" pracownicy również są OK (poza dosłownie kilkoma przemądrzałymi wazeliniarzami). Za zdechłą atmosferę odpowiada kilka niebieskich fartuchów. Parafrazując pewną Panią polityk: "Sorry, takich mamy liderów." Szczególnie chodzący(usunięte przez administratora)skutecznie psujący nastrój i ochotę do pracy.

Cześć.Pozdrawiam pracowników firmy compal. Przypominam ze praca jest dla ludzi a nie ludzie dla pracy:) Czytając te wypociny odnoszę wrażenie, ze niektóre osoby ukryte pod nickami walczą ze swoimi sprzymierzeńcami w firmie(często góra z górą). Atmosfera w firmie jest już wystarczająco napięta. Nie musimy dorzucać do pieca. Nie powinniśmy w ten sposób dyskutować. Nie dziwie się, ze na stołówce jest zdechła atmosfera. Szczególne pozdrowienia dla ekipy z magazynu i współpracujących;) (usunięte przez administratora)

pracownik TOSHIBA

odpowiedz dla {zozo} po pierwsze pracownicy TOSHIBA czytaja wasze forum ale tylko aby sie zorientowac czego mozemy spodziewać po nowym pracodawcy napewno nikt nie wypowiada sie na temat WASZEJ pracy bo to nie nasza branza wiec proszę. nie pisz takich bzdur .Po drugie nikt nie broni wejsc na nasze forum . POZDRAWIAM

!!! Wk*rwiony technik !!!

A kim TY jesteś że tak jeździsz sobie po technikach??? Pewnie cuchnącym nierobem zapewne w niebieskim fartuchu co tylko snuje się bez celu po hali i udaje że pracuje!!! (usunięte przez administratora)

df

Co sie do (usunięte przez administratora) stało z ta prywatną stroną internetową? Zabraklo ci kasy na prowadzenie gosciu? A moze compal boss cie nastraszył? heheh

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal