Opinie o Compal w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

┌┤├┐ PC101 100nf 50V

(usunięte przez administratora)! Nierobie! Zamknij się w końcu i skończ to swoje puste majaczenie!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

z psychiatryka cie wypuscili znowu ? sofiane juz sie toba zajmie nierobie

@niebieski

To Ciebie (usunięte przez administratora) wypuścili z psychiatryka, w dodatku po nieudanej terapii! Dopóki nie zacząłeś się tu znów bezsensownie produkować to był tu spokój! Wystarczyło że ktos coś tutaj napisał to zacząłeś swoje trollowanie i prowokowanie do awantury.

ultrakuc

jestem testerem z linii który tyra przez 8h i testuje te j*bane płyty (teraz jeszcze muszę pracować na dwa stanowiska bo niby firma ma kryzys) za najniższą krajową a taki technik z rplu za stawkę dużo wyższą nie napracuje się nawet w połowie tak jak ja! Nie mówiąc nic o tym ile oni zarabiają i co robią na nadgodzinach!

@ultrakuc

A co niby robią na nadgodzinach. Nie pasuje pracować to leż na kanapie i niech ci manna kapie z nieba płaczku. Jest kryzys i trzeba oszczędzać.

jj

a jaka jest ta firma i jej poziom mozna wyczytac z wpisow ludzi ktorzy tam mieli pecha wstapic hahaha

jj

lol co sie stanelo

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

O SOBIE MÓWISZ

ciekawaxx

Jak jest z szafkami zw szatni?

ciekawaxx

Czy mozna ze soba na hale wnosic telefon?czy ciezko sie testuje te plyty glowne?

Moze przyszla pracownica

Witam,niech ktos mi powie jak sie odbywa rekrutacja przez Biznes Partnera do Compal bo zlozylam cv i dzis dzwonili zebym jutro o 14 byla na Technicznej na rozmowie,slyszalam ze jakies testy trzeba przejsc a ja nie mam pojecia o testowaniu plyt zlozylam cv bo pilnie szukam pracy i moze jakies przyuczenie tam.Jest szansa sie tam dostac bo w tym samym czasie mam inna rozmowe o prace i nie wiem co wybrac.Compal mi pasuje bo 2 zmiany ale gdy nie mam pojecia o testowaniu,lutowaniu itp to mam szanse na prace tam?Jest przyuczenie czy nie ma sensu bym wogole jutro tam szla?Prosze o odp kogos zorientowanego.Pozdrawiam.

Złośnik
@Moze przyszla pracownica

Nie miej wcale ciśnienia bo każdego przyjmują- KAŻDEGO :) nie mają zbyt wielkich wymagań za 1750 z brudami i więcej się nie spodziewaj...jak będziesz chciała to się wszystkiego nauczysz...moja ocena zakładu a już pracuje kilka miesięcy w skali 10 punktów to daje 3.

@Złośnik

WIDOCZNIE KIEPSKO LUTUJESZ NA RPLu , a potem zdziwienie ze rejecty od klienta !

niebieski

Nie słuchaj ich, to kłamcy i oszczercy, w compalu kazdy drugiemu pomaga

zainteresowany 24

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć jak jest w tej firmie bo szczerze mówiąc im więcej czytam tym mniej jestem zainteresowany tą firmą szczególnie opinie firmy niszczy pewien "niebieski" widać od razu że pracownicy są dla niego niczym i liczy się tylko ilość a nie jakość niestety, ale to moje zdanie. Wracając do tematu chodzi mi głównie o to czy opłaca się przyjmować do tej firmy, jakie są warunki i wymagania ponieważ pochodzę z daleka i zastanawiam się nad podjęciem pracy w tejże firmie

nowy_techink

Dzięki za konkrety! Czyli nie jest źle jak na początek. Jednak wole pomęczyć się jeszcze na studiach, a w moim przypadku nie pogodzę ich z akurat tą pracą. Znajdę coś o bardzie elastycznych godzinach pracy. Co nie zmienia faktu, że może do Was zawitam pod koniec lutego, gdy będzie po sesji:D

@nowy_techink

Oczywiście, że nie jest źle. W innych firmach na produkcji więcej się tyra, a zrarabia się mniej. Co do godzin pracy to 08:00-16:00. Jak masz jakieś pojęcie o elektronice, to możesz złożyć swoje papiery do agencji pracy "Balans", albo "Biznes Partner". Pozdrawiam.

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Odezwij sie nierobie zatkało kakało?

nowy_technik

Dzięki wielkie za odpowiedź. Wszystko do przejścia, ale myślę, że problemem jest dla mnie czytać ze zrozumieniem schematy elektroniczne... Po prostu nie mam praktyki w tym... Szkoda. A ogólnie zarobki to jak wszędzie pewnie? Minimum krajowe? Bo jak tak, to w mojej sytuacji z dojazdami 40km nie opłaca się rusza (usunięte przez administratora)

@nowy_technik

gdyż niskie pensje są winą zielonych którzy zamiast naprawiac płyty szybko lutują po łebkach i potem quality MUSI odsyłac do poprawy przez co targety NIE SĄ dotrzymywane.

@nowy_technik

Zarobki 2400 zł brutto. Czytać schematy ze zrozumieniem, rozpoznawanie i przeznaczenie komponentów elektronicznych oraz rozumienie działania układów elektronicznych musisz znać, gdyż na rekrutacji będziesz o to pytany - przyjdziesz na rekrutacje to dostaniesz do ręki płytę od laptopa i będziesz musiał powiedzieć jak nazywają się i do czego służą wskazane komponenty. Później dostaniesz fragment schematu i będziesz musiał powiedzieć co on przedstawia i jak funkcjonuje. Od tego zależy, czy zostaniesz przyjęty czy nie. Nie słuchaj tego co opowiada "niebieski" - to asystent lidera działu serwisowego. Jedyna jego działalność na tym forum to wyzywanie, pomawianie techników i swiadome prowokowanie do awantur tutaj, co mozesz sprawdzić czytając poprzednie posty. A ty panie Krupa zamknij się w końcu i zajmij się tym co do ciebie należy!!!

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

SAM SIE ZAMKNIJ bo ciebie sprawdzimy ile pracujesz, zamiast podburzac kandydatów

┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Panie Krupa! Powiedziałem już, zajmij się swoimi obowiązkami! Nie dość że nierób, to jeszcze analfabeta ("kakaŁo" co to w ogóle jest???). Mam nadzieję, że w dokumentach firmowych nie walisz podobnych byków!

Ted

Idz stąd

nowy_technik

Witam Wszystkich. Szczerze rozglądam się za praca dłuższy czas. Dotychczas pracowałem w montażu/serwisie CCTV, KD itp. Mam szczerze dość tego kraju, ale jeszcze muszę tu wytrzymać bo próbuję studiować na WEEIA. Zastanawiam się nad zatrudnieniem jako Technik w Compalu w Łodzi, ale chciałbym się dowiedzieć czy jest tam jakieś przeszkolenie dla nowych??? Jestem po technikum -teleinformatyk. Co jak co, ale płyt głównych to nigdy nie naprawiałem. Chciałbym chociaż przebyć jakieś zapoznanie co z czym...

Technik
@nowy_technik

Jeżeli chcesz tutaj pracować, to musisz znać symbole i ogólne zastosowanie komponentów elektronicznych, umieć czytać i rozumieć schematy układów elektronicznych. Po przejściu rekrutacji na początek będziesz trenował lutowanie komponentów elektronicznych SMD i konektorów. Jak to zdasz to będziesz się szkolił z diagnozowania uszkodzeń elektroniki na płytach głównych.

@nowy_technik

Jest przeszkolenie, starsi stazem pracownicy cie nauczą bo maja taki obowiązek. Zapraszamy

┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Nie panie Krupa. O Panu mówię.

stop

Nie karmić trolla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@stop

CZYLI CIEBIE

Mery Christmas and Happy New Year 2015

Trochę spóźnione, ale życzę wszyskim Compalowcom wszystkiego najlepszego z okazji mijających już Świąt Bożego narodzenia i zbliżającego sie Nowego Roku 2015. Mam nadzieję, że wszyscy technicy działu RPL są zadowoleni z aneksów z podwyżkami, które otrzymali kilka dni temu, i które będą obowiązywały od nowego roku. Do zobaczenia w przyszłym roku! :) Dedykacja: 1) youtu.be/VTe1Te51AYg 2) youtu.be/UV4U9ObnrnE

Mr Cynik
@Mery Christmas and Happy New Year 2015

Nie wiem od kogo masz TAKIE rewelacyjne wiesci, ale uwazalbym ze slowem "wszyscy"... no chyba ze twoim zamiarem bylo wszczecie nowej fali plotek i nienawisci na forum i w firmie. Osobiscie nie znam zadnego technika z dzialu RPL, choc tam prcuje, ktory do 23.12 dostalby aneks z podwyzka. Z tego co przed swietami mowili to raczej wiekszosc po nowym roku planuje sie zwolnic, bo ma juz dosc obiecanek i tego, ze nowo przyjety pracownik zarabia 200 zl. wiecej od technika, ktory pracuje dla firmy juz 2,3 lata, a nawet dluzej. No chyba, ze masz na mysli bande przydupasow lidera... ktorym co chwila sa zalatwiane jakies podwyzki. No, ale nie mylmy Technika z wazeliniarzem, bo ten pierwszy zajmuje sie solidna i uczciwa naprawa plyt glownych, a ten drugi cwaniactwem... ktore zreszta kwitnie ostatnio w firmie na potege. Długie 5-cio i 7-dmio dniowe wolne wynegocjowane z firma przez przedstawiciela pracownikow, ktorym jest jeden z Ekspertow z dzialu RPL (zreszta jest juz ich tylko dwoch) niech pozwoli odpoczac Wszystkim pracownikom i da czas na przemyslenie i poszukanie nowej pracy. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Zieleniak
@Mr Cynik

przed wolnym wzięli nas grupowo do HR gdzie dostaliśmy aneksy. Kwoty są zróżnicowane - ci co pracowali przeciętnie i nie wykazywali się jakoś specjalnie dostali podwyżki podciągające ich pensje do nowej kwoty jaką dostają teraz nowo przyjęci technicy. Ci co wykazywali się lepiej np. robili zalegające REPAIR-3, albo robili dużo dostali większe pieniądze. Białe fartuchy nie dostały podwyżek. Ludzie gadali o odejściu i szukaniu nowej roboty, ale teraz chyba to ucichło i ostatnie dni co niektórzy wyglądali na zmotywowanych do pracy. Walka o podwyżki była ciężka i trwała wiele miesięcy. Nie ma tu czegoś takiego jak "co chwila załatwianie podwyżek dla przydupasów" bo o podwyżkach decyduje Ojciec Dyrektor wraz z tym swoim magikiem od finansów w firmie, a sa to ludzie bardzo trudni w dialogach.

???
@Mr Cynik

A byłeś 22 grudnia w poniedziałek w pracy?

┌┤├┐ PC101 100nf 50V

ehh... "niebieski"... Jestes nudny i monotematyczny. Zaciąłeś się i powtarzasz w kółko te same teksty, juz nawet ripostujesz nie na temat. Chyba na główkę ci już padło. Szkoda że w pracy nie jesteś taki aktywny jak tu na forum. Wyłącz lepiej komputer i przewietrz cię na dworze. Będzie z korzyścią dla twojego zdrowia.

realistka
@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Świeże powietrze już nie jest w stanie pomóc...zbyt ciężki przypadek :P

SAM TAKIE JESTES.

@niebieski

Nie. Tylko ty taki jesteś. Niedawno wszyscy na RPL mieli z ciebie niesamowity ubaw - Wziąłeś urlop a następnie... przyszedłeś do pracy bo zapomniałeś że wziąłeś urlop ha! ha! ha! :D I ty zajmujesz się wnioskami urlopowymi innych pracowników ha! ha! ha! No ale przynajmniej wszyscy pracownicy mieli ubaw.

ZAZDROŚĆ CIE ZŻERA

Zazdrość? Czego???

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Niedługo 50% zielonych do zwolnienia bo płyty zalegają po kątach obijanie sie zamiast pracy

@niebieski

Ech... "niebieski". Widzę,że żyjesz w jakimś własnym matriksie. Płyty zalegają po kątach bo nie ma ich kto naprawiać. Techników jest za mało. Wielu z dobrych techników odeszło. Przed ich odejściem w ogóle nie było zalegaacych płyt po kątach. Ci co zostali nie wyrabiają się. Straszysz zwolnieniem 50% zielonych? ha! ha! ha! To niech firma ich zwolni! Wtedy juz prawie nic nie będzie schodziło z RPL i zalegających płyt będzie jeszcze więcej... A tak w ogóle to Ty jestes tylko zwykłym niebieskim asystenciakiem-pomagierem lidera, więc nie mądruj się tutaj kto zostanie zwolniony bo to nie Twoje pole działania! Do Twoich zadań należy: "przynieś...", "zanieś...", "wydrukuj...", "napisz na tablicy...", "przekaż pracownikom...", "zanieś managerowi..." itp.

KŁAMIESZ, mam pole działania

@niebieski

Na całe szczęście jako asystenciak Twoje pole decyzyjne jest odgórnie mocno ograniczone. Gdybyś chciał samodzielnie zwalniać techników z powodu że płyty zalegaja po kątach bo jak to sobie wymysliłeś "zieloni obijają się zamiast pracować", to w dość krótkim czasie zarżnąłbyś cały dział RPL. Tu nikt się nie obija. Każdy robi tyle ile jest w stanie, i na ile pozwala dostępność części zamiennych, a tych niestety coraz bardziej brakuje z powodu nieudolnie funkcjonującego działu planowania przy magazynie. Nie nasza wina że technicy odeszli a płyt jest coraz więcej. Każdy normalny i logicznie myślący człowiek to zrozumie, ale nie taki ograniczony człowiek jak Ty. Na całe szczęście nad Tobą są bardziej rozsądni (przynajmniej tak mi się wydaje) ludzie, i to oni podejmują decyzje.

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

Widoczni NIC nie umieli ze odeszli heheh

@niebieski

Masz kiepską wiedzę, albo świadomie trollujesz pisząc te prowokacyjne komentarze. Odeszli jedni z najlepszych: jeden ekspert ze Zduńskiej Woli, drugi z Aleksandrowa, trzeci z Ukrainy, czwarty ten długowłosy. Jeżeli twierdzisz że te osoby (nie wymieniłem ich z imienia i nazwiska bo post zostałby usunięty) nic nie umieli to oznacza to tylko i wyłacznie jedno - jesteś ìdìotą, kompletnym ìdìotą.

SAM NIM JESTEŚ. To poco sie zatrudniali skoro odeszli 'eksperty' heheh

@niebieski

Ech... "niebieski", każdy kolejny Twój wpis wykazuje poziom myślenia na poziomie małego dziecka które co dopiero poznaje otaczający go świat i dlatego zadajesz takie dziwne pytania. Po co się zatrudniali skoro odeszli? Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniadze. Zatrudnili się tu bo znaleźli oferte pracy w kierunku w którym się wykształcili, albo mieli umiejętności. Odeszli bo zarabiali pieniadze nieadekwatnie małe w stosunku do stanowiska na jakim pracowali, i mieli dosyć wieloletnich niespełnionych obiecanek podwyżek. Znaleźli pracę w innych firmach, które płacą normalne, dużo większe pieniądze, takie jakie normalnie zarabia się na takich stanowiskach.

taa i co jeszcze

@niebieski

Ech.. (usunięte przez administratora). Bidoku jeden. Kiedy Ty zmądrzejesz...

@┌┤├┐ PC101 100nf 50V

PO NAZWISKU TO PO PYSKU! mamusia cie nie uczyła?

@niebieski

Krupuś! Uspokuj się w końcu, i przestań szaleć na tym forum! Szkoda, że w pracy nie jesteś taki aktywny jak tutaj! Jak trzeba coś załatwić w pracy to odsyłasz do innych, albo gdzieś znikasz. Jak przychodzi jakaś delegacja to uciekasz do kibla. A tu na forum ujadasz jak bezdomne pieski w schronisku.

O SOBIE MÓWISZ

obama

ty niebieski, mało znaczysz a się sadzisz ......

@obama

WIDOCZNIE ZERO UMIESZ

qwerty

Linie testowe A-31 DELL robią na dwie zmiany, linie testowe Lenovo (między QA a RPL) też aktualnie robią na dwie zmiany( kilka osób na jedną). Tylko technicy robią na jedną zmianę. Co do nowych krzeseł - ja niczego nie dostałem, żadnej wymiany też mi nikt nie proponawał, a chętnie bym wymienił.

@qwerty

Krzesła juz sa od ponad miesiaca wymienione

psychiatra
@niebieski

Szkoda,że mózgu nie da się wymienić :(

Ja z Technicznej 7 w Łodzi
@niebieski

Coś mi się wydaje, że Ty chyba w innym Compalu pracujesz. Zapewne Ty jesteś z firmy poligraficzno-wydawniczej Compal ze stroną internetową na compal.pl i trafiłeś tu przez przypadek sugerując się nawą firmy. Fakt, w Polsce są tylko dwie firmy o nazwie Compal. My jesteśmy z tej w Łodzi na ul. technicznej 7 zajmującą się naprawą i testowaniem płyt głównych od laptopów, i tu u nas nikt krzeseł nie wymieniał.

@psychiatra

tobie sie nie da, co stwierdziła pani pielegniarka nawet

bbbb

z tego co mi wiadomo to asus też robi na 1 zmianę i RPL i linia testująca :) lenovo raczej też, tylko Dell ma 2 zmiany :) hahahahah krzesła są juz od miesiąca wymienione tak jak sofiane obiecał, wróć gościu z urlopu to sie dowiesz a nie kłamstwa siejesz a co do tego to szkoda słów, jak można mówić, że coś jest wymienione skoro dostały je 2 czy 3 osoby ... a reszta pracowników siedzi w strachu czy za chwilę się nie połamie tylko dlatego, że nie donosi na innych?

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Compal