SPINEX- Stępniak Sp.J.

Opinie o SPINEX- Stępniak Sp.J.

Radex

Ludzie!!! Omijajcie tą firme z daleka, tam pracuja same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwłaszcza w biurze. Jak można być tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak tylko poczuja ze czlowiek sie troche ugnie to zmieszaja go z gównem.

Lukas

Jestam klientem tej firmy i Musze sie zgodzić z przedm mówca. Tez bylem dziś świadkiem jak magazynier stanął na baczność. Hahahaha. Tak sie dawać poniżac, bylem w ciężkim szoku.

stejk

Witam. Miałem nieprzyjemność współpracować z firmą Spinex. Swoich pracowników traktują jak śmieci, myślą że są Panami świata, Pani prezes jest tak zarozumiała jak 10 letnia gówniara. A Pani fakturzystka(nie wiem jak ją nazwać) tak jej włazi w tyłek że jej tylko kapcie wystają. Jak idzie Pani prezes to pracownicy w przejściu stają na baczność( dosłownie byłem świadkiem). Nie polecam ich jako pracodawcy.

SpongeBob

Ludzie odchodzą bo mają ku temu powody. W sieci łatwo być anonimowym ale również łatwo być szczerym, a tym bardziej, że atmosfera pracy nie sprzyjała otwartości.

biuro@spinex.pl

Szkoda Panie (usunięte przez administratora), że nigdy nie zgłosił Pan w żaden sposób, że cokolwiek się Panu niepodoba, szczególnie, że wielokrotnie pytaliśmy czy wszystko OK. Dlaczego Pan nie napisze, że poinformował Pan Nas z dnia na dzień, że rezygnuje z pracy, nie kończąc spraw, które Panu powierzono oraz ,że jeszcze dwa tygodnie wcześniej był Pan zadowolony z warunków. Bądźmy obiektywni w opiniach, bo inaczej jest to nie fair, a w sieci łatwo być anonimowym....

SpongeBob

Dużo za dużo stresu i żadnej radości z pracy.

Zostaw opinię o SPINEX- Stępniak Sp.J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPINEX- Stępniak Sp.J.