Opinie o KJB Technik sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KJB Technik sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KJB Technik sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KJB Technik sp. z o.o. w Warszawa

Lidzia Nowy wpis

dzień dobry, pojawiła się kiedyś mowa o zarobkach i tym, że w ofertach są podane stawki brutto, powiecie mi czy działalność aktywnie jest prowadzona? Pisano o zawieszeniu firmy, gdzieś taka informacja również widnieje w necie, ale nie mam pewności czy trwa ono do dzisiaj. Ktoś wie? I w jaki sposób odbiło się to na pracownikach?

Firma KJB Technik sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Mechanik. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 6500 PLN.

nie realny zarobek aktualnie proponują 8k netto widełki z 4k

Nick Nowy wpis
@Arek

Przepraszam ale w ogłoszeniu widzę brutto.

Czy w KJB Technik sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Odp

Na okresie próbnym jest zawierana umowa-zlecenie.

Jerzy
@Odp

A potem dostaje się umowę o pracę? Ile ten okres próbny trwa w ogóle?

Odp
@Jerzy

Okres próbny trwa od jednego miesiąca do 3 miesięcy. Potem dostaje się umowę o pracę.

Jerzy
@Odp

Na rok jest ta pierwsza podpisywana?

ODP
@Jerzy

Może być bezterminowa. Zależy od doświadczenia i zaangażowania pracownika.

3 miesiące potem masz 6 miesięcy czas okreslony

Maria Nowy wpis
@Arek

I potem już wreszcie finał? Czyli po 9 miesiącach pracy można na nieokreślony już przejść? Czy warunki są takie same jak wcześniej czy da radę negocjować?

Arek Nowy wpis

kwestia zarobków to dostajesz 2k taka byla podstawa i do tego wypracowywujesz roboczogodziny za urządzenia naprawione , jeśli nie ma części albo długo naprawisz diagnozujesz usterkę urządzenia albo jesteś dokładny to niestety ale za to ci nie płacą , premi świątecznych brak nadgodziny dobrze płatne

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KJB Technik sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
Arek

jako były pracownik nie polecam pracy , czuć ciężka atmosferę , wolne bierzesz jak im pasuje albo jak nie mają części to ogłaszają wolne oczywiście z urlopu ,ogólnie poza fajnymi chłopakami których tam poznałem to kibel i z kasą i z pracą taki Amazonski wyzysk , a i wyrabianie normy nie gwarantuje ci pracy bo decyduje to widzimisię team leader albo jego (usunięte przez administratora) . jeśli chodzi o zarobki to ich ogłoszenia to jawna manipulacja bo żeby zarobić górne widełki to musiałbyś pracować jak robot plus nadgodziny , KJB Technik to ta sama firma Erpatech .

Ktoś aplikuje do firmy KJB Technik sp. z o.o. w mieście Warszawa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Arek

pracowałem tam jak cię przyjmą szukaj nowej pracy bo. ile wiadomo czemu i kiedy ci podziękują zarobki realne około 3/3.5 tys

Jaki jest wkład kierownictwa KJB Technik sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

nie istnieje

TRAGEDIA

Na magazynie kierownicza wychodzi i krzyczy go go go ! Tempo tempo tempo, ludzie darujcie sobie, to nieporozumienie.. najlepsza jest prosta czka kierowniczka Justa. Drzebsie jest nie miła i wredna. Tragedia !!!

Magdalena
@TRAGEDIA

A ile jest kierowniczek? :) Dwie? No i jak reszta pracowników i atmosfera? :D Jest okej?

ODP
@TRAGEDIA

W KJB Technik Sp z o. o. pracują tylko panowie.

Maria
@ODP

Biuro też takie zasady obowiązują czy to tylko odnośnie magazynu? Praca ciężka pewnie? Jak wygląda?

Elmix Elektronarzędzia.

Anonim ?

Odnosząc się do poprzednich komentarzy muszę sprostować określenie "układy". System niedawno przeszedł reformę, której wynikiem jest automatyczne przypisywanie zleceń monterom, dzięki czemu wcześniej wspomniane "układy" nie mają miejsca. Odnośnie kierownika również nie zgodzę się z tym określeniem. Fakt, że nie ma szczegółowej wiedzy na temat naprawy elektronarzędzi nie tworzy z niego "kukły" ponieważ jego stanowisko nie wymaga od niego ów wiedzy, lecz wiedzy w zakresie zarządzania. A odnośnie samego stanowiska to uważam, że przed epidemią był to nieźle płatny zawód. Nigdzie "na start" nie zaproponowano mi takich pieniędzy ponieważ nie posiadałem żadnego doświadczenia. Sama praca momentami sprawiała mi naprawdę przyjemność, lecz czasami wręcz przeciwnie. Warto też wspomnieć o atmosferze, i tę uważam za dobrą, chociaż zdarzało mi się delikatnie mówiąc nie dogadywać z niektórymi członkami zespołu. Jednakże jednym z większych moich zastrzeżeń jest fakt, iż nie pozwolono mi pracować nad młotowiertarkami, co poniekąd odbieram jako ograniczenie mojego rozwoju zawodowego i uważam, że organizacja mogłaby być na wyższym poziomie. Podsumowując będę wspominał KJB Technik jako "dobrą pierwszą pracę". Pozdrawiam 3 kwadrat ;)

Popieram stwierdzenie "układy", wręcz stwierdzam, że jest to określenie tzw "w punkt". (usunięte przez administratora) Reasumując płacą w terminie, (usunięte przez administratora). No chyba, że jednak te układy. Nie polecam.

Kto napisał te pozytywne opinie?,prawda jest taka że wśród serwisantow to połowa cwaniaków, walka o zlecenia zeby dorwać się do łatwych i korzystnych narzędzi no i oczywiście układy. Poza tym to firma ma istnieć do listopada ,powodzenia

Weronika

Skąd masz informacje, że KJB Technik istnieje tylko do listopada? Starajmy się nie wprowadzać ludzi w błąd, dobrze byłoby, gdyby to co piszemy było jakoś uzasadnione. Rozumiem, że w firmie panuje duża rywalizacja? A czy dobrzy pracownicy są jakoś wyróżniani?

Trochę cicho zrobiło się na forum ale jesli jest dalej tak dobrze to pewnie dlatego?

llollek

Na jakie stanowiska można aplikowac do kjb?

Robert
@llollek

monter, serwisant to wiem, ja pracowałem jako monter i spoko wszystko więc polecam aplikować :)

luby

jako serwisant mozna tak naprawde fajnie zarobic zwlaszcza jak jest mila atmosfera w pracy to i robota szybciej idzie polecam kjb przyszlym pracownikom

Marceli
@luby

potwierdzam na serwisie spoko robota i miła atmosfera, kasa tez niczego sobie takze polecam tym ktory mysleli nad praca w kjb

Marceli

spoko robota wsród miłych życzliwych osób ;))

Remek

Spoko było pracować jako monter wiele też nowego się nauczylem, pracownicy fajni, do pogadania. Polecam

Tony
@Remek

Racja, sporo można się nauczyć. Co do atmosfery nie ma co się czepiać, bo tak jak sam mówisz szło się z wszystkimi dogadać.

Madridista

Kto pracował ten wie że jest ok. Wiadomo takich wielkich kozaków trochę było co przychodzili posiedzieć i myśleli że za to kasę dostaną, a potem zwalniali ich i wielkie zaskoczenie. Jak ktoś chce pracować na pewno będzie zadowolony bo warunki są ok. Jak ktoś szuka dobrej pracy to mogę polecić KJB

Paulina
@Madridista

@Madridista cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Podziel się z nami co wpływa na Twoją pozytywną opinie o pracy... Czy wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych obowiązków? Jakie warunki musi spełnić pracownik aby otrzymać premię?

@Paulina

Jak najbardziej. Kasa jest bardzo spoko, robota rozplanowana dobrze tak że nie ma natłoku, na pewno trzeba być zaangażowanym

Mariusz
@Madridista

Powiedz proszę co oprócz dobrego wynagrodzenia jest plusem pracy w tym miejscu? Jak z atmosferą między ludźmi?

@Mariusz

Atmosfera w porządku. Nie ma spin, każdy robi swoje, zdecydowanie na plus!

Rudy

Jak dla mnie robota w miarę lekka, ludzie z ktorymi pracuje spoko, terminowosc wyplat jest takze duzy plus, poza tym mozna sobie fajnie podnieść kwalifikacje i sie duzo takich elementow nauczyc wiec firma tez stawia na rozwoj pracownika. Umowa o prace tez jest atutem moim zdaniem. Trzeba tylko byc dyspozycyjnym wiec praca dla pracusiów ;))

norbii
@Rudy

Mi tam tez sie podobalo i zgodze sie z toba ze terminowe wynagrodzenia a w wielu firmach w ktorych pracowałem niestety nie można bylo na to liczyc

Ryś

Robota jak dla mnie dobra, poprzedni pracodawca nie dawal mi tyle mozliwosci w moim fachu, co KJB. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KJB Technik sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KJB Technik sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KJB Technik sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

KJB Technik sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Kolumbijska 5
    01-991 Warszawa