KJB Technik sp. z o.o.

Opinie o KJB Technik sp. z o.o.

Yasam

Yasam Grajewo , Polecam można się dogadać nikt nie stwarza problemów miła obsługa

Agnieszka

Większość wpisów dotyczy firmy z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Dodatkowe informacje na ten temat mogą być bardzo pomocne.

Niezadowolony

Obsługa ograniczona do procedur (nawet jeśli są totalnie pozbawione sensu). Klient zasypywany jest mailami, ale gdy trzeba porozmawiać z żywym człowiekiem to nie ma takiej opcji. Terroryzowanie odesłaniem sprzętu jeśli nie akceptujesz ich reguł gry. Proponują, aby TTI dogadało się z kimś na alternatywny serwis - praktyka wyłoni lidera.

Agnieszka

Aktualnie KJB Technik sp. z o.o. prowadzi rekrutację i poszukuje kandydatów na stanowiska Serwisant oraz Magazynier. Ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tych działach? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

Darek

Stanowczo nie polecam tej firmy. Zostałem oszukany na naprawie maszyny ukośnicy Ryobi. oddałem maszyne z iskrzącym silnikiem i wymieniono mi wirnik ,po odbiorze maszyna dalej iskrzyła a oznajmiono mi ,iż to normalne . Po kilku dniach silnik padł a firma umyła ręce . Technicy te Firmy nie mają pojęcia o naprawie bo był od samego początku uszkodzony stojan . Poinformowałem KJB a oni wycenili naprawę na 550 zł po wysłaniu kurierem do ponownej naprawy zażądali 750 zł . Obecnie wydałem już 450 zl na naprawę a maszyna dalej nie działa ,a pracownicy bez przerwy kłamią i narażają na koszta . Jak najdalej od takiej Firmy

rocky łoś super ktoś

Na szczęście właściciel poszedł po rozum gdzie należy i pozbył się Piotrusia Pana. Gratuluję. Należało by jeszcze poprawić stany magazynowe , bo to woła o pomstę do nieba. Ponadto obsługa serwisu jest więcej niż nie kompetentna. Na zadane pytanie , usłyszałem odpowiedź niech sam Pan sobie poszuka bo ja się na tym nie znam. Miła Pani. Poza tym pokaz impertynencji i prostactwa podczas rekrutacji. Oferty nie przyjąłem.

szukający

atrakcyjne czy abstrakcyjne? ;);)

paol

Przedstawiciel Handlowy jest u nich potrzebny - trzeba sie tylko śpieszyć, bo chyba oferta nie ejst na długo wystawiona z tego co widze. Zastnawiam się jeszcze jak z zarobkami, bo zostały określone jako "atrakcyjne".

Znacie dobrze firmę KJB Technik sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o KJB Technik sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KJB Technik sp. z o.o.