counter
4 71 105 5 1
Anonim ? Nowy wpis

Odnosząc się do poprzednich komentarzy muszę sprostować określenie "układy". System niedawno przeszedł reformę, której wynikiem jest automatyczne przypisywanie zleceń monterom, dzięki czemu wcześniej wspomniane "układy" nie mają miejsca. Odnośnie kierownika również nie zgodzę się z tym określeniem. Fakt, że nie ma szczegółowej wiedzy na temat naprawy elektronarzędzi nie tworzy z niego "kukły" ponieważ jego stanowisko nie wymaga od niego ów wiedzy, lecz wiedzy w zakresie zarządzania. A odnośnie samego stanowiska to uważam, że przed epidemią był to nieźle płatny zawód. Nigdzie "na start" nie zaproponowano mi takich pieniędzy ponieważ nie posiadałem żadnego doświadczenia. Sama praca momentami sprawiała mi naprawdę przyjemność, lecz czasami wręcz przeciwnie. Warto też wspomnieć o atmosferze, i tę uważam za dobrą, chociaż zdarzało mi się delikatnie mówiąc nie dogadywać z niektórymi członkami zespołu. Jednakże jednym z większych moich zastrzeżeń jest fakt, iż nie pozwolono mi pracować nad młotowiertarkami, co poniekąd odbieram jako ograniczenie mojego rozwoju zawodowego i uważam, że organizacja mogłaby być na wyższym poziomie. Podsumowując będę wspominał KJB Technik jako "dobrą pierwszą pracę". Pozdrawiam 3 kwadrat ;)

Tak6Nie18
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Czy KJB Technik sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Anonim Nowy wpis

Popieram stwierdzenie "układy", wręcz stwierdzam, że jest to określenie tzw "w punkt". Kierownik serwisu to pan figurant, a nawet żenada , nie mający pojęcia o niczym. Zarządzający: pan techniczny i jego partnerka (z wykształceniem pdst.) zalecenia zgodne z tym  co ustalą z zarządem producenta  + swoje indywidualne np.  niezgodny z ustaleniami powyższych, porządek na stole (moim stole gdzie pracuje i wiem gdzie co mam) . Reasumując płacą w terminie, kierownik - kukła i w zasadzie nic więcej.. No chyba, że jednak te układy. Nie polecam.

Tak36Nie10
Nick

Kto napisał te pozytywne opinie?,prawda jest taka że wśród serwisantow to połowa cwaniaków, walka o zlecenia zeby dorwać się do łatwych i korzystnych narzędzi no i oczywiście układy. Poza tym to firma ma istnieć do listopada ,powodzenia

Tak26Nie2
Weronika Nowy wpis
@Nick

Skąd masz informacje, że KJB Technik istnieje tylko do listopada? Starajmy się nie wprowadzać ludzi w błąd, dobrze byłoby, gdyby to co piszemy było jakoś uzasadnione. Rozumiem, że w firmie panuje duża rywalizacja? A czy dobrzy pracownicy są jakoś wyróżniani?

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 176 dni.

Jakie wartości są cenione w KJB Technik sp. z o.o.?

Tak6Nie
Zainteresowany

Trochę cicho zrobiło się na forum ale jesli jest dalej tak dobrze to pewnie dlatego?

Tak7Nie
llollek

Na jakie stanowiska można aplikowac do kjb?

Robert
@llollek

monter, serwisant to wiem, ja pracowałem jako monter i spoko wszystko więc polecam aplikować :)

luby

jako serwisant mozna tak naprawde fajnie zarobic zwlaszcza jak jest mila atmosfera w pracy to i robota szybciej idzie polecam kjb przyszlym pracownikom

Marceli
@luby

potwierdzam na serwisie spoko robota i miła atmosfera, kasa tez niczego sobie takze polecam tym ktory mysleli nad praca w kjb

Marceli

spoko robota wsród miłych życzliwych osób ;))

Remek

Spoko było pracować jako monter wiele też nowego się nauczylem, pracownicy fajni, do pogadania. Polecam

Tony
@Remek

Racja, sporo można się nauczyć. Co do atmosfery nie ma co się czepiać, bo tak jak sam mówisz szło się z wszystkimi dogadać.

Madridista

Kto pracował ten wie że jest ok. Wiadomo takich wielkich kozaków trochę było co przychodzili posiedzieć i myśleli że za to kasę dostaną, a potem zwalniali ich i wielkie zaskoczenie. Jak ktoś chce pracować na pewno będzie zadowolony bo warunki są ok. Jak ktoś szuka dobrej pracy to mogę polecić KJB

Tak1Nie4
Paulina
@Madridista

@Madridista cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Podziel się z nami co wpływa na Twoją pozytywną opinie o pracy... Czy wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych obowiązków? Jakie warunki musi spełnić pracownik aby otrzymać premię?

Tak4Nie
@Paulina

Jak najbardziej. Kasa jest bardzo spoko, robota rozplanowana dobrze tak że nie ma natłoku, na pewno trzeba być zaangażowanym

Mariusz
@Madridista

Powiedz proszę co oprócz dobrego wynagrodzenia jest plusem pracy w tym miejscu? Jak z atmosferą między ludźmi?

@Mariusz

Atmosfera w porządku. Nie ma spin, każdy robi swoje, zdecydowanie na plus!

Rudy

Jak dla mnie robota w miarę lekka, ludzie z ktorymi pracuje spoko, terminowosc wyplat jest takze duzy plus, poza tym mozna sobie fajnie podnieść kwalifikacje i sie duzo takich elementow nauczyc wiec firma tez stawia na rozwoj pracownika. Umowa o prace tez jest atutem moim zdaniem. Trzeba tylko byc dyspozycyjnym wiec praca dla pracusiów ;))

norbii
@Rudy

Mi tam tez sie podobalo i zgodze sie z toba ze terminowe wynagrodzenia a w wielu firmach w ktorych pracowałem niestety nie można bylo na to liczyc

Ryś

Robota jak dla mnie dobra, poprzedni pracodawca nie dawal mi tyle mozliwosci w moim fachu, co KJB. Polecam

maciek123

Pracowałem w KJB blisko dwa lata i pragnę docenić firmę za lojalność przede wszystkim:) ludzie bardzo fajni co przelozylo sie na atmosferę, którą ciezko mi bylo opuszczac.Pozdrawiam cały zespol jesli to czytacie- Maciej

Tak2Nie
Kamilos
@maciek123

praca spoko tez pracowalem dlugo a poza praca tam to maja porzadny serwis naprawde jestem zaskoczony jak szybko sie uwineli z robota i jak dobrze to zrobili polecam

kosma

System pracy jest w porzadku ja pracuje w kjb i mi pasuje, robota nie dla kazdego ale ktos kto to lubi napewno cos znajdzie

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Hej, czy w firmie KJB Technik sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tak2Nie
mati

Pracuję jako serwisant i mi się podoba, robota w miarę lekka, pozwala mi na rozwijanie swoich zainteresowań- mam czas wolny, umowę o prace, pełny etat, niczego tu nie brakuje

robcio
@mati

własnie fajnie , że jest umowa o pracę, moim zdaniem to duży plus dla tej firmy.

młody

Swoją współprację z KJB Technik oceniam bardzo dobrze. Po studiach technicznych od razu znalazłem pracę w swoim fachu- właśnie tam. Rozwijam się, a na tym mi bardzo zależy, dostaję dobre pieniądze, no i poznaję nowych, fajnych ludzi. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni i jeszcze zostanę z nimi na długo. Pracując w KJB nauczyłem się wiele, wiem, że trzeba być systematycznym i sumiennym aby cos osiągnąć i firma tego uczy.

Tak3Nie2
tomaszek

Firma prosperuje na dobrych warunkach. Jako zatrudniony od roku zdążyłem zauwazyć wiele i mogę powiedziec, ze praca wre jak powinna. Nie ma roboty gdzie będziesz się obijać, a będą ci za to płacić. KJB wymaga sprawności, samodyscypliny i umiejetności odpowiedniego posługiwania się czasem, więc można wykształcic sobie duzo przydatnych umiejętnosci;)

bartoszek

Firma w porządku, stabilne zatrudnienie i nie ma się do czego przyczepić. Praca pomaga rozwinąć wiele umiejętności technicznych.

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o KJB Technik sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KJB Technik sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolumbijska 5