Zakład Produkcyjno-Usługowy - Reda Reda Sylwester

NIP: 8510017736 REGON: 810499053

Zakład Produkcyjno-Usługowy - Reda Reda Sylwester

Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowy - Reda Reda Sylwester

normalny

firma tragedia; "mafia rodzinna", ludzie z umysłowych zupełnie niekompetentni, tzw. kierownik produkcji-poganiacz. Naiwność i cwaniactwo idą w parze. Zero warunków higienicznych, zero bhp, zero Co zimą, 1 nieczynny prysznic na 15 chłopów po brudnej robocie w kurzu, pyle, i gazach po szlifowaniu i spawaniu. Mycie się wyłącznie w 4 umywalkach wodą której nie zdążą nagrzać przepływowe bojlery jak 4 umywalki zostaną uruchomione przez 16 chłopów. zero wentylacji-atrapy wentylacyjne w dachu "nowej hali"-brud zaduch, pyły i gazy...

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowy - Reda Reda Sylwester - Tatynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowy - Reda Reda Sylwester