Reda Sylwester Zakład Produkcyjno-Usługowy "REDA"

Tatynia

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Reda Sylwester Zakład Produkcyjno-Usługowy "REDA"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reda Sylwester Zakład Produkcyjno-Usługowy "REDA"

normalny

firma tragedia; "mafia rodzinna", ludzie z umysłowych zupełnie niekompetentni, tzw. kierownik produkcji-poganiacz. Naiwność i cwaniactwo idą w parze. Zero warunków higienicznych, zero bhp, zero Co zimą, 1 nieczynny prysznic na 15 chłopów po brudnej robocie w kurzu, pyle, i gazach po szlifowaniu i spawaniu. Mycie się wyłącznie w 4 umywalkach wodą której nie zdążą nagrzać przepływowe bojlery jak 4 umywalki zostaną uruchomione przez 16 chłopów. zero wentylacji-atrapy wentylacyjne w dachu "nowej hali"-brud zaduch, pyły i gazy...

Zostaw opinię o Reda Sylwester Zakład Produkcyjno-Usługowy "REDA" - Tatynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reda Sylwester Zakład Produkcyjno-Usługowy "REDA"