Elektro-Instal Mgr Inż. Jan Antoni Szulc

Rydułtowy

Elektro-Instal Mgr Inż. Jan Antoni Szulc

Opinie o Elektro-Instal Mgr Inż. Jan Antoni Szulc

elektryk1

Pracowałem w tej firmie 4 lata. Początki trudne wiadomo. Przez pierwsze trzy miesiące wypłata niska ale stopniowo wzrastała. Mimo wszystko dobre miejsce aby nabyć doświadczenia na przyszłość. Może i właściciel wydawać się oschły ale to tylko człowiek (każdy ma lepszy i gorszy dzień) jak potrzebowałem wolne to zawsze dostałem, jak musiałem się zwolnić, wyjść wcześniej, przyjść później to nigdy nie było z tym problemu.

Elektryk

Pracodawca przed zatrudnieniem prosi o wypełnienie dosyć skomplikowanego testu z wiedzy teoretycznej w zakresie od schematów elektronicznych po elektroenergetykę - łącznie kilkadziesiąt pytań, po czym ustnie sprawdza wiedzę praktyczną kandydata na równie wysokim poziomie. Ogłoszenie na stronie pup jest nieco mylne - nie ustosunkowano się do doświadczenia ( przynajmniej 3 miesiące temu ). Pracodawca szuka samodzielnego elektryka ze SPORYM bagażem doświadczenia i umiejętności, chociaż wątpię, że znajdzie go jeśli dalej będzie oferował minimalną krajową. Podejście do przyszłego pracownika niemiłe - bardzo "oschła" osoba. Odradzam.

Zostaw opinię o Elektro-Instal Mgr Inż. Jan Antoni Szulc - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Instal Mgr Inż. Jan Antoni Szulc