Opinie o Ng Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ng Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ng Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Krajowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ng Group Sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Firma Ng Group Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Spedytor. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 5500 .

EKB Nowy wpis

Z tego co wiem to nadal rekrutują, a proponowanego zarobku nie znam.

TT Nowy wpis

Jestem kierowcą w NG od ponad roku firma fajna ,traktują Cię z szacunkiem ,kasa na czas ,tak jak mówią tak jest ,ja jestem na systemie tygodniowym i jak to w transporcie raz piątek raz sobota ale nie ukrywam że piątki często się zdarzają;)co do sprzętu to auta są zadbane co potrzeba to wystarczy telefon i już jest;)Ale firma a firma, każdy jest inny ,każdy czego innego oczekuje ,nikt za darmo kasy Ci nie da i robotę trzeba zarobić. Ale co do tych negatywnych opini to jak rok temu tu przyszedłem to nie ukrywam miałem obawy.Ale jest oki;)

Kierowca EKB

Pracuje w tej firmie jako kierowca ciężarówki ponad rok, moim zdaniem to jest normalna firma z normalnym podejściem do pracownika, umówione pieniądze są na czas a nawet wcześniej, auta serwisowane, opony wymieniają na czas i nie nacinają, dbają o bezpieczeństwo. Wiadomo jak to w transporcie czasami są stresujące sytuację, ale ogólnie dają radę. Jak coś obiecują to starają się słowa dotrzymać. Firma godna polecenia (a wiem co mówię bo jeżdżę 18lat i przerobiłem kilka firm)

Magdalena
@Kierowca EKB

Rok to już całkiem sporo. Spoko, że tak uważasz, że firma jest notmalna. A co możesz powiedzieć o zarobkach? Są satysfakcjonujące?

@Magdalena

Ja jestem zadowolony, na jaką kwotę się umówiliśmy taka mam płacone, i co dla mnie jest bardzo ważne wszystko na czas.

Emilia
@EKB

a jaką umwoę proponuje firma? :D Zlecenie czy o pracę?

@Emilia

Szef daje normalną umowę o pracę

Gabriela Nowy wpis
@EKB

Czy istnieje opcja zlecenia?

Chris

Very good company. I´m in touch with Jaroslaw. He made a very good job and communication. Everytime again with this company!!!

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ng Group Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Piotr K

W NG pracowałem jako kierowca ciągnika z naczepą. Actros Mp4 standard, zestaw zadbany i sprawny. Praca poukładana, nie ma stania po parkingach. Umówione wynagrodzenie otrzymywałem na czas. Zjazdy na ogół w sobotę i wyjazd we wtorek. Zdarzały się drobne zgrzyty jak to w transporcie bywa na lini kiero a dispo ale ogólnie współpracę oceniam pozytywnie. Jeśli ktoś zapyta dlaczego odszedłem skoro było dobrze to odpowiem, że musiałem być częściej w domu z powodu choroby żony.

Dzip
@Piotr K

No tak ale pracowałeś niecały miesiąc to co tak naprawdę możesz powiedziec

Kierowca EKB
@Piotr K

I masz rację, z tym że teraz bardziej się starają ściągać w piątki, wiadomo że czasami korki, tacho nie pozwolą, ale to siła wyższa ????

Gabriela
@Kierowca EKB

Czyli tak naprawdę udaje się zrobić aktualnie "dodatkowy dzień" wolnego dzięki temu? A coś jeszcze się zmieniło od paru lat?

@Gabriela

Nie wiem jak było dawniej, wiem jak jest teraz. Są dwa systemy pracy: pierwszy to: co tydzień w domu od poniedziałku do piątku i generalnie im to wychodzi, czasami wiadomo z przyczyn niezależnych od nich się nie udaje. Drugi to: jeden weekend na zachodzie a drugi w domu, wyjazd we wtorek zjazd piątek - sobota do południa, ja w tym systemie jeżdżę i sobie chwalę, jak potrzebuje wolne to nie robią problemu.

Baraka

Ludzie nie polecam z całego serca…

Michu

Jeździłem na busie w tej firmie i wspominam tamten czas jak najbardziej ok.Jak to we współpracy raz dobrze raz nie.Firma ok ,współpracownicy ok. Prezes jak najbardziej ok.Polatal bym tam dalej ale rodzina i dzieciaki są ważniejsze. Pozdrawiam.

Paulina

Hej. Zauważyłam, że dodane tutaj opinie są jednak trochę sprzeczne. Ciekawi mnie ta rozbieżność. Mam nadzieję, że pomożecie podjąć mi właściwą decyzję związaną z zatrudnieniem w tym miejscu.Może ktoś z obecnych pracowników napisze coś więcej, jak aktualnie pracuje się w firmie Ng Group Sp. z o.o. i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Patrycja

Czyli w sobotę zjazd i weekend wolny?

Nie polecam, jakaś dziwna ta firma, wysokie stawki za przewóz, a jakoś marna.. także nie polecam.

(usunięte przez administratora) firmę wzdłuż i wszerz, mam nadzieję, że ta zakłamana i złodziejska firma zbańczy po raz drugi na zawsze. Frajerzy (usunięte przez administratora) wami to nawet (usunięte przez administratora) bym nie wytarł i (usunięte przez administratora) z rynku pracy, bo marnujcie tlen nooby (usunięte przez administratora) się zachowujecie, jakbyście złotymi rydwanami jeździli, a (usunięte przez administratora) warci jesteście.. kolokwialnie rzecz biorąc inaczej się was nie da zreasumować, a jak jesteś taki kozak to pokaż mordę i uważaj, żebyś na ryj pewnego dnia nie upadł. Pozdrawiam środkowym palcem ????????

admin

Uważasz, że firma NG Group Sp. z o.o. cieszy się dobrą opinią? Napisz nam jakie jest Twoje zdanie i pozwól innym poznać firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Ng Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Ng Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ng Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ng Group Sp. z o.o.?

Ng Group Sp. z o.o.

Ng Group Sp. z o.o.