counter
2 3 8 5 1
Paulina Nowy wpis

Hej. Zauważyłam, że dodane tutaj opinie są jednak trochę sprzeczne. Ciekawi mnie ta rozbieżność. Mam nadzieję, że pomożecie podjąć mi właściwą decyzję związaną z zatrudnieniem w tym miejscu.Może ktoś z obecnych pracowników napisze coś więcej, jak aktualnie pracuje się w firmie Ng Group Sp. z o.o. i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Patrycja Nowy wpis

Czyli w sobotę zjazd i weekend wolny?

Piotr K Nowy wpis

W NG pracowałem jako kierowca ciągnika z naczepą. Actros Mp4 standard, zestaw zadbany i sprawny. Praca poukładana, nie ma stania po parkingach. Umówione wynagrodzenie otrzymywałem na czas. Zjazdy na ogół w sobotę i wyjazd we wtorek. Zdarzały się drobne zgrzyty jak to w transporcie bywa na lini kiero a dispo ale ogólnie współpracę oceniam pozytywnie. Jeśli ktoś zapyta dlaczego odszedłem skoro było dobrze to odpowiem, że musiałem być częściej w domu z powodu choroby żony.

Dzip Nowy wpis
@Piotr K

No tak ale pracowałeś niecały miesiąc to co tak naprawdę możesz powiedziec

Gość

Nie polecam, jakaś dziwna ta firma, wysokie stawki za przewóz, a jakoś marna.. także nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

(usunięte przez administratora) firmę wzdłuż i wszerz, mam nadzieję, że ta zakłamana i złodziejska firma zbańczy po raz drugi na zawsze. Frajerzy (usunięte przez administratora) wami to nawet (usunięte przez administratora) bym nie wytarł i (usunięte przez administratora) z rynku pracy, bo marnujcie tlen nooby (usunięte przez administratora) się zachowujecie, jakbyście złotymi rydwanami jeździli, a (usunięte przez administratora) warci jesteście.. kolokwialnie rzecz biorąc inaczej się was nie da zreasumować, a jak jesteś taki kozak to pokaż mordę i uważaj, żebyś na ryj pewnego dnia nie upadł. Pozdrawiam środkowym palcem ????????

Gość

Jeśli chodzi o ich Transport, o bycie kierowca u nich to z całego serca nie polecam, nom stop obciążenia... Najlepiej jakby kierowca tankował jeszcze za swoje i opłacał autostrady..

Uważasz, że firma NG Group Sp. z o.o. cieszy się dobrą opinią? Napisz nam jakie jest Twoje zdanie i pozwól innym poznać firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Ng Group Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad