Klafs

Miłosław

Opinie o Klafs

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Opiniadalej pracujesz w firmie? A jak wygląda możliwość uzyskania premii? Czy pracownicy mają również zapewnione przez firmę benefity?

Opinia

Nikt w tej firmie nie ma kokosow - poza tymi na szczycie. Traktowanie lipne, system pracy ustalany przez niekompetetnych przelozonych, brak szacunku dla pracownika. Kompletny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzysk pod znakiem renomowanej marki. Ciagle sa ogloszenia bo ludzie nie chca tam pracowac - to chyba logiczne. Renoma i marka nie zawsze ida w parze z dobrymi warunkami pracy. Pracownicy byli i obecni otwarcie opowiadaja co sie wyrabia w tym miejscu i nawet jesli wezmiemy te historie na dystans to i tak mozna zauwazyc ze w tym zakladzie nie dzieje sie dobrze.

Janek

Praca w szczególności na stanowisku pakowania nie polecam nie miła atmosfera ale dyrektor jak najbardziej miły

Szukasz pracy?

Janek

Witam

Praca nie jest zła ale jak już to tylko produkcja minusem jest kasa oraz brak kompetencji dyrektora

Mm

To za dużo nie wiesz o tym zakładzie bo piszesz bzdury

Mm

Pracowałem jakiś czas temu i na produkcji nie jest źle ale na pakowaniu to nie specjalnie. I jeszcze ten dyrektor masakra.

Mm

Ale nie na produkcji może biurze tak jak

Witam

10.50 brutto to jak na niemiecką firmę trochę śmieszne jak nie masz nadgodzin to cienko przejdziesz. Ogólnie nie polecam że względu na dyrektora i zarobki jedynym plusem jest jedną zmiana

witam

A jak tam jest teraz warto składać dokumenty

ja

już nie mów że tak żle było kasa na czas, praca w większości na I zmianie, kokosów nie ma nigdzie a robota ciekawa

kolo

Jako były pracownik, głęboko odradzam podjęcia pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o Klafs - Miłosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klafs