Meble Kuchenne Stolarstwo Zbigniew Dragon

Mikuszewo

Opinie o Meble Kuchenne Stolarstwo Zbigniew Dragon

domi

Witam Zamówiłam szafkę. I do tej pory jej nie ma. Czekam już miesiąc . Jak tak firma Dragon wywiązuje się z mebli kuchennych to serdecznie państwu współczuje!

Środa Wlkp.

Trzy kuchnie montowanie w mojej rodzinie, i z kuchni na kuchnie coraz to gorzej . Szef spoko, wymiary wycena naprawde całkiem ok. Ale, monterzy Pana Grzesia , po prostu przy montażu spytałem czy wezwać pogotowie. Bo co szafka wniesiona , papierosek przerwa itp. po prostu tragedia. Szefie, gdy wyjdzie , ten z więzienia. Zatrudniaj Go jak najszybciej by firmę pociągnąć . To jest koleś , któremu robota paliła się w rękach .

monia

witam wszystkich opinie o firmie ktore czytam to chyba jakis zart albo to nie ta sama firma bo ja polecam firme Dragon i wszyscy sa zadowoleni Panowie ktorzy montoja super chlopaki mozna sie ich doradzic zawsze pomocni weseli kuchna zmontowana w dwa dni i bardzo jestem zadowolona

ja

Witam jak zwykle skuszony ceną zamówiłem u Dragona meble kuchenne projekt podobny do reszty ale wykonanie to jakaś porażka fronty źle wymalowane poprawiali 3 razy montaż rozpoczeli 15 lipca do dzisiaj kuchnia nie jest skończona nie mówiąc o detalach takich jak równe szpary między szafkami czy fronty, lodówka krzywo wstawiona obija sie frontem o płyte, za krótki front w jednej szafce w ogóle nie chce więcej opisywać bo to się w głowie nie mieści szczerze omijajcie szerokim łukiem kontakt z szefem przez telefon bo na miejsce mało kto sie pofatyguje

wiola

dla mnie wykonanie przez nich mebli to tandeta i byle jakość niedopracowane detale najtańszy materiał i ukryte wady ,które jak odkryliśmy szef po prostu olał i chamsko rozmawiał z nami przez telefon jedna szafka rozwaliła się a jedna część mebli opadła ,zmywarkę tak załozyli,że jak określił fachowiec poprawiając po nich mogło nas nieźle popieścić najgorsze ,że olewają klienta po skończonej robocie nie dają faktury bo byłoby drożej i nikt nie ma dowodu,że oni to robili.naprawdę zastanówcie się zanim ich zamówicie lepiej czasem dołożyć i być zadowolonym a co najważniejsze mieć gwarancje na piśmie a nie słowną bo zostaniecie samym z wadliwie zrobionymi meblami,a jak już koś sie zdecyduje to koniecznie ich pilnować i zwracać uwagę od razu na detale które robią byle jak

jestem panią mojej kuchni

jestem bardzo zadowolona z mebli kuchennych które zamówiłam w firmie p(usunięte przez administratora) ....funkcjonalne....ładne....cenowo przystępne.Nie mogłam się napatrzeć jak chłopakom montującym meble robota paliła się w rękach.Kontaktowi,weseli tak że atmosfera naprawdę bezstresowa.(usunięte przez administratora) zasługuje \"czarny pas\" z obsługi wkrętarki :)....chętnie i cierpliwie znoszą jak to u kobiety chęci zmian -bez problemy przestawiają sprzęty jeśli zmienia się wizja.wykonują ciężką pracę za co ich podziwiam.Polecam Studio Mebli Kuchennych Dragon ,bo nareszcie jestem panią mojej kuchni. dziękuję dla przyszłych klientów-nie żałujcie kawy czy innego poczęstunku panom od montażu ,bo oni często pracują do późna i nie mają czasu na jedzenie

poraszka

Witam szczerze nie polecam firmy, podejscie szefa moze i jest profesjonlane, ale jego nie slownosc - dodatkowo brak dokladnosci osob montujacych, ktorzy na sam widok odpychaja, montuja na (usunięte przez administratora), nisza przy tym np sprzet AGD. wszyatko trzeba im pokazywac, wytykac, robia to z wielka laska!!

Zostaw opinię o Meble Kuchenne Stolarstwo Zbigniew Dragon - Mikuszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Kuchenne Stolarstwo Zbigniew Dragon