PUH Xenon Zdzisław Żołneczko

Bieruń

Opinie o PUH Xenon Zdzisław Żołneczko

zuza

Fatalna firma, rozkopali wjazd i przez pół roku nie naprawili! Mimo telefonów, przypomnień i próśb...Tragedia. Z takim lekceważeniem klientów dawno się nie spotkałam.

Zdzisław Żołneczko

Jak widać każdy może obsmarować każdego bez żadnych konsekwencji nie wiem komu zależy na zszarganiu mojej reputacji - dodam tylko że zleciłem odszukanie tak bardzo niezadowolonego mojego "pseudo" pracownika.

Święty M

Dokładnie w tej branży nie współpracowałem, ale ogólnie z właścicielem. Bardzo dobry człowiek, rzeczowy i miły. Polecam. Ocena celująca. Wesołych Świąt :)

bieruniok

nigdy wiecej w zyciu kontaktu z bucowatym biznesmenem zdziskiem zolneczko harujesz po 12 godzin za 1500 zl a ten gburowaty wlasciciel jeszcze ma caly czas pretensje do ciebie !!!! odradzam

Zostaw opinię o PUH Xenon Zdzisław Żołneczko - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH Xenon Zdzisław Żołneczko